.
Отговор в тема
Страница 151 от 233 ПървиПърви ... 51101141147148149150151152153154155161201 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 751 до 3 775 от общо 5802
  1. #3751
    Пълното обрязване е най-добре. При частично евентуално може пак да се наложи да си направиш пълно след време. Поне така съм чел тук... съветвам те и ти да почетеш. Има доста полезни неща.

  2. #3752
    на 17 съм . Обрязахаме ме преди 20 дни нормално ли е още да има една рана от конците отгоре още да не е зараснала до края че съм се доста притеснил

  3. #3753
    ВНИМАНИЕ! Кирилицата е задължителна. Теми или коментари на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение!

  4. #3754
    Цитирай Първоначално написано от skypebgcom
    на 17 съм . Обрязахаме ме преди 20 дни нормално ли е още да има една рана от конците отгоре още да не е зараснала до края че съм се доста притеснил
    Опиши по-точно каква е раната , колко е дълбока ,къде е .

  5. #3755
    Цитирай Първоначално написано от rrsspp
    обрязах се пълно преди 48 часа с някакав лазер или електрически трион (не съм сигорен точно) и местна опойка.Болки нямам обаче ме притеснява че имам голям отток който се овеличава всеки ден това нормално ли е?
    кога би трябвало да почне да спада??
    Как преценяваш , че се увеличава постоянно ?
    Нормално е да има оток .Ако наистина се увеличава , посети хирурга , който ти е извършил операцията .
    Един съвет - когато пишеш някъде , поглеждай дали думата е подчертана с червена вълнообразна линия . Ако е подчертана , то значи има правописна грешка .
    В случая не е фатално , но в твоят пост има 6 правописни грешки .Знам , че нямам право да те съдя , но правописът ще бъде задължителен занапред в твоя живот.

  6. #3756
    ВНИМАНИЕ! Кирилицата е задължителна. Теми или коментари на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение!

  7. #3757
    Важното е , че се оправяш . Иначе за правописа - трудно -не трудно оправяй го , защото в университета няма да те вземат с този правопис.

  8. #3758
    На главичката имам някакви бели точици, нямам проблеми с оголването. Точиците са точно покраи отвора през който пикая.

  9. #3759
    Направих пълно обрязване преди около 7 месеца. Не съжалявам, дори напротив. Ако имате въпроси може спокойно да ми ги зададете. Не съм специалист, потърпевш съм.


    И не мога да разбера каква е тая мания по чикиите. Спрете се бе


    След операцията ми се премахна и гадния навик да си го чеша през панталона.

  10. #3760
    Ето я и моята история... (аз съм на 17год , с пълно обрязване заради фимоза)
    1 ДЕН
    21.10. Сутринта към 8 часа трябваше да съм в болницата, гладен и жаден. Първо трябваше да ми издадът лист за приемане в отделението, после ми правиха рентгенова снимка на белите дробове, ЕКГ и ми взеха кръв за изследвания. Това стана до към 9 часа, когато сестрата ми каза, че има много операции и трябва да изчакам около 4 часа... Стори ми се толкова дълго, че забравих за какво съм отишъл. Междувременно ходих на консултация с педиатър, който каза, че мога да бъда опериран. Иии така настъпи часът, когато ме извикаха в операционната. Бях си избрал спинална упойка (от кръста надолу). След упойката долната част от тялото ми изтръпа и не можех да си движа краката. През цялата операция, която трая не повече от 10мин, не съм усетил и допир до малкия, когато докторът каза, че съм готов пускайки по някой лаф междувременно . След като ме пусна упойката, започна лека болка в областта на главичката и решихме сестрата да ми бие течен аналгин в дупето. Това беше най-болезнената и непрятна част от целия ми престой в болницата. През нощта имах ерекции, от които се събуждах, но въобще не може да се говори за болка. Чувството е същото, както когато ме стягаше престенчето кожа, но сега вече бяха конци.

    2 ДЕН
    Сутринта се чувствах добре. Болка имаше само след първите два пъти, като ходих до тоалетна, която отминаваше бързо. По едно време дойде докторът, каза ми, че съм добре, че трябва да ми се смени превръзката и, че ще ме изпишат днес
    Ако съм изпуснал нещо, питайте.. Засега това, че трябва да ходя да го къпя в смрадлика

  11. #3761
    SK0RP10N
    Guest
    Честито
    Дано всичко е точно и безпроблемно, искрено ти го пожелавам

    Но защо е тази практика (то е ясно - за да се избегне всяко едно усложнение) - при пълна упойка пациентът да остава под лекарско наблюдение + пренощуване ?

