.
Отговор в тема
Страница 11 от 233 ПървиПърви ... 7891011121314152161111 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 5802
  1. #251
    Фен Аватара на pomo6tplz
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    zatbloka hihihi :))))))
    Мнения
    209
    Цитирай Първоначално написано от skatemore
    Цитирай Първоначално написано от icop
    skatemore koe ne ti sazdava problemi?da nqma6 slu4aino fimoza ili ne6to ot sorta
    еми да фимоза е , смисал кат го дигна и главата се забелва малко а не цялата и ме боли кожата нали като го забеля целия с ръка а и става супер трудно .. обаче никви други проблеми не ми създава, свършвам си нормално и за тва се чудя..
    няма какво да се чудиш нали знеш как се режи картоф.....
    не боли много пииини 10-20 аналгина 1-2 ботилки спирт и деистваи
    а ако те е стрх за следоперативни болки изпии 5-6 сънотворни но са горчиви затова добави и ментос ако не ти е достатъчен ментоса изпии ги със сок от диня и каисия
    болките ще спрът когато заспиш а като се сабъдиш след време ще си като новородено!

  2. #252

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    Цитирай Първоначално написано от pomo6tplz
    Цитирай Първоначално написано от skatemore
    Цитирай Първоначално написано от icop
    skatemore koe ne ti sazdava problemi?da nqma6 slu4aino fimoza ili ne6to ot sorta
    еми да фимоза е , смисал кат го дигна и главата се забелва малко а не цялата и ме боли кожата нали като го забеля целия с ръка а и става супер трудно .. обаче никви други проблеми не ми създава, свършвам си нормално и за тва се чудя..
    няма какво да се чудиш нали знеш как се режи картоф.....
    не боли много пииини 10-20 аналгина 1-2 ботилки спирт и деистваи
    а ако те е стрх за следоперативни болки изпии 5-6 сънотворни но са горчиви затова добави и ментос ако не ти е достатъчен ментоса изпии ги със сок от диня и каисия
    болките ще спрът когато заспиш а като се сабъдиш след време ще си като новородено!
    оперирали са ма и преди знам кво е обаче ме е страх шот може да са сакати докторите и разни ей такива обаче има време ако почне да ми създава проблеим ще се оперирам

  3. #253
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Greedy
    Преди 8 дни ме обрязаха. Има около 10-на шева, може и повече, незнам точно. В четвъртък ме оперираха и превързаха, в петък ми смениха превръзката и я държах до събота вечерта (или по-точно до неделя сутрин, защото беше към 2 сутринта). Свалянето на превръзката беше едно малко мъчение, но го преживях. Сега вече 5 дни съм без превръзка. Кръв тече само първата вечер, след като усетих екецията мнооого добре, кръв имаше и след като си свалих превръзката, но това беше по-точно защото се беше залепила превръзката за раната и аз я дръпнах малко по-силно, от тогава кръв няма. Без превръзка е малко по-кофти, ходи се малко гадно, но какво като, свиква се. Все пак сме мъже!
    Хирурга ми изписа един антибиотик и един противовъзпалителен спрей. И двете за по 5 дни. Е от спрея имам още малко и си го пръскам де, но все пак не използвам нищо за мазане и съм супер. Цвета на патката е нормален, има само следи от конците и то не са кой знае какво. Вече започнаха да падат конците, можеби 2 ги няма вече, останалите са се показали много навън, стърчат и това е малко кофти, че задира от време на време, но не боли. Къпя се всеки ден и не го търках поне 4 дни, само днес го поизмих от гадостите дето го бяха мазали.
    Несъжалявам за операцията и всичко е много добре, даже има вид
    Не се страхувайте! Няма от какво...
    Успех на следващите!
    аа браво, браво! докато видя че пак си ми писал на лс - виждам, че работата е свършена. много се радвам, че се вслуша в препоръките ми
    искам да те помоля да поглеждаш тук отвреме на време и да споделяш опита си на човек вече минал "през това". за момчетата често е по-важно какво казват преживелите вече проблема, отколкото какво казваме ние (в което има някаква логика)

