.
Отговор в тема
Страница 132 от 233 ПървиПърви ... 3282122128129130131132133134135136142182232 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 276 до 3 300 от общо 5802
  1. #3276
    Не си чел внимателно .Tarikata мина повторно под ножчето .беше счастично , сега е с пълно .Не съм го чувал от два месеца , но тогава беше много доволен от резултата.

  2. #3277
    Това ми е убягнало но при него вероятно проблема е бил друг. Пък и аз съм с пълно.
    Моля за предложения за хирург в София с добри отзиви, при който да си направя повторна операция. Реших че за нещо толкова елементарно не си заслужава да бия тоя път но отново съм грешил. Още една лекарска грешка и после и пластичен няма да може да ме оправи.
    Нямам сили да прочета отново 200 страници, вече сънувам само рязани пишки и бани с тетра.
    Та не ми е въпроса кой е оперирал всеки от вас а на кои хирурзи им се носи славата като най-добри за тази процедура.

  3. #3278
    В пръвият си пост мисля , че беше писал частично...
    Ами на Милен Кацаров му се носи доста славата и е доста кадърен .От личен опит знам.
    Потърси инфо за него в Гугъл.

  4. #3279
    Днес (4 ден след операцията) 5 като цяло ми паднаха 2-3 конеца, което незнам дали е нормално
    На мястото където бяха тия конци сега има някакви дупчици.
    Плюс сега тъкмо си направих баня с калиев перманганат и след като извадих патлака имаше някакви гадни бели работи по главичката. Интересното, е че докато правих банята водата в буркана беше розово, а след като го извадих беше само вода. Тоест безцветна и се притеснявам да не сам направил някой фал.
    И до мястото където ми беше късия гем точно под него има някаква бяла гадория, това нормално ли е ? И стои надуто

  5. #3280
    На мене на 6-я ден след операцията ми махнаха по-голяма част от конците.
    nutrition- от тая бяла гадория, идва ли лоша миризма!

  6. #3281
    Ами не усещам нищо засега.
    При вас до кой ден имаше оток ?

    Едит : Абе вече 6 дена откакто ми взеха кръв мястото, от което ми взеха кръв още ме боли. Като си сгъна бицепса и почва да боли, да не говорим че бутилката (предмишницата) ми е леко посиняла. Сестрата май ми е пукнала вената и се чудя и това нещо кога ще се оправи (и само или трябва да правя нещо)

  7. #3282
    Мега фен Аватара на Gr0zDan0v
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Софето ;d
    Мнения
    3 367
    супер темичка евала

  8. #3283
    nutrition- при мене е 10 дена след операцията и оттока си седи, но е намалял(нее както беше първите дни).Иначе и аз имам голяма синкавица от зимането на кръв, и като свия бицепса се усеща, чее синьо!

    Имам проблем и моля ако някой е имал същото да сподели какво е правил. Излезна ми някъкъв обрив, тази нощ и се намира точно под оперираното место, има лек отток и доста често сърби. В момента го мажа с алергозан и се надявам да се разскара!

  9. #3284
    Не мога да разбера защо предпочитате Калиевият перманганат , който е химикал и има опасност от изгаряне пред БИЛКАТА Смрадлика , която и ма доказан ефект и няма противопоказания ?

  10. #3285
    Абе хора, какви са тия бани във отвари дето ги правите по една година. Аз си правих точно 5 дена по един път със смрадлика и това беше. Един ден май правих два пъти. Освен това започнах да ги правя след десетия ден. А да не забравяме, че съм с пълно обрязване. Месец и половина след операцията вече нямам абсолютно никакви проблеми с изключение на белезите. И това че като ми стане в гащите изпуска малко лепкав секрет(най-нормалното нещо на света) и след това главичката ми се залепя за слиповете.

  11. #3286
    Защото с това ми каза доктора. Смятам, че свърши много добра работа по операцията и знам, че е много добър лекар. Предпочитам да карам на калиев ...... след като той ми каза да съм с него.
    А баните ги правя по 2 пъти на ден вече 3 дни. Благодарение на тях ми изпадаха половината конци (на 6 ден сам) и като ги правя ми е приятно а и малко или много ми се мие хуя така. Може би затова си на тоя хал и ти лепне твоя по боксерките и тия секрети дето ти излизат

  12. #3287
    Секретът се казва прекум или предсеменна течност.Той е прозрачен и без миризма .
    Репласерът явно доста се възбужда , в което няма нищо лошо.
    Лошо има в падането на конците на 6-ят ден.Като се отворят раните , тогава става лошо.Няма рана , която да е напълно заздравяла на 5 -ят ден.щом искаш да караш н Калиев - карай .Просто се чудя защо доброволно си киснете пишките в химически съединения , които обикновено се използват за киснене на крака , за да трепят гъбичките а не в билка , която е еквивалент на тази отрова и качествата са и много по-добри .
    Ваша си работа .