    Аз бях с пълна упойка и 3 часа след операцията казах на хирурга, че аз напускам болницата.Той го одобри, защото видя, че всичко върви точно и аз се чувствам добре (изключвайки силното замайване и дезориентация).

    Само та отбележа, че моята операция бе преди повече от половин година (05.03.2010)

  12. #3762
    За онези които се интересуват за болките
    болки има но не са толкова ужасни колкото си мислите
    и аз си мислех че ще умирам но всъщност нещата се преживяват много по-леко отколкото си мислите
    аз лично бях в няква нервна криза и как се реших тогава
    беше пълен филм
    ужасна е гледката не нещо друго
    преживява се лесно но ходете си я направете при специалист и не щадете пари
    това ви е за цял живо ако почнете да си броите стотинките ще сбъркате

  13. #3763
    А някои ще каже ли операцията с лазер колко пари е ???

  14. #3764
    Искам да попитам следното:

    На 17 съм. От Август насам усещам някакъв дискомфорт, когато оная ми работа е в еректирало състояние. Когато се опитам да си опъна кожата докрай, виждам, че е червена под главичката и ме боли. Ходих на уролог и ми предписа Тридерм и Дефламол. Мазах се, но не отмина всякъш. После ходих на друг и той ми предписа Клотримазол. Мазах се с известно време с него, но всякъш кожата ми под главичката започна да се бели и нямаше никаква промяна. Дали трябва да се оперирам?
    Раждаш се с нищо, умираш с всичко.
    Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
    В любовта не могат да те излъжат - излъгал си се сам!
    http://bgbestfed.shuntek.com | Skype: sasho3212

  15. #3765
    Здравейте банда... писал съм в тая тема и преди, но междувременно са изтрили никовете отпреди две години, така че все тая.
    Днеска се обрязах-някои неща минаха добре, други не...
    Като за начало, отидох си като редови, 26 годишен осигурен пич в Александровска, да търся най доброто за пишката си.Насочиха ме в един кабинет в мазето буквално, там било урологията.Оттам един млад доктор, много свестен ме прегледа и ме изпрати до съседните два кабинета с едни бумаги, да попълваме там консултации, че да ме приемат-минах ги, с повечко чакане, опашките са яки... и днес сутринта, както бях инструктиран гладен и жаден айде на третия етаж, почаках малко и ме хвърлиха на масата.И ето ме сега вкъщи, няколко часа по късно, обрязан и с омотана като ранена във войната пишка, с няколко слоя бинт, отпочивам си.Всъщност нищо не ме боли, нищо не ме мъчи, нахраних се, пих си лековете които ми предписаха-антибиотик който пази урината от бацили, да не ми се зарази нещо раната и витамин С в конски дози.Даже ходих да пикая и нямаше драми, в сми, нищо не ме боли, не ми пари.Тъй че, горе главите и който се колебае-няма страшно.Докато ми заздравее ще ви давам отчети, а ако някой нещо го интересува да пита.

  16. #3766
    Цитирай Първоначално написано от exsteen
    ...но междувременно са изтрили никовете отпреди две години...
    Това по нагоре го написах аз.Извинявам се на екипа, грешката е моя-намерих си профила.

  17. #3767
    Ден 2-дневен отчет.

    През ноща нямах никакви проблеми с пишока, става, ляга, не ме е болял.Събудих се чак сутринта когато трябваше да ставам, беше се понадървил, но не ме болеше.Усещах конците, но не може да се нарече болка.По скоро някакъв вид дискомфорт, заради нетипичното чувство за допил
    Иначе си бях приготвил телефонния указател, ако се надърви и боли, да го хедшотна един път да пада.
    Сутринта ходих до болницата да ме видят докторите и да ми сменят превръзката.Смениха я, видях си го и за сефте след операцията... Мммм, не е самата красота, ма и нищо стряскащо.Намазаха ме там с някакви мазила, разтвори и пак го омотаха като мумия, вдругиден наново.
    Сега ме карат и да си взема свещички с противовъзпалителен ефект.По принцип не се чувствам двигател с вътрешно горене, че да си навивам свещи, ама май ше трябва да си ги взема и да пробвам.