  4. #254
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от OVERMIND
    Здравеите всички. На 19 години съм. Днес стават 2 дена от както се оперирах от фимоза. Самата операция беше с месна упоика и адски много ме болеше Но това го преживях някак си, и болките след това. А Значи члена ми е увит в марля кожата е издърпна назад и така стои а главичката и малко след нея е оставено на открито ( под марлята ) Така това нормлано ли е не е ли нормално да ми остави спусната кожата или ?!? ПЛС Кажете ми Другото е че не неска бях на превръски и тоя моя лекар ми смени марлята и ми намаза члена с някаква антибиотична пастичка и кожата която седи дръпната назад и започна да разтрива а аз направо стенех и щях да припадна от болки Както и да е преживях го. Сега трябва да правя бани с Калиев Перманганат в супер бледо розово. Но ме е страх да не ме боли щото повече болка не искам и немога да понеса чесно ви казвам Знам че само 2 дена са минали и тн но реших да попитам щото ония моя уролог ми каза едно голямо нищо. А да и да попитам начи от момента в които ме пусна упоиката имам СВРЪХ чувствителност на главичката ( която е открита както споменах горе ) и питах неска уролога и тои вика така ще е 2-3 месеца Имам някакви конци ама незнам дали са естествени и искам да попитам дали в тия операции се ползват животински щото Хора ония по ония ден и неска имам чувството че щях да пометна от болки по време на манипулациите. Затова питам щото въпреки че съм на 19 от сичко това съм яко наплашен и травмиран С общи думи искам да попитам :
    1 номрално ли това да ми оставя събрана кожата назад и главичката оголена и така да ми е увит в марля
    2 Суперчувствителността кога ще намелее ( тя малко намаля де ама се е гадно ) или по точно колко време ще отнеме
    3 казаха ми да правя промивки в Калиев Перманганат в супер слаб разтвор и искам да попитам дали ще ме боли и трябва ли да му сменям марлите или да го топя само там дет е главичката.
    4Дадоха ми едно мазило + дефламол да се мажа ама както писах горе неска щях да умра от болки и направо ви казвам нямам намерение да го докосвам отново
    ПЛС кажете ми какво да правя
    хммм....странно е....при операцията НЕ ТРЯБВА ДА ИМА БОЛКА! Никаква!!!
    че има значение къде и кой прави операцията - за това две мнения няма!
    по 1/ - зависи, но го приеми за нормално;
    по 2/- ще отшуми постепенно с времето и с малко помощ от твоя страна;
    по 3/ - прави промивките със МНОГО БЛЕДО РОЗОВ разтвор (окото е лакомо, но ако прекалиш с по-наситен разтвор ще изгориш пишока!). топи всичко в началото в по-голям съд заедно с марлите, когато добре се "разкиснат" ще можеш да ги сменяш без проблем. купи от аптеката Смрадлика (това са листа от растение, струва стотинки за кутия), прави отвара и кисни целия пишок в нея (не боли) по няколко пъти на ден за докато ти омръзне време.
    по 4/ какво точно е другото мазило?
    приблизително на 6-7 ден след началото на баните със смрадликата не би трябвало да има проблем да обмазваш пишока с мазила.

    p.s. ако е възможно - пиши ми на ЛС къде и кой е направил операцията.

  5. #255
    Аз имам само един въпрос - след моята операция ми изписаха Ofloxin антибиотик на таблетки и Бивацин - спрей. След 5 дни нямам проблем, в смисъл, няма болка, но все пак е доста неприятно ходенето.
    Та въпроса ми е, какво мога да напарвя за да ускоря процеса на заздравяване, не че бързам, но мисля, че е по-добре да е по-бързо...
    Чета тука, че се препоръчват разни бани и т.н.
    Някой да ме посъветва?
    Благодаря!

    П.С. А относно молбата на БаткоДоки, до колкото мога аз да помогна на преминаващите през тоя период - насреща съм!

