.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1

    Нужно ли ни е Родолюбие днес?

    Родолюбието е необходимо на всеки един народ за да може да оцелее и да се развие. То съществува още от зараждането на народите дори и по рано в малко по различна форма при зараждането на рода. Родолюбието е душата на един народ и основен движещ механизъм за неговия просперитет.
    Днес в процеса на глобализация и американизация на света родолюбие ни е необходимо повече от всякога за да оцелеем. Тук някой ще се обади ще ни каже, но какво да обичаме и с какво да се гордеем да имаме славна история но сега сме в пълен упадък?
    Веднага бих отговорил. Да, сега сме в упадък, но нашата славната история може да ни вдъхнови да се борим и изградим отново могъща държава. Да ни вдъхнови да върнем нашите изконно български ценности. Да бъдем отново горд и силен народ със свои традиции и ценности.
    Затова нека бъдем българи и нека пазим изконно българското! Нека покажем, че сме истински родолюбци и достойни синове на майка България и на своя народ!
    Все по-често в нашето общество става наложителен и обсъждан въпроса за национализмът днес, в нашият глобализиращ се, но в същото време губещ националните си устои свят. Като българи нас конкретно ни интересува България, в която етнизирането, поставянето на малцинствата от управляващите ни на едно по-високо стъпало от мнозинството- ние българите става все по-голям проблем. Изходът според някои е налагането на действаща демокрация, но е ясно, че именно крайната демокрация доведе до създаването на етнически партии в България, каквато е ДПС. Така че демокрацията и то в този си вид, в който властва в България, определено би задълбочили проблема, вместо да го реши.
    Как тогава да се реши проблема?
    Много хора не разбират истинският смисъл на националната идея, смятат, че национализма е радикално, расистко, ксенофобско движение, целящо едва ли не етническо прочистване като това, което се случи в някои балкански страни, но не това целим ние от Българското Родолюбско движение. Ние смятаме ,че именно национализма, изконно българският на Националната държава- респективно Националния суверенитет може да реши проблема. Защото без автентичен национализъм, България ще загине и не би излязла от жестоката криза на идентичността, в която се намира днес. А кризата на идентичността произлезе именно от националния нихилизъм, който се разпространява все по-осезаемо в последвалите посттоталитарни години, в които България направи грандиозен скок от една крайност в друга- от тоталитаризъм до краен, анархистичен либерализъм, непризнаващ националните принципи.
    Нещо повече- редица псевдо-демократи се изредиха в началото на т. нар. демокрация да оплюват националната идея и едва ли не да я приравняват с комунистическата, интернационална идея. Това доведе до задълбочаване на проблема с идентичеността след като 45 години на българина бяха втълпявани интернационални идеи, след 10 ноември се оказа, че интернационализма е добил нови измерения- уж демократични. Това доведе до нова страшна вълна интернационализъм и национален нихилизъм, последствията от които виждаме съвсем осезаемо днес:
    1. Управлява ни една етническа, протурска националистическа партия на име ДПС, която освен това е и представлявана от хора от бившата комунистическа власт.
    2. Българската младеж все повече и по-осезаемо започва да губи националното си самосъзнание, заменяйки го с мислене от типа “аз първо съм гражданин на света и европеец, после евентуално българин, но днес не носи особена “полза” това да се наричам българин”
    3. Внедряване на материалистическо мислене сред българския народ от типа битието определя съзнанието (б.а. и самосъзнанието) вследствие на което много българи започват да смятат, че щом сме беден народ, сме едва ли не някакъв презрян и нищо не струващ народ без бъдеще и без изход да тръгне по един по-добър път на просперитет.
    4. Заменяне на принципите на българското родолюбие с тези на някакъв европейски и световен (тип американски) “национализъм”, според който трябва да чуждопоклонничиш на чужди страни, най-вече на Съединените щати, като в същото време се прави сравнението “колко сме зле в сравнение с тях”
    5. Желание на стотици хиляди българи да бягат от Родината ни и да отидат да живеят на запад или в САЩ, където света бил различен и можели да се почувстват по-пълноценни хора, понеже материалните блага били повече.
    6. Забравяне на историческото ни минало като “неактуално” и не носещо “никаква полза” за настоящето. Оттам и мисленето, че българите сме “сбирщина” от всякакви народи, минали през отделни епохи по земите ни и едва ли не “не знаем” дали сме българи или не.
    Ние от Българското родолюбско движение мислим точно обратното- че историческото минало на българският народ е една необходима основа на възраждането на Родолюбивият български дух, дух, който е водел уверено българският народ през вековете към успехи. Само тогава Родината ни реално може да излезе от кризата. Събуждането на българското самосъзнание сред младите българи е от жизнено важно значение, защото на тях се крепи бъдещето на България. От нас зависи дали ще оставим още едно поколение млади българи да загуби националното си самосъзнание или от тях ще произлязат събудени, вдъхновени и уверени в силите си млади българи, които ще поведат България към по-светли бъднини. Тогава и проблемът с етнически партии като ДПС ще бъде решен, защото законите в България ще се спазват. А спазват ли се законите, партии като ДПС изобщо няма да ги има. Но всички тези процеси са зависими от събуждането на духа на националното самосъзнание и родолюбие у българският народ. Без Родолюбие (Национализъм) няма да стане, бъдете сигурни, те са основата на която трябва да градим всичко останало- и материалния си просперитет, и икономиката си, и образованието си, та и демокрацията си, която вече ще е истинска, действаща демокрация, не национално-нихилистична такава, каквато е днешната.

