.
Отговор в тема
Страница 4 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 167
  1. #76
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Цитирай Първоначално написано от dadada123
    Здравейте.На 15 години съм и имам следния проблем-диария почти всеки ден .Мисля си, че е от притеснието което имам... понеже всяка година е едно и също-ваканцията нямам никакви проблеми, обаче като почне даскалото и става лошо.Идей ?

    П.П Момче съм и това се повтаря за 2ра година
    ейй това е сериозно човек !!
    ходи веднага на лекар
    знам един случай с всекидневна диария-беше проблем с червата и оперираха болния.............
    не искам да те плаша ама най-добре отиди да те прегледат . . .
    (незнам как си издържал и досега не си го направил .... )
    успех и дано не е сериозно

    п.п.това няма нищо общо с анорексия или булимия ; ))))

  2. #77
    Aми ето го отговора на мойто запитване(не бях търсил), надявам се да съм помогнал на някой.Cега ще го пробвам

    От 3 години страдам от нервен стомах. Няколко пъти ми сменяха лекарствата, но никаква промяна. Искам да ви помоля за някаква рецепта от народната медицина, за да опитам да си помогна.

    Ще би препоръчам една чудесна билкова комбинация за лечение на нервен стомах. Тя е следната. В 2 чаени чаши Вряща вода се слага по 1 чаена лъжичка маточина, мента, дилянка и босилек. Варят се не повече от 3 мин и отварата се остабя да изстине. Прецежда се и се пие по 1 кафена лъжичка 3 пъти дневно 15 мин преди ядене. Същата рецепта може да се приложи и при повръщане.

    Мнението на специалиста
    Д-р ПЕТЪР ПАНЧЕВ, гастроентеролог:
    Стомахът е много чувствителен орган и затова е необходимо пациентът, който има проблеми, да Води редовен и уравновесен живот Трябва да се храни редовно, да не прекалява с количеството на храната, която приема. Пушенето и пиенето Влияят зле на нервния стомах. Билковите комбинации могат да успокоят стомаха, но лечението трябва да продължи не по-малко от 3 месеца.

  3. #78
    Mаркирам тези, които имам в червено!

    Симптоми и особености

    Най -характерни симптоми на заболяването са:

    Спад на телесното тегло под нормата за съответните възраст и ръст и отказ да се поддържа тегло в рамките на медицински определените параметри за здравословно тегло
    Натрапчив страх от напълняване
    Нереалистична представа и необоснована самооценка за външния вид, отказ да се признае тревожно ниското тегло за проблем

    При жени във фертилна възраст (след започване на менструацията и преди настъпване на менопаузата) отсъствие на три последователни менструации
    Наличие на други хранителни смущения
    Макар и не задължително свързани с наличието на анорексия, някои особености са често срещани при това заболяване:

    1. Психологически

    Нереалистична представа за външния вид
    Самооценка, която се основава най-вече на теглото
    Натрапчиви мисли за храна и собственото тегло
    Перфекционизъм, повишена критичност към себе си


    2. Емоционални

    Ниска самооценка
    Клинична депресия
    Честа смяна на настроението


    3. Социални и междуличностни

    Влошаващи се резултати в работата или в училище, макар че при някои болни това не се наблюдава, вследствие на тенденциите им към перфекционизъм
    Прекъсване на контакти с приятели и връстници
    Влошаване на отношенията в семейството

    4. Поведенчески

    Ограничение на храната, често отказ да се приемат определени храни (твърде калорични, богати на мазнини)
    Прекомерни физически упражнения

    Пазене в тайна на особеностите в хранителния и физическия режим
    Нерядко самонараняване, опити за самоубийство, злоупотреба със забранени вещества

    5. Физически

    Прекомерен спад на теглото
    Симптоми на недохранване като понижен метаболизъм, нисък пулс, хипотермия и анемия
    (моя е 16,0) Индекс на телесната маса под 17.5 при възрастните, 85% от нормалното за възрастта тегло при децата
    Забавен растеж и физическо развитие при децата
    Смущения в ендокринната система, водещи да спиране на менструацията

    Понижено либидо, импотентност при мъжете
    Смущения в електролитния баланс
    Проблеми с кръвообращението
    Понижена функция на имунната система
    Отпадналост
    Главоболие
    Рушене на зъбите
    Косопад
    Суха кожа, напукани устни
    Чупливи нокти
    Растеж на фини, дълги косми по тялото


  4. #79
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Цитирай Първоначално написано от devi
    Mаркирам тези, които имам в червено!

