.
Отговор в тема
Страница 224 от 233 ПървиПърви ... 124174214220221222223224225226227228 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 576 до 5 600 от общо 5802
  1. #5576
    Забелязах, че откакто ми е сменена превръзката, се е получил оток на кожата над главичката (голяма част, не само в края на главичката). Опасно ли е?

  2. #5577
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Не! Отока, тепърва ще те впечатлява, не се стряскай!

    По-добре ще е да попрочетеш колкото може повече страници изписани в тази Тема. Повярвай ми, ще намериш превантивно отговор на почти всичките си въпроси, и няма да изпадащ в истерия след ден-два-три

  3. #5578

    Финал

    Много благодаря за точния отговор Не намерих, обаче, нищо за последния ми проблем - заради дразнението и свръхчувствителността отделям по 2 - 3 капчици урина (може би смес с част от упойката и риванола) та се чудех дали тази свръхчувствителност ще отшуми, защото не бих могъл да ходя без превръзка ако продължава така. Душ - кога, как
    ПС: Момче на 17 години, пропуснах да добавя, че главичката не е отекла. Само кожата е: 2 - 3 сантиметра след края на главичката (малко преди края на пениса откъм чатала). Притеснява ме, че кожата, а не самата главичка, е отекла. Има ли вероятност НЕЩО да ми остане така за цял живот? Страшно съм уплашен. Може ли да има усложнения? Не искам да съм инвалид
    Последно редактирано от Hyperi0n : 09-30-2015 на 16:03

  4. #5579
    Айде от днеска и аз съм в клуба сутринта в 9бях в операционната в 10 ме изкараха в момента пиша от болницата защото ще трябва да пренощувам заради спиналната упойка утре сутринта ще ме изпишат предполагам ще пиша повече

  5. #5580
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Fungas Виж мнението
    Айде от днеска и аз съм в клуба сутринта в 9бях в операционната в 10 ме изкараха в момента пиша от болницата защото ще трябва да пренощувам заради спиналната упойка утре сутринта ще ме изпишат предполагам ще пиша повече
    Как се нави на спинална бе човек?! Ако беше пълна, следобеда щеше да си във вас!
    Сложиха ли ти катетър ?

  6. #5581
    Сложиха само за да ме изпикат и го махнаха изпиках литър и половина щото неможех да търпя болката много ме болеше корема и после си пиках в уринатор ся е 7 сутринта след1 час ще минат на визитация и ще ми сменят превръзката незнам как ше се пребера или как ще си обуя гащите изобщо като се докосне главичката до нещо умирам от болка снощи се беше залепила за чаршафа умрях от болка докато я разлепя да пикам направо ужас мн съм уплашен от тая свръх чуствителност

  7. #5582
    Вече съм в вкъщи щипе пари но това е нормално отзад зад главичката и отстрани имам отоци които са голямички но четох, че това е нормално преди да ме изпишат доктора ми свали превръзката намаза ме с йодасепт и сложи 2 марли и ги прищипахме с моите боксерки и той ми каза да мажа 2 пъти на ден около конците и отоците със този йодасепт и да слагам марли обаче аз го питах за промивки тои никакви промивки (междудругото доктора е много добър направи операцията много добре малкия приятел е грозен съгласен съм че не разбира какво да ми предписва) Аз си взех тоя йодасепт взех си и смрадлика и слипове и марли той ми каза да си взема слипове и сега се чудя кога да почвам баните със смрадлика за момента ще го мажа със йодасепт тъй като от баните със смрадлика нали има вода и ме е страх да не се инфектира нещо та ше изчакам няколко дни преди да започна баните със смрдалика и ще мажа с йодасепт въпреки, че четох в темата ,че СМРАДЛиката е най-доброто нещо но тъй като съм започнал ме е страх например днес се мажа с йодасепт а утре топя в смрадлика да не стане нещо тъй че така малкия приятел е много грозен имам 10 конци резорбируеми (със пълно обрязване съм) главичката е СВРЪХ чуствителна и като се допре направо все едно ме хваща ток яки болки но ще търпим 10 дена ще съм си вкъщи предполагам след това мога да ходя на училище с превръзки разбира се ! Ще помоля някои които разбира да каже какво да правя със йодасепта и смрадлика коога да започна как и така ще бъда благодарен за момента почвам да чета темата цялата. И това е от мене ще пиша утре или по-късно евентуално ако някой реши да ми помогне

