.
Отговор в тема
Страница 49 от 233 ПървиПърви ... 394546474849505152535999149 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 201 до 1 225 от общо 5802
  1. #1201

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Да.
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  2. #1202
    Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
    Опериран съм от фимоза

  3. #1203
    Ако зададеш въпроса човешки може и някой да ти отговори.

  4. #1204
    Доста агресивен бях след операцията и още ме държи

  5. #1205
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
    Опериран съм от фимоза
    дефинирай по-ясно какъв е проблема, като по възможност степенуваш по приоритет нещата, които смяташ за проблем.

  6. #1206
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Sapphire99
    Първо здравейте на всички. Така да минем на въпроса. Значи как мога да определя дали имам Фимоза.Значи когато нямам ерекция без проблем си забелвам пишока ,но когато получа ерекция колкото и да опитвам не става а и ме боли зверски Фимоза ли е?
    здравей ,
    но първото условие за да получиш изобщо някакъв смислен отговор е да посочиш ВЪЗРАСТ!!!

  7. #1207
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от heros
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    здр

    зависи кога, какво и защо ти те било правено, моето момче.

    "частично обрязан" е мн общо нещо.
    водещо е какъв е бил проблема за да се наложи това?

    ако гемчето ти е било съхранено при "операцията" то може да бъде изтточник на това, което описваш. ако гемчето е отстранено - ще търсим проблема другаде, но със сигурност и сам разбираш, че инфото което споделяш е недостатъчно за реална оценка на проблема.
    Още като съм бил малък нашите са ме завели на лекар. И от тогава принципно мога да си забелвам главичката без проблеми. И имам голямото чувство , че гемчето обаче си стои там и може би от там идва целия ми проблем. Дайте съвет - какво да правя?
    около тази възраст стандартно пенисът бързо и бурно се променя като дължина и най-вече обем.

    щом "мога да си забелвам главичката без проблеми" (ако важи и за пениса е ерекция) - това е много добре!
    и ако проблемът въпреки това безпроблемно забелване в ерекция се състои само в чувстото на лек дискомфорт, при положение, че си на 14 и "нещо" някога вече ти е било правено - моят съвет е да изчакаш още около година поне преди да се предприемат някакви инванзивни мерки върху пишока.
    при състоянието, което описваш - има много голяма вероятност с повече интензивна "ръчна работа" при игра с пишока с малко упорство и постоянство за 6-8-12 месеца нещата сами да си дойдат по местата и изобщо да не се наложи намесата на хирург. просто никога не си играй "на сухо", винаги ползвай някакво смазващо средство - бебешко олио-ГЕЛ например или друго.
    разбира се, не бива да претупваш тази важна работа - ръчният масаж "за две минути под душа"

    ако всичко се развива добре след половин-една година не би трябвало повече да имаш проблем.

    ако не се получи - ще значи, че най-вероятно имаш наистина късо гемче. тогава ако се налага то може лесно бързо и безпроблемно да бъде отстранено, но през тази година пишокът ще е още наедрял и следователно ще е очевидно дали има проблем и къде точно е той.

    на 14 няма закъде да бързаш, още повече щом забелваш е ерекция безпроблемно!
    а и за година-две в медицината навлизат все по нови и нови, все по добри техники и технологии, което е добре дошло за теб.

    естествено ако настояваш - още сега предполагам мнозина биха ти решили проблема със скалпел в ръка, но лично моето мнение е изложено по-горе и се заключава във фразата: към момента (според описаното от теб) нищо не налага оперативна интеренция, като решението на проблема в буквалният и в преносният смисъл е в твоите ръце!

    толкова!

    ако има въпроси - пиши!

  8. #1208
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
    Опериран съм от фимоза
    дефинирай по-ясно какъв е проблема, като по възможност степенуваш по приоритет нещата, които смяташ за проблем.
    Супер чувствителен мие няма да мога да спяя тая нощ сигурно. Само да е допре до гащите и болката е ужасна. Изглежда мн зле в марлята. Доктора не ми каа кво да праа с чувствителноста утре май ще ми махат марлята и ще питам .

  9. #1209
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
    Опериран съм от фимоза
    дефинирай по-ясно какъв е проблема, като по възможност степенуваш по приоритет нещата, които смяташ за проблем.
    Супер чувствителен мие няма да мога да спяя тая нощ сигурно. Само да е допре до гащите и болката е ужасна. Изглежда мн зле в марлята. Доктора не ми каа кво да праа с чувствителноста утре май ще ми махат марлята и ще питам .
    бани на пишока със отварата на смрадлика и марлите ще паднат сами и безболезнено, за разлика от "докторското махане" ...