    Симптоми и особености

    Най -характерни симптоми на заболяването са:

    Спад на телесното тегло под нормата за съответните възраст и ръст и отказ да се поддържа тегло в рамките на медицински определените параметри за здравословно тегло
    Натрапчив страх от напълняване
    Нереалистична представа и необоснована самооценка за външния вид, отказ да се признае тревожно ниското тегло за проблем

    При жени във фертилна възраст (след започване на менструацията и преди настъпване на менопаузата) отсъствие на три последователни менструации
    Наличие на други хранителни смущения
    Макар и не задължително свързани с наличието на анорексия, някои особености са често срещани при това заболяване:

    1. Психологически

    Нереалистична представа за външния вид
    Самооценка, която се основава най-вече на теглото
    Натрапчиви мисли за храна и собственото тегло
    Перфекционизъм, повишена критичност към себе си


    2. Емоционални

    Ниска самооценка
    Клинична депресия
    Честа смяна на настроението


    3. Социални и междуличностни

    Влошаващи се резултати в работата или в училище, макар че при някои болни това не се наблюдава, вследствие на тенденциите им към перфекционизъм
    Прекъсване на контакти с приятели и връстници
    Влошаване на отношенията в семейството

    4. Поведенчески

    Ограничение на храната, често отказ да се приемат определени храни (твърде калорични, богати на мазнини)
    Прекомерни физически упражнения

    Пазене в тайна на особеностите в хранителния и физическия режим
    Нерядко самонараняване, опити за самоубийство, злоупотреба със забранени вещества

    5. Физически

    Прекомерен спад на теглото
    Симптоми на недохранване като понижен метаболизъм, нисък пулс, хипотермия и анемия
    (моя е 16,0) Индекс на телесната маса под 17.5 при възрастните, 85% от нормалното за възрастта тегло при децата
    Забавен растеж и физическо развитие при децата
    Смущения в ендокринната система, водещи да спиране на менструацията

    Понижено либидо, импотентност при мъжете
    Смущения в електролитния баланс
    Проблеми с кръвообращението
    Понижена функция на имунната система
    Отпадналост
    Главоболие
    Рушене на зъбите
    Косопад
    Суха кожа, напукани устни
    Чупливи нокти
    Растеж на фини, дълги косми по тялото
    Отиди на лекар тогава
    (това за космите е стряскащо-и аз съм падала до 38 кила,ама такива работи не съм имала)

  5. #80
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    http://vbox7.com/play:f1ece3d5
    прибавям и това клипче в тая тема .. много е ТЪПО да се разболееш от тая болест ... сам УМИШЛЕНО си я причиняваш ............................

  6. #81
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    http://vbox7.com/play:21df77a3 още нещо
    Уау! Да си пъхаш колан в гърлото за да повърнеш :shock Не,не тва е неуписуемо...

  7. #82
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    чак пък колан да си натъпче в устата не ми се вярва........... преувеличава

    междудругото December ...
    пращаш клипче и се ужасяваш от анорексията и въобще хранителните разтройства.. изглежда
    а в темата Менюто ви за днес като гледам се храниш баш като анорексичка
    сори за спама..

  8. #83
    Хей да ви се похваля качила съм вече малко килограми(така де доста) Та мисълта ми беше, че се измъкнах от анорексията! Бях станала 37 килограма, но от както съм с гаджето си той ме кара да ям доста, за да стана нормален човек и да тренирам през това време и сега много се гордея със себе си. Станала съм 45/46 килограма с перфектно оформено тяло от тренировките и се чувствам перфектно. Нещото, което бях забравила е, че обикновенните жени имат цикал и сега като това нещо се върна ще полудея от болки, но ще го преживея.

  9. #84
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Цитирай Първоначално написано от graphicflower
    Хей да ви се похваля качила съм вече малко килограми(така де доста) Та мисълта ми беше, че се измъкнах от анорексията! Бях станала 37 килограма, но от както съм с гаджето си той ме кара да ям доста, за да стана нормален човек и да тренирам през това време и сега много се гордея със себе си. Станала съм 45/46 килограма с перфектно оформено тяло от тренировките и се чувствам перфектно. Нещото, което бях забравила е, че обикновенните жени имат цикал и сега като това нещо се върна ще полудея от болки, но ще го преживея.
    Браво шапка ти свалям .. каква воля! Следвайте нейният пример и ЯЖТЕ! Ако искате да сте слаби няколко часа на ден и за няколко месеца сте готови, пък и ще имате тялото което искате за много по дълго време

  10. #85
    Мега фен Аватара на 7227
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Някъде в нищото
    Мнения
    3 405
    Браво на теб!
    Само така! За пореден път се уверявам,4е приятелите и подкрепата са много важни при тези заболявания,особенно 4овека до теб !

