.
Отговор в тема
Страница 3 от 8 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 193
  1. #51

    конкурс за авторска музика

    на сайта http://www.up2u.bg/ можете да изпращате своя авторска музика, парчетата, които бъдат харесани ще бъдат качвани на сайта........., сайта между другото е много як, тия хора ходят по училищата и изрисуват целите салони по физическо с графити :P

  2. #52

    HOBITO MI

    Цитирай Първоначално написано от daru6a1
    Адски много обичам да пиша стихотворения Обичам да участвам в литературни конкурси!! Ако има нови конкурси свързани с моето хоби пишете pls !!Предварително tenx!!

    az su6to obi4am da pi6a stihotovoreniq, tova e i moeto hobi , i az bih se radvala da u4astvam v takav konkurs

  3. #53
    Аватара на doublet
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Чирпан
    Мнения
    651
    Sajalqwam za "ezika" imam problem s PC-to !!


    Brawo za temata !!
    Iskam da popitam - ima li nqkakwi konkursi za risuwane i t.n. Obshto wzeto swyrzani sys risuwane.
    Ako ima molq nakoi da kaje ili da dade linkowe!
    Обичам те!19.09.08

    ..because days come and go
    But my feelings for you are forever!


    ===========
    - Изработка на website , за повече информация - ЛС

  4. #54
    Има ли нещто свързано с математика ама не кенгуру олимпиада не6то като 1000стипендии ама по мат. Ако има плс кажете

  5. #55
    Аватара на doublet
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Чирпан
    Мнения
    651
    Салабашев...ама той мина
    Обичам те!19.09.08

    ..because days come and go
    But my feelings for you are forever!


    ===========
    - Изработка на website , за повече информация - ЛС

  6. #56

  7. #57

  8. #58

    Супер тема!

    Я вижте това тук -

    100 000 лева награда за най-добрия млад предприемач в България
    щях и линк да пусна, ама ползвайте чичо гугъл, че съм нова не мога да пускам линкове

    Куул!!!
    Сега остава да ми хрумне и идея за бизнес, може много яко да стане

    Предложения!???

  9. #59
    Голям фен Аватара на hopekiller
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    960
    Поздравления за темата, наистина добра идея. Аз чакам да ми пратят, кординати за конкурс, за презентации на исторически теми. Ще ги постна, възможно по - скоро.

  10. #60

  11. #61
    1000stipendii.org срокът е до 30 април. мисля да кандидатсвам с физика, но ме притеснява есето. ако има някой който миналата година нека да пише. високи ли са изискванията, а до колко е важно инетрвюто и т.н.
    Пожелайте ми успех
    Учението е слънце, но всеки ден по 6 часа, човек може да слънчаса!!!

  12. #62
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    За есето избираш от следните теми:

    • Дали възраждането на науките и изкуствата е допринесло за пречистване на нравите?
    • Защо 1+1 е 2 / Защо 1+1 да не е 3?
    • Книгата е прозорец към света, а мониторът...
    • Зеленото...
    • В областта на наблюденията, шансът се усмихва на подготвения ум. Л. Пастьор
    • Пределите на науката приличат на хоризонт: колкото по-бързо се приближаваме до тях, толкова повече се отдалечваме. П. Буаст
    • Ако зависеше от мен, бих...
    • Изкуството е лъжа, която ни кара да разберем истината. П. Пикасо
    • Европа + Х = ?
    • Изкуството на бъдещето
    • И най-малкото същество може да промени хода на историята. Дж. Р. Толкин
    • Човек живее 75% със своята фантазия и само 25% с фактите - в това е неговата сила и неговата слабост. Е. М. Ремарк
    • Мисълта привежда енергията в движение. П. Вергилий
    • Преди да се родя и след това
    • А сега накъде?
    • Колкото и да са кратки думите "да" и "не", те изискват най-сериозен размисъл. Питагор
    • Само вдъхновението не е достатъчно за поета - необходимо е вдъхновение на развит ум. А.П. Чехов
    • И сътвори Бог по свой образ...Битие 1:27

  13. #63
    Голям фен Аватара на bebeemalko
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Candytown, Wonderland
    Мнения
    829
    мн хубава тема ако няко знае някакви конкурси за рисуване да напише ще съм мн благодарна

