.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1

    Канада, абе луда работа

    Тия дето са в чужбина знаят как е, всичко освен приятели като в България няма. Искам да знам българите дето са в Канада в кой град сте и що не почнеме да се събираме да си правим кефа както в БГ

  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326

    Re: Канада, абе луда работа

    Цитирай Първоначално написано от Navixo
    Тия дето са в чужбина знаят как е, всичко освен приятели като в България няма. Искам да знам българите дето са в Канада в кой град сте и що не почнеме да се събираме да си правим кефа както в БГ
    Прав си пич.Хората не са като българите.Истински приятели могат да бъдат българи само и с тях да си изкарваш добре!!!
    Никой не умира девствен ,животът преебава всички

  3. #3
    Хаха е тва е тема за мене!
    еми аз съм в Longueuil ( на 10тина км от Монреал )

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ~Imaginary_girl~
    Хаха е тва е тема за мене!
    еми аз съм в Longueuil ( на 10тина км от Монреал )
    Как е там, чух че Монтреал е мн. готинко но никой от нас не знае грам френски така че не става за нас да живеем там .

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Navixo
    Цитирай Първоначално написано от ~Imaginary_girl~
    Хаха е тва е тема за мене!
    еми аз съм в Longueuil ( на 10тина км от Монреал )
    Как е там, чух че Монтреал е мн. готинко но никой от нас не знае грам френски така че не става за нас да живеем там .
    Еми добре е да ти кажа,ама те тук са и 2та езика -
    и френски и английски.френския е официален,но поне 70%
    знаят английски че някои и само тФа знаят ...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ~Imaginary_girl~
    Цитирай Първоначално написано от Navixo
    Цитирай Първоначално написано от ~Imaginary_girl~
    Хаха е тва е тема за мене!
    еми аз съм в Longueuil ( на 10тина км от Монреал )
    Как е там, чух че Монтреал е мн. готинко но никой от нас не знае грам френски така че не става за нас да живеем там .
    Еми добре е да ти кажа,ама те тук са и 2та езика -
    и френски и английски.френския е официален,но поне 70%
    знаят английски че някои и само тФа знаят ...
    Skype-че имаш ли?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ~Imaginary_girl~
    еми аз съм в Longueuil
    а Longueuil..
    аз съм в St-Luc (:

    как се казваш,ше пишеш ли на лично?

  8. #8
    ей какво става в Канада, как е живота и какво ви харесва за разлика от България?

  9. #9
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292
    Еми аз от 3 месеца съм тука. В Монреал съм. Ето скайп: kornflake_f

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Аз съм в Калгари.

  11. #11
    Toronto, Ontario

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Само по Торонто и Монреал ходите...цЪ-цЪ

  13. #13

    Re: Канада, абе луда работа

    Цитирай Първоначално написано от Jaden
    Цитирай Първоначално написано от Navixo
    Тия дето са в чужбина знаят как е, всичко освен приятели като в България няма. Искам да знам българите дето са в Канада в кой град сте и що не почнеме да се събираме да си правим кефа както в БГ
    Прав си пич.Хората не са като българите.Истински приятели могат да бъдат българи само и с тях да си изкарваш добре!!!

    Не само БЪЛГАРИ, а БЪЛГАРИ които са си в България.. не в чужбина.. в чужбина.. повечето се стремят да оцеляват.. и не се инт мн мн от другия.. рядко се намира свястен БГ , който да не е такъв.. поне тук в Лондон е така.. нз как е по другите страни и аз зареди това мисля че истинските фр.. трудно се правят.. дори някво невъзможно ми се струва..

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Galcheto
    Toronto, Ontario
    аууу и аз съм там !! (: хахаххаха абе пчеличко в калгари по смъртно нема ида.. ще ми замразнат мандаринките! ! !

  15. #15
    ludi li ste be ... Vancouver e istinata

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от M0M0
    ludi li ste be ... Vancouver e istinata
    тоз па и тои мен и там ще ми замръзнат мандаринките.. чувам че там доста валяло а града е малък

  17. #17
    Повече от фен Аватара на Liz
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Canada/Sf
    Мнения
    477
    Аз съм в най-забутаната част New Brunswick..
    I am the substance and the one who has no substance.