    Статията е на Българско Родолюбско движение

  2. #2
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    И ти си остарял вече, дай да те убием а ?
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  3. #3
    Сменяй си го бе, колко пъти да ти повтарям, ако искаш патагонец се пиши по националност, а за национален флаг използвай знамето на Полинезия. Само че за твой, личен национален флаг.

    БЯЛО-ЗЕЛЕНО-ЧЕРВЕНО, ЕТО ТОВА Е ИСТИНАТА, ИЗКОННИЯ СВЯТ БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ФЛАГ, СИМВОЛ НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ДЪРЖАВА. БЪЛГАРИЯ, НАЙ-СВЯТОТО ИМЕ, НЕ КОЩУНСТВАЙ АКО ОБИЧАШ!!!

    Спри да тровиш съзнанието на младите българи с идиотските си предложения, колко пъти трябва да ти се повтаря, ти си като магаре на мост.

    А иначе единствено Родолюбието (Патриотизма, Национализма) могат да спасят България, а не твойте смехотворни и антибългарски предложения.

  4. #4
    ЕВАЛА ЗА ТЕМАТА!!!
    Родолюбието днес е по-важно от всякога!!!Поне сред нас българите.
    Заминах за чужбина преди 2 години и всяка ваканция си идвам в България и наистина виждам разликите,но това за момента не ме отблъсква от родината ми и след като завърша образованието си имам желанието да се върна и всичко,което съм научил да мога да го приложа в нашата родина.
    Що се отнася за ДПС...трябва разформироване на тази паплач...но не само на тази партия.БСП и НДСВ също!
    Иска ми се 1 честно управление...с правосъдие,защото с полицията и правосъдието в България наистина съм се сблъсквал и не останах никак очарован от положението днес.Дано в следващите няколко години да се оправим,но за това е нужно абсолютно всеки 1 да разбере...че има закони,които се спазват.Не някой да ни ги припомня или да ни задължава да ги спазваме,ние самите трябва да го искаме!

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896

    Re: Нужно ли ни е Родолюбие днес?

