.
Отговор в тема
Страница 4 от 233 ПървиПърви 123456781454104 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 5802
  1. #76
    Във всяка по-голяма болница го правят,да не кажа всяка болница.

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от Silver Club
    Във всяка по-голяма болница го правят,да не кажа всяка болница.
    А пич да те питам сега след операцията нещо повече трябва ли откъм страна хигиена или?Че аз ся на наще ще кажа сиг към началото на декември та да знам.И също тея 10 дена дето ти е марля и прочие ти къпеш ли се нещо...как го поддържаш чист.Благодаря предварително за отговора

  3. #78
    Ми като маймуна се къпя ,не е слагам една шумоляща торбичка на гологлавия и една ластичка одзаде и се къпя съвсем нормално,ама т'ва само с марлята иначе сега се къпя съвсем нормално,даже утре съм на преглед,да видим какво,ще каже доктора...

  4. #79
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Абе аз като гледам всички прибегват до уролога хахахахаха

  5. #80
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    256
    Цитирай Първоначално написано от Silver Club
    Ми като маймуна се къпя ,не е слагам една шумоляща торбичка на гологлавия и една ластичка одзаде и се къпя съвсем нормално,ама т'ва само с марлята иначе сега се къпя съвсем нормално,даже утре съм на преглед,да видим какво,ще каже доктора...
    Обрязан ли си?

  6. #81
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от kkkl
    И аз мисля че имам фимоза и скроо ще се подложа на операция ,но има едно усложнение...главичката ми е възпалена..искам да знам каква е процедурата . Първо възпалението ли се лекува?Също така имам и проблеми с уринирането , често е и по-изявено нощем като е на етапи , в смисъл някой път не ми се ходи толкова често но някой път ми се ходи.Преди ми ставаше на балон като уринирам..това е признак за фимоза , нали? Но освен фимоза може ли да има нещо друго?
    задължително първо трябва да се излекува възпалението (освен ако не е мн спешен случай) и после да се прави операция ако се налага.

    възпалението създава силно кисела среда в тъканите и в тази среда локалните анестетици/местната упойка се разлага изключително бързо като не се постига пълно обезболяване, както в нормалния случай. това води до неприятни болезнени усещания по време на самата операция, които ако няма възпаление не се получават понеже упойката си действува в пулнота.
    тук ппише едно момче cracken, при него се е получил точно този неприятен ефект.

    когато има възпаление и се налага операцията все пак да бъде извършена за обезболяване се ползват други методи, не локална анестезия

  7. #82
    "Cracken" колкото и да не искам да го кажа,Да обрязах се просто нямах друг избор. [/quote]

  8. #83
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Silver Club
    "Cracken" колкото и да не искам да го кажа,Да обрязах се просто нямах друг избор.
    [/quote]

    след като Авраам - бащата на Евреите, Иисус Христос - бащата на Християните, Мохамед - бащата на Мюсюлманите са били обрязани - ти какъв Си че да се срамуваш че приличаш на тях?!

  9. #84
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    256
    Цитирай Първоначално написано от Silver Club
    "Cracken" колкото и да не искам да го кажа,Да обрязах се просто нямах друг избор.
    [/quote]
    Защо да не искаш да го кажеш??? И аз се обрязах преди 2 седмици и изобщо не съжалявам!!! Имах фимоза и се спрях на тази манипулация , за да се реши този проблем ЗАВИНАГИ... сега и хигиената е много проста , се едно си миеш ръцете. Или ти се притесняваш от това някой да е ти се подиграва и да ти вика "РЕЗАН" ??? На мене само конците останаха да си паднат до една седмица би трябвало... НЕ СЪЖАЛЯВАИ!!!

  10. #85

  11. #86
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Здравейте на всички и мен ме обрязяха понеже имах късо гемче току що се прибирам от болницата операцията беше много бърза болеше малко защото ме намазаха с нещо много гадно и щипеше много гадно и като ми забиха местната упойка в пениса също болеше и по време на операцията болеше но сега съм по добре радвам се че отидох на уролог поздрави на всички дано вие нямате такива проблеми като мене

  12. #87
    GD поздравления батка и аз се чувставам отлично след операцията.А Cracken значи горе долу по едно време сме си направили операциите при мен днес става 2 седмици и 3 дена от операцията ама конците ми паднаха преди 2-3 дена начи и при тебе трябва да падат вече днеска,ще отида на преглед да видя какво ще ми каже лекаря,а за притеснението малко ми е тъпо,защото до онзи ден виках по стадионите на турците "Резаци" а сега съм един от тях,ама е за добро не съжелявам...