  11. #86
    Голям фен Аватара на smilelady
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    527
    Аз не страдам нито от едното нито от другото но все пак съм под нормата на килограми. Не изпитвам ужас от мисълта за напълняване дори искам да кача кг но каквото и да ям не ми се лепи може би заради бърз метаболизъм и все пак не съм от най-слабите същества на планетата но мисля че някое и друго килце отгоре никак няма да ми е излишно

  12. #87
    Браво за темата.Супер е.Събрали сте много точно всичко,а клипчетата са страхотно допълнение.Изгледах ги всичките.На всички,които искат толко да отслабнат и се впускат в подобни самоубийствени неща,ви съветвам,колкото и да е трудно какво ви пука какво мислят другите за вас.Защото и аз много пъти се чувствам зле заради други,но в крайна сметка ако продължавам така живота е един миг,не е вечен,най-важното е собственото ми щастие и разбира се на близки и приятели.Който ме смята за дебела или т.н. няма да бъде част от моя живот и не ме интересува мнението му!!!!!!!!


    Цитирай Първоначално написано от anyway
    колко сте дволични само.мн ви е лесно просто да кажете на момичетата и момчетата "ооо горкия/горката.дано се оправиш",а всъщност вие всички сте тези които ги мачкате,които ги обиждате по улиците,по коридорите в училище.Спомнете си за това следващия път когато си отворите устите с намерение да обидите човека срещу вас.Представете си същото това 'същество'(каквото са те за вас-просто 1 същество)в тоалетната,плачейки и повръщайки.Той/тя го правят заради вас,за да могат да се впишат,за да покрият критерийте ви.ТЕ УМИРАТ ЗАРАДИ ВАС!!!!
    пожелавам ви от все сърце никой от вашите приятели да не тръгне по този път и никога да не изпитате чувството,че той/тя си отива,защото повярвайте ми чувството никак няма да ви хареса!
    А тва беше едно от най-хубавите мнения,които прочетох.Защото всички пишем тук едни неща,а навън вършим и говорим други.Най-мразя когато някои се подиграва на човек за теглото му и вида му.Просто хората са толкова себепогълнати,че не осъзнават че 1 единствена дума може да разруши живота на човек,без дори да разбереш.Аз също съм много чувствителна на тази тема,засягам се от най-малкото,но няма какво да се направи,такива хора ще има винаги.Трябва само да се научим да ги изолираме,все едно не съществуват.И все пак да бъдем отговорни към другите и какво говорим!
    И както от филма When friendship kills .. внимавайте какви приятели си подбирате,те са нещото,което ще ви е за пример.Дори ако се наложи да ви помислят сега за смотани,затворени,защото не пиете,дрогирате,пушите,не искате да сте скелет и да се тревожите за всяка 1 троха попаднала в устата ви .. един ден ще ви завиждат !

    Успех на всички,които са открили проблема и са го признали пред себе си! С много воля,всичко се нарежда!!!
    Обичам Калоян завинагиии !!!!!

  13. #88
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Нищо ми нямаше допреди 1 седмица, когато започна всичко .. след постоянните снимки на хубави модели в списанията и обиждането на съучениците ми по отношение на кг ми , тогава бяха 158 см - 54 кг си изградих нещо като режим . Сутрин ставам, хапвам 2 лъжици мюсли и още толкова лъжици обезмаслено прясно мляко . Обяд - сандвич колкото дланта ми, а вечеря - нищо или плод ... Постоянно ми призлява, чувствам се отпаднала и сякаш нямам никаква сила .. не мога да отворя 1 шише с вода .. Знам, че това не е особено свързано с темата, но сега съм 50 кг , една седмица - четири кила . Не знам дали е нормално, идеалното тегло за мен е 47 кг, знам, че не това е методът, но просто не мога да приемам нормално количество храна вече .. след 10 хапка и съм преяла . По снимки се виждам слаба, а в огледалото - супердебела .. Вече не ми е толкова за кг, отколкото да спра да се виждам дебела .. какво да правя?
    Love is everything!

