.
Отговор в тема
Страница 101 от 233 ПървиПърви ... 5191979899100101102103104105111151201 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 501 до 2 525 от общо 5802
  1. #2501
    Добре е мазилото , ама много скъпо - 15 грама - 98 лева.

  2. #2502
    НГЕЕЕЕЕ!!! Това е нечовешко, бе! Мен ми го даде лекаря и е 1 грам. После мисля да не си го купувам.

  3. #2503
    Цитирай Първоначално написано от elitfc
    Sx0rDie, приятелю,

    ОТИВАЙ В ХИЛ КЛИНИК!!! Операцията ще ти струва 500 лева някъде. Намира се в София, квартал Бояна.

    http://www.hillclinic.com/

    2ма уролога, на видима възраст 25-30 години, уникални ХОРА, които наистина се интересуват от теб. Там е мястото, аз направих грешката да отида във Военно Медицинска Академия, НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ПРИ ТЕЗИ КАСАПИ!!

    ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ След Нова година ще убедя нашите да отивам там защото наистина в момента си мразя пишката ... мислех , че преди операцията е гадно ся е още по-гадно !

  4. #2504

    Операция, късо гемче

    Пиша пак.

    В понеделник ме оперираха, а вчера ми махната конците ( които уж сами ще паднеха). Но все още усещам едно парене и дразнене, а когато забелвам имат усет , че част от конеца е още в мен. Сигурно трябва да се изкъпя обилно ( а още се пазя там , за да не го раздразня). Но при забелване дразнещо ме заболва - дали ще мине , или просто аз избързвам и трябва да мине повече време.
    adsdasasdsdadsasad

  5. #2505
    Изминаха вече 40 дни и от моята операция, преди 5 дена ми падна и последния конец. Единственото неприятно е, че линията около главичката, където бяха шевовете, е цялата в разни подути топчета и стои грозно. Ако знаете нещо, което би ми помогнало да оправя този проблем - помогнете , ако ли не... ще чакам и ще се надявам с времето и това да се оправи

  6. #2506
    Мен ми дадоха Дерматикс, но после някой постна, че струвало 100лв. за 15г. (Ай в дивия, моля!)

  7. #2507

  8. #2508

    Относно Фимозата

    Здравейте!

    Преди 1 седмица разбрах че имма ФИМОЗА и този проблем съм го имал от от доста отдавна(сега съм на 15) и казах на родителите си и на следващия ден бях изпратен в "ПИРОГОВ" от личния лекар за КОНСУЛТАЦИЯ в отделение на ДЕТСКА УРОЛОГИЯ при доктор Момчилов който е главен лекар по ДЕТСКА УРОЛОГИЯ но него го нямаше защото точно на днешният ден той си е зел 1 месец болнични и чак Януари може би щял да ме прегледа и да каже какво ще се прави за напред и след часове обикаляне по етажите ни казаха че прави прегледи всеки ВТОРНИК и Четвъртък от 3ч до 6ч (13ч-18ч) в зградата която е МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР-Н.И ПИРОГОВ(намира се до пирогов пише го с
    червени букви).Та така каза че тази "ФИМОЗА" ще бъде премахната единствено с операция,която не вярвам да е продължителна.Надявам се да съм ви помогнал


    П.П- за преглед взима 30лв само да не останете изненадани

  9. #2509
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от georgi12
    http://www.framar.bg/-pid30006216.html
    ако не си дилър не подвеждай хлапетата - за тази цена РЕАЛНИЯТ ефект клони към нищо...историята е същата като с екстракта от кромид-лук продавана на цена за 300килограма в едно друго мазило...

  10. #2510
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Относно Фимозата

    Цитирай Първоначално написано от Smug
    Здравейте!

