.
Отговор в тема
Страница 7 от 233 ПървиПърви ... 345678910111757107 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 5802
  1. #151

    hm

    Един последен глупав въпрос - подстригахте ли го преди да отидите на доктор и те там подстригват ли го нещо?!

  2. #152

    Re: здр

    Цитирай Първоначално написано от Mimo92
    Здр. на всички
    аз прочетох добре всички мнения изобщо всичко писано по темата
    и мисял че ФИМОЗА
    но проблема е там че преди време некаде 2 години можех да си я забелвам нормално после просто забравих и ми прваше впечатление че вече немога да я забелвам както преди
    т.е
    преди можех и в възбудено и в нормално състояние да я забелвам ( а и помня как като малък маика ми я забелваше и обесняваше че трябва да го правя )
    и знам че тогава нямах пролбем но четох че ФИМОЗА може да възникне и по касно не при самото раждане
    Та сега след като четох темата ме е изтрах да си забеля пишока леко паника има
    но си мисял чи при покои мога
    но в възбудено състояние не мога
    т.е тя сама се забелвя некаде 1/4 от главичката но после ако натисна малко да я забеля повече не че ме боли ами някак си дискомфортно ми е и ме е страх
    И междо другото с водичка т.е докато се капя преди 6-7 месеца година можех и 2та вида.. нали спокоино си ласках под душа
    и сега си ласкам но не си забелвям главичката до доло
    но не изпитвам болка при унириане ласкане и така нататак просто при ласкане на пишока не забелвам цялата главичка а 1/3 некаде
    Мисля си че сам в начален стади на ФИМОЗА
    или пак може би моята не марливост 1 година и нещо е довела до това
    незнам =(
    но се пак с водичка ( намокрен ) мисля че мога да го забеля но сега ме е страх да упитам
    чудя се дали да не отида да ме прегледат ( наи доброто в случея мисля )но стария ми лекар редовно ми я забелваше преди година последно и я гледаше нямаше проблем но тогава не си спомням да имах пролбем
    да не би ся да се стресирах и да ме е страх по смело да я забеля . или пак може би наистиан сам в начална фаза на ФИМОЗА
    моля за съвети ( то е ясно че сиг тея дни ще ходя на доктор да видим какво ще каже )
    относно маика ми т.е родителите не е пролбем такаче но за секи случеи искам и вашето мнение понеже имам доста страх от блиници.. т.е такива згради и даже като бях болен от бронхит плевмония и други по тежки болести сам ги прекарвал; в къщи защото като осетя миризма на болница или самата зграда се побарквам тотално =(
    иначе не е проблем да отида при личен лекър или некаде др само да не се стига до операция че ще му мисял тогава как да я прая в кащи ала бала =(
    п.п на 15 сам в момента =) и искам ако имам пролбем да го отстраня от сега
    какво ти каза лекаря ? Да знам дали да ходя на преглед .мерси предварително

  3. #153
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от kkkl
    Възможно ли е нелекувани дълго време фимоза и късо гемче да доведат до Синдром на Рейтер (реактивен артрит) ,защото мисля , че пр имен се получи така...
    тази диагноза категорично ли е доказана или ти просто така мислиш?

    а иначе въпроса е хубав! много хубав! =D>
    често дори млади лекари с малко опит не правят връзката, а тя е очевидна! механиката е приблизително следната:

    фимоза <=> баланопостит => уретрит /простатит. цистит, епидидимит, орхиепидидимит/ => Райтер синдром.

    Райтер се проявява след урогенитална или чревна инфекция.
    фимозата създава условие за инфекция. инфекцията "пълзи" по урогениталните пътища = най-често се изявява като уретрит, който може да протича вяло и да не се отбележи. защитната реакция на имунната система срещу инфекциозния агент създава и кръстосана автоимунна активност срещу собствените тъкани поради структурно сходство.

    правят се микробиологични и серологични изсл за доказване на инфек, агент. в 50% от случаите се намират антитела към Chlamydia trachomatis. в останалите случаи е трудно да се определи кой точно причинител отключва реакцията.

    лечението е продължително. провежда се от специалист-ревматолог.

