.
Отговор в тема
Страница 105 от 233 ПървиПърви ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 601 до 2 625 от общо 5802
  1. #2601
    Еми аз не разбирам много много , но нещо което не е нормално за организма , може да се усложни ... вече в какви степени не мога да кажа , но всичко е възможно ... аз ти казах вземи се в ръце и направи необходимото ... после няма да го мислиш

    П.П То да ти кажа за сексуален живот е малко трудно да се получи в случая

  2. #2602
    имам впредвид по-натам де. да добавя, че говорих с баща ми по тоя въпрос и той каза, че и при него е същото, но не си е правил никакви операции. а това дето каза хайдутин със трудното забелване и връщане, аз мисля, че няма да е голям проблем, защото ако тръгна да правя секс преди това ще го забеля, та да не ми се налага да обяснявам на някоя си за болести и други глупости и да ми падне и всичко да се провали ще видя какво ще правя, доста ми е неприятно като чуя че трябва да се обрежа ама ако няма друг начин...(щото четох за някакви упражнения и мазила)Абе ако се реша ще ида някой ден при личния да види и да ми каже какво трябва да се направи

  3. #2603
    Мисля , че достатъчно е написано по тази тема .
    Решението кога да отидеш на лекар и дали да се оперираш си е лично твое . Само искам да ти кажа , че по-младият организъм се справя по-лесно с операции и рани от колкото по-възрастният .линковете , които ти дадох имат картинки и снимки .На някои от тях мисля , че приликата е поразителна . Прочети внимателно темата , потърси повече инфо за проблемът ти и сам реши .15 години - човек на тази възраст вече се осъзнава .
    Искам само да ти спомена , че лошата хигиена на пениса може да ти доведе още бели и главоболия .Това , бялото , което несъмнено си видял се нарича Смегма .Прочети и за нея .Нарочно не ти казвам кое какво причинява и до какво води .Целта е да се позаинтересуваш и да разбереш какви са проблемите .Ако все пак не успееш , утре по това време ще ти кажа това , което те интересува

  4. #2604
    Цитирай Първоначално написано от an0nimenn
    Имам въпрос някой има ли представа колко струва операцията премахване на късото гемче

  5. #2605
    разбрах. изчетох първия пост на темата и разбрах за какво става на въпрос, а за това бялото(то беще лепкаво и малко като вода, така че предполагам, че е сперма остнала вътре, докато смегмата е едно като сирене по пениса). довечера ще ходя при личния да види той и да каже.

  6. #2606
    Всеки сам си преценява .
    Всеки има достатъчно мозък в главате си .

  7. #2607
    ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    Момчета, ходих при личния, казах му, че ми е малко трудно да го забелвам при ерекция, че ми е зачервено отпред, че ми се е издуло малко. Той погледна, каза да забеля и каза: "Оо, ама на теб ти няма нищо! Имаш само едно възпаление, наречено баланит." и ми изписа паста "Baneocin" и ми каза сутрин и вечер да го мия с топла вода и сапун. Е, явно, не е фимоза, а просто на тези години(15) пениса ми расте и по-трудно го забелвам. Каза, че след като мина този период ще ми е по лесно да го забелвам и за момента ми няма нищо. Даже каза, че може и да не се мажа, но задължително трябва да поддържам хигиена.

  8. #2608
    Ами, аз лично, като ти видях снимките, не бих вярвал на подобни лекари. Настоявай, да те изпрати при специалист.

  9. #2609
    Негатив , аз също не подкрепям това , което му е казал лекаря - че няма фимоза , но както по-горе споменах -всеки си има акъл.Момчето е достатъчно голямо вече за да разбере , че има проблем , да потърси в нета и т.н.

  10. #2610
    Имам един въпрос аз съм на 14 и незнам да ли имам фимоза или късо гемче или слепвания какви са симптомите или какво се осеща.

