.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 61

Тема: CD-R

  1. #1
    omerttaaaa
    Guest

    CD-R

    Здравейте, съжалявам че тук слагам темата но 1 час се чудих дали тук или някаде другаде.Та така значи проблема е такъв че не ми чете дисковете cd-r а записвачката си ми е CD-R.Ако можете да ми помогнете ще сам ви адски благодарен.

  2. #2
    споко темата си е за тук ...мхм...какъв ти е плеъра?

  3. #3
    omertaaa
    Guest
    Братле като го кажеш това се едно ми говориш на др език Кво ще рече тва плейер..

  4. #4
    ами програмата, с която отваря там кфото е филм...абе файла на диска

  5. #5
    omerataaa
    Guest
    Ми бате честно да ти кажа че не сам имал преди проблеми вкарвам си диска и си ми излизат нещата а сега като дам пропъртис на цд-р ми дава че е празно..

  6. #6
    ми явно е празен диска....нз не съм имала подобен проблем

  7. #7
    omertaaa
    Guest
    Ми не е празен щото си имам и други дискове и някой от тях не стават.Иначе много ти благодаря не очаквах съдействие от момиче

  8. #8
    оф аз не съм мн добра компютарджийка, ама съм напреднала не съм най злето ...ами не знам ...знаеш ли и на мен скайпа ми се поразвали малко, но ако искаш намери ме - xi6ten_4orap_v_mraka ще пробвам да помогна с нещо...ако ми направиш screenshotoве

  9. #9
    Имаш ли инсталирани драйвъри за cd-rom-а? Преди имах същия проблем с моя Plextor
    Клик ми (:

  10. #10
    и за мислих за дравейри, но не разбирам много от тях за тва не се престрашавам да се фащам за тях

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от _PuNk`PrInCeSs_
    и за мислих за дравейри, но не разбирам много от тях за тва не се престрашавам да се фащам за тях
    Ако си каже каква марка и модел му е...

    До автора:
    Запиши си Everest и виж какъв ти е cd-rom-а
    Клик ми (:

  12. #12
    omertaa
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MajeStic
    Цитирай Първоначално написано от _PuNk`PrInCeSs_
    и за мислих за дравейри, но не разбирам много от тях за тва не се престрашавам да се фащам за тях
    Ако си каже каква марка и модел му е...

    До автора:
    Запиши си Everest и виж какъв ти е cd-rom-а
    kade da go zapisha tova neshto i ne znam ot kade da vida A momicheto neshto da naprai che kato i pisha mi dava che ne sa polucheni

  13. #13
    ми и на мен скайпа ми са гръмна соркааа

  14. #14
    omertaaa
    Guest
    np probvai da me maxnesh i da me dobavish ma nz are vijte za problema mn mi trqbva shot vutre ima 1 nunikalna pesen deto v neta q nama

  15. #15
    на4и направи някаф скрийншот какво ти искарва като мушнеш диска и го ка4и в форума

  16. #16
    Записваш си това http://www.data.bg/f.php?fid=27719889 под .rar разширение.
    Пускаш everest.exe > отиваш на Компютър > Обща информация > при "Обща информация" има Съхранение на данни и там си намираш CD-ROM-а като търсиш при Оптично устройство. Дори може да има линк с драйвър към твоя cd-rom, но все пак ела да напишеш пак всичко каквото ти излиза там
    Клик ми (:

  17. #17
    omertaa
    Guest
    nachi macka dava mi se edno si e obiknoven disck prezen dava mi da da otvora diska da go bruna i tam nqkvi oshte davam open i kurec nea nishto

  18. #18
    оф ми да ти кажа не моя да те разбера ся мисла ... тфа на properties ко ти даваше?

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MajeStic
    Пускаш everest.exe > отиваш на Компютър > Обща информация > при "Обща информация" има Съхранение на данни и там си намираш CD-ROM-а като търсиш при Оптично устройство. Дори може да има линк с драйвър към твоя cd-rom, но все пак ела да напишеш пак всичко каквото ти излиза там
    nachi kato cukna na my comp/propertis i ot tam na tam nishto ne razbrax

  20. #20
    а сетих се!...няма ли нещо от рода на play with...и някаф плеър?

  21. #21
    omertaaa
    Guest
    macka e sa she vida samo da vida majestic che razbira mi se struva

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от MajeStic
    Пускаш everest.exe > отиваш на Компютър > Обща информация > при "Обща информация" има Съхранение на данни и там си намираш CD-ROM-а като търсиш при Оптично устройство. Дори може да има линк с драйвър към твоя cd-rom, но все пак ела да напишеш пак всичко каквото ти излиза там
    nachi kato cukna na my comp/propertis i ot tam na tam nishto ne razbrax
    Не... не цъкаш на "comp/propertis". Прочети ми цялото предишно мнение... моля те.
    Клик ми (:

  23. #23
    няма лошо да разира! и двамата сме за тебе и се опитваме да помогнем...който успее той аз казах 4е от драйвери не разбирам

  24. #24
    Guest
    4akai 4akai stignax do nqkade razbrax zakvo govorish samo secunda

  25. #25
    хахаха фоляма сапун стана

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си