  14. #64
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от tanitooo
    1000stipendii.org срокът е до 30 април. мисля да кандидатсвам с физика, но ме притеснява есето. ако има някой който миналата година нека да пише. високи ли са изискванията, а до колко е важно инетрвюто и т.н.
    Пожелайте ми успех
    Здрасти!Аз миналата година кандидатствах и ме одобриха и сега взимам парички-500лв. Не са много,но на днешната немотия си е добре!
    Значи,ако има грамоти от състезания пращай ги,защото това носи
    точки.Аз кандидатсвах с литература.С есето нямах проблеми,успехът ми беше 5,28(доста беше зле),бях 8 клас.
    На интервюто ме питаха да разкажа нещо за себе си,кое ме е мотивирало да участвам,ако спечеля какви книги ще си купя.?Кои са ми любимите автори,книги и т.н.Интервюто е много важно-да и да ти кажа ,че не е гадно и притеснитално ще те излъжа...аз си глътнах езика,но след 2 минути започанха да говоря...
    Тази година пак ще кандидатсввам пак с литература,но този път съм с успех 5,91 и се надявам,че пак ще спечеля!
    УСПЕХ!АКО ИСКАШ ДА МЕ ПИТАШ НЕЩО КОНКРЕТНО ЗАПОВЯДАЙ!
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  15. #65
    Благодаря за информацията за сега нямам въпроси, ако се сетя нещо ще питам. Успехът ми е 6.00. Грамоти по физика нямам, но ще видим сега на 20 март (на олимпиада по физика и то 2-ри кръг ) Може би кредитът за книги, който се отпуска задължително ли трябва да си взимам помагала по предмета с който кандидатствам или може да си взимам и друга литература? Успех и на теб
    Учението е слънце, но всеки ден по 6 часа, човек може да слънчаса!!!

  16. #66
    аз имам желанието също да се включа, макар че нито една от темите не ми пасва... и все пак ще опитам
    може ли някой, който вече е минал по тоя път и е бил одобрен да разкаже повече за интервюто - доста ме притеснява, но не малък проблем са и грамотите ... съвсем наскоро се запалих да участвам в конкурси и то предимно в такива, където има писане на разкази или участие с мултимедиен проект - ако някой знае нещо да пише - ще е от полза
    а темата е много добра - ай лайк ит

  17. #67
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Някой да знае някакви конкурси,състезания или каквото и да е по БЕЛ или по рисуване
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  18. #68
    Ето в този сайт има много - http://kulturni-novini.info/news.php...nid=9638&sid=7
    Както и тук - http://konkurs-bg.blogspot.com/
    Надявам се да съм помогнала

  19. #69
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    А някакви състезание по математика..За Русе става въпрос..Или пък за градове,близки до Русе
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  20. #70
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    като стана 10 клас ще знам как да правя филм ,и тогава ще участвам сега ми е рано.Но конкурсите са много яки и феноменалми.

  21. #71
    Някой знае ли нещо за алманах околчица , изпращах есе-"живеем в земята на Ботев и вече би трябвало да са излезли резултатите, но нещо не намирам нищо в интернета, ако някой знае нещо да пише

  22. #72

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    31
    Ако някой има информация за какъвто и да е Конкурс,Състезание и подобни по БЕЛ моля да драсне едно ЛС...(главно търся нещо за писане на есета,съчинения,стихотворе ния - обичам да пиша просто..)
    Мерси предварително !
    Would you kindly ?

  23. #73
    Голям фен Аватара на Dyany10000
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    София , Бели Брези
    Мнения
    696
    Някои да знае сега някъв конкурс за пеене или нещо от сорта (само да не е от онея дет да пееш "слъдкупойййййййййна 4уулиига" 4е ми се повръща от тея)Пишете на ЛС , на скаип kile_katarn и на мейл kile_katarn@abv.bg
    Славься, Отечество наше свободное,
    Дружбы народов надёжный оплот!
    Партия Ленина—сила народная
    Нас к торжеству коммунизма ведёт!

    Ех, ты, Волга, мать река!
    Широка и глубока!

  24. #74
    Голям фен Аватара на notlike
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    801
    Навит съм на всичко без химия ,физика, пеене и рисуване, че ми се драйфа. Добре, че се отървах от шибаната музика
    Прощавам, но не ЗАБРАВЯМ.

  25. #75
    Голям фен Аватара на the_best_f
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    на борда на "Черната перла"
    Мнения
    764
    По принцип от кога до кога трае конкурсът за 1000 стипендии?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си