.
Отговор в тема
Страница 4 от 8 ПървиПърви 12345678 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 193
  1. #76
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Пращането на докумнтите за участие в "1000 стипендии" се извършва от 1 март до 30 април.След това от 1.09 до 15.10 се провеждат интервютата и на 30.10 излиза окончателното класиране!
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  2. #77
    Аватара на des1t000
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Ботевград
    Мнения
    343
    дайте ми идея за проект по свят и личност, не искам готов само идеята въпроса, е че трябва да го осъществя на територията на училището...
    !!! скайп : brutal.lady
    - - капка любов.. цяло сърце!
    __________________________________


  3. #78
    Голям фен Аватара на SiSi7yYy
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Стара Загора ;]]
    Мнения
    605
    Аз търся някакъв конкурс по История някакви такива теми да сте намирали ?

  4. #79
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Някой знае ли нещо за скорошни графити конкурси ??

  5. #80
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Някой да знае за някакви състезания по БЕЛ ?
    За Русе става въпрос..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #81
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    777
    Участвахте ли в "силен старт", колко писахте, какво смятате за конкуренцията . Бтв, не знам как не крашна страницата, то през минута някой пишеш във фейсбука xD

  7. #82
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    ^даа, хората полудяха от вълнение
    ами аз писах бая неща. Предложих промяна в образователната система и дадох идеи как да се съберат пари, с които да се подобри материалната база, така че да се подсили интереса на учениците. Но сигурно ще го сметнат за неосъществимо
    always late but worth the wait!

  8. #83
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Някой да знае за някакви състезания по БЕЛ ?
    За Русе става въпрос..
    Сега на училище ни говорят за някакви национални тестове по БЕЛ от февруари попитай класната си ! Щото и аз мисля да отида ;d
    Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач!
    Espa

  9. #84
    Аватара на Ivkata86
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    15

    Конкурс "МОЯТА УЧИЛИЩНА СНИМКА"

    Искаш ли да спечелиш награди от Рефан за ЦЕЛИЯ ти клас + класния ръководител ? Искаш ли да станеш герой ? Прикачи на стената на Refan във Фейсбук твоя снимка от училище - независимо дали си сам, със съченици или всички от класа. Задължително пиши под снимката "За конкурса на онлайн магазина на РЕФАН" и класа и училището в което учиш. Класирането е на база събралите най-много харесвания на снимката, като са осигурени следните награди: I-во място : "Антибактериален, дълбокопочистващ гел за ръце Маракуя" за всеки един ученик от класа и за класния ръководител; II-ро място : "Антибактериален, дълбокопочистващ гел за ръце I love you" за всеки един ученик от класа и за класния ръководител; III-то място : "Антибактериален, дълбокопочистващ гел за ръце Карибски лимон" за всеки един ученик от класа и за класния ръководител.. Конкурса приключва на 11-ти срещу 12.02.2011 в 00ч., като след това ще обявим печелившите. Успех - "Един за всички - всички за един"





    Играта е част от кампанията на Рефан « Чисти ръце – здрави деца »

    В сезона на настинките и грипа, ние искаме да напомним на всички, че чистите ръце предпазват от болести. Ако няма наблизо вода и сапун, може да използвате "Дълбоко почистващ антибактериален гел за ръце РЕФАН"

    www.refan.bg

  10. #85
    Супер фен Аватара на brutaLxxbunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    2 039
    Аз пък очаквам резултатите от Силен Старт Не мога да кажа,че бях доволна от себе си,даже изобщо,ноо...надеждата умира последна
    Бях хиляди пъти Жулиета.
    Само че накрая не умирах.
    Милост ли?Проклятие е,Боже,
    че след любовта оставаш жива

  11. #86
    http://www.slovesa.net/index.php?p=konkursi в този конкурс за "Доброто" където сваршва през март могат да участав и ученици от Плевен,София,Перник,Русе..... . и т.н нали? А не само от Сливен?Нали?

  12. #87
    Здравейте! Бих била благодарна ако някой ми предложи забавен сценарии, свързан с училище!!! Благодаря предварително

  13. #88

    Конкурси

    А, това е много хубава тема. Браво браво, поздравлениа. Ето тука видях един много забавен конкурс, където гледам че се печелиат награди всеки ден. Гледам, че е много яко и има джиджи биджи

    става дума за фейсбук страниците на ДЕо и Лора за soni ericson и цвети пиронкова за soni ericson.

    а тука открих и един друг ако ви интеерсува поезия - има един конкурс "В полите на Витоша", в които може да се прати поезия, потърсете го в гугъл.
    Любовта е вечна!

  14. #89
    много хубава тема. Браво

  15. #90
    А някой да е участвал в състезанието "Най-добра бизнес идея" тази година ?

    We flew rockets to the sun
    Knowing we'd crash and burn
    And that's the risk we run
    When you fall in love

  16. #91
    Точно такава тема му липсваше на форума
    Обожавам конкурсите, но мразя като ме отрязват от тях
    Било то късмет
    През лятото за жалост литературните конкурси никакви ги няма...
    Рожденият ден е като големият пердах - хем те боли, че вече не можеш да забиваш долно ляво круше, хем те кефи, че и другия не може.

    http://advensve.blogspot.com/

  17. #92
    Фен Аватара на Queenie
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    На седмото небе !
    Мнения
    180
    Някой да знае конкурс за Фотографи ?ц
    Have you ever noticed the saddest person always has the most beautiful smile!?

  18. #93

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Тук-там:)
    Мнения
    12
    Цитирай Първоначално написано от advensve
    Точно такава тема му липсваше на форума
    Обожавам конкурсите, но мразя като ме отрязват от тях
    Било то късмет
    През лятото за жалост литературните конкурси никакви ги няма...
    Мммда... И аз обичам да участвам в литературни конкурси, но за сега нищо интересно. Ти впрочем пишеш ли извън конкурсите(аз да) и какво?

    ППС - Вижте в ей този сайт - konkurs-bg.blogspot.com - има доста интересни

  19. #94
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    777
    За 1000 стипендии писали ли сте тази година, останаха още няколко дена до първите резултати : ) !

  20. #95
    Аватара на lorastz
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    12

    1000 стипендии

    И аз участвах тази година в конкурса на фондация Комунитас.Сега с нетърпение чакам да излязат резултатите в петък
    Интересно ми е дали някой друг е участвал с музика като мен

  21. #96
    Аз мислех с музика, ама в последствие предпочетох изобразително изкуство И аз нямам търпение за резултатите :P Иначе ми е интересно какви ли въпроси задават на интервю, което не е по телефон (както е в случаите с кандидатури в областта на изкуствата - фотография, музика, изобразително)
    We're all insane

  22. #97
    Аватара на lorastz
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    12
    наистина ли не е по телефона? ужас

  23. #98
    Йеп - ако ни изберат, ще трябва да се мъкнем до техния офис в София за интервю
    We're all insane

  24. #99
    Аватара на lorastz
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    12
    Това не е ли само за специалната стипендия , аз ще кандидатствам за нормалната Дано не се налага да се ходи до София

  25. #100
    Вие ще участвате ли в някои от конкурсите, които текат сега? Ето от тези: http://konkurs-bg.blogspot.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си