.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Искам да ходя на курсове за DJ

    iskam da hodq na kursove za DJ nqkoi moje li da mi pomogne da dade link ili s ne6ty da me opati pz za si4ki kevin sunrays ft agent greg-breathe easy

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    mmmmne
    Raise your fist!

  3. #3
    Прегледай тази тема,може да ти е от полза:

    http://forums.data.bg/viewtopic.php?...F1%F2%E0%ED%E0

  4. #4
    Аватара на BlueMushroom
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    your mind,your body and your soul
    Мнения
    568
    amiii shte ti trqbvat mnogo mnogo pari da tehnika i da ti kaja mislq che shte ti e mnogo trudno sam.nai dobre nameri nqkoi tvoi priqtel koito se zanimava s tva i go nakarai da ti dade nqkolko uroka(i tva ne e lesno).....iiiiiiiiiii ne e lesna rabota vaobshte.ne stava samo s iskane
    Wouldn't life be perfect if mondays were fun, junk food didn't make you fat, girls didn't cause so much drama, guys weren't so confusing and all alcohol was free...

  5. #5
    Guest
    nai-dobre 6te e ako poznava6 nqkoi dj,opr 6te ti e po-lesno,ako ne dr to pone 6te te naso4i.

  6. #6
    vij pi4 az sum dj,no ne davam kursuve,no moga da te naso4a kum edin pi4-no 6te ti trqbvat 1500 leva,za6otot kursa e 3 mese4en i e po 500 na mesec-no 6te nau4i6 mn ne6ta sled tova tehniata ne slu6ai 4e govorat za hilqdi pari,ako ima6 frd v USA izliza si4ko 1500$ a moje i po-evtino!no sus sigurnost 6te trqbva da se brukne6,az ti preporu4vam kursa ili priqtel koito e dj...

  7. #7
    ko
    Guest
    i koi dj si i kade puska6???

  8. #8
    ko
    Guest
    i koi dj si i kade puska6???

  9. #9
    Guest
    miii ne sam DJ no mn iskam da stana iii mn mn mersi na si4ki koito sa dali svoeto mnenie po taq tema sega sam s o6te 1 kra4ka po napred BLAGODARQ VI !!

  10. #10
    puskam v holandiq po 4astni partyta i rd

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си