.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 81
  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    (: Русе :)
    Мнения
    825

    Защо има толкова много злоба във форумите ???

    Не знам дали сте забелязали обаче все повече и повече постове са наситени със злоба и желание вместо да помогнеш само да се присмееш или по-лошо дори нараниш и обидиш другият ... Как си обяснявате това, та нали форумите са местата където трябва да обменяме информация и опит а не да се дракаме
    So free

  2. #2
    Защото хората ги мързи да излезнат навън да си избият комплексите (или не им стиска).

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Има много други теми в които е обсъждан този проблем.
    Меренето на пишки никога няма да е остарял начин да изпъкнеш

  4. #4
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Защото хората ги мързи да излезнат навън да си избият комплексите (или не им стиска).
    Напълно съгласен.И заради това ги избиват тук като се правят на много пекани, важни и т.н.
    хъхъ..

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Защото хората ги мързи да излезнат навън да си избият комплексите (или не им стиска).

    Ето това според мен е всичко. Няма къде да се правят на "големи" и къде да си показват простотийте =D>

  6. #6
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Shadow_Walker
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Защото хората ги мързи да излезнат навън да си избият комплексите (или не им стиска).
    Напълно съгласен.И заради това ги избиват тука и се правят на много пекани...
    На непознати?Ми не по-скоро ,щото сме много хора и следователно много мнения.Няма нищо чудно

  7. #7
    Я ми дефинирайте"комплексар"?

  8. #8
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Като видя думата 'комплекс' във форума и ми иде да се издрайфам върху сървъра...

    Просто всички са тъпи копелета и аз съм тъпо копеле, и няма к'во да правим, и виждаме някоя тема, която не ни изнася. Какво правим? Изпсуваме си задника и ни олеква от еднообразното ежедневие.
    ДА туй комплекса станал голям хит уе

  9. #9
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Като видя думата 'комплекс' във форума и ми иде да се издрайфам върху сървъра...

    Просто всички са тъпи копелета и аз съм тъпо копеле, и няма к'во да правим, и виждаме някоя тема, която не ни изнася. Какво правим? Изпсуваме си задника и ни олеква от еднообразното ежедневие.
    Мда, това наистина е мноого цивилизовано... ;]
    Вместо да си живееш живота и да си уредиш проблемите пишеш простотии по форумите.Йес ве, само така!

    П.П. И аз съм бил злобен във форума...кофти.Ама гледам да не съм
    хъхъ..

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    форумите се посещават от всякакви хора. Нормално е сред тях да има и злобни

  11. #11
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Злобни има със сигурност,но няма как да се прецени в тълпата кой какъв е.Няма как просто да говорим един език.Ние сме 22 момичета в класа и не се траем пък вие тука

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Madness
    Я ми дефинирайте"комплексар"?
    Защо, май ТИ не знаеш значението, а?
    Комплексар е човек с комплекси (с идеи за някакъв недостатък, което се отразява на поведението).

    И няма лошо всеки да е на различно мнение, аз си мислех, че говориме за онези, които вместо да ти помогнат за някой проблем ти казват да ходиш да се самоубиеш например.

  13. #13
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Цитирай Първоначално написано от Madness
    Я ми дефинирайте"комплексар"?
    Защо, май ТИ не знаеш значението, а?
    Комплексар е човек с комплекси (с идеи за някакъв недостатък, което се отразява на поведението).

    И няма лошо всеки да е на различно мнение, аз си мислех, че говориме за онези, които вместо да ти помогнат за някой проблем ти казват да ходиш да се самоубиеш например.
    Дай да поспорим и тука

    Защо такива хора да са комплексари?Просто си мислят,че като те знаят нещо ,а другите не значи са половин хора

  14. #14
    Добре, да поставим въпроса така - какъв ще ти е проблема, ако ми кажеш да се самоубия? О
    пределено ще имаш проблем, човек без проблеми му е леко и на сърцето, и на душата и не би се занимавал с подобни простотии.

    Това си е мое мнение, за мен такива хора са комплексари, не ви задължавам и вие да мислите така.

  15. #15
    Guest
    e 6to puk ne?!

  16. #16
    Напротив, именно те правят поведението ти такова. Не във всички случаи, но в достатъчно от тях.
    А мнението ми е правилно за мен, за теб - не, зависи от субективната гледна точка. До консенсус видяло се е няма да стигнем, нека поне се изслушаваме, нали така?

  17. #17
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    По-форумите е много по-лесно да си избиваш комплексите. Ако тръгнеш в реалния живот за нула време ще те направят на нищо, докато тук е много лесно. А и можеш да си изкривиш образа, така че винаги нещата да изглеждат хубаво.