    Преди 1 седмица разбрах че имма ФИМОЗА и този проблем съм го имал от от доста отдавна(сега съм на 15) и казах на родителите си и на следващия ден бях изпратен в "ПИРОГОВ" от личния лекар за КОНСУЛТАЦИЯ в отделение на ДЕТСКА УРОЛОГИЯ при доктор Момчилов който е главен лекар по ДЕТСКА УРОЛОГИЯ но него го нямаше защото точно на днешният ден той си е зел 1 месец болнични и чак Януари може би щял да ме прегледа и да каже какво ще се прави за напред и след часове обикаляне по етажите ни казаха че прави прегледи всеки ВТОРНИК и Четвъртък от 3ч до 6ч (13ч-18ч) в зградата която е МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР-Н.И ПИРОГОВ(намира се до пирогов пише го с
    червени букви).Та така каза че тази "ФИМОЗА" ще бъде премахната единствено с операция,която не вярвам да е продължителна.Надявам се да съм ви помогнал


    П.П- за преглед взима 30лв само да не останете изненадани
    щом си избрал "Пирогов" и си плащаш - нека те види д-р Оги = колегата проф Б..... лично. Приеми изказаното мнение със нужните резерви(хеле ако не е подплатено с параклинични данни) ....

    ако нещата опрат до хирургическа намеса - мноооооооооооооооооого внимателно избери Къде&Как.....

  11. #2511
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от negative
    Мен ми дадоха Дерматикс, но после някой постна, че струвало 100лв. за 15г. (Ай в дивия, моля!)
    е не струва сто, а 117 лв. реалният му ефект е = на този на контратубекс-а.
    щом имате излишни парични знаци - няма лошо да ги давате на лекари и аптекари....

  12. #2512
    batkodoki, кажи (ако знаеш) някакво мазило, което да е против отока от операцията.

  13. #2513

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    43
    аз бих ви препоръчал да питате лекаря който ви е оперирал или лични си лекар какво да използвате ..

    Защо ? Ами на един може да са му казали едно, а на друг друго ..

    А и всеки с организма и кожата си .. незнам но може и мястото да е от значение ..

    така че не е желателно да питате тук за такива важни работи .. поне според мен ..
    "Изхитрихме се чрез технологиите да си създаваме свят, който не ни се налага да опознаваме." Макс Фриш

  14. #2514
    Здравейте от Бургас съм и мисля че имам фимоза моля ви кажете ми боли ли след операцията и при кой хирург да се обърна.Скоро разбрах за това и незнам как да кажа на родителите ми

  15. #2515
    Здравей, след операцията ще бъдеш няколко дена с превръзка и няма да има никаква болка. След като свалиш превръзката ще ти е дискомфортно още няколко дена докато се приспособи главичката към новата среда, но и това отшумява бързо, изобщо да не те притеснява. Няма смисъл и да се притесняваш от родителите си, колкото по-скоро им кажеш и си решиш проблема, толкова по-добре. На мен ми трябваше доста време докато се реша и да кажа на родителите си, и да се подложа на операцията и това беше грешка. Така че възможно най-скоро отиди на лекар и виж какво ще ти каже, още повече, че при теб може да не се наложи да се прави операция. Успех

  16. #2516
    Здравейте,имам проблем...ПРеди 2 дни четох във едно списание(съвсем случайно)че нали на някакво момче му е залепнала кожичката още от малък и т.н. Та стана ми интересно и ползвах чичо гугъл и след обстоен преглед разбрах че и аз имам такова нещо...никога несъм го забелвал(и при свободно и при надървено) и чак сега( на 16 съм) разбирам за този проблем.Почва да ме боли ако започна да се опитвам да го забеля и за това несъм пробвам ама от де да знам че е и проблем...Та като малък съм имал подвижен тестис или так как се казваше и на 3 години са ми правили операция имам само белег на крака и малко над пениса ми.Не се изхвърлям но до колкото знам това е от операция при такъв проблем 90% остават импотентни.Имам и нещо като белег(малко по тъмна черта) на кожичката ми под пениса но мисля че е от операцията.Като малкък ми правиха едни като компреси,потапях си пишката в една чашка с някакъв червен разтвор но това беше когато ми се е възпалявало май.Логично много ме е срам да кажа на родителите си щото ще почнат да питат "как рабра""чикий ли си биеш" и вместо да ми помогнат и да си оправят от части тяхната грешка ще ми надуят главата...Смятам след новагодина да им кажа и да отида при личния си лекар и тя да каже къде да отида или вие къжете при кой е най-добре.Откачих като разбрах,подобна операция ми е правена саом че на клепача щото имах нещо като ечемик и трябваше да го режат и май не е е страх от упойката но се пак аз съм бъзлив...Ся от 1 ден малко ми пари и леко намирисва като пикая незнам защо.Ясно е че трябва да отида на лекар щото несъм нормален и трябва да ми обяснят какво да правя.A да и като го пипна главичката(отваря се малко кожичката но спокойно мога да пипна главичката) е много чувствителна,после 1-2 дни осещам мястоот по един гаден начин

