.
Отговор в тема
Страница 232 от 232 ПървиПърви ... 132182222228229230231232
Резултати от 5 776 до 5 791 от общо 5791
    Здравейте! Аз съм на 14 години и след известно ровене в нета, мисля че имам гемчето ми е късо,тъй като в нормално състояние на пениса мога да оголя главичката, но при ерекция само донякъде. Разбрах, че може да просто да се отреже с най-обикновен скалпел или още по-лесно с лазерна операция, която отнема към 5 минути, но имам 2 други проблема с това. Значи лазерна операция не ми е по джоба :/ по-скоро по-джоба на семейството ми, тъй като разбрах, че струва 250+ лв. и се чудя дали някой тук е запознат с цените за просто отрязване на гемчето. Другият проблем е как да кажа на майка ми (няма как да се консултирам с баща ми, тъй като не го познавам затова моля не предлагайте това) аз съм си срамежливо дете принципно и това вече е прекалено за мен. Надявам се някой да успее да ми помогне, благодаря предварително!

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от randomnickname Виж мнението
    Здравейте! Аз съм на 14 години и след известно ровене в нета, мисля че имам гемчето ми е късо,тъй като в нормално състояние на пениса мога да оголя главичката, но при ерекция само донякъде. Разбрах, че може да просто да се отреже с най-обикновен скалпел или още по-лесно с лазерна операция, която отнема към 5 минути, но имам 2 други проблема с това. Значи лазерна операция не ми е по джоба :/ по-скоро по-джоба на семейството ми, тъй като разбрах, че струва 250+ лв. и се чудя дали някой тук е запознат с цените за просто отрязване на гемчето. Другият проблем е как да кажа на майка ми (няма как да се консултирам с баща ми, тъй като не го познавам затова моля не предлагайте това) аз съм си срамежливо дете принципно и това вече е прекалено за мен. Надявам се някой да успее да ми помогне, благодаря предварително!
    Значи
    1. отиваш при личния си лекар
    2. разказваш какво ти е, преглеждат те и определят има ли ти нещо
    3. ако имаш фимоза или късо гемче, ще ти назначат операция по здравна каса и ще те оправят без да плащаш (освен потребителските такси). Няма да е с лазер, а със скалпел, ще те боли малко повече и ще зарастне по-бавно но пък няма да ти се налага да плащаш
    4. всичко е наред

Без да отидеш при личния си лекар, няма как да стане. Ако те е срам да говориш за тоя проблем с майка си, отиди направо при джи-пито си и когато се наложи то ще обясни на майка ти какво трябва да направите.

Успех !

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Значи посъветвах се с един приятел, който е имал същия проблем и ми каза, че не е бил опериран. Лекаря просто рязко е дърпал гемчето и този мой приятел вече не е имал проблеми, но пък също каза, че и е бил много малък тогава и и може би за това не се е наложила операция.

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от randomnickname Виж мнението
    Значи посъветвах се с един приятел, който е имал същия проблем и ми каза, че не е бил опериран. Лекаря просто рязко е дърпал гемчето и този мой приятел вече не е имал проблеми, но пък също каза, че и е бил много малък тогава и и може би за това не се е наложила операция.
    Трябва да отидеш на лекар, за да назначи най-подходящо лечение според случая.
    Може и да не се наложи да те оперират.

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Повече от фен Аватара на kuik
    Цитирай Първоначално написано от G3GaSa Виж мнението
    Здравейте момчета, съветвам всеки от вас да прочете тази тема, Измислената диагноза „фимоза” Ако не се налага спешно да се подлагате на операция за "обрязване" на половия орган, въобще не се подлагайте, това е осакатяване на мъжете.
    Образовайте се много добре за тази важна тема, засягаща момчетата/мъжете и не само, съветвам ви да четете и да се образовате за всякакви мъжки/женски неща. След време всеки от вас, ще стане родител.
    Бъдете здрави.
    Авторката е тъпа крава. (^_^)

Коментарът от "BK" на февруари 28, 2016 в 8:52 pm, е полезен.

Мой адаш и е отговорил много... подобаващо.:

"Пипилота, ти обиждаш така агресивно хора, които макар и с шанс да са заблудени, се държат вежливо, и очакваш някои нормално разумен да прегледа разсъжденията ти? Статистиката сочи, че най-често при жените (особено важи при лелки и тийнейджърки) точно такова агресиращо поведение и отношение към пасивни околни, се асоциира с изключително рядко и незадоволително „ебане“, най-вероятно (и няма за какво друго да е) заради отблъскващи черти. В затворен кръг се въртиш, момиче. Не си за човек, който да дава акъл."
    “When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek... what he was born to achieve... his true nature will become clear.”

Сега по темата.

Преди около месец и половина бях на преглед в кабинета на д-р. Василев. Бях си записал час при лекар в неговия екип - д-р. Йотовски. Знаех, че имам фимоза, но исках да чуя експертно мнение. Насрочи ми час за операция и ми даде ми лист с изследванията, които трябваше да си направя и къде точно(cibalab). Обясни ми как ще се процедира по време на операцията и си тръгнах.

На 19 април в 8:30, постъпих в УМБАЛ "Александровска". Операцията беше на следващия ден. Легнах на масата и си говорих с оперативния екип съвсем приятелски. След няколко минути ме хвана упойката. По мои спомени от лягането на масата, до излизането от операционната нямаше и 5 минути, а операцията беше 50 минути. Като се събудих към края, усещах как приключват с последните два шева. Питаха ме дали боли и аз им казах да си шият спокойно. Все едно ме лазеше муха по ръката - никаква болка. След няколко минути като ме върнаха в стаята даже си говорех с приятели по телефона, четях книга и цъках на лаптопа. Вечерта видях, че е имало леко кървене. Оток все още има(сега е 4 ден, след операцията). В момента съм с превръзка. Забравих да спомена, че по принцип те приемат, оперират и изписват за 3 дни, но тъй като не изписват събота и неделя, реших да остана до понеделник в болница и да съм под наблюдение.