  6. #256

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    25
    И аз да се включа малко- На 19 съм и имам май такъв проблем, но въпросът ми е, дали щом съм здравноосигурен трябва да платя за манипулацията или се покрива от здравната каса

  7. #257
    Аве станеш ли на 18 всичко си плащаш.Дано поне си струва

  8. #258

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    25
    Хмммм....
    Не предполагах, че се плаща...

  9. #259
    "Аве станеш ли на 18 всичко си плащаш.Дано поне си струва"

    Ne e vqrno. Ako si siguren, che si zdravno osiguren, znachi nqmash griji.
    Moqta operaciq ne mi izleze pochti nishto. E az si platih izsledvaniqta, prosto zashtoto lichniq mi lekar e dalechko i nqmashe kak da polucha napravlenie i mi izleze 70 lv vsichko, no az bqh s napravlenie za urologa i operaciqta e bezplatna. Podpisvash edno litche, na koeto pishe, che se plashtat samo specialni lekarstva ako ima takiva, NO nqma.

    Vzemi si napravlenie ot lichniq za urolog, sled kato urologa ti napishe na edna belejka kakvi izsledvaniq iska, otidi pak pri lichniq, toi shte ti dade napravlenie za izsledvaniqta i moje da ti izleze 10-na leva. Ako gresha popravete me.
    Uspeh!

    O, i si struva!

    P.S. Sorry za latinicata, ma v slujbata nqma BG, a ne se sdyrjah da ne otgovorq!

  10. #260

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    25
    Цитирай Първоначално написано от Greedy
    "Аве станеш ли на 18 всичко си плащаш.Дано поне си струва"

    Ne e vqrno. Ako si siguren, che si zdravno osiguren, znachi nqmash griji.
    Евала бате!!!
    Благодаря ти много!!!

  11. #261
    Е сори,ама не съм съгласен че една операция ще струва "почти нищо".
    Върнете се назад и вижте колко момчета споделят,че им струвало 100-150 лв.

  12. #262
    Цитирай Първоначално написано от mikity_sladky
    Е сори,ама не съм съгласен че една операция ще струва "почти нищо".
    Върнете се назад и вижте колко момчета споделят,че им струвало 100-150 лв.
    Ми незнам за тях, но моята операция е безплатна.

    Пак казвам, само изследванията ми са платени, защото ги правих в частни лаборатории. НО с направление са мн евтини, някви левчета. Ако някой е платил 150 лв за операция, то той не е минал по канала на здравната каса. Това е.

  13. #263
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    привет на всички четящи и пишещи тук

    виждам, че Темата е на път да се отклони от основната посока и затова се чувствам задължен да изложа някои съображения:

    - 1- Темата като такава има чисто информативен характер и беше замислена по-скоро като база за споделеност и подкрепа под лекарски надзор, не толкова в он-лайн консулативен център в каквато на практика се превърна. но и в това няма лошо, важното е, че има хора, които могат да кажат, че дължат стауса на новото си Аз отчасти И на тази Тема

    -2- Темата рискува да се изроди в типичния за БГ спор "колко си дал"?-това е и повода да се намеся в момента и да обясня:
    - Greedy е прав по същество. когато сте здравноосигурени и целия процес протича по реда на НЗОК - дължите само нормативнозаложените такси за прегледи и изследвания. това са минимални суми, а ако сте непълнолетни - на теория не дължите съвсем нищо.
    друг е въпросът за действителните "практики", аз сум последния човек, който ще каже, че корупционни практики в медицината не съществуват. има ги и още как....

