.
Отговор в тема
Страница 183 от 233 ПървиПърви ... 83133173179180181182183184185186187193 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 551 до 4 575 от общо 5802
  1. #4551
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Човек най-шибаното е че абсолютно нищо не ми казаха! Днес като пиках, падна превръзката и го превързах с някаква марля и лекопласт. Не ме боли изобщо, дори днес забравих, че съм опериран!
    Искам само да те попитам имам пълно обрязване, но днеска си гледах гемчето и май не са го премахнали! Възможно ли е да са го оставили при условие, че имам ПЪЛНО ОБРЯЗВАНЕ!? Проблем, ще е голям, ако са го оставили, защото той също ми пречеше много!
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  2. #4552
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Много ме е страх от това, не искам да лягам от ново под ножа и да преживявам същия психологически ад (не че имаше някаква болка, просто психически е много травмиращо, особено двопотопното, първобитно оборудване). Бях с пълна упойка, но преди това ми сложиха абокат и някакви неща лепки по гърдите. Отделно имах и кислородна маска. Нещото, което най-много ме травмира беше една ламарина (като ви казвам ламарина представете си ламарина, голяма колкото капак на кутия за сладолед), тази ламарина беше цялата опушена и ръждясала (все едно някой е пекал на нея пипер на жар) и имаше запоени с поялник 3 жици за нея! Жиците бяха оголени супер страшно и си личеше, че е самоделка. Тая ламарина я завиха с мокар парцал и я сложиха под задника ми. Попитах лекаря, защо е овита с мокар парцал и той ми отговори, за да не ми изгоряла задника. Обясниха защо е, но така и не разбрах! Наистина ще я санувам... много ме травмира!!!! И в същата минута, се сетих как едно момче се беше оплакало, че след операция имал рана на задника си, но не си обяснявал от какво се е получила! Направо щях да откача... добре че ми биха упойката и изпаднах в безсъзнание! Тая ламарина НИКОГА НЯМА ДА Я ЗАБРАВЯ!
    Проблема е че в ерекция нещо ме стяга и опъва (не знам, моля се да са конците)...
    Последно редактирано от dimi93 : 03-18-2012 на 23:14
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  3. #4553
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Някой може ли да ми каже как да разкарам шибаната ерекция! Много ми се масторбира.. направо полудявам! Станал съм много раздразнителен и избухлив... мисля че е от това За пръв път издържам 4 дена без да масторбирам! И съм сигурен, че е вредно и за организма...
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  4. #4554
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    Стягат те конците, не е гемчето. За него е трябвало да кажеш на хирурга си, но по-добре изчакай всичко да заздравее, може пък и да не ти създава проблеми вече. А дори да ти се наложи, операцията по отстраняването на гемчето е съвсем елементарна, така, че споко, страшното е минало. Най-вероятно са те оперирали с електрически скалпел, който като реже пуска лек ток да обгори срязаното за да няма много кървене и да зарастне по-бързо раната. А това под дупето и аз го имах, ама при мен приличаше на гумена подложка мисля, че е някакъв вид заземяване да може да работи скалпела или да не те тресне тока, незнам.. За мастурбацията аз издържах докъм 9-10-и ден, има момчета дето не са се пипали цял месец. Гледай да се разсейваш с нещо, намирай си занимания, че е зор иначе

  5. #4555
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Значи има вероятност да ми създава проблеми .... ужас!
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  6. #4556
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    Имах предвид да ти е късо както допреди...филмарче

  7. #4557
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Хех, вчера бях на конртолен преглед, но забравих да го попитам. Аи той почти нищо не каза. Просто издърпа превръзката и каза, да не нося превръзка вече. Предписа ми смрядлика и... това е!
    вече 2ри ден (от вчера) съм без превръзка! Днес стават 4 дни от операцията!
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  8. #4558
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Практически няма шанс да е останал проблем с гемче при пълно обрязване, просто тая кожа отива по дяволите тогава. Не се притеснявай няма да те режат пак. Това са банални операции от които се правят редовно и шанса хирурга да обърка нещо освен ако не е току що завършил клони към 0. Опъването и стягането при ерекция е от конците. няма да се притесняваш ще паднат след време до към 15 ден сигурно.