  4. #154

    Re: здр

    [quote="mislitel"]
    Цитирай Първоначално написано от Mimo92
    Здр. на всички
    аз прочетох добре всички мнения изобщо всичко писано по темата
    и мисял че ФИМОЗА
    но проблема е там че преди време некаде 2 години можех да си я забелвам нормално после просто забравих и ми прваше впечатление че вече немога да я забелвам както преди
    т.е
    преди можех и в възбудено и в нормално състояние да я забелвам ( а и помня как като малък маика ми я забелваше и обесняваше че трябва да го правя )
    и знам че тогава нямах пролбем но четох че ФИМОЗА може да възникне и по касно не при самото раждане
    Та сега след като четох темата ме е изтрах да си забеля пишока леко паника има
    но си мисял чи при покои мога
    но в възбудено състояние не мога
    т.е тя сама се забелвя некаде 1/4 от главичката но после ако натисна малко да я забеля повече не че ме боли ами някак си дискомфортно ми е и ме е страх
    И междо другото с водичка т.е докато се капя преди 6-7 месеца година можех и 2та вида.. нали спокоино си ласках под душа
    и сега си ласкам но не си забелвям главичката до доло
    но не изпитвам болка при унириане ласкане и така нататак просто при ласкане на пишока не забелвам цялата главичка а 1/3 некаде
    Мисля си че сам в начален стади на ФИМОЗА
    или пак може би моята не марливост 1 година и нещо е довела до това
    незнам =(
    но се пак с водичка ( намокрен ) мисля че мога да го забеля но сега ме е страх да упитам
    чудя се дали да не отида да ме прегледат ( наи доброто в случея мисля )но стария ми лекар редовно ми я забелваше преди година последно и я гледаше нямаше проблем но тогава не си спомням да имах пролбем
    да не би ся да се стресирах и да ме е страх по смело да я забеля . или пак може би наистиан сам в начална фаза на ФИМОЗА
    моля за съвети ( то е ясно че сиг тея дни ще ходя на доктор да видим какво ще каже )
    относно маика ми т.е родителите не е пролбем такаче но за секи случеи искам и вашето мнение понеже имам доста страх от блиници.. т.е такива згради и даже като бях болен от бронхит плевмония и други по тежки болести сам ги прекарвал; в къщи защото като осетя миризма на болница или самата зграда се побарквам тотално =(
    иначе не е проблем да отида при личен лекър или некаде др само да не се стига до операция че ще му мисял тогава как да я прая в кащи ала бала =(
    п.п на 15 сам в момента =) и искам ако имам пролбем да го отстраня от сега
    аве хора при мен положението същото на 17 години съм дали това е фимоза или е нещо друго ,което може да се оправи без операция как мислите?

  5. #155
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от kkkl
    Възможно ли е нелекувани дълго време фимоза и късо гемче да доведат до Синдром на Рейтер (реактивен артрит) ,защото мисля , че пр имен се получи така...
    тази диагноза категорично ли е доказана или ти просто така мислиш?

    а иначе въпроса е хубав! много хубав! =D>
    често дори млади лекари с малко опит не правят връзката, а тя е очевидна! механиката е приблизително следната:

    фимоза <=> баланопостит => уретрит /простатит. цистит, епидидимит, орхиепидидимит/ => Райтер синдром.

    Райтер се проявява след урогенитална или чревна инфекция.
    фимозата създава условие за инфекция. инфекцията "пълзи" по урогениталните пътища = най-често се изявява като уретрит, който може да протича вяло и да не се отбележи. защитната реакция на имунната система срещу инфекциозния агент създава и кръстосана автоимунна активност срещу собствените тъкани поради структурно сходство.

    правят се микробиологични и серологични изсл за доказване на инфек, агент. в 50% от случаите се намират антитела към Chlamydia trachomatis. в останалите случаи е трудно да се определи кой точно причинител отключва реакцията.

    лечението е продължително. провежда се от специалист-ревматолог.
    Не , нямам диагноза реактивен артрит , всичко от общи мои знания си го обеснявам, но колянните стави ме болят ужасно ,вярно е ,че раста , но пък това е ужас...Свързват се 2-те неща просто...Колко долу горе продължава лечението и в какво се изразява ?

  6. #156
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Не , нямам диагноза реактивен артрит , всичко от общи мои знания си го обеснявам, но колянните стави ме болят ужасно ,вярно е ,че раста , но пък това е ужас...Свързват се 2-те неща просто...Колко долу горе продължава лечението и в какво се изразява ?