    [ вижте: и лекарите/хирурзите са хора като всички други. и кактото всички хора - всеки е личност единствена и неповторима. затова и има всякакви хора-лекари/хирурзи: и такива, които чудеса ще направят от любов кум Медицинското Изкуство, и други - които от мъжка солидарност ще вложат всичките си знания и опит за да накарат едно хлапе да се чувства нормално, има и трети дето ги вълнува само какво ще дадете, а четвъртите са най-гадни - те казват "за колкото платите толкова и ще работя"(на тези бих им счупил палците... да ме прости Колегията..) ]

    В добавка трябва да кажа, че ИМА разлика ако отида някъде да ми правят нещо и ми обяснят, покажат и докажат, че труда на хирурга и екипа ми е безплатен /по НЗОК/ но Болницата се е снабдила с поледна дума на мед техника апарат, с който примерно нещата стават много по-финно. и ако ми предложат дали да дам 80 лева срещу фактура или да имам 8 шева повече - сам ще избирам!

    -3- в заключение, че стана мн дълго: рано или късно ще се създаде т.н "Бял списък" - с имена и локации на лекари и клиники от които конкретни пациенти са доволни на базата на ЛИЧНИЯ СИ ОПИТ САМО, и съответно "Черен списък" на базата на същия критерий!

    тук искам обаче дебело да подчертая: БЕЗ ИЗРИЧНОТО СЪГЛАСИЕ НА АДМИНИСТРАТОРА НА ТОЗИ САЙТ - ВСЯКО ПУБЛИКУВАНЕ НА ИМЕНА, АДРЕСИ, КООРДИНАТИ ДА СЕ СМЯТА ЗА НЕПОЗВОЛЕНА РЕКЛАМА! независимо дали рекламата е позитивна или негативна!

  14. #264
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    след тази изцепка на госпожица bungle http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=155348 и след като нямам "грам познание по медицина" - от тук нататък се съветвайте с въпросната много компетентна Госпожица&приятелките и!

    НЕ МИСЛЯ ПОВЕЧЕ ДА НАПИША И РЕД ТУК!

    ще бъда истински щастлив, когато въпросната гопожица реши проблемите ви. ваше право е да настоявате за това.

    благодаря на всички за съдействието!

  15. #265
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    след тази изцепка на госпожица bungle и след като нямам "грам познание по медицина" - от тук нататък се съветвайте с въпросната много компетентна Госпожица&приятелките и!

    НЕ МИСЛЯ ПОВЕЧЕ ДА НАПИША И РЕД ТУК!

    ще бъда истински щастлив, когато въпросната гопожица реши проблемите ви. ваше право е да настоявате за това.

    благодаря на всички за съдействието!
    bungle не е имала теб предвид, а дори и да имаше - не трябва да се обиждаш толкова лесно, особено от хора, които не познаваш. Във форума влизат прекалено много потребители и всеки пише каквото му харесва. Не защитавам bungle, просто няма смисъл да се обръща внимание на такива неща. Повечето хора оценяват това, което правиш и бъди сигурен, че те уважават. Не всеки би давал съвети свързани с медицината, без да иска нещо в замяна и напълно те разбирам ако искаш да спреш. Но все пак, дано размислиш и продължиш да пишеш тук.

  16. #266
    Цитирай Първоначално написано от l2p4fs
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    след тази изцепка на госпожица bungle и след като нямам "грам познание по медицина" - от тук нататък се съветвайте с въпросната много компетентна Госпожица&приятелките и!

    НЕ МИСЛЯ ПОВЕЧЕ ДА НАПИША И РЕД ТУК!

    ще бъда истински щастлив, когато въпросната гопожица реши проблемите ви. ваше право е да настоявате за това.

    благодаря на всички за съдействието!
    bungle не е имала теб предвид, а дори и да имаше - не трябва да се обиждаш толкова лесно, особено от хора, които не познаваш. Във форума влизат прекалено много потребители и всеки пише каквото му харесва. Не защитавам bungle, просто няма смисъл да се обръща внимание на такива неща. Повечето хора оценяват това, което правиш и бъди сигурен, че те уважават. Не всеки би давал съвети свързани с медицината, без да иска нещо в замяна и напълно те разбирам ако искаш да спреш. Но все пак, дано размислиш и продължиш да пишеш тук.
    Така е batkodoki, аз неразбирам, защо заради bungle, ще ни зарежеш всички тук... наистина не трябва според мен да се обръща внимание на "човек" като bungle ...