  9. #4559
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Хора ДАЙТЕ ИМЕ нанякакав препарат (спрей) за свръх чувствителност! Моля ви! ( и не ме пращайте при хирурга ми да изкам от него)
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  10. #4560
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    Слагай превръзка като ти се налага да ходиш много, така няма да ти се трие в бельото а с времето ще свикнаш постоянно без нея. Другия вариант е просто носи по-тясно бельо да ти го държи на едно място. Не си давай парите за глупости.

  11. #4561
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Не, не искам да нося превръзка, за да загрубее по-бързо главичката да изчезне чувствителността! Все пак нямам намерение да загрубява с години.... Принципно имам висок праг на болка, така че търпи се... не ми е кой знае какъв проблем, просто е дразнещо! И да ви попитам нормално ли е непрекъснато да имам гной по белъото? Купих си бързовар (защото ме е срам да варя смрадликата в кухнята пред всички) .... та да ви попитам проблем ли е да я варя така с него?
    И ще ми кажете ли име на спрейче против чувствителност все пак? (моля)

  12. #4562
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Да ти имам проблемите ... до сега не бях виждал някой да мрънка толкова, търпи и тва е.


  13. #4563
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Между другото вярно ли е, че свършваш много бавно? Това леко ме притеснява. Принципно сутрин задължително трябва да свърша преди училище. Винаги го правех за от 2 до 5 минути. На ден свършвах по 3 - 4 пъти. А когато правя секс + още 3 - 4 пъти. Това означава ли, че ще свършвам трудно при секс и няма да ми е до повече "рундове"?

  14. #4564
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Цитирай Първоначално написано от Ashenvale Виж мнението
    Да ти имам проблемите ... до сега не бях виждал някой да мрънка толкова, търпи и тва е.
    лол не аз мрънках, от страх, че няма да мога да спя нощем от болка ... или че супер много ме боляло след операцията!
    Питам за нормални неща!
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  15. #4565
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    леле ... леле... толкова много материали прочетох и стигнах до един извод! Всички в този форум говорите само за плюсовете от обрязванто, но никой не споменава за минусите! Никой никаде тук не споменава за неща от този сорт:

    1. Също може да се провери %-то съотношение м-у случаите на рак на пениса при обрязани и необрязани! Случаите при обрязаните са с 30% повече!!! (това го копирах от една статия)
    2. Никаде не видях някой да споменава, че обрязаните хора свършват много по-трудно и много по-рядко!
    3. Никаде никой не споменава, че оргазмът на обрязаните мъже е много по-слаб от този на необрязаните (тъй, като при обрязването се премахват много рецептори на удоволствие).
    4. Никаде не видях, някой да споменава, че обрязаните мъже много по-трудно се възбуждат от необрязаните!
    (предполагам че и на UV лъчи не трябва да се излага обрязания член... вече и в солариума ще трябва да влизам с белъо... "много приятно")
    просто няма субективни мнения... всички подкрепяте обрязването и това е...

    Аз може би ще съм първият тук който СЪЖАЛЯВА, че се е оперирал (и в никакъв случай не е заради болката... но хората са казали "3 пъти мери веднъж режи") Сигурно ще се нахвърлите всички срещу мен.... защо? Защото прочетох на доста други места и видях, че не е толкова розово, колкото всички тук го описвате! Не съдя и не виня никого...
    Последно редактирано от dimi93 : 03-22-2012 на 22:02
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  16. #4566
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Абе момче какво се филмираш Има цели религии който се обрязват,не съм чувал по често да умират от рак или тем подобни глупости...ти сигурно си първият който се оплаква че ще свършва по-бавно...не си малък като гледам,стига като малките деца преди училище и след трябва да бие една че иначе не може да живее...ще си хванеш гадже и ще видиш дали няма да се кефиш като и изцедиш силите до край...пък тя ще ти духне и ще свършиш,не се притеснявай,до момент в който да не свършваш няма да се стигне
    Не си мисли че подкрепям обрязването де,но просто се налага,аз имам късо гемче за което от 3 години все ще ходя да ми направят 5 мин операция ама все нямам време и ще видим дали накрая няма да сгафя.
    Та,не се филмирай,има си и лошите страни,но ако имаше само хубави всички щяхме да сме обрязани ,свършването бавно е проблем за 12 годишните дето бият една бърза в банята или тоалетната на дасклало...пак ти казвам,ще си промениш мнението коренно като изцедиш някое момиче до край,щото едно от най-гадните неща е момиче да остане незадоволено
    >>DjBelev<<