    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Родолюбието е необходимо на всеки един народ за да може да оцелее и да се развие. То съществува още от зараждането на народите дори и по рано в малко по различна форма при зараждането на рода. Родолюбието е душата на един народ и основен движещ механизъм за неговия просперитет.
    Днес в процеса на глобализация и американизация на света родолюбие ни е необходимо повече от всякога за да оцелеем. Тук някой ще се обади ще ни каже, но какво да обичаме и с какво да се гордеем да имаме славна история но сега сме в пълен упадък?
    Веднага бих отговорил. Да, сега сме в упадък, но нашата славната история може да ни вдъхнови да се борим и изградим отново могъща държава. Да ни вдъхнови да върнем нашите изконно български ценности. Да бъдем отново горд и силен народ със свои традиции и ценности.
    Затова нека бъдем българи и нека пазим изконно българското! Нека покажем, че сме истински родолюбци и достойни синове на майка България и на своя народ!
    Все по-често в нашето общество става наложителен и обсъждан въпроса за национализмът днес, в нашият глобализиращ се, но в същото време губещ националните си устои свят. Като българи нас конкретно ни интересува България, в която етнизирането, поставянето на малцинствата от управляващите ни на едно по-високо стъпало от мнозинството- ние българите става все по-голям проблем. Изходът според някои е налагането на действаща демокрация, но е ясно, че именно крайната демокрация доведе до създаването на етнически партии в България, каквато е ДПС. Така че демокрацията и то в този си вид, в който властва в България, определено би задълбочили проблема, вместо да го реши.
    Как тогава да се реши проблема?
    Много хора не разбират истинският смисъл на националната идея, смятат, че национализма е радикално, расистко, ксенофобско движение, целящо едва ли не етническо прочистване като това, което се случи в някои балкански страни, но не това целим ние от Българското Родолюбско движение. Ние смятаме ,че именно национализма, изконно българският на Националната държава- респективно Националния суверенитет може да реши проблема. Защото без автентичен национализъм, България ще загине и не би излязла от жестоката криза на идентичността, в която се намира днес. А кризата на идентичността произлезе именно от националния нихилизъм, който се разпространява все по-осезаемо в последвалите посттоталитарни години, в които България направи грандиозен скок от една крайност в друга- от тоталитаризъм до краен, анархистичен либерализъм, непризнаващ националните принципи.
    Нещо повече- редица псевдо-демократи се изредиха в началото на т. нар. демокрация да оплюват националната идея и едва ли не да я приравняват с комунистическата, интернационална идея. Това доведе до задълбочаване на проблема с идентичеността след като 45 години на българина бяха втълпявани интернационални идеи, след 10 ноември се оказа, че интернационализма е добил нови измерения- уж демократични. Това доведе до нова страшна вълна интернационализъм и национален нихилизъм, последствията от които виждаме съвсем осезаемо днес:
    1. Управлява ни една етническа, протурска националистическа партия на име ДПС, която освен това е и представлявана от хора от бившата комунистическа власт.
    2. Българската младеж все повече и по-осезаемо започва да губи националното си самосъзнание, заменяйки го с мислене от типа “аз първо съм гражданин на света и европеец, после евентуално българин, но днес не носи особена “полза” това да се наричам българин”
    3. Внедряване на материалистическо мислене сред българския народ от типа битието определя съзнанието (б.а. и самосъзнанието) вследствие на което много българи започват да смятат, че щом сме беден народ, сме едва ли не някакъв презрян и нищо не струващ народ без бъдеще и без изход да тръгне по един по-добър път на просперитет.
    4. Заменяне на принципите на българското родолюбие с тези на някакъв европейски и световен (тип американски) “национализъм”, според който трябва да чуждопоклонничиш на чужди страни, най-вече на Съединените щати, като в същото време се прави сравнението “колко сме зле в сравнение с тях”
    5. Желание на стотици хиляди българи да бягат от Родината ни и да отидат да живеят на запад или в САЩ, където света бил различен и можели да се почувстват по-пълноценни хора, понеже материалните блага били повече.
    6. Забравяне на историческото ни минало като “неактуално” и не носещо “никаква полза” за настоящето. Оттам и мисленето, че българите сме “сбирщина” от всякакви народи, минали през отделни епохи по земите ни и едва ли не “не знаем” дали сме българи или не.
    Ние от Българското родолюбско движение мислим точно обратното- че историческото минало на българският народ е една необходима основа на възраждането на Родолюбивият български дух, дух, който е водел уверено българският народ през вековете към успехи. Само тогава Родината ни реално може да излезе от кризата. Събуждането на българското самосъзнание сред младите българи е от жизнено важно значение, защото на тях се крепи бъдещето на България. От нас зависи дали ще оставим още едно поколение млади българи да загуби националното си самосъзнание или от тях ще произлязат събудени, вдъхновени и уверени в силите си млади българи, които ще поведат България към по-светли бъднини. Тогава и проблемът с етнически партии като ДПС ще бъде решен, защото законите в България ще се спазват. А спазват ли се законите, партии като ДПС изобщо няма да ги има. Но всички тези процеси са зависими от събуждането на духа на националното самосъзнание и родолюбие у българският народ. Без Родолюбие (Национализъм) няма да стане, бъдете сигурни, те са основата на която трябва да градим всичко останало- и материалния си просперитет, и икономиката си, и образованието си, та и демокрацията си, която вече ще е истинска, действаща демокрация, не национално-нихилистична такава, каквато е днешната.

