.
Отговор в тема
Страница 51 от 233 ПървиПърви ... 4147484950515253545561101151 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 251 до 1 275 от общо 5802
  1. #1251
    Те са супер мн печени ии никога няма да ми кажат нещо...просто ме е срам.
    Не може ли примерно да отида сам ии там да ми извършат процедурата и готово..?
    ала бала

  2. #1252
    На 14 е изключено да ти направят процедурата просто така (ако процедурата не е пломба на зъб). Срам не срам, говориш с тях. След като няма да ти кажат нищо, къв ти е проблемът? Е, по дяволите, те са те създали, на някви хора от някъв форум, които дори не знаеш как изглеждат и кви са можеш да го кажеш, а на тях не?! Не те разбирам...

  3. #1253
    Тук съм анонимен, за това не ме е срам.Явно ше се наложи да говоря с тех...офф
    Благодаря все пак..
    ала бала

  4. #1254

  5. #1255

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    64
    Аз не мисля, че 14 е прекалено малка възраст за започване на полов живот, защото при всеки човек е различно, всеки има различна генетика и се развива по различен начин. Един на 14 се равнява на друг на 18 например. Така, че като не познаваме момчето не можем да кажем рано ли е или не за секс. Иначе относно късото гемче трябва да говори с родителите си и след това да се направи операцията при лекар. Нещата ще се оправят.

  6. #1256
    ем мойте пробелми са :
    1. Като ми е станал не мога да го забеля под ръба на главата.Пробвал сам да го забелвам и съм оспявал но много боли
    2. Като ми е в нормално състояние и го забеля от 1та страна главата ми е 'захапала' някфа част от кожата ,а пък от другата си е добре нз що така ма ...
    3. В нормално състояние кожичката ми е над главата но не я забелвам като пишкам смис треа ли ?
    Говорих с наще и те казаха след като прочетоха заболяванята че ми няяло нищу ...
    На 15 съм и съм още девствен и се питам как ше пра секс като не моа си забеля главата като ми е станал .... или как ше слагам презерватив ....

    Дайте некфи предложения кфо мое да е фимоза ли , късо гемче ли нз и аз вече

  7. #1257

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    64
    Аз лично виждам индикации както за фимоза, така и за късо гемче. Трябва да посетиш лекар.

  8. #1258
    Цитирай Първоначално написано от senseq
    ем мойте пробелми са :
    1. Като ми е станал не мога да го забеля под ръба на главата.Пробвал сам да го забелвам и съм оспявал но много боли
    2. Като ми е в нормално състояние и го забеля от 1та страна главата ми е 'захапала' някфа част от кожата ,а пък от другата си е добре нз що така ма ...
    3. В нормално състояние кожичката ми е над главата но не я забелвам като пишкам смис треа ли ?
    Говорих с наще и те казаха след като прочетоха заболяванята че ми няяло нищу ...
    На 15 съм и съм още девствен и се питам как ше пра секс като не моа си забеля главата като ми е станал .... или как ше слагам презерватив ....

    Дайте некфи предложения кфо мое да е фимоза ли , късо гемче ли нз и аз вече
    Кажи на вашите да те водят на лекар пак той ако реши да процедира както трябва . Но ако имаш фимоза и/или късо гемче те съветвам да се оперираш аз го направих и съм много щастлив ;}

  9. #1259
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    Тази седмица казах на баща си, а другата ще ходя при личния за направление. Искам да попитам нещо: защо непосредствено преди операцията трябва да се бръсна/депилирам? Полето на действие на хирурга е далеч от окосмената част и предполагам, че дори да не съм се обезкосмявал 1 седмица няма да е проблем. Все пак е въпрос на дни да свикна след това и да се обръсна когато сметна за добре.
    не винаги е задължително обезкосмяването (зависи какво точно ще се прави, по каква методика и с каква техника), но то винаги е желателно.