  13. #88
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    256
    Цитирай Първоначално написано от Silver Club
    GD поздравления батка и аз се чувставам отлично след операцията.А Cracken значи горе долу по едно време сме си направили операциите при мен днес става 2 седмици и 3 дена от операцията ама конците ми паднаха преди 2-3 дена начи и при тебе трябва да падат вече днеска,ще отида на преглед да видя какво ще ми каже лекаря,а за притеснението малко ми е тъпо,защото до онзи ден виках по стадионите на турците "Резаци" а сега съм един от тях,ама е за добро не съжелявам...
    Ами ирония, и аз така виках дори и сега ми се случва да кажа някоя такава реплика ... мене ме оперираха на 5 , което прави 14 дена. Дано конците да паднат по-бързо

  14. #89
    А значи си бил преди мен моята операция беше на 9-ти,а днес бях на преглед и ми е останал 1 конец.Доктора ми каза повече да не ходя и баните с калиев перманганат ми каза повече да не ги правя....

  15. #90
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    256
    Цитирай Първоначално написано от Silver Club
    А значи си бил преди мен моята операция беше на 9-ти,а днес бях на преглед и ми е останал 1 конец.Доктора ми каза повече да не ходя и баните с калиев перманганат ми каза повече да не ги правя....
    Епа аз само в началото правих с смрадлика и други такива... Сега като че ли от едната страна 1-2 конеца са се изпарили , а иначе при тебе отока колко време продължи ?

  16. #91
    Абе хора аз преди 2 години не можех да си забелвам главичката ама сега да чукна на дърво нямам такъв проблем! Нито ме боли нито нищо ! Възможно ли е да съм се оправил с времето
    A.C.A.B - All cops are bastards

  17. #92
    Епа аз само в началото правих с смрадлика и други такива... Сега като че ли от едната страна 1-2 конеца са се изпарили Very Happy , а иначе при тебе отока колко време продължи ?
    Ами при мен докато бях с превръзката само тоест по-малко от седмица

  18. #93
    И аз май имам фимоза.. на 14 години съм в ерекция немога да си го забеля ..Може и да мога,но като опитам много ме е естрах и малко ме боли .. Може ли да ми стане нещо ако напъна ?Но в покой си го забелвам без проблем ..

  19. #94
    Ми много вероятно е да нараниш и разкъсаш Гемчето ако наистина имаш Фимоза,при моята си бях прецакал Гемчето в опитите си да го заголя надървен....УРОЛОГ---->

  20. #95
    zdr
    Ot pro4enoto mislq 4e imam sinehii. Zna4i kato bqh maluk nqkav lekar idva6e i mi opuva6e koji4kata i mn bole6e. Ot tova ne se orpavih. Kato bqh na 9-10 pak me vodiha tozi put drug lekar me pruska s ne6to po glavi4kata i posle s nqkav instument mi pravi ne6to i adski bole6e. Ot tova v momenta po4ti mi se zagolva glavi4kata. Kakvo da pravq? Sinehiite ne se opravqt s obrqzvane nali? на 14 съм

  21. #96
    Ми няма к'во да питаш нас утивай при Уролог!!!

  22. #97
    Silver , Cracken и аз преди 13 дена претърпях тази операция та вапроса ми е кога падат конците , оттока и раничките около конците следствие от шиенето , колко време се правят бани с смрадлика и кога пада чуствителността а и от кога почнахте да се къпете и как се чуствате вече , предварително ви благодаря

  23. #98
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    256
    Цитирай Първоначално написано от med_boy
    Silver , Cracken и аз преди 13 дена претърпях тази операция та вапроса ми е кога падат конците , оттока и раничките около конците следствие от шиенето , колко време се правят бани с смрадлика и кога пада чуствителността а и от кога почнахте да се къпете и как се чуствате вече , предварително ви благодаря
    Еми на мене конците почти ми паднаха, остана един като са минали около 20 дена от операцията, около 20 дена и трябва да ти паднат. Проблем с чуствителността вече нямам, в началото имах доста голям проблем, всеки допир беше неприятен, но малко по малко стана работата, а и аз обличах дрехи на 4тия ден от операцията и ходех като патица, но свикнах Отока ми спадна до седмица ! Не виждам да имам някакви рани по пеница ! Аз лично само 5-6 пъти сам правил бани с квото и да е. Почнах да се къпа на 2рата седмица. Сега се чуствам перфекно , не съжалявам, че го направих въпреки сичко Ако те инт нещо други питай

  24. #99
    Cracken на мене всичките шевове са покрити с рана ( коричка ) защото имаше усложнение и са ми засегнали капиляр като са шили и целия е в рани и за това те питах а притебе на 20 ден всичко вече е наред така ли , при тебе нямаше ли ранички никъде

  25. #100
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    256
    Отиди при доктора който те е оперирал да те погледне най добре ! Иначе при мене всичко си е на ред ,но и при мен имаше проблем кръвоносните съдове били разширени и не ме фана много добре опойката и се наложи да ме опоят...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си