  17. #267
    Баткодоки , няма смисъл да се хващате на думите на непознат , и още повече на някой неконпетентен.Ние всички тук виждаме и оценяваме знанията Ви ! Доказал сте се пред нас ! Вашите познания са помогнали на много хора , включително и на мен ! Не си струва заради някакви необосновани нападки да спрете да пишете в този форум ! Винаги ще има хора , които ще се нуждаят от вашата помощ , а това че отделяте ДОБРОВОЛНО от времето си , за да помагате на нас , болните , говори , че сте един прекрасен и отдаден на работата си човек ! Нямам какво да добавя , другото се вижда.

  18. #268
    Няма как да не се съглася с по-горните 4 мнения. Няма и какво да кажа, защото става и досадно. Само ще кажа, че един Hедоразвит интелект, или както в този случай някъв пубер не бива да застава или да пречи на прекрасната работа, която си свършил, БаткоДоки.
    Немисля, че има и смисъл да я коментираме. Обяснение за тоя пост можем да си измисли (сетим), като почнеш от глупост и лековерие (типично за 14-16 годишните, без да се обиждате) и като стигнем чак то по-горе споменатите доктори, които заслужават да им се счупят палците. Дори и в моя случай е така. Няма да коментирам кой и къде, но след прекрасната работа хирурга успя да убие всичко хубаво, което си мислех за него.

    И БаткоДоки, не се влияй от такива изказвания, защото са ежедневие във всички сфери. Прави това в което те бива - а именно да помагаш на нас, болните и незнаещите. Мисля,че всички имаме мнение по въпроса.

  19. #269
    Баткодоки, няма как да не добавя и аз един коментар-хората тук имат нужда от помоща ви.Не ги зарязвайте.
    Аз също получих неоценима помощ и подкрепа, ще бъда щастлив и ако тези след мен я получат.

  20. #270
    Имам въпрос към Greedy като препатил. Здр братле. Значи миналта седмица в четвъртака ми направиха операцията от фимоза. Ония уролога ми нищо не ми каза дорки като ходих на превръска и докато ми махаше марлите и ме мажеше щях да припадна от болки Дефакто пича само си ме превърза и едно ГОЛЯМО НИЩО Значи офф имам мноо въпроси... Така първо са след няколко месеца стаам на 20 ама това не пречи да съм изплашен като малко детенце. Значи първо минали са вече 5-6 дена от операцията. Члена ми е оставен с набрана нагоре кожа при теб така ли беше ? 2ро мноо ми е болезнено да си сменям марлите... кисна си пишока с тях в калевия но и разкиснати ми е АДСКИ болезнено да ги свалям щото там където са конците и тн ми тече кръв през ноща от ерекциите и ми залепа мноо лошо марлята. Дали ще е правилно след като я сваля тая вечер да не я слагам щото неискам да преживявам тоя ужас отното и отново Снощи без малко да загубя съзнание от притеснение стрес и болки Добре че маика ми беше в нас да ме окопити. ПЛС кажи ми какво са ти предписвали защото мен ме карат да се мажа с едни неща а както написах оная вечер щях да изгубя съзнание от болки Нещо хапчета спреичета ли незнам и аз ПЛС хелп. Освен това главичката ми понеже е непрестанно на влажно и някак си като пръстите ти когато си мноо дълго в вода и се сбръчкват нали та така е и главичката ми. Или се лъжа и аз незнам. Но кажи ми поне какво са ти предписали да пиеш ала бала и такива неща а и няколко успокояващи думи няма да са ми в излишък щото съм наплашен кат малко дете
    А плс към всички от София препоръчаите ми някъде без значение къде в града има свестен уролог при които да отида да ме види да ми прави превръски ли да ми изпише някакви неща ли нз и аз ама тоя моя си гледа работата през разтворени пръсти аз вобще не знам кво стаа с мен кое е нормално и кое не и направо немога да си намеря място. Така че ПЛС всеки които може да ми помогне да го направи ПЛС.