    Статията е на Българско Родолюбско движение
    Нужно ни е родолюбие но такова в БГ няма да видиш... Защо? Пълна е с селяни!!!

  6. #6
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Престани с твойте огромни постове... само като ги видя ми се доспива. Много ти е ограничено мисленето. Не приемаш чуждо мнение и само си баеш едно и също..
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от iPurple
    Престани с твойте огромни постове... само като ги видя ми се доспива. Много ти е ограничено мисленето. Не приемаш чуждо мнение и само си баеш едно и също..
    А някой да те е карал да ми четеш постовете? Като ти се доспива, ходи спи, кой те спира.
    Ами кажи си мнението пък после ми говори какво приемам и какво не. Ти не си си казал/а мнението, а после ми говориш, че не го приемам

  8. #8
    iPurple написа:
    Престани с твойте огромни постове... само като ги видя ми се доспива. Много ти е ограничено мисленето. Не приемаш чуждо мнение и само си баеш едно и също..
    Поздрав тази песен все едно баш за теб е правена.

    http://vbox7.com/play:6f9257cf
    brd.blog.bg

    brd.bulboard.com

  9. #9
    ма ти сериозно ли?

    Честно да ти кажа не ги разбирам родолюбците като теб.Какво толкова я любите тази родина ?има ли нещо конкретно?С какво можем да се гордеем?

    И още ли ще продължаваме да си повтаряме като грамофонни плочи,че защото сме били създатели на киселото мляко и компютъра всички трябва да ни се кланят и уважават?

    Все разправят че младите трябвало д аостанат защото те ще са хорта които ще оправят държавата. Хмм ако трябва да избирам м/у това да оправям българия или да си подредя моя живот- сори ама веднага бих си обрала парцалите и да ме няма! Защото няма да стигнат и 3 живота за да догоним стандарта на запада!

    Септември отивам да уча в англия и ще ми е мъчно единствено за семейството ми! за нищо друго.

    Въпреки това съм благодарна че съм се родила поне в европа даже и да е в българия.Представям си ако бях родена в някоя затънтена държавица в африка или още по зле на някой затънтен остров в тихия океан!

    Така че със сигурност има и по зле от нашето положение!

    Айде със здраве!

  10. #10
    ма ти сериозно ли?
    Напълно сериозно.
    Честно да ти кажа не ги разбирам родолюбците като теб.Какво толкова я любите тази родина ?има ли нещо конкретно?С какво можем да се гордеем?
    И аз не разбирам заблудени елементи като теб. Естествено, че има хиляди причини да съм родолюбец. Сега една по една искаш да ти ги изброявам ли?
    И още ли ще продължаваме да си повтаряме като грамофонни плочи,че защото сме били създатели на киселото мляко и компютъра всички трябва да ни се кланят и уважават?
    Ами компютъра за момента е най-съвършеното достижение на науката, а го е създал българин... Прави си сметката дали трябва да ни уважават или не.
    Ако не какво предлагаш, да се кланям на някакви американски галфони и западноевропейски мухльовци?
    Все разправят че младите трябвало д аостанат защото те ще са хорта които ще оправят държавата. Хмм ако трябва да избирам м/у това да оправям българия или да си подредя моя живот- сори ама веднага бих си обрала парцалите и да ме няма! Защото няма да стигнат и 3 живота за да догоним стандарта на запада!
    Имаш доста претенции, а изписваш името на България(твоята Родина колкото и да ти е неприятно) с малка буква...
    И да, младите сте(сме) длъжници на тази държава. Хубава или лоша, тя ни е дала образование (стига да искаш да учиш), хляб (стига да искаш да работиш) и т. н. Тоест тази държава ти е дала основни неща независимо какви боклуци я управляват. И вточно въпреки тях България все още е и ще си остане нещо велико. И точно щото оцеляваме въпреки всички вътрешни и външни врагове, сме велики. Който иска да се оправя сам- прав му път, никой не го спира (това конкретно и за теб). Но недей да насърчаваш и другите млади да мислят като теб. Нека те сами преценят.
    Въпреки това съм благодарна че съм се родила поне в европа даже и да е в българия.Представям си ако бях родена в някоя затънтена държавица в африка или още по зле на някой затънтен остров в тихия океан!
    Трябва да се гордееш, че си се родила в България дори само заради великата й история. Защото България е люлка на европейската цивилизация заедно с Византия разбира се, а освен това е и първата Национална държава в Европа.
    Така че със сигурност има и по зле от нашето положение!
    Има, прав/а си. Примерно запада и САЩ ги хвана световната икономическа криза и са пред фалит, а нас не ни хвана. Значи понякога да си малка и бедна, но честна и с велика история държава е по-добре от това да бъдеш няколкостотин годишна "велика" държава, която е крала от световните богатста през годините и лека полека започва да губи позиции именно затова. Защото истинските държави като България, които бяха мачкани и са мачкани и до днес ще оцелеят, защото сме свикнали на кризи, а "великите" изкуствени формирования като САЩ, свикнали да живеят на гърба на другите постепенно рухват.

