.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Фотошоп

  1. #1
    Guest

    Фотошоп

    Хей хора коя версия на photoshop е готина и от каде мога да си я сваля така че да не се налага да се плаща или нещо такова.

  2. #2
    зависи от компа ти. не винаги най-новите версии са най-добри за конкретен комп'тър, защото по-новите версии натоварват. моя е деветата версия cs2. и не ми заси4а, а ина4е процесора ми е от слаби4ките - amd sempron 1.51 GHz

  3. #3
    ми да ти кажа не помня откъде...май от датата

  4. #4
    но беше триал версион. ама ако си имаш и кийген си готов

  5. #5
    Добре сега как да не псувам : Има 1234141 теми за шибания фотошоп бе.А погледнете малко бе шибани мързеливци тъпи копеленца.Точно 10 теми по-надолу има линкове към сички версии на тъпия шибан фотошоп.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  6. #6
    Ей деграденце я си мери шибаните приказки,защото не съм ти казал нищо на тебе все още!! Не искаш да почвам да те псувам нал?
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  7. #7
    Смешен несмешен през к*ра ми е. :] Като гледам автора на темата е "Гост" така,че не съм псувал тебе. И не се заяждам просто т'ва че всяка 2-ра тема е за фотошоп ме изнервя.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  8. #8
    Вземи млъкни,че не те бива в разсъжденията ок?
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  9. #9
    т'ва,че пише гост,не означава,че не е той

  10. #10
    are nqkoi da mi pi6e li4no saob6tenie ako znae tam nekvi serial numbers i tem podobni 6toto ne moga da si aktiviram photoshopa a 30 dnevniq srok iste4e-versiqta e CS3!
    БИРА,СЕКС И РОКЕНДРОЛ!!!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от _PuNk`PrInCeSs_
    зависи от компа ти. не винаги най-новите версии са най-добри за конкретен комп'тър, защото по-новите версии натоварват. моя е деветата версия cs2. и не ми заси4а, а ина4е процесора ми е от слаби4ките - amd sempron 1.51 GHz
    Мисля, че е по-важно колко RAM имаш и каква видео карта. Photoshop има доста подробни настройки колко ресурси да ползва, за това е просто въпрос на нужда. Много зависи какво ще прави на този photoshop.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си