  17. #4567
    Голям фен Аватара на besso
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    552
    Дими, абсолютно всяко нещо на тоя свят си има и плюсовете и минусите. Обрязването е крайна мярка. Тоя форум е създаден за взимопомощ с професионалния надзор на batkodoki. Тук сме обрязаните по здравни съображения, при които тесния препициум не позволява нормален полов акт и адекеватна хигиена. Много по-вероятно е смегмата, която се събира под препициума на фимозна пушка да предизвика рак, понеже тая мъртва тъкан като не се измие започва да гние и да отделя токсини. Това дали ще свършваш трудно зависи изцяло от психиката ти, не толкова от нервните окончания които ги има или няма. А дори да е така да свършваш по 6-8 пъти дневно не е най-доброто нещо, което можеш да си направиш на простатата, така, че това е плюс. Оргазма е малко по-различен като усещане, но е еднакво задоволяващ, дори може би повече. Колкото до възбудатя тя няма нищо общо с краекожието, тя е в главата. Това дали ще имаш или няма да имаш проблеми с оная си работа зависи от нагласата ти. Ще има период на адаптация към промените, но и това ще мине. А и незабравяй, че ако обрязването беше такава вреда нямаше половината свят да са обрязани, нали? И нека ти е за урок за напред в живота, че някои решения носят необратими последствия, на това му се казвя зрялост и поемане на отговорност. Та преди да ги вземаш гледай да си максимално информиран.

  18. #4568
    А като чете толкова, защо не прочете и аз какво съм написал...
    Не само че нямам проблеми със секса, ами дори е пъти по добре от преди.Нищо не ми стяга, опъва и не се налага да лашкам внимателно и полека, което до обрязването беше особен проблем.Чувал ли си думите "еми не беше нищо особенно".Е и аз не съм, но ги четях направо в очите на жените с които съм правил секс!Освен това, наистина свършвах по бързо, но като казвам по бързо имам предвид 2-5 минути което е много малко.Сега правя секс както си поискам и мога и да свършвам когато си поискам!Как ти звучи всеки път да четеш в очите и "Беше страхотно!" ама не само да го четеш, ами и да го чуваш!Всеки път... не, не съм станал секс-бог, просто вече всичко е наред и това оказва огромно влияние.
    А ти чети някакви проучвания с проценти.И се възбуждам както преди.
    Разбираш ли-ако има някаква разлика при мене, то тя е все към по добро, да не кажа нещо по гръмко.

    За излагането на УВ лъчи, не е проблем, аз си ходя на солариум и досега не ми е изгаряла пишката.Но избягвай докато не заздравее напълно.

  19. #4569
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Прав си besso! Винаги вземам прибързани решения и никога нищо не обмислям... на всяка цена гледам да постигна това което съм решил и чак след това се замислям за последствията. Е, до сега това никога не е касаело здравето ми (и надявам се повече никога да не го касае). Какво да се прави... човек като стане на 18 и си мисли, че може всичко.. е да ама не! Надявам се някога да спра да съжалявам!
    Иначе днес става точно една седмица от операцията ми (пълно обрязване). Мисля, че зараства нормално. От 5 дни ходя без превръзка (още на втория ден лекаря я махна и каза да не нося повече) и болката от допира във белъото ми започва да намалява. Отоците също спадат. Всеки ден - сутрин и вечер правя бани със смрадлика. След като се изкъпя понякога има кръв или гной по белъото после, но мисля че е нормално. Вече конците започват да ме посърбяват, което е на добре (надявам се скоро, до седмица да паднат). Днеска обаче много ме боляха краката и по-точно коленете (чувствах ги супер меки, едвам вървях). Това пореди се получаваше, когато продължително се целуваме или се натискаме с гаджето ми без да правим секс (т.е. без да свърша, от прекалената възбуда). Надявам се скоро всичко да се оправи и да се върна към стария си ритъм на сексуален живот (до колкото това е възможно).
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  20. #4570
    Хора съжалявам ако повтарям въпроса но каква цена е операцията за тези над 18
    прелиствах страниците но така и не видях къде пише