  11. #11
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Не,нужен ви е :
    1.Самолетен билет
    2.Автобусен билет
    3.Собствена кола

    ако притежавате едно от следните неща,хващайте багажа и забравете за родолюбието,само неприятности и отчаяние ще ви донесе!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от SoFarSoG00d
    Не,нужен ви е :
    1.Самолетен билет
    2.Автобусен билет
    3.Собствена кола

    ако притежавате едно от следните неща,хващайте багажа и забравете за родолюбието,само неприятности и отчаяние ще ви донесе!
    Браво, колко си оригинална само...
    Ако искаш преди това официално да идем при Ердоган и да му предложим България да се присъедини към Турция и да стане отново турски вилает, а...
    Родолюбие ли... Не, за теб има само и единствено сребролюбие...

  13. #13
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090

    ама как се дразниш и връзваш,да не би младежките ти пъпки да са в повече?

  14. #14
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    SoFarSoG00d,kristo айде моля ви не се карайте....стига караници и спорове.Нека водим нормална дискусия като големи хора.....ок?

  15. #15
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Ами аз не съм се карала,просто си пиша аз по темата и започват да ме нападат отнсоно възгледите и,че България заради такива като мене била в това положение.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от global
    Стига с тази архаична дума "родолюбие". Нека да сменим знамето и да започнем отначало:

    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=205948
    Обади се модерният анонимен спасител.Дай на глупака самочувствие и власт и все едно си самоубил.Знамето щял да сменята,държавата да прекръсти-все идеи дето топлят единственно и само твоят болен мозък.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от SoFarSoG00d

    ама как се дразниш и връзваш,да не би младежките ти пъпки да са в повече?
    Кви младежки пъпки те гонят, аз съм на 25 години бе душа
    И тва ли ти е проблема, какъв съм аз и какво ми е в повече?
    Ами аз не съм се карала,просто си пиша аз по темата и започват да ме нападат отнсоно възгледите и,че България заради такива като мене била в това положение.
    Айде помисли над въпроса защо всички те "нападат" и дали нямаме основания да те критикуваме и после пак се изкажи...

  18. #18
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    абе не ме интересува,нападайте ме от разстояние и си стойте в кочината.А ти като си на 25 години защо не си на работа,да правиш кариера,пари да изкарваш,ами се занимаваш с пубери?Нали в България голяма перспектива има,работа за всички....А?Ако знаеш колко дълбоко съм засегната от злобни коментари?Ей затова не харесвам България,всеки гледа в чуждата паница ,не вижда себе си,единственото нещо,което знае е да злобее,напада,без всякакво основание.Какво се заяждаш с мен?Не съм родолюбка,семейството ми също,децата ми също няма да са,ама това си е лично мой проблем,това,че ти си комплексар,киснеш по цял ден пред компютъра и се чудиш с кого да се заядеш и да пропагандираш някакви умрели идеали.....

