.
Отговор в тема
Страница 102 от 233 ПървиПърви ... 252929899100101102103104105106112152202 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 526 до 2 550 от общо 5802
  1. #2526
    Фен Аватара на cskavd
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Vidin
    Мнения
    171
    Аз ако ви кажа кво стана ще се смеете. Казах на майка ми и от притиснение припаднах. Не е шега !
    Man United Forever

  2. #2527
    Цитирай Първоначално написано от cskavd
    Аз ако ви кажа кво стана ще се смеете. Казах на майка ми и от притиснение припаднах. Не е шега !
    Няма нищо ,че си колабирал , почивай повечко сега ,пий течности за да се нормализира кръвното . Това беше страшното ,всичко мина ..Сега успех със операцията ,която е 100 пъти по безболезнена от това да таиш болката в душата си !

  3. #2528
    Аз мисля ,че имам фимоза и късо гемче съчетано това може ли да се оправи ???

  4. #2529
    Цитирай Първоначално написано от jivko95
    Аз мисля ,че имам фимоза и късо гемче съчетано това може ли да се оправи ???
    В този живот освен смъртта ,всичко друго може да се оправи и предотврати . Двата дефекта ще бъдат потушени набързо и всичко ще бъде забравено буквално за няколко дни . След операцията ще виждаш позитив след позитив периодично като на филмова лента. Сами избирате кой филм да гледате , този на страданието ,че имаш нещо което ти пречи да бъдеш себе си ,или този филм на любовта и щастието !

  5. #2530
    Цитирай Първоначално написано от memmo
    Ми се пак там е по чувствително...

    Та да дообясня какво видях.Попринцип гледам че кожичката ми неможе да се отври достатъчно за да мине главичката но мисля че проблема който го спира е че от долната част(където обясних че имам белег и ся се светнах че минава до единия ми тестис което знаачи че било там като са ми правили операцията)на пениса ми,от вътрешната страна'има нещо като пак такъв белек и е залепнал за главичката.Дали може да е нещо от операцията и да е слепнало или имам късо гемче ама на обратно
    Здравей Memmo!
    Аз съм от Варна и мисля, че мога да съм ти полезен! През месец март тази година ми направиха пълно обрязване в следствие на придобита фимоза. Резултатът от операцията е отличен и аз съм много доволен- всички проблеми, които имах преди това изчезнаха. Оперираха ме в Терапията (университетската болница) във Варна. Хирургът, който извърши самата операция се казва д-р Петър Чанков. Това е един изключително способен и много кадърен лекар уролог-хирург, който определено си разбира от работата. Самата операция беше извършена много професионално и резултатът наистина е отличен. Memmo, пиши ми на лична ако имаш желание- там мога да ти дам координатите и телефона на д-р Чанков. Ще се радвам да помогна!

  6. #2531
    Хора, няма нищо страшно в това да споделиш с родителите си. Когато го направиш всички притеснения ще ти минат и за милионен път ще повторя твърдението, че ще направят всичко възможно за да помогнат на момчето си.
    jivko95, чети във форума и по-назад, описани са много случаи на комбинация къс гем с фимоза, често се среща. Разбира се, че се маха, решението е оперативно и се нарича циркумсизио или обрязване с премахване на юздичката.
    getopa, много ми допада сегашния ти начин на мислене, адски си прав и дано така момчетата с фимозни пишки се надъхат повече да предприемат действие, наистина е тъпо да имаш проблем и да не правиш нищо, аз също съм минал по този път. След това чувстваш само облекчение.

    Весели празници на всички съфорумци, с вас сме все пак като едно голямо семейство, надявам се всеки поне за Коледа и Нова година да забрави грижите си и да се забавлява

  7. #2532
    Моля Ви кажете някой добър хирург в Бургас. Много ще съм благодарен.

  8. #2533
    Здравейте, значи оперирах се преди около месец от фимоза и късо гемче. Операцията беше пълно обрязване и след като ми паднаха концие (паднаха ми на 20-тия ден) забелязах че отдолу където е гемчето имам дупка ,в смисал че някак си не се е залепила кожата май и се надявах че ще се оправи само но... така и остана и дупката вече не е рана но все пак е доста грозно и има коричка и въпроса ми е дали това е нормално и ако не как може да го оправя?

  9. #2534
    И забравих да попитам колко време отнема члена ми да започне да изглейда нормално в смисал да се изглади кожата и да си придобие поне малко по нормален вид

  10. #2535
    Честита Коледа от мен на всички !
    Ами spawny при мен приятелчето изглеждаше вече нормално някъде към 30 ден след операцията

  11. #2536
    А при мен на 49-ти ден ми е подут все още, без да е спаднал дори малко, с грозни ръбове и малка дупка от долната страна. Та както виждаш - не можем да ти отговорим еднозначно...

