.
Отговор в тема
Страница 7 от 7 ПървиПърви ... 34567
Резултати от 151 до 167 от общо 167
  1. #151
    Имам предвид ако момичето почва да усеща, че е прекалено слаба

  2. #152
    Цитирай Първоначално написано от CookieJoKey Виж мнението
    Имам предвид ако момичето почва да усеща, че е прекалено слаба
    да ти кажа не е толкова лесно...на мен всеки ми казва, че съм слаба, че трябва да напълнея малко - 1,70 съм и съм 50 кг ии индексът ми на телесна маса е 17,7, което според дефиницията за анорексия значи, че трябва да съм анорексичка. Всеки ден правя упражнения 1 час от година вече и не ям сладко, а самата идея за напълняване ме плаши ужасно. Понякога се виждам слаба, но повече пъти се гледам и искам да отслабна още малко...
    Когато едно момиче е отслабнало, тя просто развива някаква фобия от напълняване, и дори и да осъзнава, че това което прави и вреди, няма кураж да се изправи срещу страха си

  3. #153
    Цитирай Първоначално написано от Fifth Gorgeous Виж мнението
    да ти кажа не е толкова лесно...на мен всеки ми казва, че съм слаба, че трябва да напълнея малко - 1,70 съм и съм 50 кг ии индексът ми на телесна маса е 17,7, което според дефиницията за анорексия значи, че трябва да съм анорексичка. Всеки ден правя упражнения 1 час от година вече и не ям сладко, а самата идея за напълняване ме плаши ужасно. Понякога се виждам слаба, но повече пъти се гледам и искам да отслабна още малко...
    Когато едно момиче е отслабнало, тя просто развива някаква фобия от напълняване, и дори и да осъзнава, че това което прави и вреди, няма кураж да се изправи срещу страха си
    +

  4. #154
    Повече от фен Аватара на kilers
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    368
    Това не е свързано с анорексията и булемията, но е свързано с храносмилането и за да не отварям нова тема ще попитам тук. Може ли да бъде проблем прекаленото ядене на боровинки, къпини, малини? Говорим за 200 грама на ден. Колко е нормалното количество и черните екскременти притеснителни ли са? Благодаря предварително :P

  5. #155
    За какво да са проблем? Ти на 200гр. ли им викаш прекалено? Аз ям по 2-3кг. плодове и зеленчуци на ден.
    Не са проблем.. само може първия ден да те по-прочистят, ако стомаха ти не знае какво е туй нещо наречено - фибри.

  6. #156
    Това, което виждам направо ме плаши. Защото намирам у себе си повечето симптоми на булимия, като изключим насилственото изхвърляне на поетата храна. Не съм дебела много дебела, но и не се харесвам и искам да отслабна, въпреки, че теглото ми е в норма. Наистина има такива моменти, в които имам пристъпи на вълчи глад и мога да изям всичко, което ми попадне. Често и когато нещо не е наред прибягвам към храната, като източник на удоволствие. Зам, че може би притесненията ме са неоснователни, но ми се иска да разбера и вашето мнение за това. Благодаря предварително!
    П.С. на 15 съм, ако има значение.

  7. #157
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Започни да тренираш и се постарай да не ядеш боклуци.
    Ангажирай създанието си с нещо,защото понякога и от скука си похапваме/поне аз/. А що се отнася до килограмите,сигурна съм,че около теб има момичета,които са лееко закръглени и изглеждат секси. Невинаги слабото тяло е красиво.

  8. #158

  9. #159
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Ако има нещо-споделяй
    на 15 год.има къде къде по-приятни неща за правене от лекуване на булимия/анорексия

  10. #160
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Цитирай Първоначално написано от ch0c0late44 Виж мнението
    Едно клипче което мисля че е много подходящо за тук..Изгледайте го,няма да съжалявате
    http://www.youtube.com/watch?feature...nfp5QttQc&NR=1
    Това е ненормално,то бива да си слаб,ама тези са има нема 15 кила.

  11. #161
    За съжаление много от хората бъркат тези 2 болести с бърз метаболиизъм. И много здрави хора, похаппвайки обилно, но без резултат в теглото биват наричани "аанорексици".

  12. #162
    Какво мислите за Про-Ана и Про-Мия?
    На мен ми изглежда като някаква секта...

  13. #163
    по повод хранителните разстройства
    за хората, разбиращи английски..

    http://the-healing-nest.tumblr.com/p...e-really-about

    и един призив от мен - не приравнявайте хранителните р-ва само до анорексия и булимия. има и други "видове", не по-малко страшни, опасни и мъчителни за страдащите.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  14. #164
    ivanita
    Guest
    Така си е, булимията и анорексията са най-крайната фаза.

  15. #165
    Ivelina aleksieva
    Guest
    Zdraveite iskam da vi popitam poneje sam mnogo oplashena zaradi majut mi toi e na 22 godini,175 sm i e 51 kilograma gotvq kakvo li ne za da qde no nichto ne se polucava zapocnax i as da Mislq ce toi e bolen hodili sme na lekar no nqma rezultat blagodarq predvaritelno...

  16. #166
    Цитирай Първоначално написано от Ivelina aleksieva Виж мнението
    Zdraveite iskam da vi popitam poneje sam mnogo oplashena zaradi majut mi toi e na 22 godini,175 sm i e 51 kilograma gotvq kakvo li ne za da qde no nichto ne se polucava zapocnax i as da Mislq ce toi e bolen hodili sme na lekar no nqma rezultat blagodarq predvaritelno...
    къв ти е въпроса бе, че хванах рак от писането ти

  17. #167
    Не можете да спрете да ядете?
    Използвате ли храната, за да се справите със стреса и емоциите?
    Не можете да пазите диета?
    Не можете да спрете да ядете захар, независимо колко силно опитвате?
    Борите ли се с преяждане, анорексия или булимия?
    Анонимни ГрейШийтърс може би е за вас!
    (www.greysheet.org).

    Анонимни Грейшийтърс (АГШ) е група от хора, които са решили техните хранителни проблеми. АГШ помага на хора, които са пробвали всичко и са се провалили, и които търсят дълготрайна свобода от контрола на храната. ТОВА НЕ Е ПОРЕДНАТА ДИЕТА! АГШ предлага програма на абстиненция от компулсивно ядене. Ние сме различни. АГШ предлага специфичен хранителен план, който помага да се премахне непреодолимото желание за ядене, ясно определени параметри за абстиненция,инструменти за отчет и подкрепа от страна на общност, която се развива в целия свят. В АГШ ние споделяме личния си опит, сила и надежда и получаваме подкрепа по пътя си към дълготрайна свобода от компулсивното поведение относно храната. Няма такси или вноски за членство в АГШ.

    ЕЛАТЕ С НАС НА СБИРКА!
    Вторник, 19-20ч., гр. София, бул. Стефан Стамболов 34, ет.2, оф. 201.
    Skype: gsbeyondthewildest, Email: gsbeyondthewildest@gmail.com
    http://greysheet.org

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си