.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Хай вижте кво сайтче е направил един приятел :)

    http://sweet-bg.com

    дайте идеи за подобрението му или нещо такова

  2. #2
    сложи игри между потребителите,анкети,форум за потребителя с една дума РАВЛЕЧЕНИЕ

  3. #3
    амм и сложи някой друг фон ,защото в този вид ти изглежда много пист.Не е мн хубаво с бяло.

  4. #4

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В страната на чудесата
    Мнения
    495
    Този сайт наистина ли е направен от любетил понеже ме съмнява нещо...Дано да греша , но като разгледах кодовете на сайта трябва да имаш доста познания за целта....Ще се прощаваме , но са малко хората с толкова дълбоки умения в областта....Де но говорим за грешните алгоритми и тагове....

    Не твърдя нищо със сигурност.....
    ...Всички лъжат....но това е начин да спечелиш войната...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от belerofone
    Този сайт наистина ли е направен от любетил понеже ме съмнява нещо...Дано да греша , но като разгледах кодовете на сайта трябва да имаш доста познания за целта....Ще се прощаваме , но са малко хората с толкова дълбоки умения в областта....Де но говорим за грешните алгоритми и тагове....

    Не твърдя нищо със сигурност.....
    Е що пък не?!Кой говори ,че приятелят му е аматьор нали все трябва да има и по един да прави хубави сайтове..в това го бива най-добре това прави мен как ме бива в други неща въпреки ,че никога не съм учил счетоводство аз работех като счетоводител! Понякога и такива аномалии стават в живота!

    п.с сайта е добре както казаха малко повече развлечение да има , смени цвета от това бялото ме болят очите , направи форум хубаво ще е нищо ,че напоследък в и-нет пространството много форуми се навъдиха!ТОва е от мен всичко най-хубаво и само УСПЕХИ със сайта Ви оттук нататък!

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    858
    олеле-е, comic sans.

    тоя шрифт е цяло престъпление срещу типографията майна
    слизам от тавана, бейбе, слизам от тавана
    писна ми вече от тези беди

    три коли мухи изяде и не се убеди,
    че горе, на тавана, има само греди...

  7. #7
    Приятелчето ми ме помоли да пратите предложения на admin@sweet-bg.com за най-добрите предложения и регистрираните ще има подарък VIP дни

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Ин Дъ Мидъл Ъф Ноулеар
    Мнения
    559
    Твоят приятел случайно да не е неграмотен та ти ще комуникираш с нас? НЕ за друго,но е дразнещо...
    Incomplete..........

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си