.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Guest

    Защо има толкова тъпи хора по земята??

    Веднъж от врота употреба си бях взела едни много яки черни панталони с катарани и джобове-торбести.И в даскакало като ме видяха "ооо мн са яки,мн са готини от де си ги взе" и аз викам от врота употреба.И някои "дами" от класа почнаха да се кискат,да си шушукат,че съм била бедна,че съм си вземала дрехи от втора употреба,че не знам си кво и преди няколко дена имахме лятна среща на класа и аз отидох с една тениска дето ходих на даскало с нея и те като ме видяха пак почнаха да си приказват нещо,че съм била със дрехи от миналата година и т.н.
    Абе мн се дразня,къв им е проблема?!?!Какво ги интересува от къде си купувам дрехи и от кога са?С всеки изминал ден се обеждавам,че има супер много прости хора!!!!Били от миналата година,ми кво?!Да си купувам 5 чивта дрехи всеки месец ли.,..

  2. #2
    Въобще да не ти пука какво говорят другите.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Недей да плащаш данък Обществено мнение.Не се интересувай толкова много от хорското мнение...все някой ще намери эа нещо да си му крива ,а и както энаем-хората живеят эа да парвят циркове и да гледат панаири !Постъпката им покаэва само,че те са прости и мислят ограничено.Ае кефи се,че имаш як панталон ,а те не
    [size=7][b][u]fosse cos

  4. #4
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Като по-малък изцяло от вторите употреби си ги купувах. Там има неща които в България няма да намериш, а ако успееш ще са на безбожно високи цени. Аз и сега понякога ходя по тези магазини, но по-рядко си харесвам нещо. А аз попринцип предпочитам да си купя нещо и да го нося докато не стане за хвърляне, а не да имам 40 чифта, чат от които да не обличам изобщо.

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    In the corner of my mind ...
    Мнения
    385
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Недей да плащаш данък Обществено мнение.Не се интересувай толкова много от хорското мнение...все някой ще намери эа нещо да си му крива ,а и както энаем-хората живеят эа да парвят циркове и да гледат панаири !Постъпката им покаэва само,че те са прости и мислят ограничено.Ае кефи се,че имаш як панталон ,а те не
    На същото мнение съм!
    `There is just too much that time cannot erase ...`


  6. #6
    или не им казваш от къде си ги зела , или им теглиш едина пишка в челото ....

  7. #7
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    среден пръст лицето на всички и толкова
    =D>

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Къде има шоколад? О.о
    Мнения
    605
    Хъх да не ти пука. Ти чувстваш ли се добре и удобно в дрехите си? харесва ли ти това, което носиш? Ако отговора е 'да' не трябва изобщо да ти пука.
    Аз имам дънки, които нося от 8 клас. Сега ще съм 11 И съм до болка влюбена в тях, скъсани са къде ли не и все пак си остват прекрасни Не ми пука кой какво говори. Ако дрехата ми харесва, ако ми става и не прилича на парцал...хм...не всъщност някои от любимите ми дрехи прили1ат точно на това, така че то отпада. Таа ако ми харесва и ми става-нося я. Не се сдухвай за глупости. Т'ва е.


    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.


  9. #9
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148

    Re: Защо има толкова тъпи хора по земята??

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Веднъж от врота употреба си бях взела едни много яки черни панталони с катарани и джобове-торбести.И в даскакало като ме видяха "ооо мн са яки,мн са готини от де си ги взе" и аз викам от врота употреба.И някои "дами" от класа почнаха да се кискат,да си шушукат,че съм била бедна,че съм си вземала дрехи от втора употреба,че не знам си кво и преди няколко дена имахме лятна среща на класа и аз отидох с една тениска дето ходих на даскало с нея и те като ме видяха пак почнаха да си приказват нещо,че съм била със дрехи от миналата година и т.н.
    Абе мн се дразня,къв им е проблема?!?!Какво ги интересува от къде си купувам дрехи и от кога са?С всеки изминал ден се обеждавам,че има супер много прости хора!!!!Били от миналата година,ми кво?!Да си купувам 5 чивта дрехи всеки месец ли.,..
    хехехе на бас 4е ти завиждат!Даже 100% съм сигурна в това. Заеби ги и да не ти дреме...това 4е си си купила нещо от втората употреба много ясно 4е не зна4и 4е си бедна то и ти си го знеш де Пък и тях кво ги бърка от къде си взимаш дрехите Тва си е твоя работа...щом са хубави кво ти дреме от къде са

  10. #10
    Нали на теб ти харесва...къв е проблема тогава?

