.
Отговор в тема
Страница 133 от 233 ПървиПърви ... 3383123129130131132133134135136137143183 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 301 до 3 325 от общо 5802
  1. #3301
    Мерси, това исках да науча. До не е въпроса за 2-3 лева. И 50 ще дам ако трябва просто исках да знам дали ще се наложи да се изръся стабилно. Ще пиша след като оправя нещата

  2. #3302
    Значи, пиша за тези които питаха как е минала операцията и т.н. Значи сега съм на 11 миналата година ми я правиха. Незнам коя фаза е била при мен но когато оринирам пишката ми става на мехур и боли адски ужасно(като ми се доходи направо припадах) не можеше да ми се забелва изобщо. Съвсем спокойно казах на мама и на тати няма нищо срамно(нали майката първа ти е видяла пишката ). Отидохме при някакав доктор и той каза да идем на другия ден. Отидохме с мама и тати и тоя каза тати да ми държи краката а мама ръцете и аз направо припаднах. Легнах мама и тати ме хванаха и тоя почна с някво желязо да ми бърка в пишката, направо умрях от болки. Каза че неможе така и трябваше да ме оперират. Преди това ми правиха всякакви изследвания снимака ми кости и всякакви. И се стигна до операцията първо преди да вляза не ме беше страх . Влязох и вътре имаше някакво като легло легнах почнахме да се базикаме с докторите, сложиха ми абокат и ми пуснаха системи. Доктора ми сложи някаква маска и ми каза да дишам дълбоко. Вдишах 2 пъти и заспах . Като станах болеш около час-два, но после ми нямаше нищо. Само доктора идваше на посещение да види как съм и така. На 5-6 ден започнаха да ми падат конците. После трябваше да си го топя в смрадлика и всичко отмина. Доколкото до цената само так някакви стотинки за напрвление нищо друго, доктора каза че за пластична операция не се плаща. Който иска безплатно да идва във Враца . Това е от мен сега нямам никакви проблеми

  3. #3303
    Здравейте,
    Аз искам да попитам как мога да разбера,че имам фимоза?
    Когато пенисът ми не е в ерекция мога да го оголвам.Но когато не е мога да го оголя до половината и после имам малка болка.Не искам да продължа,за да не стане нещо и да имам някакъв проблем!Нужна ли е операция в този случай?И,за да разбера трябва ли да се опитам да го оголя целият в ерекция?

    Мерси предварително!

  4. #3304
    Здравейте,
    Аз искам да попитам как мога да разбера,че имам фимоза?
    Когато пенисът ми не е в ерекция мога да го оголвам.Но когато не е мога да го оголя до половината и после имам малка болка.Не искам да продължа,за да не стане нещо и да имам някакъв проблем!Нужна ли е операция в този случай?И,за да разбера трябва ли да се опитам да го оголя целият в ерекция?

    Мерси предварително!

  5. #3305
    Най - добре отиди на лекар и на мен отначалото така ми беше. Ако пробваш по силно ще те заболи. Отначало като ти е така по добре отиди на лекар. За да не стане като при мен да се затвори напълно.

  6. #3306
    fuggly - най-вероятно имаш фимоза. И при мен беше така - в покой се оголваше, но в ерекция ме болеше ако се опитам. Най-добре вземи едно напрвление от личния лекар (струва 2.40) и отиди на уролог.

    При мене бялата гадория стана черна гадория, която е като коричка това нормално ли е (от 2 дена съм без превръзки, възможно ли е нещо от боксерките да е станало затова черно ?) и на главичката имам 3 "петна" бели (прозрачни малко) на цвят и са хванали коричка.
    Нормални ли са тези работи

  7. #3307
    Хирурга ми каза че ако получа пълна ерекция щяло да бъде много лошо,можело да съм скъсал конците.Каза ми да пия валериан преди лягане но се съмнявам че ще помогне.Вие как решихте този проблем?/Днес ме оперираха на обяд-частично/

  8. #3308
    Не бой се .Моето е пьлно/ ултрастегнато и не се скьсаха.

  9. #3309
    Незнам защо тогава доктора ми каза така.Много се притеснявам да не стане нещо и сега ме е страх да си легна.

  10. #3310
    Мисля, че няма да имаш проблеми с конците, само ще боли при ерекцията!

    nutrition- тая гадория и при мене я имаше, кажи само дали става разстеглива, след банята със смрадлика!

  11. #3311
    Пффф сега само стоя и пуша пред компа майна чуда се кво да праа дано утре след банята със смрадлика/1ва/ да се пооправя.А иначе питах доктора за отока каза че е нормално но сега забелязах,значи нали между конците има малко разстояние на самата кожа и там ми е станало черно,немоа да преценя дали е кръв това или нз.Нормално ли е ?

  12. #3312
    Омръзна ми да мрънкам ама не се търпи. До колкото четох във форума е имало хора,на които докторите съм им изписали някакво лекарство против ерекция за известно време,всмисъл някой ако може да каже,щото ако има такъв вариант защо да се измъчвам?

  13. #3313
    privileg50- мисля, че трябва да говориш с опериращия доктор по тоя въпрос, защото някой и да ти каже името на дадения медикамент, никой фармацевт няма да ти го даде без рецепта!

  14. #3314
    Мерси,и аз така предполагах,че няма да стане без рецепта.Когато бях в болницата след операцията го попитах нали по тоя въпрос,каза ми без физически контакти нали и аз викам ''еми то през нощта нали сам става какво да направа'' и той ми вика ''еми пии валериан и лед слагай ако се наложи''. Иначе преди малко направих първата баня с Смрадлика и после доктора ми предписа някъв спрей да се напръскам-Неомицинум.Да се надявам,че поне до 1 седмица отока ще спадне.

