.
Отговор в тема
Страница 6 от 8 ПървиПърви ... 2345678 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 193
  1. #126
    това за проекта е супер
    и аз искам да се занимавам с доброволна дейност, но не съм чувала нищо такова
    аз съм от Велико Търново и някои ако има някаква информация моля да пише заинтересувах се за посещението ти в Брюксел и аз много искам
    ако знам нещо и аз ще пиша

  2. #127

    :)

    Продполагам,че ако няма нещо от града ти просто някой национален конкурс. Аз търся нещо в моята сфера и аз искам да видя малко свят както се казва. Предполагам,че във Велико Търново трябва да има различни организации,които да се занимават с различни дейности,проекти с различни награди.Много е хубаво,че има хора, които се интересуват от такава дейност Аз също ще следя в интернет и ако има нещо веднагически ще го споделя

  3. #128
    Аватара на lorastz
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    12
    Радвам се, че хората се вълнуват от доброволчеството иначе имаше момичета от търговската гимназия в Стара Загора. Не мога да ти назова много имена, но са от 9 до 11 клас и едното момиче се казваше като мен - Лора . Доколкото знам няма сайт, в който да се съобщават такива проекти и конкурси. Дано скоро време да направят.

  4. #129
    Цитирай Първоначално написано от lorastz
    Радвам се, че хората се вълнуват от доброволчеството иначе имаше момичета от търговската гимназия в Стара Загора. Не мога да ти назова много имена, но са от 9 до 11 клас и едното момиче се казваше като мен - Лора . Доколкото знам няма сайт, в който да се съобщават такива проекти и конкурси. Дано скоро време да направят.
    Аз не съм чувал никога в училище дори да говорят за тези неща. Познавам една Лора ама незнам да ли е тя.Както и да е наистина искам да участвам в проект само да се намери такъв. Ако чуете нещо пишете тука, а аз утре ще питам класната ми за такива неща.

  5. #130
    Цитирай Първоначално написано от coockie
    това за проекта е супер
    и аз искам да се занимавам с доброволна дейност, но не съм чувала нищо такова
    аз съм от Велико Търново и някои ако има някаква информация моля да пише заинтересувах се за посещението ти в Брюксел и аз много искам
    ако знам нещо и аз ще пиша
    Аз съм от Търново и хората, които познавам се занимават или с БЧК или с К7, ако това имаш предвид под доброволческа дейност. Отиди в Пионерския дом (срещу кафе Елена) и питай, там имат доста клубове.

    А аз да питам, някой кандидатства ли за стипендия от Американска фондация за България и кога горе долу да очакваме резултатите?
    When you awaken in the morning’s hush
    I am the swift uplifting rush
    Of quiet birds in circling flight.

    I am the soft starlight at night.
    Do not stand at my grave and cry,
    I am not there; I did not die.

  6. #131

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от techety
    vikisisim какъв беше твоя проект???
    Еко-проект "Въглеродни детективи"

  7. #132
    Аватара на lorastz
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    12
    vikisisim ще разкажеш ли повече за този проект защото ме заинтригува и от къде разбра за него?
    Аз съм от Търново и хората, които познавам се занимават или с БЧК или с К7, ако това имаш предвид под доброволческа дейност. Отиди в Пионерския дом (срещу кафе Елена) и питай, там имат доста клубове.

    А аз да питам, някой кандидатства ли за стипендия от Американска фондация за България и кога горе долу да очакваме резултатите?
    Аз съм чувала за тази стипендия, но мисля, че все още не трябва да се подават документи за нея. Май се подават документи на края на годината, ако говорим за едно и също нещо.

  8. #133
    каква е тази стипендия?
    разкажете повече

  9. #134
    lorastz, ми не говорим за едно и също, щото подаването на документите за АФБ беше до 15ти октомври.
    Ето за какво става въпрос:
    http://www.4egvarna.com/download/app..._2011-2012.pdf
    Ти май с 1000 стипендии се обърка.
    When you awaken in the morning’s hush
    I am the swift uplifting rush
    Of quiet birds in circling flight.

    I am the soft starlight at night.
    Do not stand at my grave and cry,
    I am not there; I did not die.

  10. #135
    благодаря за помощта ще го проверя

  11. #136

    :)

    Имаше да 1000 стипендии и сигурно се бърка. Те бяха точно на крач на годината и се избираха август месец ако не се бъркам. Най-гадното е да пишеш есе И наистина би ли разказала повече за този проект, в който си участвала????? Много ми е интересно и да разбера точно за какво се отнася

  12. #137
    Аватара на lorastz
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    12
    Аз говорих за същата стипендия ,просто съм объркала времето когато се изпращат документи успех. другата година и аз ще участвам. А за 1000 стипендии ще участвам в началото на годината И ще се радвам ако vikisisim разкаже повече за проекта си

  13. #138

    :)

    Хайде vikisisim чакаме да ни разкажеш за своя проект

  14. #139
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Honest
    Някой ходи ли на многоезичното състезание?
    Ами на есенното национално по физика във Варна ще ходите ли?
    Днес ходих на състезание по физика във Варна. Общо взето задачите бяха на средно ниво. Нито много трудни, нито много лесни.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  15. #140

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от techety
    Хайде vikisisim чакаме да ни разкажеш за своя проект
    Понеже е трудно за обяснение - http://www.dnevnik.bg/ekobiznes/2011...ii_-_misiiata/ - тук има подробна информация

  16. #141
    Аватара на lorastz
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    12
    Ей, поздравления за проекта, сигурно е било хубаво. Аз стоя твърдо зад такива каузи.

