.
Отговор в тема
Страница 103 от 233 ПървиПърви ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 551 до 2 575 от общо 5802
  1. #2551
    Цитирай Първоначално написано от ko0xex
    Честита нова година и от мен Искам да попитам тези проблеми в следствие на нещо ли се получават или откакто се родиш?
    Здравей !Ами мисля ,че могат да бъдат както вродени ,така и в следствие на нещо било то удари или някакво възпаление на пишока !

  2. #2552
    Добре, няма ли някакъв медикамент, който да ускорява процеса на загрубяване на главичката. Болката е голяма и дума да не става да правя секс. Спортувам активно .. и това не мога да правя, направо съм отчаян...

  3. #2553
    Честита Нова година и от мен
    Повече радостни мигове, дано през 2010 да забравим всякакви грижи и проблеми, да решим всичко и да вървим само напред. И здраве, естествено, все пак това е най-важното.

  4. #2554
    Можете ли да ми кажете операцията г/д за колко време става и за колко е възтановяването ?!?

  5. #2555
    За много години на всички !

    Можете ли да ми кажете операцията г/д за колко време става и за колко е възтановяването ?!?

  6. #2556
    За много години !
    При всеки човек операцията има различно времетраене и всеки човек се възтановява за различен период от време .
    Иначе примерно при мен операцията продължи 45 минути , а напълно бях възтановен на 29 ден !

  7. #2557
    Според вас как е? Имам оток от дясната страна, нали? А лекаря ми ме баламосва, че си въобразявам...

    След 4 дни правя 2 месеца.

  8. #2558
    За мен има оток !

  9. #2559

    Пиша отново за след операция на късо гемче

    Минаха 3 седмици след операцията. Не знам колко време минава пълното възстановяване, нямам толкова дразнене или ако имам то е от втълпяване. НО от операцията до сега се въздържам да си забелвам пениса( изключение прави при къпане). Избегвам да видя как е , защото по принцип имам бъз от такива неща, за да не стане нещо. При възбудено съсъояние абсурд да го забеля- не знам к'во ще стане. Слушам за отоци и такива, но не знам дали имам. Държа кожичката си над главата и така като го възбудя си мисля, че е леко крив, а по нагоре върху кожата има много лека подутина като пръстенче. Ако знаете кажете ми по деликатно какво точно да правя (ако трябва пишете на личен)- и дали е нормално да избегвам да го забелвам и да гледам. Някой ако знае да пише.
    adsdasasdsdadsasad

  10. #2560
    При мен проблема мисля че е гемчето. В смисал че незнам дали е нормално да не мога да си изпъва мдо краи кожичката , преди да се е скъсало . Дали е нормално ?
    Какво щеше да е ако със сички спортове се отнасяха така както със skateboardinga?!

  11. #2561
    woooow

    Negative, какво е това?

    Този твой лекар доста те баламосва. Не знам това оток ли е, какво е....но при мен лично няма нищо подобно. Нищо. Със брадва ли, със сатър ли се те оперирали- не знам.

    Захвани се сериозно, отиди при други лекари!!! Aко трябва втора операция си направи! Не оставяй нещата в това положение, поне това е моето менние, аз не съм лекар и не разбирам, но чак пък толкова...
    Аз се възстанових супер бързо, изглежда супер, конците не разбрах кога паднаха...всичко мина по мед и масло, въпреки огромните ми притеснения, но явно съм бил късметлия, знам ли....нали казват, че това е супер лека операция, бърза, лесна....

    Най-важно е да се съветваш с друг лекар, дори двама!
    Освен да ти пожелая успех, с друго не мога да помогна...

    Ще се опитам да разбера името на хирурга си и ще ви кажа името му.
    Успешна година ви пожелавам и се борете за здравето си!
    And what would be humans without love?
    RARE , said Death!

  12. #2562
    Цитирай Първоначално написано от negative
    Според вас как е? Имам оток от дясната страна, нали? А лекаря ми ме баламосва, че си въобразявам...

    След 4 дни правя 2 месеца.
    Ако е оток ще е твърдо под издутото . Не мога да преценя , дали от едната страна не е оставена и повече кожа . Ти сам разгледай и прецени дали от едната страна не е повече от другата

  13. #2563
    Да, цялото това издуто е твърдо. По принцип мога да преживея, ако има повече оставена кожа от едната страна, но да ми е подуто толкова време - плаши си ме.

  14. #2564
    В ерекция пак ли е подуто?

  15. #2565
    Здравейте, първо се извинявам че пиша в темата за фимоза проблема ми е малко по-различен, ще помоля ако бъркам модератора да ме уведоми.

    На 20 год съм, от скоро имам проблем при ерекцията - получавам изкривяване на пениса на 1-2 см от основата му - вследствие пениса ми в ерекция сочи не напред а около 30-40 градуса наляво - не е обичайния проблем на повечето момчета когато при ерекция сочи леко вляво или вдясно - просто има "чупка" и като натисна там в обратната посока за да го изправя и ме боли - това ме възпря и да водя сексуален живот последните месеци - в началото си мислех че както се е появило така и ше се оправи но вече започна да ми създава психологически пречки а предполагам ще бъде и физическа пречка при секс. Вече много се притеснявам от няколко месеца съм така. Другата седмица вече имам час при уролог но искам да попитам някой от вас имал ли е подобен проблем и как го е решил

  16. #2566
    Цитирай Първоначално написано от georgi12
    В ерекция пак ли е подуто?
    Мхм, постоянно е подуто.

