.
Отговор в тема
Страница 182 от 233 ПървиПърви ... 82132172178179180181182183184185186192232 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 526 до 4 550 от общо 5802
  1. #4526
    Здравей.
    Така, първо да ти кажа че аз съм на 28 и съм напълно обрязан.

    Що се отнася до четеното в интернет, горещо ти препоръчвам да не го приемаш за чиста монета.Информацията от интернет често не е възприемана правилно или пък е напълно грешна.
    Що се отнася до това сравнение с цветно и черно-бяло, струва ми се странно.Значи имаш фимозен пръстен, явно ти причинява дискомфорт, та си стигнал дотам въобще да избягваш сексуални контакти... а се притесняваш че после щяло да бъде "черно-бяло"?Е ти още не си видял цветното какво е, според мен.За препоръката за частично, не знам.Аз когато решавах, категорично отхвърлих възможноста за частично, съобразявайки се с това че при зарастването може да се образува нов пръстен.И после да се налага нова операция.Отсякох че ще е пълно обрязване и директно отидох при доктора, казах му какво искам и защо и това е.
    Сега-определено не съжалявам.Чувствителност, не съм изгубил.И не разбирам защо толкова се притеснявате да не я загубите?Че намалява, намалява, но природата е направила члена на мъжа много чувствителен, за да може да свърша много бързо.Сега след обрязването и редуцирането на чувствителноста, главичката вече не е толкова дразнима, което от своя страна определено удължава сексуалния акт.И като цяло, не, секса не е станал дори грам по неприятен, а точно обратното, сега не ме боли и не ме стяга нищо, мога да правя секс колкото ми се прави.
    Преди да помислиш че те навивам нещо, ще ти кажа и че преди да легна на масата и аз ги прочетох тези работи и аз се замислих, схванах ги напълно погрешно, а след известно обмисляне ги отхвърлих... кое точно ще се промени, помисли малко и ще разбереш.Първото което ще се промени, ще изчезне болката, стягането и досадните ранички, които щипят за щяло и нещяло, а после като зарастнат става още по зле положението.Второто което ще се промени, е че вече няма да ти е толкова чувствителна главичката, та дори и един случайно попаднал косъм под препуциума да те подлудява.Но все пак-ще има чувствителност, ще усещаш докосването, топлината, влагата, абе всичко което трябва да усещаш с него, само няма да усещаш това което не трябва... и като свършвам, не е по различно отпреди.
    Не си представяй, че е станал чувствителен колкото ухото ми да речем и вече секса е все едно си мия зъбите... няма такова нещо.Да, чел съм истории, четох и на един човек коментара тук, в тая тема, че искал да си присади препуциум, щото бил обрязан от малко дете и нямало удоволствие вече от секса-е, честно казано, чудех се той откъде пък знае с препуциум какво е, та да направи разликата?Директно го игнорирах, а и останалите имаха такива очевидни разминавания.

    Така че, не бързай и помисли.Вярно е че може още един път да се оперираш, но според мен не рискуваш толкова много... помисли си добре, той си е твой инструмента, аз няма да си загубя съня ако не ме послушаш... ти си знаеш най добре.