    съображенията са няколко: в нормално състояние винаги има спонтанно опадащи косми и макар и минимален съществува риск те да попаднат в оперативното поле.
    същото важи и за началният етап на възстановителният период. никак не е желателно някое косъмче да врастне в раната...

    хубаво е самото обезкосмяване да стане ден-два преди самата манипулация, като смисълът на това е кожата да има време да реагира, да затвори отворените пори, които биха мохли да станат врата на входна инфекция. след обезкосмяването къпането с антибактериален сапун/шампоан/гел е желателно точно а с тази цел. не бива да се допуска появата на "малки бели гнойни пъпчици".
    някой беше споделил едно добро решение: депилация с кремче вместо стържене с бръснач при който винаги има микротравми по кожата.

    НО ако решите да ползвате химически епилатор /крем, гел и прочие/ ВИНАГИ предварително проверете дали не сте алергични към него и дали самият той не предизвиква възпаление!

  10. #1260
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Sapphire99
    Здравейте на всички . Преди 3 дни се оперирах и всичко е наред махнаха ми марлите и почнах със смрадликата . Най ми е кеф ,че не съм на даскало . Операциата мина перфектно за 20-тина минути бях готов ,а през цялата операция си лафих със сестрите . Така ,че ако имате проблем отивайте и не мъ мислете много . Искам само да попитам баткодоки: С какъв сапун да се мия ,защото опитах D*ve ала бала ама нещо не ми понясят. И има ли някакав лек за нощните ерекции ,че ...
    сам ще си намериш подходящото миещо средство за пишока по метода на проба-грешка

    в началото пробвай с хубав БЕБЕШКИ САПУН/ГЕЛ/ШАМПОАН купен от аптека.

    когато всичко поотмине ще ползваш бебешко олио-ГЕЛ след всяко къпане както и при всяка игра с пишока, това ще поддържа чувствителността му нормална, няма да позволи снижаване, а и ще има перфектен красив вид.

  11. #1261
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от kurdt
    Така, здравейте, искам да попитам някой опериран/разбиращ. При обрязването колко време се възтановяваш. В какво се състои това възстановяване. Ще мога ли да тичам и да тренирам. Да клякам. Ако не, колко време. Ако ми разясните тези неща ще съм ви благодарен. Може и някъде да са писали, но 83 страници не се преглеждат лесно
    не може в два-три реда да се отговори подробно на това, което питаш

    отговори на повечето неща има в нишката на темата ситуирани като конкретни случаи. ако темата представлява интерес за теб, ще отделиш час да проучиш опита "от първа ръка" описан в нея

  12. #1262
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Операцията ми беше на 16-ти. Вече ми се обели главичката и изглежда супер. Оттока почти спадна. Останаха гадните конци но ще се стопят правя по 1 баня с смрадлика на ден. Моите лекари не ми дадоха никакво напътствия за нищо но като гледам съм тръгнал да се оправям. Вече няма голяма чувствителност само доло където трява да е гемчето има. Опериран съм от фимоза но май и гемчето ми е премахнато. Идващият понеделник ще ходя на преглед. Само остава да се разкарат гадните конци Според вас всичко нормално ли се развива щото след 20-тина дни ще ходя при момичето ми и очаквам да съм сексуално активен ) На 15 съм.
    съвсем нормално се развиват при теб нещата

    ето, виждаш ли, че и чувствителността (която така те тревожеше) се нормализира, а пък и визията е вече съвсем друга, да не говорим за функционалността

  13. #1263
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Jingles
    МАй и на мен ми се налага такава операция Изчетох сички 83 страници и явно имам "късо гемче" + фимоза ....... Искам няколко нешта да попитам:
    1.Мама и тате имат пари (не сме притеснени финансово) и могат да си позволят всяка болница.Коя е най-добрата според вас?
    2.Опойката.Аз много се притеснявам и мисля да си направя ПЪЛНА смисул напрао да заспя.
    3.От какво точно се състои операцията?(Кожата ли ти махат или кфо?)
    4.Има ли някакво мазило да се избегнат тези истории

    Мн се притеснявам.Плз някой от тези които са го преживели да пишат.
    чакай малко и недей рева

    на 13 е малко трудно и за спец да прецени дали има или няма релативна фимоза, а ти си тръгнал сам да си поставяш диагнози

    това, че пишока позволява забелване в покой и факта, че си на 13 е огромно предимство. вероятността изобщо да не се стига до оперативна интервенция е много голяма.