    всъщност нека се изкажат по въпроса точно миналите през това Момчета, SexyChild примерно вече трябва да е много компетентен по въпроса, но за жалост малко споделя от личните си преживявания в Общата тема, а спец той има какво да сподели в детайли

  10. #1210
    Здравейте, ще споделя какъв беше проблема при мене, защото досега не видях, някой да има подобни оплакваня и по тази причина да не изпада в паника ако му се случи.Месец след операцията започнах да се заигравам, но неможех да свърша, стигах до пиковия момент и просто нямаше оргазъм и еякулация.Пробвах няколко пъти (6-7) и неставаше и неставаше. Бях доста притеснен да не ми е станало нещо..все пак това изглеждаше като проблем засягащ синтеза на семенна течност и бях доста притеснен. След около 10 дена опити, бях много депресиран или по-скоро силно притеснен дали ще се оправя. Ня няколко пъти си кореспондирах с Доки и той ме уверяваше, че проблема е психически, което знаех че е възможно, но невярвах да е така при мен. След още 1-2 дена обаче, една вечер опитвах за пореден път с леко нежелание и отчаяние, когато усетих, че нещо е по-различно.След около 15минути мастурбация изживях първия си оргазъм и еякулация от 45 дни (което бие дори и Хартнет от филма 40 дни и 40 нощи ). Бях истински щаслив и неможех да повярвам, при положение, че не направих нищо различно. От тогава не съм имал подобен проблем.
    Ако на някой му се случи недай си боже подобно нещо да не се притеснява да пише....

  11. #1211
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Markosh
    Здравейте, ще споделя какъв беше проблема при мене, защото досега не видях, някой да има подобни оплакваня и по тази причина да не изпада в паника ако му се случи.Месец след операцията започнах да се заигравам, но неможех да свърша, стигах до пиковия момент и просто нямаше оргазъм и еякулация.Пробвах няколко пъти (6-7) и неставаше и неставаше. Бях доста притеснен да не ми е станало нещо..все пак това изглеждаше като проблем засягащ синтеза на семенна течност и бях доста притеснен. След около 10 дена опити, бях много депресиран или по-скоро силно притеснен дали ще се оправя. Ня няколко пъти си кореспондирах с Доки и той ме уверяваше, че проблема е психически, което знаех че е възможно, но невярвах да е така при мен. След още 1-2 дена обаче, една вечер опитвах за пореден път с леко нежелание и отчаяние, когато усетих, че нещо е по-различно.След около 15минути мастурбация изживях първия си оргазъм и еякулация от 45 дни (което бие дори и Хартнет от филма 40 дни и 40 нощи ). Бях истински щаслив и неможех да повярвам, при положение, че не направих нищо различно. От тогава не съм имал подобен проблем.
    Ако на някой му се случи недай си боже подобно нещо да не се притеснява да пише....
    благодаря от името на четящите

    но много бледо е описанието на всички онези терзания през които премина ......

    а Момчето си е точно Колега наясно с нерви, съдове и мускулни групи и точно като пикльо-специалист (с най-добро чувство е това!) се оказа в капна на собствената си нагласа и очаквания. почти два месеца се тревожех за него, но в крайна сметка Той погаси подпраговите страхове и вече си Е това което Е - Момче, та дрънка.....

  12. #1212
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Еми днес мина операцията не беше особено хубаво ужасно много боли чувствителноста и оня очилат гей не ми каза нищо :@ затова се обръщам към вас ако можете да ми кажете какво да правя
    Опериран съм от фимоза
    дефинирай по-ясно какъв е проблема, като по възможност степенуваш по приоритет нещата, които смяташ за проблем.
    Супер чувствителен мие няма да мога да спяя тая нощ сигурно. Само да е допре до гащите и болката е ужасна. Изглежда мн зле в марлята. Доктора не ми каа кво да праа с чувствителноста утре май ще ми махат марлята и ще питам .
    бани на пишока със отварата на смрадлика и марлите ще паднат сами и безболезнено, за разлика от "докторското махане" ...