  2. #4527
    exsteen благодаря ти за изчерпателната информация (точно на такива мнения се надявах, за да си избистря своето собствено).
    Сега по същество - по отношение на статиите в интернет съм почти на 100% съгласен с теб.В англоезичните страни, където доколкото знам доскоро обрязването се е практикувало масово, сега сякаш има някаква кампания, стигаща почти до истерия, срещу него.Различни правозащитни организации го определят като посегателство върху човешките права, а в Швеция, ако не се лъжа, дори мисля, че имаше закон срещу обрязването (всичко това разбира се, се отнася основно за бебетата).Въпросните организации и техните съмишленици (които са доста активни, както навсякъде другаде, така и в интернет пространството) си мисля, че попресилват нещата за да постигнат целта си - преустановяване на масовото обрязване. По принцип и аз съм на мнение, че без наличие на медицински причини, децата не трябва да се обрязват, но когато това се налага, то просто трябва да се направи.Та мисълта ми е, че в немалка степен въпросните автори в своите статии преувеличават нещата.
    По отношение на пълното и частичното обрязване - в началото, когато не беше установен конкретния проблем, през главата ми минаваше мисълта, че може да се стигне до пълно обрязване и аз бях на мнение, че ако се наложи ще го направя.Но лекаря, който ме прегледа ми каза, че пръстена е много навътре и една хирургическа интервенция не само, че няма да успее да го премахне, но може и да се стигне до отнемане на твърде много кожа, което от своя страна ще доведе до проблеми с ерекцията.Това меко казано ме уплаши.Разбира се реших да се консултирам и с други лекари, но тъй като този път търсех някой наистина добър, трябваше да почакам около седмица за час.През това време доста се разколебах.При прегледа не при един, а при двама други лекари, ми беше заявено, че обрязването е възможно и няма да има проблем, но вече бях започнал да се колебая и да търся по-подробна информация в интернет, което още повече засили съмненията ми относно това дали постъпвам правилно.И тъй като само на база на личните си препочитания и статиите на някои автори по темата едва ли бих могъл да стигна до някакво категорично становище, реших да потърся различни мнения - на първо място на лекаря, който ми изглежда най-надежден и на второ място на хората минали през това.И тъй като решението в крайна сметка си е изцяло мое, ще послушам съвета ти да помисля още малко и тогава да действам.
    Още веднъж ти благодаря за мнението и ако се сетиш още нещо пиши!!!

  3. #4528
    Определено отнемането на много кожа няма да повлияе на ерекцията отрицателно а напротив - положително .

  4. #4529
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Здравейте! Най-после ми насрочиха ден за операцията - на 16. Единственото нещо от което ме е страх е че ще бъда с пълна упойка. Когато свърши операцията ще ме заведат в стаята, при майка ми и се страхувам да не изпея всичките си тайни пред нея под въздействието на упойката...
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  5. #4530
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    Филмар малък Поинтересувай се за вредата от пълната упойка и настоявай да те оперират с локална. Все пак тва е проста манипулация, при която ти отнемат 1 см. кожа, не е нещо чак толкова страшно, че да те приспиват.

  6. #4531
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Ами докторът каза, че ще бъде с пълна... не ми е давал право на избор! Аи аз също предпочитам пълна... единствено се притеснявам да не започна да говоря глупости и да си изпея всичко (пред когото трябва и нетрябва) когато излизам от упойка... Има ли такава вероятност??? :S:S:S
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  7. #4532
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Не ? .........


  8. #4533
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Сигурен ли си? Имам доста тайни наистина, а анестезиологът е добър приятел на наще и майка ми го инструктира да остане при мен, след операцията докато се сабудя и дойда в съзнание. Страх ме, че ще започна да говоря доста глупости...
    Това беше причината, поради която не исках да замесвам родителите си... но уви! Започна се вече на 16 или на 19 март ще ме оперират!
    Огромни благодарности на всички от форума.... ако не беше тази тема, никога нямаше да предприема мерки или да се навия на тази операция! (от 14 годишен се решавам .. и най-после го направих)
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  9. #4534
    Цитирай Първоначално написано от georgi12 Виж мнението
    Определено отнемането на много кожа няма да повлияе на ерекцията отрицателно а напротив - положително .
    Ами този лекар имаше предвид, че при отнемане на повече кожа може да се стигне до недостиг на кожа при ерекция, което от своя страна да доведе до прекомерно опъване и съответно болка.А от чисто сексуална гледна точка, въпроса как се отразява обрязването на ерекцията, не го дискутирахме.

  10. #4535
    Здравейте,преди 4 дни ми правиха операция (пластика на препуциума) 2-3 разреза и зашиха ... Не се притеснявам от болката,конците и т.н всичко е спокойно .. Въпросът ми е,че според мен още си стои тоя пръстен и пак е затруднено движението на кожичката напред-назад ... Ще се оправи ли като паднат напълно конците и зарастне или докторът не е направил каквото трябва и пак ще се наложи операция ...
    Благодаря предварително ..

  11. #4536
    Хайде изчакай да паднат конците и да заздравеят раните и ако не се оправи ходи отново да те клъцнат.