    пиши на ЛС, ще ти обясня какво да пробваш да правиш за целта.

  14. #1264
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Bobi89
    Както вече казах ,оперираха ме от късо гемче ,днес е 6-ти ден ,утре ще ми махат конците...Според доктора всичко е наред...Тренирам на 100% от 4-тия ден ,никъв проблем...Обаче на дневен ред идва другата ми нужда - секса.Та ,там ,където е било гемчето ,имам 4 шева ,мястото между двата централни ми е станало едно топченце (където са вързани конците) и е АДСКИ чувствително от докосване - като го докосна докато си правя промивките целия изтръпвам...Въпроса е кога ще си стане нормално ,защото в сегашното положение секса би бил мъчение...Примерно ,дали още 4-5 дни ,щото имам няколко навити мацки и вече ме избива на насилие !
    Изобщо на всички претърпяли тая операция ли се случва това ?Споделете опита си ,също бих бил благодарен на бате ДОки ,да каже, кво мисли по тоя казус...
    натисни на баните със смрадлика.

    снабди се с една туба от прословутото бебешко олио-ГЕЛ с екстракт от лайка.

    скоро трябва да отшуми и да си съвсем "боеспособен", но няма смисъл да прибързваш

  15. #1265
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от batIvo
    Здравейте!
    Първо искам да благодаря на баткодоки и на всички в форума които са споделяли опит,давали съвети и кураж.Вчера ми направиха пълно обрязване с пълна упойка.(на 15 съм)Не беше страшно.Събудиха ме сутринта, дадоха ми престилка, легнах на масата, приспаха ме нито боли нито нищо.Като се събудих 30мин след "операцията" бях доста замаян и усещах болка тогава ми биха течен аналгин и след 15 мин нищо ми нямаше.Поспах после ядох движех се дори, уринирах съвсем нормално(за мое учудване)без парене, без болка.Вечерта не беше приятно събуждах се 6-7 пъти от ерекции и не съм псал кой знае колко.Днес ме изписаха...всичко нормално.Вървя като патка, мога и нормално, но е много неприятно и има болка при допир.От утре започвам баните със смрадлика(тетра).Само 1 въпрос имам.Утре когато направя първата баня със смрадлика какво ще стане с марлята?Трябва да падне и да сложа нова или изобщо без марли да я карам какво мислите?
    отварата от смрадлика има и това приятно свойство, че чрез нея много лесно и безболзнено се свалят "отлепят" марлите наложени на пресни рани.
    в първите няколко дни, особено ако се ползват мазила или спрейчета е добре да се слага нова марля.
    след няколко дни марлята вече е излишна и повече пречи отколкото да помага. но това се обсъжда с оператора извършил интервенцията.

  16. #1266
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от DeadpooL
    Ден 13 от операция на гемчето и фимоза имам още конци но като цяло е добре и след 1 час обработка направих първата си чекия след операцията и успях и да свърша и като гледам темите другите на по 40-тия ден немогат нз поне вече не ме е страх ся само да се доуправи чувствителноста и да паднат конците и ще е супер
    добре, добре

    купувай вече бебешкото олио-ГЕЛ, което става за след баня, за игра, а и за секс

  17. #1267
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Joro951
    Аз имам късо гемче и като се опитвам да правя секс ме боли...
    Искам да се оперирам, но не искам нашите да знаят иии..нз...
    на колко са готови са секс - решението вземат и двамата партьнори, носят си отговорноста и няма защо да го коментирам.