  15. #3315
    Хора колкото повече чета тая тема толкова повече се притеснявам.След операцията доктора ме видя няколко пъти и каза че всичко е супер,но като гледам,че има толкова много лоши отзиви за това частично и се спичам още повече Иначе всичко правя както си му е ред-/2/ ден след операцията почнах да си правя бани със смрадлика,оголвам го до край и го топвам,попитам с марля леко после с един спрей го пръскам,който ми предписа доктора/Неомицинум/...и така.Сменям си марлите след всяко уриниране.Някой който също е с частично да сподели как са минали при него нещата моля.На 19 години съм с частично.

  16. #3316
    Цитирай Първоначално написано от punto6940
    Мисля, че няма да имаш проблеми с конците, само ще боли при ерекцията!

    nutrition- тая гадория и при мене я имаше, кажи само дали става разстеглива, след банята със смрадлика!
    Да разтеглива е. Като махах марлите някой път е полепнало по марлята и като дърпа марлята почва да се свлича.
    Така при мен вече няма нищо под главичката (бялата гадория я няма) - вчера и днес се къпах без да му слагам торбички и може би се е измило това нещо. Притеснявам се дали може да се окаже някакъв проблем (днес ми е 10 ден някъде). От няколко дена е без марля в гащите и горе долу свиквам, само днес имах малко работа и може би от напрягането ми потече кръв и му сложих марля. Днес ще направя баня и ще видя дали бялото нещо ще се покаже отново - че като го няма и ми е гадно при допир с боксерките
    Punto ти с или без марли ли си и как си с чувствителността - при мен няма проблем. Само долу под главичката (на пръстена точно) понякога ме сърби зверски от космите. Ама ме е страх сега да се обръсна. И понякага осещам режеща болка под късото гемче където беше.
    Нормални ли са тези работи


    Едит : забравих да питам при вас има/ше ли образование като малко топчица под късото гемче?

  17. #3317
    То не е топче а е леко подуто,тва е отока мисля?А между другото преди малко си направих баня със смрадлика и сега малко ме пощипва едно такова,това нормално ли е?Разстова го направих както трябва с съвсем леко топла вода.

  18. #3318
    Здравейте.Преди време си направих операция от късо гемче,но проблема не изчезна защото се оказа,че имам и фимоза.Когато ми е в ерекция не се оголва главичката смисъл като дръпна кожата тя се връща обратно и по този начин при секс с презерватив не се усеща почти нищо.Някакви идеи.Частично обрязване ще реши ли проблема?

  19. #3319
    nutrition- щом го няма бялото образувание е добре, при мене като е изсъхнало е като коричка, а като си направа баня със смрадлика става меко и застегливо, в момента вече не мирише, но преди 4-5 дена меришеше много гадно. Иначе при мене се беше получило малко усложнение- това бяло-кафеникаво и понякога с малко черно по него разстегливо образувание се нарича некроза(демек мъртва тъкан). Добре, че лелями е мед. сестра и се грижеше малко повече за мене, та всеки ден ходих в отделението и със малко скалпелче, внимателно изрезваше некрозата. И аз сега хода без превръзка и съм свикнал почти със търкането на главичката в гащите! На 6-стия ден след операцията, махнах космите с депилиращ крем, а раната и доста под нея бях облепил марлята хубаво с лекопласт. При мене също щипе от време на време, а иначе на мене гемчето нее махано!

  20. #3320
    И при мен много миришеше това бяло образование. Сега го няма но има някаква коричка, която е черна (не мирише).
    На десетия и единадесетия ден се къпах по един път без да му слагам торбичка и т.н. Дали съм сгрешил или вече да си се къпя без да се притеснявам за пишока ?
    На 11 ден (имах малко работа) и може би малко съм се натоварил, защото имах кръв. Направих си превръзка и си довърших работата. Засега нямам проблеми, но се питам тези работи нормални ли са? Днес смятам да ходя на фитнес за пръв път от 12 дена насам. Дали ми е рано или няма да имам проблем ?
    punto какъв е този депилиращ крем и каква работа върши ?
    А за късия гем - моят е махнат. Секунди преди да легна на операционната маса напомних на доктора, че освен фимоза ми каза и за къс гем. Той каза няма проблем и него ще махнем.
    Punto трябваше да поискаш да го махнат.

  21. #3321
    Здравейте.Преди време си направих операция от късо гемче,но проблема не изчезна защото се оказа,че имам и фимоза.Когато ми е в ерекция не се оголва главичката смисъл като дръпна кожата тя се връща обратно и по този начин при секс с презерватив не се усеща почти нищо.Някакви идеи.Частично обрязване ще реши ли проблема?

  22. #3322
    Gost321- прави направо пълно обрязване, поне според мене!

    nutrition- Aз след операцията се къпах на 4-тия ден, без торбички или тем подобни, препоръчвам ти да не тренираш много, щото така се запарява раната, а иначе и при мене имаше от време на време кръвотечение.

    п.п за гемчето, винаги можеш да легнеш под ножа, но не винаги могът да ти го върнат на местото. А и аз мислех, че са го махнали, но както и да е!

  23. #3323
    оф вече 19ти ден ми стои оттока и супер много почна да ме дразни.. иначе всичко друго е зарастнало почти
    и така чакам сега да премине тоя пустия отток най-накрая...

  24. #3324
    На мене доста пъти са ми казвали, че до месец се оправат нещата, такаче има време!

  25. #3325
    Дам, време има, ама търпение - НЕ :P :P :P :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си