    всъщност нека се изкажат по въпроса точно миналите през това Момчета, SexyChild примерно вече трябва да е много компетентен по въпроса, но за жалост малко споделя от личните си преживявания в Общата тема, а спец той има какво да сподели в детайли
    Еми без да има конкретен въпрос, не споделям много много.

    Иначе за момчето с голяма чувствителност, не се притеснявай. При мен положението беше по-критично, защото бях първа смяна, за 1 седмица ми се беше събрал общо 14-15 часа сън (сам смятай какво съм правил през останалото време, в което уж трябва да спа, просто не можех заради ерекциите ), беше 2 седмици преди края на първия срок, нямаше как да си взема бележка за училище, ходих като патка, т.е. пътя от нас до училище, който е 5 мин, го взимах за 15. Стоях само на чина и не мърдах, защото ми беше страшно кофти заради тази чувствителност. Ама не всичко изглеждаше толкова зле. На шестия ден след операцията, постепенно всичко започна да си идва на мястото. Чак на седмата вечер не се будих от ерекции, не ме болеше, само ми опъваха леко конците. А това с чувствителността изчезна нацяло до 12тия ден. Ще се наложи да потърпиш малко, но ще видиш, че ще се оправи.

    И аз като теб с нищо не мажех за тази чувствителност и тя се оправи от само себе си.

    На 28-я ден правих вече секс (т.е. на 14ти нямаше как просто )

  13. #1213
    Точно същото ми се случва : Немога да спя почти ако заспя ще е разкрачен с широк панталон без долни гащи а опре ли се само малко се събуждам. А ерекциите са ужасни.. Сега майка ми вари смрадлика и ще махам марлята и ме е страх :С ходя кат някаф старец и дъното на панталона ми е на колената и ходя надупен за да ми виси надоло и да не се опира никаде :Д. Супер грозни изглежда :С дано ми се оправи че не знам без него на къде
    Ти на колко години си ?

  14. #1214
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Точно същото ми се случва : Немога да спя почти ако заспя ще е разкрачен с широк панталон без долни гащи а опре ли се само малко се събуждам. А ерекциите са ужасни.. Сега майка ми вари смрадлика и ще махам марлята и ме е страх :С ходя кат някаф старец и дъното на панталона ми е на колената и ходя надупен за да ми виси надоло и да не се опира никаде :Д. Супер грозни изглежда :С дано ми се оправи че не знам без него на къде
    Ти на колко години си ?
    16

  15. #1215
    Махнах марлята и ся е оголен в гащите горкия се е изкривил и изглежда ужасно. Ако стоя на 1 място не ме боли направих и първата баня с смрадлика. Ся ще взема по широк слип че тоя ме стяга и се изкривява още повече притеснява ме някав където се опира в гащите е сух такъв и сбръчкан да се надяваме че като свикна ще е нормален.
    Междо другото как беше първия път и за първи път ли ти беше и каква е разликата ако не. Ако искаш ми отговори на лично
    Благодаря предварително
    А и аз сам почти на 16

  16. #1216
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Махнах марлята и ся е оголен в гащите горкия се е изкривил и изглежда ужасно. Ако стоя на 1 място не ме боли направих и първата баня с смрадлика. Ся ще взема по широк слип че тоя ме стяга и се изкривява още повече притеснява ме някав където се опира в гащите е сух такъв и сбръчкан да се надяваме че като свикна ще е нормален.
    Междо другото как беше първия път и за първи път ли ти беше и каква е разликата ако не. Ако искаш ми отговори на лично
    Благодаря предварително
    А и аз сам почти на 16
    Аз първоначално носих боксерки.

    Ще се оправиш не се притеснявай.

    Еми за първи път ми беше и стана супер.

  17. #1217
    моля , споделете след колко време ви е спаднал отока , че нещо вече почвам да се чудя дали въобще ще спадне . Мина почти месец.(28 дни)

  18. #1218
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от Sapphire99
    Първо здравейте на всички. Така да минем на въпроса. Значи как мога да определя дали имам Фимоза.Значи когато нямам ерекция без проблем си забелвам пишока ,но когато получа ерекция колкото и да опитвам не става а и ме боли зверски Фимоза ли е?
    здравей ,
    но първото условие за да получиш изобщо някакъв смислен отговор е да посочиш ВЪЗРАСТ!!!
    Еми на 14 съм =}

  19. #1219
    Цитирай Първоначално написано от SexyChild
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Махнах марлята и ся е оголен в гащите горкия се е изкривил и изглежда ужасно. Ако стоя на 1 място не ме боли направих и първата баня с смрадлика. Ся ще взема по широк слип че тоя ме стяга и се изкривява още повече притеснява ме някав където се опира в гащите е сух такъв и сбръчкан да се надяваме че като свикна ще е нормален.
    Междо другото как беше първия път и за първи път ли ти беше и каква е разликата ако не. Ако искаш ми отговори на лично
    Благодаря предварително
    А и аз сам почти на 16
    Аз първоначално носих боксерки.

