.
Отговор в тема
Страница 5 от 233 ПървиПърви 1234567891555105 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 5801
  1. #101
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Smok^
    И аз май имам фимоза.. на 14 години съм в ерекция немога да си го забеля ..Може и да мога,но като опитам много ме е естрах и малко ме боли .. Може ли да ми стане нещо ако напъна ?Но в покой си го забелвам без проблем ..
    щом има болка, която пък и поражда страх - няма защо да рискуваш с "напъване"!
    пениса НЕ е мускул, а много фин и лесно раним орган, при него нищо не се получава насила и в буквалния и в преносния смисъл

  2. #102
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от dixo
    zdr
    Ot pro4enoto mislq 4e imam sinehii. Zna4i kato bqh maluk nqkav lekar idva6e i mi opuva6e koji4kata i mn bole6e. Ot tova ne se orpavih. Kato bqh na 9-10 pak me vodiha tozi put drug lekar me pruska s ne6to po glavi4kata i posle s nqkav instument mi pravi ne6to i adski bole6e. Ot tova v momenta po4ti mi se zagolva glavi4kata. Kakvo da pravq? Sinehiite ne se opravqt s obrqzvane nali? на 14 съм
    от това, което описваш - много е вероятно да се касае за синехии, особено ако в и в покой не успяваш да оголиш пишока. синехиите за разлика от фимозата са лесни за диагностициране - при определено положение просто се вижда, че кожичката е слепнала.

    съвета да се консултираш с андролог/уролог/хирург е добър, но без да ти обяснят предварително какво мислят да правят и без прилагане на обезболяващи средства - не се съгласявай на никакви манипулации. в основната тема съм описал защо.

    и споко слепванията не налагат обязване ако не са съчетани с друго, но пък нали виждаш от пишештите тук момчета, че обрязването по медицински показания не създава проблеми, а ги решава

  3. #103
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от med_boy
    Silver , Cracken и аз преди 13 дена претърпях тази операция та вапроса ми е кога падат конците , оттока и раничките около конците следствие от шиенето , колко време се правят бани с смрадлика и кога пада чуствителността а и от кога почнахте да се къпете и как се чуствате вече , предварително ви благодаря
    конците ще паднат когато им дойде времето
    за отока важи приблизително същото
    различно е, защото зависи от много и различни строго индивидуални фактори.

    хирургът би следвало да ти е обяснил за баните с лайка, смрадлика, калиев перманганат - аз лично предпочитам първите две, особено при пациенти в млада възраст, понеже с калиевия перманганат много лесно биха могли да се изгорят предозирайки кристалчетата на принципа "колкото по-силен разтвор - толкова по-добре", но ако им се обясни подробно и той става

    че раничките имат корички обикновено е добър признак.
    за къпането - едно момче беше споделило добър опит: полиетиленова кесийка на пишока или шапка за баня като внимаваш все пак да не Го мокриш. след банята - една антисептична баня само на пишока.

  4. #104
    Батдоки мерси много за инфото днеска ходих при Д-р Кацаров и каза че всичко е наред още един път 10х

  5. #105
    Цитирай Първоначално написано от med_boy
    Silver , Cracken и аз преди 13 дена претърпях тази операция та вапроса ми е кога падат конците , оттока и раничките около конците следствие от шиенето , колко време се правят бани с смрадлика и кога пада чуствителността а и от кога почнахте да се къпете и как се чуствате вече , предварително ви благодаря
    Ами аз вече нямам никакви конци,за раните воабще не се притеснявай просто няма как да ги няма аз имах много и паднаха баните ги правих доста време аз ама се едно няма да ти навредят(около 16-17 дена)За чуствителността ами аз винаги съм си носил плътни боксерки и нямах никакъв проблем с чувствителността(само като ритам малко е гано ама вече свикнах и си прая здрави мачове)За къпането ами 4-5 дена след операцията се изкъпах за първи път,с една шумоляща торбичка и една ластичка я придържаше Чувствам се идеално единственото което ме притеснява е,че от ляво ми правиха допълнителен шев(явно при много се получава леко усложнение)и ми е леко крив ама ше са опрай,няма къде да ходи,а плюсовете след операцията са много!!!Предпазваш се ор рак на пениса,предпазваш и жената при акт от рак на матката,по издръжлив ставаш(последното го казвам от личнен опит :P)

  6. #106
    а оттока когато ти падна Silver , и като паднага раните и конците кожата беше ли ти сбръчкана се едно мислеше ли че ще останат някакви белези. И кой ден ти паднаха раните и конците

  7. #107
    Цитирай Първоначално написано от med_boy
    а оттока когато ти падна Silver , и като паднага раните и конците кожата беше ли ти сбръчкана се едно мислеше ли че ще останат някакви белези. И кой ден ти паднаха раните и конците
    Да е батка,в началото е сбръчкан и грозен,и белези има ама те ще се оправят поне така съм чувал,ае няма страшно и аз много се шашках ама няма страшно

  8. #108
    а не разбрах само оттока кога ти спадна ?И на кой ден почна да правиш секс !!!

