.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Guest

    Тряват ми снимки като тази :)

    Хай, можете ли да ми помогнете, трябват ми някакви такива снимки като тази от аватара на sexa_na_kompleksa. Като я видях направо ме грабна....(не говоря за имо снимки!) Съжалявам, че не мога да постна пик.
    Благодаря ви предварително

  2. #2
    Как така такива?Момиче легнало в трева?Слушащо музика?

  3. #3
    Може би такива.. не знам..






  4. #4

  5. #5
    Man mn se zaribih po tva fiulmche no taka i nesi go dogledah aide mi kajesh kak tochno se kazvashe da moga si go dr1pna please!!!


    do Under_my_skin [-o<

  6. #6
    Кошмарът преди коледа - The nightmare before christmas Много яко филмче Страшно ме изкефи

  7. #7
    Guest
    Ами да, като първата снимка която пусна Under_my_skin
    Ясна снимка, мн цветове, природа, момиче....

  8. #8

  9. #9
    Много мерси KiFy ние го гледахме у батко докато бяхме в Пловдив ам трябваше да ходим преинсталваме компара затва се изнасяхме кьм Асеновград и неуспях да си го догледам сигорен сьм че ще ми хареса...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от yoh.wow
    Много мерси KiFy ние го гледахме у батко докато бяхме в Пловдив ам трябваше да ходим преинсталваме компара затва се изнасяхме кьм Асеновград и неуспях да си го догледам сигорен сьм че ще ми хареса...

    Сигурна съм и аз.. ако не си гледал и булката труп (corpse bride), гледай го

  11. #11
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  12. #12
    Guest
    Kазах да не са имо!
    Under_my_skin, супер снимки, мерси много
    От галерия някаква ли ги сваляш, защото аз не можах да се справя със сайта..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си