    Ето едно момче на 15 е имало проблем като вашият .Майка на две момчета го съветва да използва разтвор от Калиев перманганат и вижте Д-р Атанасов , хирург какво му отговаря:

    Re: Molqvi daite mi nqkakav suvet !
    от Dr.Atanassov » 10 Окт 2008 14:34

    Съветвам ви да отидете на уролог, няма нищо срамно във вашият проблем.
    НЕ пробваите сам да си правите промивки, защото ако не разредите достатъчно калиевия перманганат е възможно да получите изгаряне на лигавицата.
    Д-р Атанасов, ДМ
    IV-та хирургия
    Сектор по лапароскопска хирургия
    Болница "Пирогов"
    Dr.Atanassov

    Мнения: 257
    Регистриран на: 07 Дек 2007 01:30)

    Това от друг форум:
    При възпаление или като профилактика след процедура за разделяне- антисептични средства - най безобидните са лайка и смрадлика. НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ НА СВОЯ ГЛАВА КАЛИЕВ ПЕРМАНГАНАТ - РИСКА ОТ ИЗГАРЯНЕ Е РЕАЛЕН ПРИ ЛИПСА НА ОПИТ!!! Лекарят може да назначи и естрогенен крем за къс период.

  13. #3288
    Наистина ли е проблем конците да са паднали до 6тия ден (преди малко си смених превръзката и заедно с нея заминаха 3 конеца, сега имам само един, който е точно под късия гем).
    Май в понеделник ще отида при доктора за съвет.

  14. #3289
    SK0RP10N
    Guest
    Абе какво се косиш - когато падне, тогава...
    На мен ми паднаха за 10тина дни

  15. #3290
    Ще споделите ли кой, кога спря с превръзките и баните.

  16. #3291
    Аз превръзките на 3тия ден ги спрях, иначе баните вече 2ра седмица ги правя и ще продължавам докато не спадне напълно оттока :Р

  17. #3292
    Аз се страхувам без превръзка да съм. Долу под гема имам някаква бяла гадория, която полепва по марлята и ми е трудно дори марлята да махна. Какво остава ако вземе да полепне по боксерките
    r0ckst4r при теб полепвал ли е по бельото ?

  18. #3293
    Абе само като бях с марлята само тогава полепваше и, както при тебе, страшно много ме болеше като трябваше да я махам. След като я свалих нямах такива проблеми. Само горе при главичката залепва много леко и като го махам въобще не ме боли. Иначе и аз като тебе имам тази бяла гадория.. хубавото е, че в последно време взе да намалява. Днеска даже си махах коричките и съм супер доволен. :Д За сега много добре се движа хахах

    Сваляй марлята и не се тревожи Колкото по-бързо свикнеш, толкова по-добре. Отначалото сигурно ще ти е много гадно, ама с времето ще отмине

  19. #3294
    Тази бяла гадория спомага да се затвори раната .Не я махайте.Като изсъхне става на кожа.

  20. #3295
    Цитирай Първоначално написано от georgi12
    В пръвият си пост мисля , че беше писал частично...
    Ами на Милен Кацаров му се носи доста славата и е доста кадърен .От личен опит знам.
    Потърси инфо за него в Гугъл.
    Каква е цаната при него, за обрязване ?

  21. #3296
    450 към Януари 2009 . На стационарния телефон можеш да попиташ и сестрата да ти даде точен отговор . Също можеш да получиш инфо дали работи с касата.

  22. #3297
    а евтиния начин е чрез направление през личния лекар така ли да разбирам ?

  23. #3298
    През здравната каса ако имаш непрекъснати здравни осигуровки. Тогава е без пари (с изкл на 10тина лева - 4 за престоя в болница, 2.40 за личнич лекар)

  24. #3299
    До утре съм все още ученик обаче до колкото знам от сега нататък сам ще трябва да си внасям осигуровките. Ако отида примерно другия месец, процедурата е направление от личен лекар - преглед в болницата и евентуално насрочена операция за което ще заплатя някакви пари за престоя и запазения час. Правилно ли съм разбрал

  25. #3300
    Ако искаш върни се 2-3 страници назаде, аз съм писал от-до как бях.
    Общо взето 2.40 при личния за направление, после при уролога е без пари (запазване на час ако има е ако искаш (към 3 лв най-много да е) ако не искаш никой не може да те накара да си запазиш час). После дори и без да те оставят в болницата да пренощуваш пак ще те накарат да платиш 4.80 (ако не се лъжа, абе 5 лв най-много) да ги платиш на касата в болницата. Това е всичко.
    Моя съвет е щом сега завършваш най-добре другия месец. Сега си избухни както се полага на бала пък после го оправяй малкия приятел
    Ще се наложи там да си платиш за другия месец - 20 или 30 лв мисля беше осигуровката. Ако смяташ да следваш, отново осигуровките ти ги поема държавата.
    Айде късмет и да пишеш по-нататъка как е минало всичко

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си