    От Варна съм и ми трябва помощ и съвет та след това да обяснявам на наште.

    Мерси и дано да взема правилното решение и вие да помогнете

  17. #2517
    Фен Аватара на cskavd
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Vidin
    Мнения
    171
    Оффф, хора кажете, как да кажа на наще? Много ме е срам. И аз имам нужда от операция.
    Man United Forever

  18. #2518
    Момчета мен ме оперираха от фимоза тази година октомври. Знам за проблема ми от 4 години и малко .Адски много време , време през което през главата ми заради проблема ми минаха какви ли не работи .Не ме беше страх от операцията ,просто и аз като вас се страхувах да кажа на майка ми и баща ми за проблема ми. Стигнах до нервна криза , разхождайки се не усещах вятъра , не ме радваше слънцето,хората ,бях станал като ходещ фимозен скелет и всичко това заради просташкия ми срам да споделя с родителите си. В момента в които събрах сили и си изпях като народна песен на майка ми за фимозата ,повярвайте ми почувствах се като пречистен , все едно започвах да живея наново ,все едно една книга от живота ми беше скъсана и започнах да пиша нова , с по красив шрифт -.Родителите са ни гледали от първия ни земен дъх,те са хората които най много искат ние да сме щастливи и да сме добре .Просто ставате от стола ,изправяте глава и им казвате имам проблем... Не е страшно ,не боли ,няма да умрете след като споделите .
    Колкото повече криете толкова по-зле повярвайте ми ,не ме карайте да ви кажа как аз бях тръгнал по пътя към караулката заради мълчанието ми . Успех и дано всичко да е наред .
    Не е трудна операцията ,трудно е да пребориш собствената си уникалност и да споделиш на родителите ,че имаш проблем . Не е срамно да ти е повреден пишока ,срамно е да не се погрижиш за себе си и да оправиш този минимален проблем ,както направих аз едно време .Но и ние бяхме като вас .
    Весел празник


    memmo казваш в поста си - не съм нормален ! Това от къде пък го измъкна ? Абе хора добре обяснете ми моля ви каква е разликата да имаш проблем с окото и с пишока ? Значи ако имаш нужда от операция на окото си нормален , а ако ти е повреден чатала си ненормален . Сори ,че реагирах така но думата ненормален ме изкара извън нерви .
    Успех и много любов , не съм от варна и не мога да ти препоръчам доктор .

  19. #2519
    Ей момчета, имате проблем и родителите ви няма да ви упрекнат затова, напротив - ще ви помогнат да го оправите. Разбирам какво ви е, защото бях в същата ситуация като вас, колкото повече чакате - толкова по-трудно ще ви става и ще се затормозявате. Този проблем рано или късно трябва да го оправите, няма друг начин, щете не щете ще ви се наложи и да кажете на родителите си, и да се оперирате. Съветът ми е това да стане колкото се може по-скоро, недейте да отлагате... айде действайте и да се похвалите после, че проблема вече не съществува