Като цяло се чувствам много по-добре. Единственото дразнещо е супер чувствителността на главичката. Като се обличам, последно вдигам гащите и панталоните. Вкъщи, ако няма никой съм гол и всичко е точно. Утре ще ми сменят превръзката.

По време на престоя в болницата се прибирах и в нас на няколко пъти, но спях там. Материалната база и стаята, в която бях са добри. Храната е окей, а и хапвах навън.
    Здравноосигурен съм и операцията и престоя в боницата ми излязаха 250лв.

Важно е да отбележа, че проблема го имах от много години и по време на секс не беше комфортно и изпитвах болка. Имал съм приятелки, приятно им е било с мен, но заради болката предпочитах да избягвам секса. На 21 години съм, ако бях си направил операцията по-рано щях да съм още по-доволен. Препоръчвам екипът на доктор Василив за урологични проблеми.
    https://urology.bg/
    Последно редактирано от kuik : 04-24-2018 на 13:09 Причина: допълване
    “When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek... what he was born to achieve... his true nature will become clear.”

Забравих да пиша във форума...

Горният ми коментар е от 24 април. На 25 бях на контролен преглед и ми смениха превръзката. Доста некомфортно ми беше два/три дни, но после постепенно започна да става по-добре.

След около 20 дни след операцията бях като нов. Секс след това съм правил само с презерватив, но скоро може да пробвам и без.

Здравейте, Аз съм на 22.Преди месец ме обрязаха поради фимоза и възтановяването протече нормално. Сега имам следният проблем, не мога да получа пълна ерекция. Нещо яко ме опъва при белега от шевовете и малкия не се наперва в целият си блясък. Все едно няма достатъчно кожа и здраво опъва в основата.Това ще отмине ли или пак ще ме режат.?Имал ли е някой такъв проблем?

Супер фен Аватара на dexofen
    Звучи като да е зашито малко по-опънато. Отиди на док да го види. Може и да не те режат а леко да го освободят с лазер и няма да боли.

И аз те съветвам да се консултираш с хирурга отново. Мисля, че би трявбало да се разминеш без операция.

Здравейте, на 27 години съм близо и вчера ми направиха операцията. Беше с пълна упойка. За 20 минути всичко беше готово. Даже не съм и лягал след това. Говоря за пълно обрязване и не съжелявам въобще. Искам да знаете, че няма нищо страшно и ви съветвам ако имате фимоза или дори изпитвате някакъв дискомфорт при ерекция или при забелване на главичката, отидете на уролог !!! Иначе за малкия какво да кажа .. погрознял е малко има и малко кръв но като цяло не ме боли въобще. Към 3:30 вчера сутринта малко ми опъна, защото се надърви. Смениха ми и марличката преди малко, леко има оток това е нормално ми казаха докторите. И днес приспивам в болницата и изчезвам утре сутринта. Приятен ден.

Вече минаха 10 дена и малкия изглежда супер Няма оток грам и кожичката вече е розова навсякъде. Единствено конците още си стоят, но се разящат леко по леко, накъсват се и така. Ходя и без марля постоянно

Супер фен Аватара на batkodoki
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Цитирай Първоначално написано от rakiqsekavecher Виж мнението
    Вече минаха 10 дена и малкия изглежда супер Няма оток грам и кожичката вече е розова навсякъде. Единствено конците още си стоят, но се разящат леко по леко, накъсват се и така. Ходя и без марля постоянно
    На 27 и с "пълна упойка" ... ейй ...много специална причина ще да е била на лице

Бебешкото Олио-ГЕЛ скоро ще ти бъде от полза, да не забравиш за него!

Цитирай Първоначално написано от batkodoki Виж мнението
    На 27 и с "пълна упойка" ... ейй ...много специална причина ще да е била на лице

Бебешкото Олио-ГЕЛ скоро ще ти бъде от полза, да не забравиш за него!
    Не съм ги питал защо такава упойка нито нищо. Всичко беше за 15 мин. Искам да те питам нещо. Минаха вече околко 50 дена, зарастнал е, но кожата околко самия пръстен седи така на дупки и накъдрен . Така ли ще остане още дълго време или има начин да се изпъне с някакво мазило. Това бебешкото олио дали ще помогне ?
    П.П Уж няма конци никъде, но защо така в самия пръстен ще кажеш има нещо кораво. Това се усеща само когато не е в ерекция. Тренирам, не пуша и почти не пия, резултатите от изследванията бяха супер, просто явно така е преценил анестезиолога за пълна да се направи.
    Последно редактирано от rakiqsekavecher : 08-29-2018 на 19:00

За съжаление ще си остане така.Прекалено стегнато е шито и са останали" топчета".

здравейте не знам къде точно да пиша за това ще задам въпроса си тук ... преди няколко дни забелязах малки пъпчици (формата им е леко заострени като островчета но не са твърди въобще)малко под главичката на пениса около4-5 ...
    притеснен съм защото до сега не съм се срещал с такива проблеми в нея област ..не мисля че е от лоша хигиена защото редовно се къпя и се потдържам ...
    благодаря предваеително на всички отзовали се

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си