    значи почти сигурно е, че ти Райтер нямаш

    колената болят от бързото израстване. повечето момчета имат сходни проблеми в този възрастов период

  7. #157
    Първо , Честита Нова Година на всички , всичко най най-хубаво през новата 2008 , и на теб batkodoki дето все така ни окуражаваш ..лично ти на мен ми вдъхна кураж .. в предишният ми пост бях писал че ще правят секс ..но се отказах защото с това късо гемче можеше да стане беля..днес отидох при хирурга в Александровска Болница .. сабух гащите..срам имаше и една какичка...забележете КАКИЧКА ... добре че бях притеснен и не се вдигна пешо.. ..каза ей сега ще ти вкараме една "малка" играл .. с упойка..видях иглата и ми стана лошо .. проста работа Реза струва.. нямам късо гемче или нз.. просто 02.01.08 е велик ден за мен... =D> Вече няма да имам проблеми в секса ...така всички искам да знаят че няма проблеми ..отивайте по-бързо и се лекувайте тоя доло в гащите ви трябжа жив и здрав ... обаче искам да попитам баткодоки ..са ме е страх дори да се изпикая .. чувствам лека болка .. и имам конци май .. абе все едно ..не трябва дори да мастурбирам 1 седмица... АААААААААААААААААА ужас просто ... После ще има потоп ..та дай съвет..така ми се пикае ..дано да е скоро

  8. #158
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    честито \/

    не се стискай, уринирай спокойно

  9. #159
    Ех ,хардли , честито ! Аз още чакам да ми мине възпалението и се надявам скоро да се оперирам , че ми писна вече от тия състояния...

  10. #160
    kkkl Пожелавам ти успех и всичко да се нареди !

  11. #161
    ЧНГ на всички .
    В нормално състояние главичката я забелвам без проблеми, но във възбудено не става(когато пробвам боли). На 20 години съм(може би късно обърнах внимание на тия неща ). Четох във форума, а и приятели ми казаха, че с мастурбация ще се оправи, но не стана...
    Прекалено късно ли е за операция и ще се наложи ли обрязване(пълно или частично)?

  12. #162
    на 20 години си ? ..и сега се сещаш за тези работи ...

  13. #163
    Zna4i az sum na 14.Kato sum bil maluk sam imal problem s pi6oka si.Malko koji4ka bila se srasnala s glavi4kata.Zavela me maika mi pri Xirurg toi me vidql i drupnal po silno koji4kata i se odlepila.Posle v prodaljenie na 1-2 godini sled sqko kupane maika mi me kaje6e s krem i mi razdvijva6e koji4kata.Sega sum na 14 moga da si odlepam glavi4kata do poluvina , no zabelqzah 4e pak ima malko srasvane.Vuprosat mi e dali da hodq na lekar da me q odlepi ili da si maja pi6oka s rani mazila i da go razdvijvam i sled vreme da se odlepi.Neiskam da hoda mnogo po lekari za6toto sum na 14 i saega me e udaril hurmona i 6e go hvane i 6e go digna i 6e bude golqm sram.A srama 6te bude dvoen za6toto nqmam ba6ta i samo s maika mi trqbva da otida i da vidi jenata kak pmi pipat pi6oka i go digam.A maika mi ne mi e vijdala pi6oka sigurno ot 3 godini i me e sram.Kajete kvo da napravq ,no nemi se hodi na lekar 6toto i malko me e strah.

  14. #164
    batkodoki .. Добър вечер, имам един въпрос .. Конците още не са ми паднали ..и като се опитвам да си го оголя ме боли ..дали е заради конците или трябва да чакам още малко време да мине всичко ? Също така нали няма да имам проблеми при оголване в ерекция ? Защото преди да ми оправят късото гемче неможех ,много трудно с 300 зора..сега ще мога нали , след като Уж ми е оправено късото гемче ?

  15. #165

    ...

    Боли те заради оттока,ще си забравил за това до 1 седмица,максимум 2

  16. #166
    Не виждам да имам отток.. дори и конците са ми още там .. Казвам че като се опитам да си го оголя докато е в ерекция има някаква режеща болка ..дали е заради конците ?

  17. #167
    Ъмммм аз докато прочетохп оловината коментари от началто остонових че имам късо гемче и ще го оперирам тя майка ми ми каза че ако имам въпроси за половия акт съм можел да я питам такаче ще говора с нея наистина много полезна тема от много време се чуда имам ли проблем с пишока и мисля че вече го отрких не ме е страх от операцията нито от болките наскоро ме оперираха дясна счъпена ръка и след това при изваждане на иглите ни упойка ни нищо на сяка сикунда ТИКОве получавах но немога да разбера ако някой може да ми обясни какво ретставлява обрязването че не съм наясно с нещата а под снимките който видях нищо не схващам това намалява ли ти размера на пишока или просто ти оставя оголена главичката за постоянно

    EDIT : Амм ако това може да ви помогне в ерекция кожичката оголва главияката ама точно след главичката се нагърчва и също искам да попитам тъй като чичо ми е кожен лекар мога ли да се консултирам с него тъй като да говоря с него не ме е срам толкова колкото с наще

    EDIT 2 : Извинявам се за втората редакция исках само да кажа че съм на 13 и целта ми не е да правя секс тъй като сам разбирам че съм прекалено малък просто искам да си оправя онази работа за да нямам проблеми по късно