  12. #2537
    Ако се оперирам дали ще се случи това и при менн ?

  13. #2538
    Цитирай Първоначално написано от jivko95
    Ако се оперирам дали ще се случи това и при менн ?
    Това е все едно да попиташ , как ще протече при мен грипът ?Дали ще имам тепмература или не ! При всеки възстановяването протича различно .

  14. #2539
    При мен дупката под гемчето е защото като падна конеца там и кожата която конецът държеше не се е залепила някак си... и сега стърчи подяволите.

  15. #2540
    Весела Коледа на всички! Бързо възстановяване на оперираните,кураж на обмислящите как да постъпят и наздраве на преминалите през всички тези премеждия! )

  16. #2541
    Весела Коледа и от мен
    За "дупката" на мястото на гемчето - при мен беше същото, сега изглежда горе-долу нормално, но пак там, където са били шевовете, не се е прибрало съвсем, в ерекция обаче не личи и смятам, че е добре. На други момчета пък веднага са се прибрали и свили към другата кожа, просто наистина при всеки е различно.

  17. #2542
    Като ви чета, имам чувството, че аз съм най-бързо възстановилият се от операцията...На 7мия ден "играх" с малкия, а малко след това вече всичко си беше нормално. Конците не разбрах и кога паднаха, изглежда страхотно, оток нямаше (или поне спадна изключително бързо). Носих дълго време превръзки заради чувствителната ми главичка, но и това вече не е проблем! В началото тази чувствителност ме влудяваше, беше адски неприятно, но лека полека, с времето мина.

    От операцията ми минаха два месеца и половина почти, и досега само хубави страни съм видял! Всичко е страхотно, резултата, гледката...
    Оперирах се в Плевен, но не помня името на хирурга си :X

    Да се обърна към "фимозните" момчета...

    Пичове,
    това, което ви казват хората преди мен, а вероятно и хората след мен, е АДСКИ ВЯРНО! НЯМАТЕ ПРЕДСТАВА КОЛКО Е ЛЕСНО ДА СПОДЕЛИТЕ ЗА ПРОБЛЕМА СИ! САМИ НЯМА НАЧИН ДА ГО РЕШИТЕ, А НЯМА КАК ДА ЖИВЕЕТЕ С НЕГО ВЕЧНО! ТЪПО Е! ВЗЕМЕТЕ СЕ В РЪЦЕ, СПОДЕЛЕТЕ С РОДИТЕЛИТЕ СИ, ОТИДЕТЕ НА ЛЕКАР. ЩЕ ВИДИТЕ, ЧЕ Е ПО-ЛЕСНО ОТКОЛКОТО СИ МИСЛИТЕ....И СЪВСЕМ НЕ Е ТОЛКОВА СТРАШНО!


    Успех от мен!
    Весели празници!
    And what would be humans without love?
    RARE , said Death!

  18. #2543
    Моля някой ако знае добър хирург от Бургас да ми каже плссссс .

  19. #2544
    Искам да питам,фимозата ми можели да има нещо общо с операцията ми на тестисите(подвижен тестис,операцията ми е направена когато съм бил на 3) ?Аз след нова година ще кажа на наще,не ме притеснява а ме притеснява операцията честно казано.Само ме интересува при кой да отида че не искам да ходя при някой месар...

  20. #2545
    Фен Аватара на cskavd
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Vidin
    Мнения
    171
    Мене майка ми говори с педиатърка и тя й е казала, че е нормално, и че всеки 3ти има такъв проблем. И ми каза като немога да забеля главичката в ерекция, да пробвам с някво масло, като ония бебешките, дето се хлъзгат много
    Man United Forever

  21. #2546
    мемммо като съм бил малък и аз съм имал операция на тестесите.

  22. #2547
    Честита нова година момчета !На всички ви желая много здраве ,късмет и любов ,другото се купува

  23. #2548
    МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !
    И не забравяйте какво празнува днес българската Църква -Обрезание Господне .
    Не бива да се срамувате от това и да се мислите за по-различни , осакатени и т.н.

  24. #2549
    Честита Нова година и от мен!Мн здраве ,щастие,късмет и успехи на всички! Без притеснения и само напред към бъдещето! Вярно, че днес е Васильовден - Обрезание Господне.Виждате ли,дори щом в Библията го пише,значи няма нищо срамно и страшно!

  25. #2550
    Честита нова година и от мен Искам да попитам тези проблеми в следствие на нещо ли се получават или откакто се родиш?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си