  19. #19
    Абе на теб ли да завиждам бе, някаква пикла, за която е ясно, че си най-вече за парите и особено секса в тоя живот и в това ти се изчерпват всичките "ценности".
    Що не съм на работа ли? Чакай, ти познаваш ли ме, знаеш ли какъв съм, що съм, та да знаеш какви проблеми имам и какви нямам? И проблемите ми не са свързани с перспективата ми в България, защото аз такава определено виждам и скоро ще започвам работа (въпрос на месец и половина-два е), а в други, лични и по-точно семейни проблеми, които няма да споделя в момента.
    Освен това не съм човек, който се оплаква и обвинява държавата за всичко, а гледа реално на нещата и имам търпение, защото знам, че нищо не става даром и лесно в този живот. За всеки проблем не почвам да псувам тоя и оня или България още по-малко. Така че ти мен не ме мисли, аз ще се оправя, начина съм го измислил, имам приятели и познати, имам някоя друга връзка с по-влиятелни хора, така че за мен не се тревожи. Мога да не забогатея, но ще си осигуря един нормален живот. Имам и образование, с което определено мога да постигна доста, разбира се зависи все пак.
    всеки гледа в чуждата паница ,не вижда себе си,единственото нещо,което знае е да злобее,напада,без всякакво основание.
    Е това точно ти ли го казваш, щото звучи наистина смешно... Не спираш да нападаш България и нас българите, които няма да я напуснем ни обиждаш, че сме тъпи, комплексари и не знам си какви, а после другите злобеели срещу теб, хахаха...
    И не знам как прецени точно, че стоя по цял ден пред компютъра...Също така пак лично ме познаваш, та да кажеш какъв съм- комплексар или не.
    Щото комплексари са точно таква като теб, които за пари всичко правят и които ги е срам да си кажат, че са българи, когато отидат в чужбина. Ей това е точно класическа форма на комплесарщина.

  20. #20
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Ооо включване от Марс,цял ден си насъбирал негативизъм и сега няма с кого да се заяждаш,освен с някаква пикла,за която парите и секса са на първо място.Брей,брей....

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от SoFarSoG00d
    Ооо включване от Марс,цял ден си насъбирал негативизъм и сега няма с кого да се заяждаш,освен с някаква пикла,за която парите и секса са на първо място.Брей,брей....
    Хах, колко си умна само, направо ме разбиваш след всеки твой коментар признавам си
    Е то не е трудно като те види човек да се сети, че за единия секс си готова на всичко...
    Палавница такава

  22. #22
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    За твое инфо съм обвързана с българин!Не правя секс за пари!Имам си достойнство,пък по някаква снимка какво може да прецениш?!

  23. #23
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Цитирай Първоначално написано от kristo
    Цитирай Първоначално написано от SoFarSoG00d
    Ооо включване от Марс,цял ден си насъбирал негативизъм и сега няма с кого да се заяждаш,освен с някаква пикла,за която парите и секса са на първо място.Брей,брей....
    Хах, колко си умна само, направо ме разбиваш след всеки твой коментар признавам си
    Е то не е трудно като те види човек да се сети, че за единия секс си готова на всичко...
    Палавница такава
    Айде сега да не говорим за интелект,IQ-to ми е 123!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от SoFarSoG00d
    За твое инфо съм обвързана с българин!Не правя секс за пари!Имам си достойнство,пък по някаква снимка какво може да прецениш?!
    Е аз не казвам, че не си красива, тоест че не изглеждаш добре. Просто сменяш темата, неглижираш я и я насочваш в друга насока щото не ти се отговаря на поставените от мен въпроси.
    И проблема е друг, не във външния ти вид или моя или на някой друг, проблема е в това, което пишеш, а то определено не е от полза на България и не й дава никакво бъдеще ако мнозинството българи разсъждават като теб. Просто това е пораженческо и абикаторско мислене, което обрича България окончателно.
    Айде сега да не говорим за интелект,IQ-to ми е 123!
    Като говорим за интелект не става дума само за IQ, а става дума и затова дали напипваш и разбираш реалните проблеми на действителността. А ти реално изобщо, ама изобщо не схващаш в какъв филм си се вкарала по отношение на България и само защото се опитваме да те накараме да прогледнеш за някои неща ни обявяваш за комплексари, завистници и т. н.

  25. #25
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    ........всеки има възгледи относно бъдещето си.Пожелавам ти да се реализираш в България,дано да стане така както мислиш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си