.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31
  1. #26
    http://mtel.bg/checkpoint.php

    изпрашташ смс-и към абонати на м-тел

    смс център->изпрати смс->регистрирай се


    http://globul.bg/bg/

    MYGLOBUL->Желаете ли да се регистрирате

    дано съм ти помогнала

  2. #27
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  3. #28
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Цитирай Първоначално написано от Dani_Filth_BG
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Цитирай Първоначално написано от Dani_Filth_BG
    АКо бъдеш така любезна да обясниш с подробности как точно се извършва услугата ще съм ти адски благодарен.
    Нужна ти е регистрация. Влизаш в сайта и горе в дясно пише Join Now
    Попълваш си данните и после май трябваше да ти пратят потвърждаващо писмо на е-майла. Не се тревожи, ако малко закъснее, мен ми пристигна след около 2 часа. Потвърждаваш, че това е твоята поща. После влизаш в сайта отново. Вече с потербителското си име и парола. За да изпратиш смс, натискаш на Compose SMS и попълваш номера на човека, като започваш с кода на държавата. Пример - +359 за българските номера...Аз съм изпращала на вивател, получават се, само 1 смс не се беше получил
    Една приятелка изпрати в чужбина, също се получават, но само първите, после май не..Не знам дали има дневен лимит за смс-и, не съм засичала някакви бройки да има. Можеш да гледаш смс-ите,които си пращал в "Sent mail". Tова е, ако имаш въпроси-питай!
    Всичко точно и ясно... само че за проба пращах на моя номер и нищо ...
    Аз пък редовно пращам от този сайт и всички се доставят на секундата.
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  4. #29
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    И аз си пращам редовно и се получават. Приятелят ми е на вивател и ги получава от wadja, една от приятелките ми е на глобул и също ги получава. В чужбина също ги получават, но не всички.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Цитирай Първоначално написано от Dani_Filth_BG
    АКо бъдеш така любезна да обясниш с подробности как точно се извършва услугата ще съм ти адски благодарен.
    Нужна ти е регистрация. Влизаш в сайта и горе в дясно пише Join Now
    Попълваш си данните и после май трябваше да ти пратят потвърждаващо писмо на е-майла. Не се тревожи, ако малко закъснее, мен ми пристигна след около 2 часа. Потвърждаваш, че това е твоята поща. После влизаш в сайта отново. Вече с потербителското си име и парола. За да изпратиш смс, натискаш на Compose SMS и попълваш номера на човека, като започваш с кода на държавата. Пример - +359 за българските номера...Аз съм изпращала на вивател, получават се, само 1 смс не се беше получил
    Една приятелка изпрати в чужбина, също се получават, но само първите, после май не..Не знам дали има дневен лимит за смс-и, не съм засичала някакви бройки да има. Можеш да гледаш смс-ите,които си пращал в "Sent mail". Tова е, ако имаш въпроси-питай!
    това за кой сайт се отнася и как се изпращат тия смс-и от www.wadja.com
    ObIcHaM nApUk Na TeZi , KoItO m3 mRaZqT[!] JiVeQ nApUk Na TeZi , KoItO gRoB mI kOpAqT[!] ZaBaVlQvAm Se NaPuK nA tEzI , kOiTo IsKaT dA sUm NeShTaStNa[!]

  6. #31
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    smsbg.net е №1


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си