  12. #4537
    Цитирай Първоначално написано от grynch Виж мнението
    Ами този лекар имаше предвид, че при отнемане на повече кожа може да се стигне до недостиг на кожа при ерекция, което от своя страна да доведе до прекомерно опъване и съответно болка.А от чисто сексуална гледна точка, въпроса как се отразява обрязването на ерекцията, не го дискутирахме.
    На мен ми е премахната доста кожа и нямам какъвто и да е проблем .
    Опъваше в началото , но болка в никакъв случай не е имало .
    Само за уточнение - в сопкойно състояние няма нито една гънка .

  13. #4538
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Абе хора правете си пълно обрязване и да ви е мирна главата!
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  14. #4539
    Проблема ми е такъв ... До преди 1 седмица съм нямал никакви проблеми с пишока ми и с нищо свързани с него ,но преди 2 седмици забелязах, че имам някакви пъпчици по главата на пениса .. Леко ме сърбяха ,но след 5-6 дни отминаха, но от тогава имам затруднения при оголването на пениса. Отвора се е смалил и трудно си вадя главичката. Та въпроса ми е ще отмине ли това или .. ?

  15. #4540
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Мина 1 месец вече, всичко е наред, има малки корички там където е рязано.
    Проблема е, че все още не мога да му свикна, отвратително е така, ама карай какво да се прави, нямах друг избор.


  16. #4541
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    Цитирай Първоначално написано от schweppes94 Виж мнението
    Проблема ми е такъв ... До преди 1 седмица съм нямал никакви проблеми с пишока ми и с нищо свързани с него ,но преди 2 седмици забелязах, че имам някакви пъпчици по главата на пениса .. Леко ме сърбяха ,но след 5-6 дни отминаха, но от тогава имам затруднения при оголването на пениса. Отвора се е смалил и трудно си вадя главичката. Та въпроса ми е ще отмине ли това или .. ?
    Тия сърбящи пъпчици ако са били ситни и червени по всяка вероятно са били гъбички. Заразни са или се появяват при прием на антибиотици или при други обстоятелства при които има спад в имунната система. Стеснението може да е в резултат на тях или ако си си мил пушката със сапун. Мий се само с интимен гел или чиста вода. И известно време използвай някаква смазка като си играеш, би трябвало да се нормализираш за кратко време.
    Цитирай Първоначално написано от Ashenvale Виж мнението
    Мина 1 месец вече, всичко е наред, има малки корички там където е рязано.
    Проблема е, че все още не мога да му свикна, отвратително е така, ама карай какво да се прави, нямах друг избор.
    Споко, при мен минаха 3 месеца и макар, че има още какво да се желае става все по-добре и на външен вид и функционално.

  17. #4542
    Точно преди това взимах антибиотици ... вероятно е заради тях. Благодаря много за бързия отговор !!! ;]

  18. #4543
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Цитирай Първоначално написано от besso Виж мнението
    Тия сърбящи пъпчици ако са били ситни и червени по всяка вероятно са били гъбички. Заразни са или се появяват при прием на антибиотици или при други обстоятелства при които има спад в имунната система. Стеснението може да е в резултат на тях или ако си си мил пушката със сапун. Мий се само с интимен гел или чиста вода. И известно време използвай някаква смазка като си играеш, би трябвало да се нормализираш за кратко време.
    Споко, при мен минаха 3 месеца и макар, че има още какво да се желае става все по-добре и на външен вид и функционално.
    МОООЛЯЯЯЯ 3 МЕСЕЦА И ОЩЕ НЕ Е ЗАРАСТНАЛОО!?!??!!?!?!?!!? ЛЕЛЕЕЕ КАДЕ СЪМ ТРЪГНАЛ АЗ....
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  19. #4544
    Цитирай Първоначално написано от dimi93 Виж мнението
    МОООЛЯЯЯЯ 3 МЕСЕЦА И ОЩЕ НЕ Е ЗАРАСТНАЛОО!?!??!!?!?!?!!? ЛЕЛЕЕЕ КАДЕ СЪМ ТРЪГНАЛ АЗ....
    Спокойно при всеки времето за възстановяване е различно. При мен операцията премина за кратко време,с местна упойка - за упоиката ме питаха и реших да е местна, че после да не се свестявам сума време .При мен се наложи пълно обрязване.Нищо не се усеща, конците доктора свали на шестия ден и за сега, след две седмици всичко е ок .Не се пренавивай предварително не е толкова страшно колкото изглежда.А и да похваля доктора, постара се човека всичко да изглежда както трябва след операцията. Кесмет и бързо възстановяване. А и за след операцията слушай и питай каквото имаш доктора, той ще ти каже каквото трябва.
    Последно редактирано от Yarko : 03-13-2012 на 20:14