  21. #4571
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Ааа спокойно пич! Аз преди месец бях попитал 100 пъти, но никой не ми отговори!
    Операцията я поема здравната каса! Отиваш при GP-то и искаш направление за уролог. След това отиваш при него и той ти насрочва ден за операцията. Направлението струва 2.40, а престоя в болница 5 лв. ( да се налага да лежиш макс 1 нощ ). Всичко излиза почти без пари!
    И аз си мислех, че няма да ми я поеме здравната каса, тъй като съм на 18.
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

  22. #4572
    благодаря за отговора

  23. #4573
    Здравейте, преди 4 дена ме обрязаха поради придобита фимоза, в началото горе долу се чувствах добре, но вчера и днес буквално не мога да спя защото като получа ерекция изпитвам ужасни болки не само от конците, отпред тялото на члена ми изглежда по тъмно сякаш кръвта не циркулира нормално, дори подозирам, че кръвоносен съд се спука при поредната ерекция и искам да попитам, дали някои е имал същите оплаквания, дали това е нормално ? Благодаря предварително !

  24. #4574
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Нямам представа, ама не вярвам да се е спукало нещо, сигурно е просто оток.
    Така е иначе първите няколко дни ще те боли от нощните ерекции, няма как стискаш зъби и тва е.


  25. #4575
    Голям фен Аватара на dimi93
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    648
    Цитирай Първоначално написано от fimozko1 Виж мнението
    Здравейте, преди 4 дена ме обрязаха поради придобита фимоза, в началото горе долу се чувствах добре, но вчера и днес буквално не мога да спя защото като получа ерекция изпитвам ужасни болки не само от конците, отпред тялото на члена ми изглежда по тъмно сякаш кръвта не циркулира нормално, дори подозирам, че кръвоносен съд се спука при поредната ерекция и искам да попитам, дали някои е имал същите оплаквания, дали това е нормално ? Благодаря предварително !
    Здравей! Първо искам да ти кажа, че всичко е наред! Мен ме оперираха точно преди 2 седмици (на 16.03.2012). В началото и при мен беше доста зле! Болеше ме доста дразнещо. Имаше голям, грозен отток. Течеше кръв и т.н. Спокойно това си е нормално! Прави си бани със смрадлика сутрин и вечер. Аз ги правя така: сутрин ставам, вземам една чаена чаша, включвам бързовара, като заври слагам една чаена лъжичка. После цедя и като поизтине топя около 10 - 15 минутки. Това сутрин и вечер. При мен нещата вече са доста добре! Ходих само веднъж на преглед (2 дни след операцията) и хирурга издърпа (доста грубо) превръзката и каза повече да не нося превръзка! Миналата седмица беше доста кофти, но вече главичката ми загрубя и почти не усещам нищо! Оттока отдавна спадна и половината конци изпопадаха! Днес даже се престраших и масторбирах (13 ден ми е). Беше доста садомазохистично, защото по едно време потече кръв, но аз на инат свърших (бях облян със сперма чак до брадата). Иначе всичко това, което си описал е напълно нормално! Аз съм нямал проблем с болките при ерекция, но това си зависи и от човека и от прага ти на болка. А иначе, да кръвоностни съдове се спукват и се прекъсват, но това е от самата операция и от това идват и самите отоци (което си е нормално). Топи в смрадлика и ще спадне всичко! След седмица ще бъдеш като нов! Аз даже мисля след малко пак да си "ударя" една хаха
    Аз съм човекът, който те отвращаваше! Аз съм човекът, който седеше самотен! Аз съм човекът, когото плашеше до смърт всеки ден! Аз съм човекът, който се давеше в презрение! Аз съм човекът, който проклинаше свойто рождение!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си