  11. #11
    Guest
    Е да де ама мн се дразня,защото постоянно ми се присмиват и ми говорят зад гърба.
    Ема то е разбираемо за тях!!!

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Е да де ама мн се дразня,защото постоянно ми се присмиват и ми говорят зад гърба.
    Ема то е разбираемо за тях!!!
    Нямаш ли си други приятели. За тези явно най-важното е като се съберат да се фукат, коя какво носи и да клюкарят всички останали, защото само тази мисъл за превъзходство на външността им ги кара да се чувстват забелязани. Това не са истински хора, тези твои "приятелки" са поредните
    селянки с манталитет, според който външността прави човека. Такива хора наистина ме разочароват като разбера какви са и че до скоро съм ги мислел за приятели.

  13. #13
    уф...ти знаеш ли бях гледала по некфа телевизия че нз с кой....известен човек ходел в магазин втора употреба...щото там нещата били една бройка и никъде неможелоо да се намерят подобни...

    и кфо и аз хода от втората употреба....50 % от дрехите ми са от там..и кво.....даже имам една фланелка която си беше чисто нова с етикета от магазина....а кфо ти пука....да го свиркат и тфа е....
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  14. #14
    Еми като ти пука кажи,че майка ти ги е купила от друг град...кво пък толкова?

  15. #15
    Guest
    Ами те всъщност не са ми приятелки,а са от моя клас.Даже по улицата не си казваме "здрасти"...те са тип стоят в парка цял ден минават през най-видните улици,че всички да ги видят стоят и ядат цял ден и обсъждат който мине как се е облякъл,дали е бил грозен и слушат чалга.

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    НОСИШ ДРЕХИ ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА !!!!!!!
    ТА ТИ СИ ... СТАРОМОДНА !
    УБИЙТЕ Я С КАМЪНИИИИИИИИ

    п.с. сега сериозно - изобщо не се връзвай ма такива фитки.. всеки си има умствен багаж, кой повече, кой по-малко ...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    НОСИШ ДРЕХИ ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА !!!!!!!
    ТА ТИ СИ ... СТАРОМОДНА !
    УБИЙТЕ Я С КАМЪНИИИИИИИИ

    п.с. сега сериозно - изобщо не се връзвай ма такива фитки.. всеки си има умствен багаж, кой повече, кой по-малко ...
    някой път въобще нямат
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  18. #18

  19. #19
    Да не ти пука
    Мойте дрехи всичките накуп в гардероба общо струват 20-30 лв. барабар с обувките

  20. #20
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Да не ти пука.Никога не ми е пукало кой от къде се облича, и аз имам разни такива блузи дет баба ми ми ги е зимала от една нейна приятелка ,която има такъв магазин и всички супер много ги харесват без да подозират от къде са.Дори сега,ако вляза в някой магазин втора употреба и си харесам нещо ще си го взема.Има много яки неща и повеечето са носени много малко така ,че....абе както каза експлойтедтийн един среден пръст и това е

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Aleandra
    Въобще да не ти пука какво говорят другите.
    и аз така мисля
    ... но във тебе като рана
    ще пари мисълта,че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    животът да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш."

  22. #22
    Guest
    Ау не [/list][/quote]

  23. #23
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Имаш смотани съученички, които не си заслужават нервите. Трябва да ти пука за мнението на качествените хора
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  24. #24
    Guest
    Кажи им че всичките накуп не струват колкото панталоните...

  25. #25
    леле миличка това е много гадно...виж има тъпи хора.. просто не им падаи на нивото нека говорят явно има защо...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си