.
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Скаип проблем...

    Та значи проблема ми е че скаип постоянно дава "в процес на свързване" а имам интернет влизам си във всякакви страници тегля с добра скорост но продължава да е така от време на време се сеща да стане на линия но след 3-4 минути пак се губи връзката а когато има имам само 3-4 абона които са на линия но не немога пак да пиша с тях защото хем са на линия хем ми изписва че съобщението не е доставенп все още. Изтеглих друга версия на скаип сега пак е същия проблема гледах настроиките ок са си. Какво да направя!?

  2. #2
    виж кво! направиха се достатъ4но теми на тази тема....

  3. #3
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...t=122328<br />

    ето ти линк за актуалната тема и тая да се закл'4и моля!

  4. #4
    явно си много бавна по целия форум лазеха сума ти такива теми някои бяха заключени други оцеляха но мненията бяха се едни и същи

  5. #5

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Po SfEtA I u NaS
    Мнения
    104

    Re: Скаип проблем...

    Цитирай Първоначално написано от AnGeL_oF_dArKnEs
    Та значи проблема ми е че скаип постоянно дава "в процес на свързване" а имам интернет влизам си във всякакви страници тегля с добра скорост но продължава да е така от време на време се сеща да стане на линия но след 3-4 минути пак се губи връзката а когато има имам само 3-4 абона които са на линия но не немога пак да пиша с тях защото хем са на линия хем ми изписва че съобщението не е доставенп все още. Изтеглих друга версия на скаип сега пак е същия проблема гледах настроиките ок са си. Какво да направя!?
    Ti se bazika6 nali?!

    DoKaTo PoVeChEtO sTe Mi PrOtIvNi ShTe ZnAm CHe IMaM dObAr VkUs !

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от _PuNk`PrInCeSs_
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...t=122328<br />

    ето ти линк за актуалната тема и тая да се закл'4и моля!
    x@ctly!
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си