  17. #2567

    До batkodoki

    Здравейте!

    Проблемът ми е следния: главичката на пениса ми се заголва без проблеми и в спокойно състояние, и при ерекция. Проблемът е, че при ерекция под главичката остава набрана кожата и не може да се издърпва по-назад. Няма изкривяване на пениса.

    Бих искал Batkodoki да ми даде отговор на следните въпроси:

    1. За какво се касае в случая (според мен най-вероятно е късо гемче, защото нямам проблеми с оголването на главата);
    2. Чел съм в статии, че късото гемче е причина за намален размер на пениса поради недобро кръвоснабдяване. Френулотомията влияе ли на размера на пениса?

  18. #2568
    Първо - Баткодоки няма да ти отговори , защото не си изпълнил изискванията му за отговор.
    Ако ми позволиш бих ти отговорил вместо него - казваш , че не може да се издърпа назад , но остава набрана кожа . При късото гемче -, същото се изпъва като струна , главичката се накланя надолу .
    Сега от теб се иска да кажеш -като издърпаш максимално назад отгоре оголва ли се изцяло или и отгоре остава набръчкана . Ако отгоре се изпъва а отдолу остава набръчкана явно има друга аномалия , която би могла да се нарече като дълго гемче.
    Късото гемче може да се каже , че е фактор за по-малък размер на пениса , но това е само визуално , защото когато е късо главичката е наклонена надолу и пениса изглежда по-малък отколкото всъщност е .
    Друг момент е ,че когато си гледаш пениса отгоре той винаги изглежда по-малък .
    Застани пред огледало и ще видиш , че ти е ок.
    Френулотомията влияе визуално . Обрязването също влияе визуално изключая главичката , която свободна от кожата нараства .
    Чакам да отговориш на питането .

  19. #2569
    Цитирай Първоначално написано от georgi12
    Първо - Баткодоки няма да ти отговори , защото не си изпълнил изискванията му за отговор.
    Ако ми позволиш бих ти отговорил вместо него - казваш , че не може да се издърпа назад , но остава набрана кожа . При късото гемче -, същото се изпъва като струна , главичката се накланя надолу .
    Сега от теб се иска да кажеш -като издърпаш максимално назад отгоре оголва ли се изцяло или и отгоре остава набръчкана . Ако отгоре се изпъва а отдолу остава набръчкана явно има друга аномалия , която би могла да се нарече като дълго гемче.
    Късото гемче може да се каже , че е фактор за по-малък размер на пениса , но това е само визуално , защото когато е късо главичката е наклонена надолу и пениса изглежда по-малък отколкото всъщност е .
    Друг момент е ,че когато си гледаш пениса отгоре той винаги изглежда по-малък .
    Застани пред огледало и ще видиш , че ти е ок.
    Френулотомията влияе визуално . Обрязването също влияе визуално изключая главичката , която свободна от кожата нараства .
    Чакам да отговориш на питането .
    При ерекция кожата остава набрана от горната страна на главичката, по-точно зад нея, а отдолу френулумът си е изпънат, но не чак толкова, за да се накланя главичката. Иначе няма проблеми при оголването на главичката и в ерекция. Аз бях останал с впечатлението, че отгоре трябва да се изпъне докрай и да няма набрана кожа. Може и да греша...

  20. #2570
    Аха, при мен беше същото и се оказа релативна фимоза.

  21. #2571
    Цитирай Първоначално написано от bigbrother2
    При ерекция кожата остава набрана от горната страна на главичката, по-точно зад нея, а отдолу френулумът си е изпънат, но не чак толкова, за да се накланя главичката. Иначе няма проблеми при оголването на главичката и в ерекция. Аз бях останал с впечатлението, че отгоре трябва да се изпъне докрай и да няма набрана кожа. Може и да греша...
    С малко тренировки това се оправя.

  22. #2572
    Цитирай Първоначално написано от negative
    Аха, при мен беше същото и се оказа релативна фимоза.
    А какво всъщност е релативна фимоза? Операция правиха ли ти?

  23. #2573
    Ами, май означава, че не е толкова изразена фимозата. Например, в спаднало състояние изобщо не си личеше, че я има. В ерекция забелвах, но кожата се насъбираше зад ръба на главата. И в крайна сметка 1-во се объркаха с късо гемче, та досега съм с 2 операции, като може да се наложи и още, заради калпавото обрязване след него...

  24. #2574
    Цитирай Първоначално написано от georgi12
    Цитирай Първоначално написано от bigbrother2
    При ерекция кожата остава набрана от горната страна на главичката, по-точно зад нея, а отдолу френулумът си е изпънат, но не чак толкова, за да се накланя главичката. Иначе няма проблеми при оголването на главичката и в ерекция. Аз бях останал с впечатлението, че отгоре трябва да се изпъне докрай и да няма набрана кожа. Може и да греша...
    С малко тренировки това се оправя.
    Не мисля, че с тренировки би се оправил този проблем... Чудя се пък да не е дълъг препуциума... По принцип, според вас, трябва ли да се опъне цялата кожа докрай?

  25. #2575
    Като тийнейджър имах твоя проблем и го реших именно с тренировки , които бяха естествено леки и фини . Обрязването - на дърти години - по естетически причини.( не ,че е имало нещо неесететично - просто така )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си