  9. #109
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от dixo
    zdr
    Ot pro4enoto mislq 4e imam sinehii. Zna4i kato bqh maluk nqkav lekar idva6e i mi opuva6e koji4kata i mn bole6e. Ot tova ne se orpavih. Kato bqh na 9-10 pak me vodiha tozi put drug lekar me pruska s ne6to po glavi4kata i posle s nqkav instument mi pravi ne6to i adski bole6e. Ot tova v momenta po4ti mi se zagolva glavi4kata. Kakvo da pravq? Sinehiite ne se opravqt s obrqzvane nali? на 14 съм
    от това, което описваш - много е вероятно да се касае за синехии, особено ако в и в покой не успяваш да оголиш пишока. синехиите за разлика от фимозата са лесни за диагностициране - при определено положение просто се вижда, че кожичката е слепнала.

    съвета да се консултираш с андролог/уролог/хирург е добър, но без да ти обяснят предварително какво мислят да правят и без прилагане на обезболяващи средства - не се съгласявай на никакви манипулации. в основната тема съм описал защо.

    и споко слепванията не налагат обязване ако не са съчетани с друго, но пък нали виждаш от пишештите тук момчета, че обрязването по медицински показания не създава проблеми, а ги решава
    Ami az purvo kato bqh malak nekav pedal(lekar uj) idva6e i mi go opuva6e
    bez upoika bez ni6to i stra6no bole6e polse 1 sedmica edva pikaeh i taka nqkolko puti i ni6to ne opravi est. Posle na 9 kato bqh me vodiha pri nqkav deto mi go pruska s ne6to i posle s nqkav instrument mi prai ne6to i pak bez upoika i be6e po bolezneno i ot predi ama pone togava do golqma stepen mi se zagoli i sq po4ti na cqlo se zagolva ama kum kraq e slepnato

  10. #110

    здр

    Здр. на всички
    аз прочетох добре всички мнения изобщо всичко писано по темата
    и мисял че ФИМОЗА
    но проблема е там че преди време некаде 2 години можех да си я забелвам нормално после просто забравих и ми прваше впечатление че вече немога да я забелвам както преди
    т.е
    преди можех и в възбудено и в нормално състояние да я забелвам ( а и помня как като малък маика ми я забелваше и обесняваше че трябва да го правя )
    и знам че тогава нямах пролбем но четох че ФИМОЗА може да възникне и по касно не при самото раждане
    Та сега след като четох темата ме е изтрах да си забеля пишока леко паника има
    но си мисял чи при покои мога
    но в възбудено състояние не мога
    т.е тя сама се забелвя некаде 1/4 от главичката но после ако натисна малко да я забеля повече не че ме боли ами някак си дискомфортно ми е и ме е страх
    И междо другото с водичка т.е докато се капя преди 6-7 месеца година можех и 2та вида.. нали спокоино си ласках под душа
    и сега си ласкам но не си забелвям главичката до доло
    но не изпитвам болка при унириане ласкане и така нататак просто при ласкане на пишока не забелвам цялата главичка а 1/3 некаде
    Мисля си че сам в начален стади на ФИМОЗА
    или пак може би моята не марливост 1 година и нещо е довела до това
    незнам =(
    но се пак с водичка ( намокрен ) мисля че мога да го забеля но сега ме е страх да упитам
    чудя се дали да не отида да ме прегледат ( наи доброто в случея мисля )но стария ми лекар редовно ми я забелваше преди година последно и я гледаше нямаше проблем но тогава не си спомням да имах пролбем
    да не би ся да се стресирах и да ме е страх по смело да я забеля . или пак може би наистиан сам в начална фаза на ФИМОЗА
    моля за съвети ( то е ясно че сиг тея дни ще ходя на доктор да видим какво ще каже )
    относно маика ми т.е родителите не е пролбем такаче но за секи случеи искам и вашето мнение понеже имам доста страх от блиници.. т.е такива згради и даже като бях болен от бронхит плевмония и други по тежки болести сам ги прекарвал; в къщи защото като осетя миризма на болница или самата зграда се побарквам тотално =(
    иначе не е проблем да отида при личен лекър или некаде др само да не се стига до операция че ще му мисял тогава как да я прая в кащи ала бала =(
    п.п на 15 сам в момента =) и искам ако имам пролбем да го отстраня от сега