  8. #5583
    Благодаря шото ми е доста кофти както и да е ся е 5и 20 сутринта имах 2 ерекции тая вечер но поне се наспах (спах 10 часа) станах преди 30 мин заради ерекция не болеше просто опъваха конците и беше кофти както и дае днес ще смятам да изпозлвам смрадлика (това ми е 3-ти ден) Само да попитам ще бъде ли добре да направя промивка със смрадлика след това да си направя превръзка с йодасепт да не стане нещо ? Надявам се, че всичко ще отшуми имам 10 дни бележка за училище дано до тогава да мога да ходя нормално шото ше е кофти да ходя като патка до училището

  9. #5584
    Хора, нещо става. Не знам дали е заради извънредно силното налягане на урината тази сутрин, но имах 2 - 3 капки кръв.
    ПС: Второ уриниране - нямаше кръв. Tретото също беше чисто. да се притеснявам ли?
    Последно редактирано от Hyperi0n : 10-02-2015 на 07:51

  10. #5585
    Помощ хора как да обясна на нашите, че смрадликата е отвара и няма как да паднат конците веднага ако го топна не ми дават да правя нищо освен каквото е казал доктора тоест да правя превръзки със йодасепт (нашите не ми дават да правя промивки със смрадлика страх ги е да не паднат конците да се отвори раната.Как да им обясня, че конците ще паднат когато им дойде времето
    Последно редактирано от Fungas : 10-02-2015 на 13:58

  11. #5586
    Слава Богу, урината е чиста вече цял ден. Отокът ту спада, ту се връща о.О
    Последно редактирано от Hyperi0n : 10-02-2015 на 16:15

  12. #5587
    Цитирай Първоначално написано от Fungas Виж мнението
    ...тъй като от баните със смрадлика нали има вода и ме е страх да не се инфектира нещо та ше изчакам няколко дни преди да започна баните със смрдалика и ще мажа с йодасепт въпреки, че четох в темата ,че СМРАДЛиката е най-доброто нещо

    Дете , Смрадликата няма как да ти навреди . Йодасепта обаче може да ти навреди !
    ЙОДАСЕПТ маз се прилага при:

    • изгаряния на кожата;

    • лечение на рани и варикозни язви, декубитуси ( рани от залежаване )

    • лечение на рани с бактериална инфекция;

    • гнойни кожни обриви (пиодермии);

    • кожни заболявания, причинени от бактерии и гъбички с последваща инфекция.

    • повърхностни дерматози (кожни заболявания )

    Нещо от тези неща да имаш?
    Случайно раната да се е инфектирала?
    Явземи , докато скучаеш прочети малко за Смрадлика , за Невен , пък може и да ти дойде акъла!
    Винаги , абсолютно винаги който и да е лекар ще ти изпише химикал и ще ти каже - недей да взимаш природно средство за лечение . Като те хване грипа - ще ти изпише антибиотик , няма да ти каже да изядеш един червен грейпфрут , който ще те оправи за един ден . Идеята е фармацевтичната индустрия да печели пари .
    Последно редактирано от georgi12 : 10-02-2015 на 17:20

  13. #5588
    Добре сутринта ще го топна за 5 минутки мисля, че е достатъчно ся станах от силна ерекция бях заслап и ме е страх да си легна да не скъсам някой конец. Има ли някъв начин поне ако не могат да се спррат тея нощтни ерекции да се намалят, че е ужас . Единствения лек дето се сетих е да си пускам тея изродите от Погрешен завой да та спада
    Последно редактирано от Fungas : 10-02-2015 на 20:14

  14. #5589
    Аз бях чел че ако се спи на една страна и леко свит не се усеща толкова силно, при мен помогна и може би само 1-2 пъти да съм се будил от ерекцията.