  14. #89
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    ^ Игнорирай хората,които ти се подиграват и се опитай да се храниш нормално.Спортувай и не си внушавай,че си дебела.Учи,намери си нещо с което да се занимаваш и да те откъсне от мисълта за теглото;излизай с приятели повечко и се забавлявай!
    Още си в началото,действай,докато не е станало по-зле.

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  15. #90
    Цитирай Първоначално написано от graphicflower
    Хей да ви се похваля качила съм вече малко килограми(така де доста) Та мисълта ми беше, че се измъкнах от анорексията! Бях станала 37 килограма, но от както съм с гаджето си той ме кара да ям доста, за да стана нормален човек и да тренирам през това време и сега много се гордея със себе си. Станала съм 45/46 килограма с перфектно оформено тяло от тренировките и се чувствам перфектно. Нещото, което бях забравила е, че обикновенните жени имат цикал и сега като това нещо се върна ще полудея от болки, но ще го преживея.
    Радвам се, че има хора като теб с такава воля Браво и на гаджето ти, браво и на теб. Продължавай все така и дано Никога пак да не станеш анерксичка, от все сърце ти го желая!

  16. #91
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    SladkaZagadka, почни малко по-малко да увеличаваш количеството храна, което приемаш. Създай си някакъв нормален режим. Ако искаш да поддържаш по-слаба фигура просто спортувай, но не спирай да се храниш. Върни се към предишния си начин на хранене, за да имаш сили да правиш обикновени и ежедневни дейности, а не да се притесняваш, че не можеш да си отвориш едно шише вода. Яж плодове, зеленчуци, месо, млечни продукти. Това са все неща, от които имаш нужда.
    Поговори с приятели, родители, някой, който би ти помогнал. Точно в момента имаш нужда от близки хора до теб. И освен това, сега си само 3 кг. над нормалното за твоята височина, мислиш ли, че някой наистина забелязва тези килограми и им обръща внимание? Пиши от време на време тук, да казваш какво става с теб

  17. #92
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Хора,хранете се нормално и здравословно и спортувайте.Много внимавайте,да не се стигне до тези коварни болести,защото една съученичка влиза в болница в понеделник заради булимия.Ужасно е.Дори смята,че няма нужда от лекарска помощ,ама вече организъмът й не приема храна.Всеки ден повръща(от 9 дена само 1 ден не е повръщала..). Смята,че е дебела,въпреки че е кожа и кости почти.

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  18. #93
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Цитирай Първоначално написано от vesito13
    ? Пиши от време на време тук, да казваш какво става с теб
    Малко по малко започвам да се нормализирам, но не там е проблемът : Спортувам откакто се помня . То не бяха танци, балет, гимнастика.. И сега отново : правя вечер един тридесет минутен комплекс + малко упражнения на фитнес топка + малко упражнения за бедра . Ям основно готвени храни, а не fast food . И пак съм пълна .. метаболизмът ми просто не е добър .
    Love is everything!

  19. #94
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от SladkaZagadka
    Цитирай Първоначално написано от vesito13
    ? Пиши от време на време тук, да казваш какво става с теб
    Малко по малко започвам да се нормализирам, но не там е проблемът : Спортувам откакто се помня . То не бяха танци, балет, гимнастика.. И сега отново : правя вечер един тридесет минутен комплекс + малко упражнения на фитнес топка + малко упражнения за бедра . Ям основно готвени храни, а не fast food . И пак съм пълна .. метаболизмът ми просто не е добър .
    .. или просто така си мислиш
    Кажи колко кг. си и колко си висока и ако искаш постни 1 снимка.Щом спортуваш и се храниш здравословно,съмнявам че,че си пълна.