  18. #18
    Защото строя на форума е такъв. Знаете ли как възприемах форума на сайта преди да се регистрирам в него. Мястото където можеш да влезеш да се посмееш на глупостите, които пише някой. Сайта за мен е много сериозен, с много добра идея, която е и добре реализирана. Но уви, форума в по-голямата си част е за лигнярите(аз не смятам, че чрез форум можеш да окачествиш дадена личност по някакъв начин, камо ли да я наречеш комплексар). Вече наляво и надясно чета за комплексари, хубава думичка, благозвучна е, дай всички да я ползваме. С това и често употребяване няма голяма разлика дали пишеш "самоубий се" или "Аман от комплексари". А вие искате изведнъж да промените всичко, това е все едно да продаваш на хората самолети. Събираш лоялни клиенти с години, поддържаш рейтинга си сред тях. Но изведнъж ти решаваш да продаваш парцели в Северна Африка. Не можеш изведнъж на хората, които си продавал самолети и те са купували сега да скочат на парцелите. Те нямат интерес там, те имат авио-компании и си искат самолетите. Във форума положението е подобно, (след като почнах да пиша, видях че не ми се получава метафората, ама нали се надъхах) тук от самото начало(или по-скоро откогато съм почнал да влизам) е място за лигнярите, вие се опитвате да привлечете по-свестни потребители, но уви, не се получава и знаете ли защо, защото на лигнярите тук им е харесало, те със своята лиготия могат да се насадят навсякъде, не ги интересува вие какво искате да предложите и реализирате, опитват се да се интегрират и го правят, и то бързо, според мен причината е в строя на форума.


    Искам да отбележа, че и аз съм една лиготия след 5 минути може да съм на съвсем друго мнение...

  19. #19
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Като видя думата 'комплекс' във форума и ми иде да се издрайфам върху сървъра...
    абсолютно
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  20. #20
    ^npocTo^a3^f^,ъъъъ,без да съм комплексар( ),тъпа ли си?Или мен мислиш за тъпа?
    Поисках дефиниция точно заради спора,който се получи!
    Комплексар-човек с много комлекси.Да,но това не значи,че той те кара да се самоубиеш,примерно.
    Човек,който ти го казва или се държи грубо по друг начин,наричате комплексар.Но дали той има комплекси?И защо използвате тая дума пстоянно?
    И следващия ми въпрос щеше да е дали всеки който наричате комплексар отговаря на определението ви.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    бе всички завиждат бе...всички са комплексари
    на сапун!
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  22. #22
    Повече от фен Аватара на Liz
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Canada/Sf
    Мнения
    477

    Re: Защо има толкова много злоба във форумите ???

    Цитирай Първоначално написано от CBupen`3aeK
    Не знам дали сте забелязали обаче все повече и повече постове са наситени със злоба и желание вместо да помогнеш само да се присмееш или по-лошо дори нараниш и обидиш другият ... Как си обяснявате това, та нали форумите са местата където трябва да обменяме информация и опит а не да се дракаме
    Абсолютно съм съгласна с тебе, винаги е било така и аз не могада разбера защо, всеки напада някои друг, и се присмива,и много не зачитат въобще мнението на другите,само глупости се говорят, няправи всеки е настроен негативно, ужас и за това и рядко пиша, а и споровете и караниците по дадени теми ще продължат завинаги...
    I am the substance and the one who has no substance.


  23. #23
    Спора е много хубаво нещо, караницата - не. А ти ги сложи под един знаменател... Защо?


    Каза, че не пишеш, сега нарочно те провокирам да го направиш. Надявам се, затова мое решение да не ме изкарате комплексар...

  24. #24
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Ммм да тая думичка "комплексар" не е подходяща.По скоро е комплексар тоя ,който веднага се хваща за сламката и започва да се кара ,щото сульо и пульо дето никога няма да ги види вероятно ,му казали да се гръмне.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    Ммм да тая думичка "комплексар" не е подходяща.По скоро е комплексар тоя ,който веднага се хваща за сламката и започва да се кара ,щото сульо и пульо дето никога няма да ги види вероятно ,му казали да се гръмне.
    Но и те са хора със солидна теория. Имат достойнство. Не знам, аз едва ли някога бих споделил свой проблем в този форум, а като се има предвид, че това му е идеята, трябва доста сериозно да се замислите. Всъщност не знам дали става дума само за този форум или форумите въобще. То зависи и от естеството на проблема...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си