  18. #3768
    Някой ще ми каже ли плс?
    Раждаш се с нищо, умираш с всичко.
    Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
    В любовта не могат да те излъжат - излъгал си се сам!
    http://bgbestfed.shuntek.com | Skype: sasho3212

  19. #3769
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Daughtry
    Искам да попитам следното:

    На 17 съм. От Август насам усещам някакъв дискомфорт, когато оная ми работа е в еректирало състояние. Когато се опитам да си опъна кожата докрай, виждам, че е червена под главичката и ме боли. Ходих на уролог и ми предписа Тридерм и Дефламол. Мазах се, но не отмина всякъш. После ходих на друг и той ми предписа Клотримазол. Мазах се с известно време с него, но всякъш кожата ми под главичката започна да се бели и нямаше никаква промяна. Дали трябва да се оперирам?
    ако до 17 не си имал значими проблеми със забелването, ако те са се появили преди 3-4 месеца и след неудачното им лечение нещата се влошават - Ти от уролог нужда нямаш, а и никога не си имал!
    ДЕРМАТОЛОГ и то грамотен трябва да те види! и то без повече мотаене и отлагане! алтернативата е наистина да стигнеш до операция.

  20. #3770
    Според вас Дерматолога би ми помогнал да не се стига да операция, така ли?
    Раждаш се с нищо, умираш с всичко.
    Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
    В любовта не могат да те излъжат - излъгал си се сам!
    http://bgbestfed.shuntek.com | Skype: sasho3212

  21. #3771
    Аватара на icetoo0
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Лом - София
    Мнения
    114
    ;pp

  22. #3772
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Daughtry
    Според вас Дерматолога би ми помогнал да не се стига да операция, така ли?
    не мога да кажа дали ще се стигне или не до операция понеже не познавам конкретиката на случая!

    щом двама различни уролози при два разсрочени във времето прегледа предписват антимикотици, следва да е била манифестирана клинична картина на това, което популярно наричате "гъбички".
    специалист по тях е точно Дерматолога, още повече че прилаганото лечение не дава очакваният резултат до тук.

    друг въпрос е, че съществуват ред по-рядко срещани заболявания на препуциума и/или лигавицата на гланса, които успешно имитират банална гъбична инфекция, но етиологията, причината за тях лежи в друга плоскост и съответно налага съвсем различен подход на лечение.
    и гъбичките и тези "неща" за които говоря се лекуват твърде успешно вярно и навреме диагностицирани от специалист, а в случая такъв се явява точно ДЕРМАТОЛОГ-а!
    а ти още когато искаш "талон" от ОПЛ настоявай да ти пусне базисните изследвания на кръв§урина, (задължително И кръвна захар!) и с резултатите в ръка отивай да те види Дерматолог, желателно грамотен!

    без адекватно лечение и гъбичките и по-сериозните "неща" ще доведат до Фимоза => операция.

  23. #3773
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от icetoo0
    Здравейте на 18 год. съм вчера се прибрах от операция на късо гемче в ВМА... Проблема ми е че доктора ми изписа една паста Тетрациклин мисля че беше да не зараства отново гемчето и аз се намазах вчера вечерта и си легнах ... сега като се събудих видях че там където има конци ми е набрало леко и се притеснявам от това не знам защо така се е получило ХЕЛП ;[[[
    вместо да изпадаш в паника и да вдигаш шум за нищо - докато се възстановяваш седни и попрочети колкото имаш възможност от Темата поред от самото и начало! няма да ти е излишно.

    белите "неща" които виждаш погрешно възприемаш за продукти на инфекция. не е така - ако беше чел, щеше да си наясно, че са нормално явление и щеше да си наясно че те НЕ бива принудително да се отстраняват за сега.

    и друго: последващо възпаление не е изключено при никоя интервенция свързана с нарушаване на кожната цялост, но те уверявам, че дааааалеч преди да видиш с очи "гной", тялото ти ще те алармира по един съвсем осезаем за съзнанието начин. казват му "болка" и то не от търпимите

    така, че споко за сега - и чети какво да правиш нататък

  24. #3774
    Пети ден при мене, пишката ми е екстраа.
    Значи оттока почти напълно е спаднал, цвета е какъвто винаги си го помня.Шевовете си ми седят, но не ми причиняват дискомфорт.Нощем като стане, освен леки боцкания нищо друго не усещам.Нося си се вече без превръзка и нямам проблем от това.Въбоще не е гадно даже.

  25. #3775
    Имам Фимоза къде в София мога да се оперирам.Кажете добър уролог от който сте доволни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си