  18. #18
    Аватара на We Will Rock You
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Los Angelis(me4ti)
    Мнения
    42
    Абе май аз лятото цяла Канада трябва да обиколя! Кажете какъв е живота бе хора!Каква е престъпността и т.н.Кво ядат там...
    Now playing:Teenproblem-Форуми.mp3

  19. #19
    кфо ядат ????
    туи ме подсеща . . .. я живеещите тук даите мнението си кефи ли вви храната ? иии кефят ли ви канадците изобщо (говоря за канадци не за имигранти..! ) ии още 1 въпросче кефят ли ви как се обличат (пак канадците не другите ) ..
    понеже точно на мен тези 3те неща изобщо не ме кефят.. наи вече храната .. отвратителна е .. нз като отида в някои мол и нали ест там има и място където можеш да се наядеш .. така наречените "бързи закуски" там кат ги гледам колко хора са посядали с по 352532 вида яденета пред тях зле ми става...

  20. #20

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Toronto,ON-horata se tupchat mn qko v burgerking i sqkfi takiva..qdat samo mazni hrani shtoto nqmat vreme da gotvqt..parjenie kartofki i sqkfi kalorichni gadoriii!Za tva sa debeli povecheto!A do mantaliteta nqmat nishto obshto s bulgarite ili vuobshte s evropeicite!Te jiveqt za da rabotqt i samo weekenda otivat v nqkoi park i si praqt barbeku i nqkvi takiva..inache mn usmmihnati i spokoini sa ama to nqmat prichina da se nervqt.. a kolkoto do obleklo..nqmat nikakvo chustvo za stil..UJAAS!!A dali kefqt specialno kanadci{ne imigranti} mi to pochti nqma kanadci..tuka specialno v toronto seki 2 e imigrant che moje i poveche nz po skoro segi 3-ti e kanadec..sqkfi zabradeni,cherni.rusnaci,bulgari,qponci..sichko e tuka!

  21. #21
    BePoHuKa на колко си и от кога си тук?

  22. #22

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от [B
    a[N]D[i]T[k]a]BePoHuKa на колко си и от кога си тук?
    и ти ли си в Канада ми на 15 и съм тука ооот...ъмм доста скоро около 3-4 месеца..

  23. #23

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    In his heart...
    Мнения
    14
    И аз съм в Торонто
    Dear me,
    You are the sexiest thing
    has ever walked on this world.
    Love,
    Me

  24. #24

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    То целнтрално онтарио е Българи/Сърби/Италианци "канадци"...

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    Toronto,ON-horata se tupchat mn qko v burgerking i sqkfi takiva..qdat samo mazni hrani shtoto nqmat vreme da gotvqt..parjenie kartofki i sqkfi kalorichni gadoriii!Za tva sa debeli povecheto!A do mantaliteta nqmat nishto obshto s bulgarite ili vuobshte s evropeicite!Te jiveqt za da rabotqt i samo weekenda otivat v nqkoi park i si praqt barbeku i nqkvi takiva..inache mn usmmihnati i spokoini sa ama to nqmat prichina da se nervqt.. a kolkoto do obleklo..nqmat nikakvo chustvo za stil..UJAAS!!A dali kefqt specialno kanadci{ne imigranti} mi to pochti nqma kanadci..tuka specialno v toronto seki 2 e imigrant che moje i poveche nz po skoro segi 3-ti e kanadec..sqkfi zabradeni,cherni.rusnaci,bulgari,qponci..sichko e tuka!
    OoO molq te ti ela v London ujasssss vseki vtori e zagarben ,ujasss tuka sam ot 5 meseca nqkade edva izdarjam hora celiq svqt se e izlql tuka mn se nervq zashtoto nqkoi kato chue London i si misli ''a to e syper mqsto London Golqmoto city pfff'' idemi da se gramna tva e edno golqma selo tapkano sas imigranti ,tolkova mn prestapnici bokluci prosto kakto kazvat horata angliq e na 150 kl izvan london !!! tam deto e spokoistvieto i klasata i istinskite anglchani .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си