  11. #111
    Д-р Милен Кацаров : преглежда в понеделник и сряда от 14.30 до 16.30 на Шандор Петьофи 39, София. Тел .02/ 852 58 52
    andrologia.hit.bg , преглед 20 лв , операцията е 100 лв не лежиш в болница пускате да си ходиш веднага !!! Мисля че като за първо време това ти е достатъчно. Успех

  12. #112
    Цитирай Първоначално написано от med_boy
    а не разбрах само оттока кога ти спадна ?И на кой ден почна да правиш секс !!!
    Ами оттока,честно да ти кажа като ми паднаха около половината конци и оттока падна,иначе за Секса не съм пробвал обаче в близките 2 седмици,ще опитам,много рожденни дни се събират Декември и ако не опитам с гологлавия...

  13. #113
    Silver , добре за секса още не си а за чикия на кой ден почна да правиш слд операцията, че не се издържа вече 16 дена

  14. #114
    Silver , добре за секса още не си а за чикия на кой ден почна да правиш слд операцията, че не се издържа вече 16 дена , и Cracker да каже и той кога е бил готов да го използва

  15. #115
    Ами още нещо да питам
    Колко пари се земат з преглед ( само да ме прегледат дали ми е добре пишока или е зле =) ?
    доло горе 15-25?
    Мерси предварително

  16. #116
    Ами ня 2-рата седмица някъде беше първата,ама мн издържах напрао са учудих от себе си в смисъл около 30мин. до сега не ми се беше случвало....а прегледа при мен беше безплатен само за операцията доктора казал на баща ми ако имате да дадете 150лв за операцията ако не здраве да е и дадохме...Все пак се занимаваха с мен 2 дена...

  17. #117
    мерси Силвер за инфото беше много важно , а Мимо прегледа е 20 лв първичен , а вториен е 10 лв

  18. #118

  19. #119
    Значи проблема ми е такъв.... Като не ми е станал го забелвам без проблем, но като ми стане немога... Само един път ми се е случвало да го забела като ми е станал... Това беше когато правих секс с приятелката ми... Някой ако може да ми каже има ли ми нещо или не..! Мерси batkodoki help please

  20. #120
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от pLeAsE_HeLp
    Значи проблема ми е такъв.... Като не ми е станал го забелвам без проблем, но като ми стане немога... Само един път ми се е случвало да го забела като ми е станал... Това беше когато правих секс с приятелката ми... Някой ако може да ми каже има ли ми нещо или не..! Мерси batkodoki help please
    а ВЪЗРАСТ кой ще ни каже?!

  21. #121
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от pLeAsE_HeLp
    Значи проблема ми е такъв.... Като не ми е станал го забелвам без проблем, но като ми стане немога... Само един път ми се е случвало да го забела като ми е станал... Това беше когато правих секс с приятелката ми... Някой ако може да ми каже има ли ми нещо или не..! Мерси batkodoki help please
    а ВЪЗРАСТ кой ще ни каже?!

    18

  22. #122
    Naddrqzvaneto kakvo predstavlqva ?AKo nqkoi moje da kaje 6te sam blagodaren !

  23. #123
    карай бе! бухай и искри да фарчат :твистед: :твистед:

  24. #124
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от pLeAsE_HeLp
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от pLeAsE_HeLp
    Значи проблема ми е такъв.... Като не ми е станал го забелвам без проблем, но като ми стане немога... Само един път ми се е случвало да го забела като ми е станал... Това беше когато правих секс с приятелката ми... Някой ако може да ми каже има ли ми нещо или не..! Мерси batkodoki help please
    а ВЪЗРАСТ кой ще ни каже?!

    18
    това, че в покой можеш да оголваш главичката е добре, че в ерекция не се получава - лошо.
    дали ти има нещо или не преценяваш само ти по усещанията си когато пениса ти е в ерекция.
    ако има:
    стягане, болка, напрежение, дискомфорт при опит да заголиш главичката в ерекция и искаш да имаш пълноценен полов живот - значи си сред кандидатите за "поправка" на пишока.

  25. #125
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от TheBoss
    Naddrqzvaneto kakvo predstavlqva ?AKo nqkoi moje da kaje 6te sam blagodaren !
    най-често е техника на частично обрязване.
    сред някои хирурзи е аналог и на техника за "разширяване без обрязване". последното по правило води до рецидив на истинска фимоза.

    бтв, как се развиват събитията при теб?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си