    пп batkodoki МОЛЯ ТЕ не спираи да влизаш и пишеш в този форум щото си АДСКИ Многого необходим тука.
    [X]More importantly though, I proved everyone wrong !!! No regrets bitch, I did it my way !!!

  21. #271
    Пии аулин.Наистина-моя доктор силно ми препоръча да си пия обезболяващо, тъй като при всеки е различно, а ако боли,просто ще трябва да си го преживея.Препоръчвам ти, щом толкова се измъчваш, вземи си отпуска, махай марлята и си легни, но без гащи, да полежиш малко, да не се движиш, за да може поне малко да позаздравее на спокойствие...

  22. #272
    Аха ок мерси

    А бтв са си правих промивка за 1ви път със смрадлика и вобще не боля даже марлята сама си падна в каната и вобще не ме дра като снощи с Перманганата Препоръчвам го на всички по добре е и по-обезболява. А и успокоява самата главичка и местата където са шевовете.
    [X]More importantly though, I proved everyone wrong !!! No regrets bitch, I did it my way !!!

  23. #273
    Цитирай Първоначално написано от OVERMIND
    Имам въпрос към Greedy като препатил. Здр братле. Значи миналта седмица в четвъртака ми направиха операцията от фимоза. Ония уролога ми нищо не ми каза дорки като ходих на превръска и докато ми махаше марлите и ме мажеше щях да припадна от болки Дефакто пича само си ме превърза и едно ГОЛЯМО НИЩО Значи офф имам мноо въпроси... Така първо са след няколко месеца стаам на 20 ама това не пречи да съм изплашен като малко детенце. Значи първо минали са вече 5-6 дена от операцията. Члена ми е оставен с набрана нагоре кожа при теб така ли беше ? 2ро мноо ми е болезнено да си сменям марлите... кисна си пишока с тях в калевия но и разкиснати ми е АДСКИ болезнено да ги свалям щото там където са конците и тн ми тече кръв през ноща от ерекциите и ми залепа мноо лошо марлята. Дали ще е правилно след като я сваля тая вечер да не я слагам щото неискам да преживявам тоя ужас отното и отново Снощи без малко да загубя съзнание от притеснение стрес и болки Добре че маика ми беше в нас да ме окопити. ПЛС кажи ми какво са ти предписвали защото мен ме карат да се мажа с едни неща а както написах оная вечер щях да изгубя съзнание от болки Нещо хапчета спреичета ли незнам и аз ПЛС хелп. Освен това главичката ми понеже е непрестанно на влажно и някак си като пръстите ти когато си мноо дълго в вода и се сбръчкват нали та така е и главичката ми. Или се лъжа и аз незнам. Но кажи ми поне какво са ти предписали да пиеш ала бала и такива неща а и няколко успокояващи думи няма да са ми в излишък щото съм наплашен кат малко дете
    А плс към всички от София препоръчаите ми някъде без значение къде в града има свестен уролог при които да отида да ме види да ми прави превръски ли да ми изпише някакви неща ли нз и аз ама тоя моя си гледа работата през разтворени пръсти аз вобще не знам кво стаа с мен кое е нормално и кое не и направо немога да си намеря място. Така че ПЛС всеки които може да ми помогне да го направи ПЛС.

    пп batkodoki МОЛЯ ТЕ не спираи да влизаш и пишеш в този форум щото си АДСКИ Многого необходим тука.
    Здрасти!