  18. #168
    Здравеите имам проблем от доста време насам.Мом4е на 18год сам и мога да го заголя докато е в ерекция от скоро и не ми е проблем,но глави4ката ми ако мога да се изразя така (е супер 4увствителна)болката не е голяма и е по скоро дразнене но за нормален полов живот и дума да не става.Правил сам секс само 1 пьт(ако изобщо можеше да се наре4е така^^) с помоща на презерватив и малко изобретателност...нема да обяснявам 4е ми е неудобно.Моля Batkodoki помогнете от4аян съм,как да премахна болката и да правя секс по по-нормален на4ин

  19. #169
    Оп здравейте , на 16 съм . При ерекция главичката ми не излиза , но при мастробации , ориниране нямам проблеми . Това ли е Фимозата

  20. #170
    Batkodoki , относно тази т. нар. верига ( баланопостит <=> фимоза => уретрит => Райтер) - в какво се изразява уретрита , защото от доста време уринирам често и мисля че имам проблем с бъбреците.Опасявам се за Райтер.На 16 съм и раста доста ( знам че докато расте органнизма има едни специфични болки ) , но само при клякане после ме боли около 10 секунди много остро в колянните стави ( и двете ).Нормално ли е ???

  21. #171
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от empyrios
    ЧНГ на всички .
    В нормално състояние главичката я забелвам без проблеми, но във възбудено не става(когато пробвам боли). На 20 години съм(може би късно обърнах внимание на тия неща ). Четох във форума, а и приятели ми казаха, че с мастурбация ще се оправи, но не стана...
    Прекалено късно ли е за операция и ще се наложи ли обрязване(пълно или частично)?

    разбира се, че никога не е късно!

    щом ти съдава проблеми и ако искаш нормален полов живот - възможно е и да се наложи операция.

  22. #172
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от ivan123
    Zna4i az sum na 14.Kato sum bil maluk sam imal problem s pi6oka si.Malko koji4ka bila se srasnala s glavi4kata.Zavela me maika mi pri Xirurg toi me vidql i drupnal po silno koji4kata i se odlepila.Posle v prodaljenie na 1-2 godini sled sqko kupane maika mi me kaje6e s krem i mi razdvijva6e koji4kata.Sega sum na 14 moga da si odlepam glavi4kata do poluvina , no zabelqzah 4e pak ima malko srasvane.Vuprosat mi e dali da hodq na lekar da me q odlepi ili da si maja pi6oka s rani mazila i da go razdvijvam i sled vreme da se odlepi.Neiskam da hoda mnogo po lekari za6toto sum na 14 i saega me e udaril hurmona i 6e go hvane i 6e go digna i 6e bude golqm sram.A srama 6te bude dvoen za6toto nqmam ba6ta i samo s maika mi trqbva da otida i da vidi jenata kak pmi pipat pi6oka i go digam.A maika mi ne mi e vijdala pi6oka sigurno ot 3 godini i me e sram.Kajete kvo da napravq ,no nemi se hodi na lekar 6toto i malko me e strah.
    това са синехии. можеш да пробваш внимателно сам постепенно да разлепваш по малко, все още имаш време

    а в пишока няма нищо нито страшно нито срамно, така че няма защо да се притесняваш ако се наложи да го показваш на доктора

  23. #173
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от hardly_awakened
    batkodoki .. Добър вечер, имам един въпрос .. Конците още не са ми паднали ..и като се опитвам да си го оголя ме боли ..дали е заради конците или трябва да чакам още малко време да мине всичко ? Също така нали няма да имам проблеми при оголване в ерекция ? Защото преди да ми оправят късото гемче неможех ,много трудно с 300 зора..сега ще мога нали , след като Уж ми е оправено късото гемче ?
    ти много бързаш. ще паднат и конците, спокойно.
    това си е рана на много чувствително място, естествено, че ще трябва време за възстановяване

  24. #174
    Цитирай Първоначално написано от kkkl
    Batkodoki , относно тази т. нар. верига ( баланопостит <=> фимоза => уретрит => Райтер) - в какво се изразява уретрита , защото от доста време уринирам често и мисля че имам проблем с бъбреците.Опасявам се за Райтер.На 16 съм и раста доста ( знам че докато расте органнизма има едни специфични болки ) , но само при клякане после ме боли около 10 секунди много остро в колянните стави ( и двете ).Нормално ли е ???

  25. #175
    ъммм гледам снимките за Късото Гемче и си мисля че нямам такова нещо но все пак има някакав проблем мисля че не е фимоза нито гемчето ами сенехите или там каквото бяха някой може ли да ми даде снимка на която да вида какво претставляват точно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си