  20. #4545
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Благодаря ти много за отговора! Между другото, когато пишката ми е в ерекция всички вени изпъкват... та какво става с тях? При операцията една част от тях ще бъде прерязана...
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  21. #4546
    Цитирай Първоначално написано от georgi12 Виж мнението
    На мен ми е премахната доста кожа и нямам какъвто и да е проблем .
    Опъваше в началото , но болка в никакъв случай не е имало .
    Само за уточнение - в сопкойно състояние няма нито една гънка .
    В последствие и на мен ми разясниха това, но все пак не трябва да забравяме, че всеки организъм и съответно всеки случай е различен.

  22. #4547
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    Абе не бе - то си зараства за месец, ама изглежда гадничко и белега много бавно се заличава, щото седи като прищипана кожата там и е леко неприятно на допир твърдото пръстенче, което остава на мястото на рязаното. Според това, което четох трябва да минат между 4 и 6 месеца за да остане само пръстенче от по-тъмна кожа на мястото на белега.

  23. #4548
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Вчера се оперирах... (sun) Всичко мина супер! Вечерта дори едни приятели ме "отвлякоха" от болницата и отидохме на кафе (хаха бях по пижама и с абокат... сервитъорката и стана лошо) Дори после исках да не се прибирам в болницата, а да продължим на диско (но не беше пижамено парти) ... Всичко е наред! Днес съм си в нас. Цял ден обикалях с аверчета - на разходка из морската, на кафета, по магазините, в мола... Имам чувството, че така не съм обикалял никога (сякаш са ме държали на важе). Много благодаря на форума ... ако не беше тази тема, никога нямаше да се навия да се оперирам и да премахна този гаден комплекс. А на благодаря и на batkodoki, че е създал темата и е помогнал на доста хора освен мен (но това не оправдава арогантното му държание и не му дава право да се държи като задник)
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  24. #4549
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Хора нямах си работа, цъках из нета и случайно попаднах на тази статия, която ме накара да съжалявам леко за това, което направих:
    http://pippilotamentolka.wordpress.c...01/17/phimosa/
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  25. #4550
    Не се връзвай на тази статия:
    -Първо, тя засяга въпроса от гледна точка на майката.Жените не могат да разберат този проблем и чувствителноста на това място.Освен това тук се намесва и майчинския страх да не направят беля от престараване... което е правилно, но не съвсем.
    -Второ, не мога да се съглася, че най добре е да не се пипа изобщо.И че фимозата е измислен проблем едва ли не, всеки лекар който поставя такава диагноза е шарлатанин и така нататък.Това са глупости, аз не мисля че имах измислен проблем, съвсем реален си беше.
    -А в темата този въпрос е обсъждан вече веднъж.Баткодоки неведнъж е казвал, че в по-ранна възраст, с упражнения и овлажнители, тоест, ако при мастурбиране се забелва напълно главичката, ще се постигне напредък.Ориентировъчно е казвал-15-16 години.След тази възраст тъканта се изменя, препуциума вече е едва ли не напълно изграден и или става много трудно, или невъзможно.Аз самия също опитах, но нищо не се получи.Колкото и да упорствах, просто не се разтегли и това беше.

    А в крайна сметка, не разбирам защо е тази истерия "за/против" обрязването... не съм чувал за масови протести на обрязани мъже, срещу техните родители, които не са им оставили избор.Не съм виждал и обратното-протест на необрязани, че родителите им не са решили този проблем като деца.
    Факт е че и обрязаните и необрязаните могат да правят секс, така че няма какво да се притесняваш и да се филмираш със статиите на притеснени майки, който си мислят че са открили световна конспирация.Ще ти оздравее патката и ще си върши предназначението.Грижи се сега за нея, както са ти казали и оздравявай, това е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си