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  20. #95

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Димитровград
    Мнения
    6
    Вижте какво не всеки има възможност д аходи на плуване,йога,карате,балети, фитнс и така нататък!Наистина е много тъжно да виждаме такива момичето,но ето има ги!!И заете ли кой е виновен?Ние!Да ние сме виновни или по-точно ,,хората" които се възмущават ако видят някой по-пълен да не говорим ако видят някой мнооого пълен!Започват се подигравки,гаври,отбягване и така нататък,всичко опира до това че някои от нас са приели глабите момичета за красиви!Когато мине някоя грозница момчетата си оставят очите в нея само защото е слаба,но мине ли някое уникално красиво момиче покрай тях,но с 5 килца от горе-готови са да я унищожат,защото тежи малко повече!Ехооооооо осъзнайте се бе хора не всичко слабо е красиво!Аз познавам няколко пълни,но уникално красиви и добри момичета които си заслужават внимание 10 пъти повече от това на някои грозни и тъпи кльщи!Просто има много ,,дискриминанти" ако мога така да ги нарека ,които не искат да има дебели хора около тях!За всичко сме виновни ние и ако всички продължават с този дух много момичета ще умират всяка година ,за да се харесат на другите,защото ще си затвориш очите веднъж,ще си затвприш очите втори път,нно все някога ще си кажеш ,,Мамка му що всички ме обиждат=занчи аз не съм наред" и така се започва всичкоЧСпрете да гледате колко килограма е даден човек,а се опитайте да го опознаете преди да си давате тъпото мнение!!
    Обърни внимамние когато някой добре със теб се държи,не бързай да му отвръщаш с лъжи!

  21. #96
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    bg
    Мнения
    191
    Като бях малка и аз страдах от болимия всяка божа сутрин повръщах,ях уникално слаба А сега съм почти като момичето на клипчето по горе.Незнам как стана и сега отново съм на път да отслабвам

  22. #97
    Аватара на EmoRawr
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Бургассссс
    Мнения
    7
    вв моя клас има едно моми4е мн слабо ама може да е болна от анорексия .. но не съм сигурна един ден я питах дали яде пици и др... и тя ми каза 4е от 1 пар4е пица яла само половината ... тя ни6то не яде дано да не е болна
    Животът е запалена цигара,
    мислите са сянка дим,
    спомените - недовяна пепел,
    а любовта - убиващ никотин!

  23. #98
    Супер фен Аватара на pressiana
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 017
    Цитирай Първоначално написано от Assshley
    Хора имам въпрос.Не мога да разбера дали развивам симптоми на анорексия или не . Висока съм 1.67,а тежа 43 кг. Изключително слаба съм .. даже мисля,че съм прекалено слаба за височината си незнам.Майка ми също е нисичка и доста слаба и за това се чудя дали не е от гена . Не изпитвам ужас от храната - напротив ям си в обилни количества дори се случва да преяждам,но не мога да кача много ми е трудно,а много ми се иска . Не мисля,че съм дебела обаче като се погледна в огледалото не ми харесва това,което виждам-демек,че съм прекалено слаба и това започва да ми става нещо като комплекс.
    Е,развивам ли анорексия или не .. аз мисля,че не . НЕзнам .
    Same here, но аз съм си така от малка. Имам бърз метаболизъм, генът ми е такъв. Много хора ми казват, че съм слаба, има злобни коментари, но пък и са ми казвали, че имам страхотна фигура и невероятни крака. Недей да слушаш тези, които ти казват, че си като клечка и тем подобни - просто завиждат.

  24. #99
    1.Нямам си и на идея дали мястото за въпроса ми е тук ,но все 1.

    Така.. На диета съм от 2 седмици свалих 4 килограма ,но съм чувала ,че ако започна да се храня нормално ще си върна килограмите.
    За тея 2 седмици съм повръщала 4 пъти точно.
    Та.. въпросите са ми.. Какво да ям за да не свалям още килограми а да запазя сегашните?
    Опазно ли е повръщането .. не по 2-3 пъти на ден ,а по 1-2 пъти на седмица?
    Попринцип не повръщам храня се нормално за диета,но когато се изкуша и ям сладолед вината ме подтиква към кенефа.

  25. #100
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    ^ Доста си пъвръщала... НЕ повръщай! Опасно е насила да повръщаш,защото след време организъмът свиква и си повръщаш често, без да си настинала или някакъв вирус,което е мн лошо...

    Спортувай! Не изпитвай вина,когато ядеш сладолед или нещо такова. Хора сме и имаме 1 живот и е хубаво да се радваме на живота и да си взимаме нещо сладко. Не трябва да се чувстваш гузно от това.

    На каква диета си и на колко си? От колко време се храниш така и какво ядеш?

    НЕ прави глупости! Няма бърза диета,с която за 1 месец ще станеш фиданка. Има вариант(който всъщност е перфектният ) - да се храниш здравословно,редовно(по често и малко,а не 2 пъти на ден и да се тъпчеш..) ; много спорт. Гаранция,че ще придобиеш добра фигура. Ако след 3 месеца няма резултат от здравословен режим (нямам предвит само плодове и зеленчуци,а разнообразна храна,т.е. и месо,и млечни продукти и т.н.) + спорт - консултирай се с лекар.

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си