  15. #5590
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Предлагам ви най-добронамерено религиозните спорове да си ги пренесете в съответния раздел.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #5591
    Ден 5
    Отновое е 7 сутринта и аз съм буден ха познайте защо . Тея ерекции ми еба..... мамата както и да е ще търпим вчера направих една баня със смрадлика и след това веднага намазах с йодасепт ще мажа с йодасепт до като не ида на контролен преглед тези дни до Сряда до опериращият лекар и след това ще блъскам само смрадлика.Доста кофти е като конеца се заплита във марлата . Надявам се, че от тук нататък всичко ще става по-добре и по-добре .Това е от мен ще пиша утре.Междудругото направих грешка със спинална упойка тея дни главата исках да си я отрежа от глабоволие никога не ме е боляла така главата ся съм по-добре каточели. Четох, че е от спиналната упойка

  17. #5592
    Споко ще започне да те отпуска, стискай зъби, няма страшно, няма какво да се обърка. Аз лично не видях ползи от смрадликата, нито от йодаспта, но най-бързо почнах да се възстановявам с калиевия перманганат.

  18. #5593
    То йодасепт е да не се инфектира само за нищо друго не помага.Аз преди малко го извадих от смрадликата след 1 час ще си направя превръзка от йодасепт.Ще оставя да подиша малко раната.Ти кога се обряза boro123 и за колко време се възстанови в смисъл да излизаш навънка спокойно да ходиш на работа или училище или там каквото правиш ? . И кога ти паднаха конците?

  19. #5594
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Има си тема 'как се чувствате' , вземи се премести там, и без това през час пишеш за дреболии, които и бебета не биха притеснили.

  20. #5595
    А бе акъле ако не ти изнася не чети. И ако наистина прекалявам нека модератора да изтрие мненията

  21. #5596
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Fungas Виж мнението
    Между другото направих грешка със спинална упойка тея дни главата исках да си я отрежа от глабоволие никога не ме е боляла така главата ся съм по-добре каточели. Четох, че е от спиналната упойка
    Аз те предупредих брат!
    5 дена след упойката и още ти е зле! Правили са ми операция с пълна (сутрин), следобеда почва да те пуска и си като надрусан, но дремеш/спиш през повечето време, като се посъбудиш можеш да ставаш, но малко ти се вие свят, вечерта си окей, а на другата сутрин си като нов ! Ако не броим шевовете след операцията (което е неизбежно) - нищо друго не ме е боляло след пълната упойка!

  22. #5597
    Цитирай Първоначално написано от Fungas Виж мнението
    То йодасепт е да не се инфектира само за нищо друго не помага.Аз преди малко го извадих от смрадликата след 1 час ще си направя превръзка от йодасепт.Ще оставя да подиша малко раната.Ти кога се обряза boro123 и за колко време се възстанови в смисъл да излизаш навънка спокойно да ходиш на работа или училище или там каквото правиш ? . И кога ти паднаха конците?
    Края на април го направих, възстанових се напълно за 6 седмици, конците почнаха да падат на 3тата седмица, само че аз си ги свалих сам, не съм имал проблем да ходя никъде и със свръхчувствителността не съм имал проблем, защото преди това си го носех забелен в гащите.

  23. #5598
    при странични ефекти от спиналната упойка , като болки във врата и главата - колкото може повече течности .

  24. #5599
    Хора колко време трябва да се въздържам да мастурбирам, че полудях ся ми е 7 ден утре 8 само като вида женско и откачам.И как аджеба ся да лъскам без кожа някой да ми обесни мерси предварително !

  25. #5600
    Баси чекиджията, мен 2 седмици след това не ми се мислеше даже да се бутам, ем мисля че след 2-3 седмица, може, стига да внимаваш, при всеки е различно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си