  11. #2611
    Въпреки , че почти във всяка страница на тази тема е описано -ще ти отговоря - Фимоза - невъзможност за оголване на главичката в ерекция и/или отпуснато състояние , съпроводено с болка .Късо гемче - при оголване главичката се навежда надолу , ципата , която се нарича гемче , юздичка , френулум се изпъва силно , при секс може да има болка .Слепване , синехии - препуциумът , кожичката е слепнала с главичката.

  12. #2612

    Re: Фимоза, или защо не мога да забеля главичката

    Няколко са причините не позволяващи на нормален полов мъжки член да заеме анатомически нормалното положение с открита, заголена, забелена изцяло главичка. Тук ще ги сведем до най-честите:

    1.ФИМОЗА
    2.СИНЕХИИ
    3.КЪСО ГЕМЧЕ





    Здравей,казвам се Емил на 17г (момче съм) .Силно съм обезпокоен и те моля за помощ.Става въпрос за забелването на пениса."забелвам" го само до края,до така наречения "ръб" или незнам как да го кажа и от там на там кожичката ми е залепена за ръба.След като четох всичко написано от вас не смея да я издърпам и да я разлепя за да не стане страшно.Имам леки болки в главичката при допир.Образуват се някакви неща като бели парцалчета незнам как се наричат.Би ли ми дал някакъв съвет,защото не мога да определя кое от трите заболявания имам ?

  13. #2613
    Здравейте . Мисля ,че имам фимоза ,но не съм сигурен . не бях лъскал от около 2-3 седмици ( незнам що :Д ) иначе си го забелвам в спокойно стс . Та днес опитах да се самозадоволя ,но еректира и неможах да го забеля та да ви питам фимоза ли е (не е късо гемче) . И ъммм да ако е фимоза има някаква възможност да се обрежа но пак да имам кожичка покриваща главичката (не пълно обрязване)

    Благодария

  14. #2614
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от SpeedRacer
    Мерси момчета , надъхахте и мен На 19.02 ми насточиха касапин и дано всичко мине добре тогава
    здр

    е ще помагаме с каквото можем, но ти дано да си случил на резач

  15. #2615
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от aha1aha
    Здравейте, днес разгледах няколко теми за фимоза. Аз съм на 15 и сега разбирам, че имам тази болест(или поне така мисля). Отвора на патката ми(откъдето излиза спермата)се е зачервил отвсякъде. А когато не съм забелил, пръстенчето(не съм сигурен дали се казва така ама говоря за тва дето се образува при фимоза най-отпред на пишката)се е зачервило и то. По принцип, когато не съм еректирал, мога да си забелвам до края, ама когато съм еректирал ми е по-трудно. Няколко пъти съм опитвал, когато съм в ерекция, ама всеки път стигам до половината и колкото и да забелвам то там си остава и може само да си го върна в нормален вид. Някой път когато се къпя и си го забелвам да го измия(щото смърди много )и понякога ми е доста трудно да го върна назад(както е забелен, да го върна в нормален вид)и трябва със сила да го върна и чак тогава след като го върна "пръстенчето"(което аз му викам)го няма и си ми е нормален ама след 10 минути пак си се появява и се зачервява. това дето съм го оградил във синьо му викам "пръстенче" и то се зачервява, и след измиване се маха и после след 5-10 мин се появява отново зачервено, а дали така се каза не знам i46 . tinypic . com / 148hjrn . jpg

    Между другото, ако е фимоза, да не мастурбирам известно време или когато съм под душа да дърпам напред - назад?
    най-вероятно се касае за някакъв тип релативна фимоза, на 15 има няяяяякакъв шанс да се купира с мазила и упражнения, ако че вече си голям за това, но все пак...

  16. #2616
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от aha1aha
    Мерси за бързия отговор, haidutin1. Ето снимки на патката ми за да прецените дали наистина е фимоза или просто е някаква инфекция(има когато е забелен и когато не е):
    rapidshare . com/ files/ 334075127/ Desktop. rar. html

    А, като го забелих и като го оставих за 20 секунди така, около него се образува някаква светло лилава/тъмно червена линия. На 0311 я има. А на 0313 е това червеното около отвора.