  17. #142
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Днес ходих на състезание по физика във Варна. Общо взето задачите бяха на средно ниво. Нито много трудни, нито много лесни.
    Сериозно?! Кой клас си?

  18. #143
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Здравейтее и Весела Коледа! Не знам дали тук е мястото, но имам нужда от малко подкрепа в един конкурс! Победител ще е този, който събере най-много харесвания във фейсбук. Моля вии гласувайте за мен като харесате моето клипче - https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    Много ще ми помогнете и ще съм ви благодарна, ако го направите! ))

  19. #144

    за 1000 стипендии

    видях,че сте говорили за стипендиите на 1000 стипендии.. Съветвам ви да НЕ кандидатствате, защото не оценяват реално. Стипендии се дават на едни и същи хора, интервютата са буквално като на електрически стол. Ако е на живо ти се усмихват, задават ти провокативни въпроси, които не са от твоята област и после ти казват,че си страхотен и не ти дават дори и поощрителна. Есето е най - малкото, което изискват. Силно препоръчвам да не си хабите нервите и времето за тях, има къде-къде по-хубави стипендии
    Peace \/
    "Любов е да дадеш на някого възможността да те унищожи вярвайки,че няма да го направи" ....

  20. #145

    Независимост на България мит или реалност

    Здравейте на всички!
    Първо да ви пожелая успех през новата 2012 година.Нека бъде изпълнена с добри моменти и емоции за всички нас.
    Излезнаха резултатите от конкурса Мит или Реалност на мен ми пратиха грамота по пощата. Вие имате ли някаква новина.Ще се адвам ако споделите.

  21. #146
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Имам въпрос относно олимпиадата по Биология .. така като бях подготвителна и в 9 клас учим материала за 8ми, като се явявам нали именно на него ще са въпросите? И също дали знаете за 1вия кръг въпроси и от кои други класове включват
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  22. #147

    Независимостта- мит ..

    Цитирай Първоначално написано от stiffy Виж мнението
    Здравейте на всички!
    Първо да ви пожелая успех през новата 2012 година.Нека бъде изпълнена с добри моменти и емоции за всички нас.
    Излезнаха резултатите от конкурса Мит или Реалност на мен ми пратиха грамота по пощата. Вие имате ли някаква новина.Ще се адвам ако споделите.
    и на мен ми пратиха грамота,но пък доста се бях изнервила за това колко време бавиха резултатите.

  23. #148
    Супер фен Аватара на brutaLxxbunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    2 039
    Цитирай Първоначално написано от petyfi Виж мнението
    видях,че сте говорили за стипендиите на 1000 стипендии.. Съветвам ви да НЕ кандидатствате, защото не оценяват реално. Стипендии се дават на едни и същи хора, интервютата са буквално като на електрически стол. Ако е на живо ти се усмихват, задават ти провокативни въпроси, които не са от твоята област и после ти казват,че си страхотен и не ти дават дори и поощрителна. Есето е най - малкото, което изискват. Силно препоръчвам да не си хабите нервите и времето за тях, има къде-къде по-хубави стипендии
    Peace \/
    Хмм, караш ме да се замисля... А какви други предложения за стипендии имаш? Аз лично съм запозната само с тази, която ни дават от училище и "1000 стипендии".
    Бях хиляди пъти Жулиета.
    Само че накрая не умирах.
    Милост ли?Проклятие е,Боже,
    че след любовта оставаш жива

  24. #149
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    777
    Цитирай Първоначално написано от brutaLxxbunny Виж мнението
    Хмм, караш ме да се замисля... А какви други предложения за стипендии имаш? Аз лично съм запозната само с тази, която ни дават от училище и "1000 стипендии".
    Не я слушай : ) ! Аз кандидатствах тази година за първи път. Класирах се за интервю, област на интерес - литература. Много е важно какъв "изпитващ" ще ти се падне на интервюто (моето беше по телефона). Сам си се прецаках, но пък ми беше и първа година и нямах никакъв опит с такива неща и когато ме заразпитваха за поезия се издъних.

    Есето го бях мисли няколко седмици и все го триех и накрая го написах за една вечер и го пратих буквално последния ден от срока (важи пощенското клеймо) и се класирах. Познавам хора, които също участваха и спечелиха стипендия, както и такива, които са печелили в продължение на няколко години : ) ! Съветвам те да се пробваш, нищо не коства : ) !

  25. #150
    Супер фен Аватара на brutaLxxbunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    2 039
    Цитирай Първоначално написано от LoupGarrou Виж мнението
    Не я слушай : ) ! Аз кандидатствах тази година за първи път. Класирах се за интервю, област на интерес - литература. Много е важно какъв "изпитващ" ще ти се падне на интервюто (моето беше по телефона). Сам си се прецаках, но пък ми беше и първа година и нямах никакъв опит с такива неща и когато ме заразпитваха за поезия се издъних.

    Есето го бях мисли няколко седмици и все го триех и накрая го написах за една вечер и го пратих буквално последния ден от срока (важи пощенското клеймо) и се класирах. Познавам хора, които също участваха и спечелиха стипендия, както и такива, които са печелили в продължение на няколко години : ) ! Съветвам те да се пробваш, нищо не коства : ) !
    Ооо не, разбира се, че ще се пробвам, най-малкото, защото е тренинг за писане. Но ме интересуваха и другите стипендии, които тя имаше на предвид, за това питах (:
    Бях хиляди пъти Жулиета.
    Само че накрая не умирах.
    Милост ли?Проклятие е,Боже,
    че след любовта оставаш жива

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си