.
Отговор в тема
Страница 228 от 233 ПървиПърви ... 128178218224225226227228229230231232 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 676 до 5 700 от общо 5802
  1. #5676
    Еми, аз не бих върнал времето а и да можеш бих се подложил отново, напълно си заслужаваше, болка никога не съм изпитвал и всичко си е на ниво. Дори дума не може да става за уриниране на кръв, това пък от къде ти хрумна не знам, при положение че шева е отвътре, все едно да ти избият зъб и от ушите ти да потече кръв
    Някой много те е наплашил по темата

  2. #5677
    Ако се налага по медицински причини- няма как. На мен лично ще ми се наложи най-вероятно и исках да питам- може ли да се острани цялата кожа до короната?

  3. #5678
    Здравйте! Имам фимоза. Но и членът ми при ерекция е изкривен на долу,и то не малко. Възможно ли е това изкривяване да се дължи на фимозата? След обрязване колко дни трябват за да се върна на работа без проблеми?

  4. #5679
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от coresnet Виж мнението
    Ако се налага по медицински причини- няма как. На мен лично ще ми се наложи най-вероятно и исках да питам- може ли да се острани цялата кожа до короната?
    Не съм сигерен какво точно искаш за кажеш, но вероятно може и трябва да поговориш с лекаря си.
    Цитирай Първоначално написано от IvanIvanov123 Виж мнението
    Здравйте! Имам фимоза. Но и членът ми при ерекция е изкривен на долу,и то не малко. Възможно ли е това изкривяване да се дължи на фимозата?
    Сигурен ли си че имаш фимоза? Това което описваш може да се дължи на късо гемче, без да имаш фимоза. На лекар ходил ли си?
    Цитирай Първоначално написано от IvanIvanov123 Виж мнението
    След обрязване колко дни трябват за да се върна на работа без проблеми?
    Ако имаш само късо гемче и ти го срежат, можеш да се върнеш на работа на другия ден и заздравява напълно за 10-15 дена. След обрязването въстановяването трае по-дълго време и е различно при всеки.

  5. #5680
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Сигурен ли си че имаш фимоза? Това което описваш може да се дължи на късо гемче, без да имаш фимоза. На лекар ходил ли си?
    Да, за фимозата съм сигурен. Но изкривяването започва от средата и члена е в формата на банан. Незнам това дали не се дължи на фимозата? Иначе за уролога ,първо трябва ли да си взема направление от личния лекар?

  6. #5681
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от IvanIvanov123 Виж мнението
    Да, за фимозата съм сигурен.
    Съвсем ли не се забелва? Ако е така, може да се наложи да те обрежат, но дали наистина има нужда трябва лекар да прецени, просто да го имаш предвид.
    Цитирай Първоначално написано от IvanIvanov123 Виж мнението
    изкривяването започва от средата и члена е в формата на банан. Незнам това дали не се дължи на фимозата?
    Ако е така, може просто да ти е крив.
    Цитирай Първоначално написано от IvanIvanov123 Виж мнението
    Иначе за уролога ,първо трябва ли да си взема направление от личния лекар?
    Да, трябва, освен ако не искаш да си платиш пълната цена за прегледа и операцията, ако се наложи такава. Успех !

  7. #5682
    Мерси за отговорите

  8. #5683
    Здравейте! Налага ми се обрязване поради медицински причини. Операцията е утре в клиника Темелков. Моля ако някой има наблюдения да ги сподели.

  9. #5684
    Здравейте. Вчера ме обрязаха от фимоза. Днес е 2ри ден и що годе почти няма болки, единствено ме подлудява като главичката се докосне до гащите. Пикая като спукана лейка, налага се да пикая в банята, че целия се опикавам
    Оперира ме доктор Василев с пълна упойка, като по време на операцията не съм усетил нищо. Днес сутринта ми сложи нова марля с йодасепт и каза да я махна неделя и после мога да се изкъпя. Въпроса ми е дали мога да влезна директно с марлята в банята за да омекне за да я отстраня по-лесно.

    П.П. До тия които имат фимоза или проблеми с пениса, отивайте възможно най-скоро, защото колкото повече се отлага, толкова по зле става и по-трудно се понася после. Казвам го от личен опит, аз чаках доста дълго докато се престраша и сега съжелявам, че него направих по-рано.