    И да попитам, как да подходя, всмисъл как да кажа на нашите за това? Не мога просто да ида и да им кажа "имам фимоза, хайде на доктор"
    да беше публикувал картинките не с 10 hдостъп!
    нямам поглед в/у визуалният материал, не мога да коментирам

  17. #2617
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от aha1aha
    току-що го направих и той каза, че това може да е някакво възпаление, а не това което си мисля. после каза, че ще говориме още и да му покажа за какво става на въпрос. иначе мерси за съвета ама ми трябва и някой, който разбира от тия неща да види снимките, за които съм дал линк(просто махате празните места)и да ми обясни дали е фимоза или просто възпаление. МОЛЯ ВИ ! само да не започна да се панирам, че ще ме режат и ...не искам и да си го помислям, МОЛЯ който разбира да погледне и да каже !!!
    nyama достъпен за коментар визуален материал.

  18. #2618
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от aha1aha
    имам впредвид по-натам де. да добавя, че говорих с баща ми по тоя въпрос и той каза, че и при него е същото, но не си е правил никакви операции. а това дето каза хайдутин със трудното забелване и връщане, аз мисля, че няма да е голям проблем, защото ако тръгна да правя секс преди това ще го забеля, та да не ми се налага да обяснявам на някоя си за болести и други глупости и да ми падне и всичко да се провали ще видя какво ще правя, доста ми е неприятно като чуя че трябва да се обрежа ама ако няма друг начин...(щото четох за някакви упражнения и мазила)Абе ако се реша ще ида някой ден при личния да види и да ми каже какво трябва да се направи
    нямам спомен някой да е дошъл у вас в къщи и да те е довлякъл силом в този форум! и пак нямам спомен някой силом да ти е налагал да се обрязваш, моето момче!
    ако беше прочел ЦЯЛАТА тема и писаното в нея - би и разбрал, че обрязването е последната и крайна мярка, когато нищо друго не е било ефикасно!
    но би разбрал и друго: със седене, галене по главата и приказки в стил "и аз бях така" без да се предприемат конкретни действени мерки на АКТИВНОСТ - рано или късно се стига до обрязването!
    можеш просто да продължиш да лежиш на Татковите уверения, до момента в който не поискаш да използваш пишока си по предназначението Му.
    опасявам се обаче, че в оня момент не ще да има друго решение извън хирургическото...

  19. #2619
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от aha1aha
    ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    Момчета, ходих при личния, казах му, че ми е малко трудно да го забелвам при ерекция, че ми е зачервено отпред, че ми се е издуло малко. Той погледна, каза да забеля и каза: "Оо, ама на теб ти няма нищо! Имаш само едно възпаление, наречено баланит." и ми изписа паста "Baneocin" и ми каза сутрин и вечер да го мия с топла вода и сапун. Е, явно, не е фимоза, а просто на тези години(15) пениса ми расте и по-трудно го забелвам. Каза, че след като мина този период ще ми е по лесно да го забелвам и за момента ми няма нищо. Даже каза, че може и да не се мажа, но задължително трябва да поддържам хигиена.
    на твоя ОПЛ му изпрати много здраве (преди да го смениш) от batkodoki проф д-р дмн, с препоръката да чете, понеже ако би чел би и знаел, че на 15 като анатомия на пениса си завършен Мъж, промени ще има, но не и като обем и дължина!
    на 15 шанса ти е съединителната тъкан да е избирателно податлива на медикаментозни влияния.......
    ....аматьори осакатяващи децата....