    но щом си на 14 - нищо не можеш да предприемеш, що се касае до лечение/операция на своя глава без изричното писмено съгласие на родител.

    късото гемче е много лесно решим проблем (ако се касае само за късо гемче естествено, а не е някаква комбинирана форма).

    мога само да те уверя, че в това няма нищо срамно, а родителите хубави-нехубави винаги искат възможно най-доброто за децата си, така, че просто ги постави в течение на проблема.

  18. #1268
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от senseq
    ем мойте пробелми са :
    1. Като ми е станал не мога да го забеля под ръба на главата.Пробвал сам да го забелвам и съм оспявал но много боли
    2. Като ми е в нормално състояние и го забеля от 1та страна главата ми е 'захапала' някфа част от кожата ,а пък от другата си е добре нз що така ма ...
    3. В нормално състояние кожичката ми е над главата но не я забелвам като пишкам смис треа ли ?
    Говорих с наще и те казаха след като прочетоха заболяванята че ми няяло нищу ...
    На 15 съм и съм още девствен и се питам как ше пра секс като не моа си забеля главата като ми е станал .... или как ше слагам презерватив ....

    Дайте некфи предложения кфо мое да е фимоза ли , късо гемче ли нз и аз вече
    това "захапване" в покой може да е слепване т.е синехии и проблема да идва от там.

    възможно е и да е няква форма на фимоза с или без синехии, с или без късо гемче

    трябва да те види спец "на живо"

  19. #1269
    Здравейте колеги!

    Имам въпрос към batkodoki: На 16 февруари ми беше операцията (пълно обрязване). на 25 години съм. Една седмица след операцията посетих лекаря за да ми махне конците и вече мина още една седмица оттогава и тъй като всичко зараства много добре и няма рани или отоци забелязвам, че отдолу, където е гемчето като са ме шили мисля че има останал конец, който не е махнат. Има ли шанс този конец да падне сам, зашото операцията ми е правена в софия, а аз живея в бургас и не ми се ходи до там само за това.

    Благодаря предварително!

  20. #1270
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Gutierez
    Здравейте колеги!

    Имам въпрос към batkodoki: На 16 февруари ми беше операцията (пълно обрязване). на 25 години съм. Една седмица след операцията посетих лекаря за да ми махне конците и вече мина още една седмица оттогава и тъй като всичко зараства много добре и няма рани или отоци забелязвам, че отдолу, където е гемчето като са ме шили мисля че има останал конец, който не е махнат. Има ли шанс този конец да падне сам, зашото операцията ми е правена в софия, а аз живея в бургас и не ми се ходи до там само за това.

    Благодаря предварително!
    щом всичко се развива нормално, няма смисъл за едно само конче да биеш път през цяла БГ

    можеш и сам да си го свалиш, а ако не умееш или се страхуваш - всеки хирург би го сторил за минутка.

    не би било зле да опишеш вкратце твоята история, докторските обяснения са едно, но много момчета предпочитат да чуят от устата на човек вече минал през "това" как точно стават нещата

  21. #1271
    Благодарности на batkodoki за бързия отговор!