  10. #5685
    А ти ли избра да е с пълна упойка? По принцип не се ли прави само с местна?

  11. #5686
    Цитирай Първоначално написано от coresnet Виж мнението
    А ти ли избра да е с пълна упойка? По принцип не се ли прави само с местна?
    Зависи от доктора, но моят каза да е с пълна, не е ставало въпрос за друга упойка.

  12. #5687
    Здравейте, преди 3 години ме обрязаха и ми остана някакво по-светло петно на главичката белег, няма проблем нали ? И до гемчето в дявно е малко по-подуто, винаги си е било така трябва ли да се притеснявам или ? Нямам проблем при секс или мастурбиране просто след операцията станах доста притеснителен на тази тема.

  13. #5688
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    432
    ас нямам кор

  14. #5689
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Цитирай Първоначално написано от Noob-nooby-nOOb Виж мнението
    Здравейте, преди 3 години ме обрязаха и ми остана някакво по-светло петно на главичката белег, няма проблем нали ? И до гемчето в дявно е малко по-подуто, винаги си е било така трябва ли да се притеснявам или ? Нямам проблем при секс или мастурбиране просто след операцията станах доста притеснителен на тази тема.
    Щом нямаш болка или ти пречи не е проблем. Нормално е да останат белези или на някой места маалко повече кожа и да стой като подуто. Няма да го водиш на фотосесии де, ама не му е това предназначението и без това.
    >>DjBelev<<

  15. #5690
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от sоlo_ Виж мнението
    ас нямам кор
    Виждам как ми се мазниш, гледаш моята снимка и се празниш... Аз няма да спра да ти се смя, благодаря ти за темата в текста който пея...

    Как е?

  16. #5691
    Искам да попитам момчета, които са се обрязали, пениса променя ли големината си след обрязването? Имам предвид, дали главата става по-голяма, дали ствола се уголемява?

  17. #5692
    Цитирай Първоначално написано от rostimo Виж мнението
    Искам да попитам момчета, които са се обрязали, пениса променя ли големината си след обрязването? Имам предвид, дали главата става по-голяма, дали ствола се уголемява?
    Здравей. Аз се обрязах преди осем месеца. Не забелязвам особена промяна. Само, където са били шевовете си седи лек белег, който е грапав въпреки всичките мазила и кремчета не се изглади, но не ми и пречи.

  18. #5693
    Цитирай Първоначално написано от rostimo Виж мнението
    Зависи от доктора, но моят каза да е с пълна, не е ставало въпрос за друга упойка.
    Колко ти струваше процедурата?

  19. #5694
    Цитирай Първоначално написано от coresnet Виж мнението
    Колко ти струваше процедурата?
    150 лева

  20. #5695
    Само? С упойка и всичко останало? При д-р Василев? Ако е така- супер. Някъде бях мернал нещо от рода на 600...

  21. #5696
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    600? Да не говориш обаче за лазерна операция?
    >>DjBelev<<

  22. #5697
    Цитирай Първоначално написано от coresnet Виж мнението
    Само? С упойка и всичко останало? При д-р Василев? Ако е така- супер. Някъде бях мернал нещо от рода на 600...
    Да, точно така. Доколкото лазерната той ми каза,че е над 1000 лева и няма никакъв смисъл,защото и при двете операции се слагат конци и е напълно ненужно.

    Ден 14 от операцията, всичко изглежда отлично, отока ту спада, ту намалява, но като цяло инструмента изглежда добре, мъката е първата седмица, после всичко си идва на мястото, чакам само да паднат конците и започвам да стрелям, но първите дни само с халосни. Нямам търпение да изпробвам новият банан.

  23. #5698
    Не, говоря за класическо обрязване. Просто по спомен някъде бях мернал сумата '600', не знам за кой лекар се отнасяше обаче... Иначе лазерното е 1500лв в Хил Клиник, другаде не знам да се прави такова. Лазерното има предимството, че разреза е по-точен и ръбовете зарастват по-добре, а освен това по време на самата операция травмата е по-малка (лазера коагулира кръвоносните съдове докато в същото време прави разреза, т.е. няма толкова кръв).

  24. #5699
    Можете ли да ми препоръчате клиника и добър уролог в Перник ?

  25. #5700
    Ден 26 от операцията, почти всички конци са паднали без един, няма отоци, но все още има леко кървене от гемчето, има ли нещо притеснително или е нормално ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си