  20. #2620
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Фимоза, или защо не мога да забеля главичката

    Цитирай Първоначално написано от Mimiqn
    Няколко са причините не позволяващи на нормален полов мъжки член да заеме анатомически нормалното положение с открита, заголена, забелена изцяло главичка. Тук ще ги сведем до най-честите:

    1.ФИМОЗА
    2.СИНЕХИИ
    3.КЪСО ГЕМЧЕ





    Здравей,казвам се Емил на 17г (момче съм) .Силно съм обезпокоен и те моля за помощ.Става въпрос за забелването на пениса."забелвам" го само до края,до така наречения "ръб" или незнам как да го кажа и от там на там кожичката ми е залепена за ръба.След като четох всичко написано от вас не смея да я издърпам и да я разлепя за да не стане страшно.Имам леки болки в главичката при допир.Образуват се някакви неща като бели парцалчета незнам как се наричат.Би ли ми дал някакъв съвет,защото не мога да определя кое от трите заболявания имам ?
    здр

    започни бани със отвара от смрадлика. един-два пъти на ден колкото и когато можеш.
    при ВСЯКА игра с пишока капвай от бебешко олио-ГЕЛ и БЕЗ НАСИЛИЕ си играй ДО ГРАНИЦАТА НА БОЛКАТА!

    преди това направи три дни нещо още по-просто: на литър гореща вода сложи МАЛКА ЧАЕНА ЛЪЖИЧКА сол. когото се темперира до температурата на тялото потопи пишока ОГОЛЕН в разтвора, раздвижвай кожичката в/у главичката интензивно, но да бъде в прозрачна чашка, купичка или нещо от сорта за 20-30 минути. гарантирам ти че за това време разтвора ще помътнее, в него ще плуват "парцали"...ако има с какво снимай и публикувай тук снимките, ще е поучително за мнозина

  21. #2621
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Sapphire99
    Здравейте . Мисля ,че имам фимоза ,но не съм сигурен . не бях лъскал от около 2-3 седмици ( незнам що :Д ) иначе си го забелвам в спокойно стс . Та днес опитах да се самозадоволя ,но еректира и неможах да го забеля та да ви питам фимоза ли е (не е късо гемче) . И ъммм да ако е фимоза има някаква възможност да се обрежа но пак да имам кожичка покриваща главичката (не пълно обрязване)

    Благодария
    ВЪЗРАСТ?!

  22. #2622
    Имам същия въпрос като на Sapphire99.Забелязал съм че кожичката ми най-отпред е като подута и не е достатъчно широка кожичката че да мине главичката.Другия проблем който съм забелязъл е че отдолу все едно е залепнала.Имал съм операция за "подвижен тестис" когато съм бил на 3 години.Аз съм на 16 години.Дано да съм ти дал цялото инфо както трябва че да ми отговориш

  23. #2623
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от SpeedRacer
    Мерси момчета , надъхахте и мен На 19.02 ми насточиха касапин и дано всичко мине добре тогава
    здр

    е ще помагаме с каквото можем, но ти дано да си случил на резач
    Дано дано Може да ви се сторя ненормален , ама нямам търпение да дойде 19 Тогава сигурно друго ще викам , но за сега е така Само незнам как ще стане номера с ходенето ... само 2 дена ще съм си в нас ...

  24. #2624
    ХОРА ЗА ТРЕТИ ПЪТ ПИША В ТЕМАТА ДАНО СЕГА ЗАБЕЛЕЖИТЕ КОМЕНТАРА МИ , ИМАМ КЪСО ГЕМЧЕ И СЕ ЧУДЯ КОЛКО СТРУВА ОПЕРАЦИЯТА ИЛИ ПЪК АКО НЕ СЕ НАПРАВИ КАКВИ СА ПОСЛЕДСТВИЯТА ОТ СОФИЯ СЪМ НА ПОЧТИ 17 ГОД!

  25. #2625
    пичове... днеска ходих на уролог, както си и мислех .. имам фимоза и каза да отида с некой от родителите. ОК аз за операцията нямам нищо против но не знам как да го кажа на баштами.... ХЕЛП! на 15 съм и имам фимоза от как се помна но до сега не смятах че е нещо сериозно . Как да го кажа на бащами????
    Който не ме харесва няма вкус, а който ме харесва не ме заслужава!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си