    Как станаха при мен нешата? На 16 февруари отидох до болницата за операция ( пълно обрязване). Операцията започна към 1 часа на обяд и продължи 30 минути. Бях с местна упойка. няма страшно упойката не боли, усеща се 2-3 пъти боцкане по пишката, около главичката и в основата, но пак да го кажа болката е много малка и е само в момента на боцването за 2-3 секунди. Оттам нататък нямаше никаква болка, само накрая при шиенето усетих лека болка и помолих да ми сложат още упойка. Около 1 час след операцията упойката ме пусна и имах болки на самото място, все едно съм се порязъл, но не беше много зле и ме болеше не повече от половин час. След още половин час си тръгнах от болницата най спокойно, без да вървя като патка Тук имам един съвет към всички на които им предстои операцията - носете по тясно бельо, за да може по този начин пишока да застане на едно място и да не се мърда много На съшия ден след операцията не съм се прибирал, а излязах с приятели. Единственото неприятно нещо след операцията беше чувсвителността на главичката, но след около седмица и този проблем се оправи. Неприятни са също и среднощните ерекции, които при мен бяха по 4-5 на нощ, доста продължителни и неконтролируеми, но доколкото разбирам и това може да се предотврати. На 2 ден след операцията ми смениха превръзката, а на третия ми я махнаха. Правил съм си промивки само първата седмица само със йодасептадон. След като мина една седмица от операцията ми махнаха конците.
    Вече са минали 2 седмици от операцията, няма рани или болка, всичко е идеално и пишока изглежда много добре. Спазвам съвтите на batkodoki за мазането с бебешко олио- гел. Надявам се да съм ви бил в помощ. Ако имате някакви въпроси ...

    На всички които им предстои операция- отивайте смело, няма страшно, няма болка, ще се възстановите много бързо и ще сте много доволни от резултата! успех

  22. #1272

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    64
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki


    купувай вече бебешкото олио-ГЕЛ, което става за след баня, за игра, а и за секс
    за секс може да става, ако не се ползва презерватив. ако се ползва презерватив не трябва да се ползват лубриканти на мазна основа, а само такива на водна основа, защото мазните повреждат презервативите. Има си специални лубриканти за вагинален и анален секс, мисля че те трябва да се използват при секс.

  23. #1273
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    Тази седмица казах на баща си, а другата ще ходя при личния за направление. Искам да попитам нещо: защо непосредствено преди операцията трябва да се бръсна/депилирам? Полето на действие на хирурга е далеч от окосмената част и предполагам, че дори да не съм се обезкосмявал 1 седмица няма да е проблем. Все пак е въпрос на дни да свикна след това и да се обръсна когато сметна за добре.
    не винаги е задължително обезкосмяването (зависи какво точно ще се прави, по каква методика и с каква техника), но то винаги е желателно.

    съображенията са няколко: в нормално състояние винаги има спонтанно опадащи косми и макар и минимален съществува риск те да попаднат в оперативното поле.
    същото важи и за началният етап на възстановителният период. никак не е желателно някое косъмче да врастне в раната...

    хубаво е самото обезкосмяване да стане ден-два преди самата манипулация, като смисълът на това е кожата да има време да реагира, да затвори отворените пори, които биха мохли да станат врата на входна инфекция. след обезкосмяването къпането с антибактериален сапун/шампоан/гел е желателно точно а с тази цел. не бива да се допуска появата на "малки бели гнойни пъпчици".
    някой беше споделил едно добро решение: депилация с кремче вместо стържене с бръснач при който винаги има микротравми по кожата.

    НО ако решите да ползвате химически епилатор /крем, гел и прочие/ ВИНАГИ предварително проверете дали не сте алергични към него и дали самият той не предизвиква възпаление!

    Добре. Точно преди операцията ще се депилирам с някакъв крем и задължително след това - антибактериален сапун! Обаче имам един друг въпрос. По начало съм си обилно окосмен по цялото тяло, а обезкосмявам само интимните части, подмишниците и лицето. Искам да попитам: Ще пречи ли при операцията като съм се обезкосмил старателно отдолу, а краката ми си стоят космати? Все пак пенисът е между тях и се чудя дали няма опасност да попадне някой косъм където не трябва. Разберете ме, нямам нервите да обезкосмявам цялото си тяло.Това по този въпрос.