    Ще се оправиш не се притеснявай.

    Еми за първи път ми беше и стана супер.

    Добре че си ти да ме успокояваш дано всичко мине ок

  20. #1220
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от penata134
    Страхотна тема и браво на batkodoki за положените усилия и помоща му.

    За съжаление и аз трябва да се отчета в тази тема.
    "Оплаквам се" от фимоза (поне така мисля), тоест не мога да си забеля главичката във възбудено състояние (стигам до по-малко от средата). При спокойно състояние нямам подобен проблем.
    На 17 години съм.

    Тук чета предимно за операции, мазане и т.н., от което наистина ме побиват тръпки. Не може ли да стане по някакъв друг начин? Главичката ми е много чувствителна по принцип (може би от това, че е покрита с кожа през цялото време) и въобще не я пипам, пък камо ли мъченията, които някои от вас злополучни момчета описвате.

    Нужна ли е допълнителна информация, за да получа съвет?
    здр

    до операции и др побиващи тръпки манипулации обикновено се стига СЛЕД като са изчерпани всички опити за консервативно лечение, или когато по презумпция е ясна неговата безперспективност.

    да, ако споделиш детайлно конкретният при теб проблем - би могъл да се надяваш да получиш мнение имащи/имали сходен такъв.
    Проблемът (17 г.):
    1) Не се забелва в ерекция (при спокойно състояние няма проблем).
    2) Главичката има изключително силна чувствителност, не търпи външно докосване.

    Решението от вас, hopefully.

  21. #1221
    ААА сърби ме ужасно многооо май щото се топят животинските конци ааааааа умирам

  22. #1222
    Здравейте ,
    утре ми предстои операция на къса юздичка в болница Вита София.
    На 19 години съм ,не ме притеснява самата операция ,а доколко тя ще повлияе на двете ми приоритетни неща - спорта и секса... Имам 3 въпроса :
    1.Ще мога ли от понеделник (3 дни след операцията) да тичам ?
    2.Кога ще мога да правя секс
    3.Остават ли някакви белези

    Поздрави и Благодаря предварително !

  23. #1223
    Цитирай Първоначално написано от Bobi89
    Здравейте ,
    утре ми предстои операция на къса юздичка в болница Вита София.
    На 19 години съм ,не ме притеснява самата операция ,а доколко тя ще повлияе на двете ми приоритетни неща - спорта и секса... Имам 3 въпроса :
    1.Ще мога ли от понеделник (3 дни след операцията) да тичам ?
    2.Кога ще мога да правя секс
    3.Остават ли някакви белези

    Поздрави и Благодаря предварително !
    1. При всеки е индивидуално, лично аз 1 седмица не можех да вървя, влачих се и едва пристъпвах, какво остава за бягане.
    2. След 25-30 дни.
    3. Няма никакви белези.

  24. #1224
    Цитирай Първоначално написано от SexyChild
    Цитирай Първоначално написано от Bobi89
    Здравейте ,
    утре ми предстои операция на къса юздичка в болница Вита София.
    На 19 години съм ,не ме притеснява самата операция ,а доколко тя ще повлияе на двете ми приоритетни неща - спорта и секса... Имам 3 въпроса :
    1.Ще мога ли от понеделник (3 дни след операцията) да тичам ?
    2.Кога ще мога да правя секс
    3.Остават ли някакви белези

    Поздрави и Благодаря предварително !
    1. При всеки е индивидуално, лично аз 1 седмица не можех да вървя, влачих се и едва пристъпвах, какво остава за бягане.
    2. След 25-30 дни.
    3. Няма никакви белези.
    Кофти брат...Ама тебе юздичката ли са ти рязали или си обрязан ,щото второто май е по-тежко...

  25. #1225
    Я обяснете повечко за баните с смраслика по колко време се правят и конците животинските кога се стопяват ?
    Отдоло главичката ми е направо леш и се чудя кога ще зарастне това ;( мн е гадно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си