    Аз процедирах по следния начин (по съвет на моя хирург) - 3 дни след операцията махнах превръзката изцяло! Беше залепнала и болките бяха много големи, но се преживяха. Кожата си беше доста отпусната и леко сбръчкана, но немисля, че беше дръпната много (Можеби за това те боли и кърви, защото много силно опъват конците.). Първата вечер беше доста неприятно. Най-вече заради това, че главичката не е свикнала, поне при мен не беше, с търкането на каквато и да е материя. Хирурга ми изписа Ofloxin - антибиотик на хапчета, който пих точно 5 дни (има 10 хапчета, 2 пъти на ден) и Bivacyn - това е противо възпаллителен спрей, който пръска нещо като прах. Опаковката не е голяма, но и него ползвах 5-6 дни. След като свалих превръзката напресъках члена обилно със спрея и ударих един аналгин. Моя съвет е да си вземеш 3-4 ампули течен аналгин (може и обикновен) и при силни болки да пиеш по една ампула/хапче. Аз го пиех преди лягане и то само 2 дни. Според мен Аулин не хубаво да пиеш, просто съм предубеден към него. По заръки на хирурга не трябваше да нося тесни дънки или такива дрехи по принцип, докато не паднат конците. Но на 5-я ден вече си обух нормалните дънки (малко по-тесни от онея дето носех 5 дни). Нося и по-широко бельо. Чувството в началото е силно неприятно, но с течение на времето се свиква. При мен болка няма, но от време на време усещам леки пощипвания, но това е неизбежно, поне докато се движиш.

    Според мен, хубаво е да няма превръзка на пениса, да не е на влажно и да опиташ моето лечение, РАЗБИРА СЕ С ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ. Аз бани не правя, в смисъл, с разни билки и т.н. Къпя се, дори в последните няколко дни го мия със сапун. Ерекциите не ме болят, но от време на време при по-рязка ерекция потича малко кръв, ма са само няколко капки. А иначе вечерта, след като свалих превръзката (това беше към 1 през ноща) и като си легнах беше кървял доста и се беше залепил за пижамата. Затова няколко вечери спах само с една фанелка отгоре и без долни гащи - демек гол - може да опиташ.

    Незнам каква би могла да е процедурата, но мисля, че е хубаво да отидеш на втори уролог, за второ мнение.

    Силно се надявам БаткоДоки да се включи, защото той може да ти даде възможно най-точния съвет.
    Н
    едей да се панираш! Това е много важно, няма нужда от притеснение, в някои случаи може само да си навредиш с това! По-спокойно и мисли трезво! Не си наливай излишни мисли в главата...

    Успех! Ако имаш въпроси питай...

  24. #274
    Така...Преди има няма 3 часа ме изписаха от болницата.Вчера ме оперираха ( местна упойка ) След операцията ме оставиха без превръзка , каза лекаря , че след 1 час някъде ще дойде да сложи превръзката...Пък то ко... 2 часа и нещо...идва той и ми слага превръзката...(малее това беше по-болезнено от цялата операция !! ).Пренощувах в болницата.Като по чудо нямах никакви болки , съвсем леки само ( бях се наплашил от вас , всички тука казват неможели да спят и разни такива ) . Ставам на сутринта , хопаля аре заминавай ми вика лекаря и ми смени превръзката ( като по чудо не умрях ! ) .Сега сам си в нас , но усещам как ми става кофти.Като уринирам ми щипе няколко минути , много гадно ( единствено няам порблем ако легна на леглото и си го държа изправен , ама Ще ме извините ден и половина в болницата само това правих , втръсва ! ) Да не говорим , че немога да оцеля със струята тоалетната чиния...абе нещата се влошават общо взето.А лекаря ме матира от всякъде - нищо не ми каза за мазила , бани с перманганат , лайки , и т.н. даже не каза кога да дойда следващият път...Плс дайте съвети как да облекча чувствителността и налага ли се правя някакви бани ? И колко дни продължава тази чувствителност ? (при всеки е различно , знам , но все пак ориентировъчна цифра искам ) А мога ли вечер да спя настрани ? Абее ужас...Касапия голяма...наплашиха ме отвсякъде...не искам да понасям още болка...........

    П.П. на 16 съм , ако има значение...

  25. #275
    искам да попитам значи когато не ми е надървена и когато си го заголя кожичката ми не се задържа на едно място и самичка скрива главичката ! .. това проблем ли е :/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си