    Сега ще споделя какво стана вчера, когато отидох до личния си лекар за направление.
    Влизам аз в кабинета и казвам, че имам лека форма на фимоза. Той ми казва "сваляй гащите " при което аз почнах да му обяснявам, че формата е лека и в нормално състояние не личи и извадих телефона си за да му покажа снимки в еректирало състояние. Той каза "бе махни го сега тоз GSM, сваляй гащите да видим к'во имаш" и аз ги свалих. Каза ми да го забеля и аз го направих, при което каза "никаква фимоза нямаш, струва ти се" , а аз започнах да му обяснявам как в еректирало състояние го правя трудно и ме боли и настоях да му покажа снимките. Той не пожела и каза, че нямам фимоза, но ако искам може да пише, че имам, и ЗОРЛЕН може да ме оперират и ми заобяснява как решението е обрязване. Продължих да поддържам своята теза и му казах, че няма да е ЗОРЛЕН, а трябва, защото наистина имам проблем. ТОГАВА ТОЙ СТИГНА ДО ГЕНИАЛНОТО УМОЗАКЛЮЧЕНИЕ, ЧЕ ИМАМ ПАРАФИМОЗА И ЧЕ ТОВА НЕ НАЛАГАЛО СПЕШНА ОПЕРАЦИЯ И МОЖЕ ДА НЕ БЪРЗАМ!!!! Добре, това означава, че или аз не мога да чета, или той е АДСКИ НЕКОМПЕТЕНТЕН лекар, който по-рано дори е практикувал като ХИРУРГ! Можете ли само да си представите в каква държава живеем!?! Не спорих с него за да не помисли, че му се правя на отворен. Тръгнах си. Другата седмица ще отида пак да взема направление за уролог, защото говорих с един такъв, който е познат на баща ми. Стискайте палци операцията да стане този месец и да мине леко. А за тези, които не разбраха за какво говоря, ето какво е писал Батко Доки за парафимозата:


    ПАРАФИМОЗАТА Е СПЕШНО СЪСТОЯНИЕ!
    Получава се, когато момче с фимоза принудително, насилствено - при мастурбация или полов контакт - оголи, забели главичката и тесният отвор на препуциума /кожичката/ се изтегли зад сулукс коронариус /ръбчето, периферията, короната/ на главичката и не може да се върне обратно. Образувалият се тесен пръстен ЗАД главичката притиска съдовете и смущава кръвната циркулация. От застоя се получава бързо увеличаващ се ОТОК на тесния пръстен и главичката и той изключва връщането на кожичката. Главичката и пръстена добиват синкав цвят, което показва че клетките страдат от кислороден глад понеже няма обмяна на кръв. Скоро след това започва некроза, гангрена - клетките на главичката умират от недостиг на кислород. Един глупак беше писал: "по добре ОТРЯЗАН, отколкото обрязан" - е точно това чака всеки с фимоза направил парафимоза и чакал "да се оправи само"! ЗАПОМНЕТЕ: заклещи ли се кожичката зад главичката НЕЗАБАВНО ОТИВАЙТЕ ПРИ ДЕЖУРЕН ХИРУРГ! ВЕДНАГА!!! Въпрос на минути до часове е дали ще имате изобщо пишка или след като направи гангрена ще я отрежем за да ви спасим, ако че за какво ви е такъв живот след това не знам! Ето ТАКА изглежда парафимозата и нейното лечение.



    На Батко Доки мога само да кажа БРАВО и БЛАГОДАРЯ за помощта му в този форум, а за този самозван мой лекар -

    ЖИВОТЪТ Е КРАТЪК, ПРОСТОТИЯТА - ВЕЧНА!!!!!!!!!!!!!!!!!

  24. #1274

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    64
    Да, абсурд е да имаш парафимоза. Този лекар наистина е некомпетентен. По-добре го смени.

  25. #1275
    Хайдутин , по-добре дай 20-30 лева и отиди на частен преглед . На мен пределно ми е ясно , че личните лекари са пенкелери , които нямат каквито и да е медицински познания .
    Тези , които стават имат частни кабинети и са търсени - час се записва за месеци напред . Тези , които не стават са общопрактикуващи . Естествено има изключения , но като цяло картината е такава .
    Последно ходих при личния си през Март 1999 - т.е. преди 10 години.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си