  20. #2520
    Цитирай Първоначално написано от getopa
    memmo казваш в поста си - не съм нормален ! Това от къде пък го измъкна ? Абе хора добре обяснете ми моля ви каква е разликата да имаш проблем с окото и с пишока ? Значи ако имаш нужда от операция на окото си нормален , а ако ти е повреден чатала си ненормален . Сори ,че реагирах така но думата ненормален ме изкара извън нерви .
    Успех и много любов , не съм от варна и не мога да ти препоръчам доктор .
    Не исках само да кажа че подобни операций попринцип неме притесняват вече ама да ми оперират пишката вече става различно.
    Под "ненормален" имах предвит че при мен ако не мина през най-гадното значи има грешка и скоро ще ми се случи още по гадно нещо ... От проблеми ми е писнало просто...

  21. #2521
    Момчета, не се притеснявайте да кажете на родителите си за проблема си!Те винаги ще ви помогнат,няма да ви оставят,нали затова са ви създали - да се погрижат за вас!Колкото по-скоро им кажете, толкова по-добре за вас, отлагането не е решение, става по-зле за всички страни!И аз като казах на нашите ми олекна!Айде успех и горе главата на всички с подобно проблеми!

  22. #2522
    memmmo странно но и аз онзи ден прочетах в списание Браво едно момче беше написал че не може да си забели главичката и ми стана чудно защото и аз не мога и реших да потърся в нета и се регистрирах тук и писах.Но много ме е срам да кажа на родителите ми и незнам какво точно да им кажа и аз като малък съм опериран от апендесит и незнам дали е от това , аз съм на 14 години и незнам просто как да кажа на майка ми.

  23. #2523
    Цитирай Първоначално написано от memmo
    Цитирай Първоначално написано от getopa
    memmo казваш в поста си - не съм нормален ! Това от къде пък го измъкна ? Абе хора добре обяснете ми моля ви каква е разликата да имаш проблем с окото и с пишока ? Значи ако имаш нужда от операция на окото си нормален , а ако ти е повреден чатала си ненормален . Сори ,че реагирах така но думата ненормален ме изкара извън нерви .
    Успех и много любов , не съм от варна и не мога да ти препоръчам доктор .
    Не исках само да кажа че подобни операций попринцип неме притесняват вече ама да ми оперират пишката вече става различно.
    Под "ненормален" имах предвит че при мен ако не мина през най-гадното значи има грешка и скоро ще ми се случи още по гадно нещо ... От проблеми ми е писнало просто...
    Има едно състояние наречено придобита безпомощност при което всеки човек може да причини с мислите си , тоест Аз-ът очаква ,че с него ще се случат само лоши неща . Ти си изпаднал точно в такова състояние според мен . Опитай се да мислиш позитивно ,всеки един човек програмира сам мислите и живота си .Неслучайно хората са казали ,че е трудно да се отървеш от живота които си предначертал сам с мислите си и да тръгнеш по този път които ти е предопределен .
    Идва Нова година влез в нея без да мислиш ,утре ще ми си случи поредното лошо нещо и ще видиш как всичко ще е ок . Не е трудно ,просто трябва да поискаш да повярваш ,че животът може да е и с красиви краски .
    Лично аз не виждам какво е другото на това да ти оперират пишката ? Пишката както всички други неща в човешкото тяло е орган и е нормално да има проблеми и там .
    Промени си мисленето тази операция ще е по трудна от тази на пишката ..

  24. #2524
    Ми се пак там е по чувствително...

    Та да дообясня какво видях.Попринцип гледам че кожичката ми неможе да се отври достатъчно за да мине главичката но мисля че проблема който го спира е че от долната част(където обясних че имам белег и ся се светнах че минава до единия ми тестис което знаачи че било там като са ми правили операцията)на пениса ми,от вътрешната страна'има нещо като пак такъв белек и е залепнал за главичката.Дали може да е нещо от операцията и да е слепнало или имам късо гемче ама на обратно

  25. #2525
    Пак го казвам споделете на родителите си възможно най бързо , не оставяйте днешния проблем за решаване утре .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си