.
Отговор в тема
Страница 99 от 233 ПървиПърви ... 49899596979899100101102103109149199 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 451 до 2 475 от общо 5802
  1. #2451
    Цитирай Първоначално написано от elitfc
    Здравейте,

    вчера се оперирах от фимоза, днес махнах марлите за да промия с реванол, както ми каза доктора, но главичка ме боли нереално при най-малкия допир. Това нормално ли е :S
    Нормално е . Досега главичката ти е била покрита с кожа и малко се е показвала навън . Сега вече ще е постоянно навън . След 10 дни ще е поносимо , след 30 ще е ок. Освен Реванола , който спомага за спадане на отока , макар и слабо , ползвай и Смрадлика .
    Прави бани по два пъти на ден за по 5 минути . На пракетчето има указания за приготвяне - 1 супена лъжица в литър вода , 5 минути варене , , прецеждане , като изстине - топиш в каквото ти е удобно . Разтворът не бива да се използва повече от 24 часа след като е бил сварен . Съхранява се в хладилник .
    Носи превръзка , която трябва да е стерилна десетина дена докато се оправи раната и чувствителността . Пази раната от тпопадане на урина .
    Къпи се с найлоново пликче , което завързвай с ластик в основата на пениса . тестисите също прибирай в торбичката , за да не се изхлузва при къпане .

  2. #2452
    Благодаря ти за адекватния отговор георги12!

    Имам чувството че тази чувствителност няма да изчезне, просто е непоносимо :X

  3. #2453
    Ще изчезне, не се притеснявай, просто е нужно време за да свикне главичката с новата среда, но скоро ще установиш, че с всеки изминал ден чувствителността намалява. Слагай по-тесни боксерки и всичко ще е точно

  4. #2454
    Цитирай Първоначално написано от georgi12
    Освен Реванола , който спомага за спадане на отока
    Т'ва вярно ли е? Понеже за 25 дни ми паднаха повечето конци, а отока си ми седи същия. Да взема да се мажа малко с Риванол?

  5. #2455
    При всеки човек отока спада различно . Спи без бельо , за да може пениса да е свободен а не затиснат.

  6. #2456
    Днес бе втори ден след операцията и трябваше да отида на преглед. Отидох и хирурга ми каза, че понеделник ще ми маха конците. Видя ми се малко странно след само седмица да ми маха конците ... Попитах го за чувствителноста на главичката ми, която е нетърпима и ми каза че с течение на времето ще мине, което силно се надявам да е така, защото болката при допир е нетърпима. Каза ми да го топя в реванол всяка сутрин и вечер и сега чакам понеделник ... и разбира се чувствителноста да започне да си отива (

  7. #2457
    Топи го и в Смрадлика . Ако не се лъжа реванол се приготвя от Смрадлика .Интересно този хирург в кой век живее , та използва неразграждащи се конци .Явно болницата му още е в голямата депресия .

  8. #2458
    Оперирах се във Военна болница. Честно казано хирурга много го хвалят, но аз не съм доволен, защото не обръща необходимото внимание. Така и не получих отговорна въпроса ми за страшната чувствителност ...

  9. #2459
    И все пак, сигурен ли си, че конците са от неразложимите?

  10. #2460
    Не съм казал, че са неразложими. Каза ми че тези, които са останали понеделник ще ми ги махне. Имах впредвид това, че ми се вижда много бързо, едва седмица, а ще ми маха тези, които са останали.

  11. #2461
    Добре. Сега ще те посъветвам нещо. Ако са от разложимите, просто не давай да ти ги махат с ножа. Ужасно е. На мен при първата ми операция ми ги махаха, понеже се бяха пооплели. И това на 14-тия ден. А на 7-мия ден ще са още по-здрави.

  12. #2462
    А имаше ли чувствителност на главичката и колко време продължи тя? Третира ли я с нещо?

  13. #2463
    Хора искам да питам какво знаете за лазерното обрязване ... Начи аз съм чувал че при него няма кръв сичко свършва за 1 час някъде и без конци без нищо ... единственото което трябва да правиш после е една седмица да мажеш мястото където вече нямаш кожа с някакъв крем ... Според мен това е супер начин без болка без конци чакане 1 месец да паднат отоци болезнени ерекции и така нататък ... ! Ако греша някъде ме поправете И ако ми кажете и дали знаете къде в България се предлага тая услуга

  14. #2464
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    ^Знам, че в Америка го има, но в България не ми е известно да се практикува.

  15. #2465
    В столицата правят лазерно обрязване провери в Гугъл !

  16. #2466
    Днес е 3ти ден след операцията. Започнах да ръся прахчето Топоцин върху главичката, за да закърнее може би по - бързо, защото болката е нетърпима при най-елементарно докосване. Тази нощ бе и най тежката ми, будих се през 15 мин, поради причината че се възбуждах и болеше страшно...

  17. #2467
    Уфф тва е гадно . Аз само една вечер изкарах на кокалче почти цялата но това беше към 10-11 ден . Но поне нямах чувствителност .Даже имаше момент в които си пипах главичката а не чувствах допир или по точно казано съвсем слабо.

  18. #2468
    Аз имам някаква свръхчувствителност, която имам чувството, че няма да си отиде и не знам кво да права ;(

  19. #2469
    Аз имам вече само от лявата страна на главата. Дясната ми се трие в превръзката и вече е по-добре. Но никога, никъде не ме е боляло от допир, само от търкане.

    Ред.: Забравих да споделя, че ми паднаха всички шевове и аз веднага побързах да лъсна. Още ми е яко подут, но просто вече не се издържаше. Почвах да се дървя и от най-малката голотия по телевизията, като например коремче или баджаче. 27-ми ден.

  20. #2470
    След операцията главичката трябва да закърнее нали? За да я няма тази ужасна чувствителност

  21. #2471

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    98
    Така значи , преди няколко дни (3) си направих операция - обрязване. Всичко се тръгна от там че имах фимоза , отидох на уролог и той ми препоръча обрязване. Имам малко против турците но обрязването е най-готиното нещо което могат да измислят (дори и да не са го измислили те) Четох само за положителни страни на обрязването че секса бил много по хубав - издържаш повече , шанса да хванеш някакви кофти болести се намалял с няколко хиляди пъти ии било много хигиенично. Супер. Хирурга ме пита дали искам пълно или частично и аз казах пълно естествено, като ще се режа да се режа до край , нали така Иии че всичко си е перфектно ноо забелязах че сега нали след операцията като му правя баните на "пича ми" че кожичката не е напълно махната ами е до половината на главичката (в не еректирало състояние) ... сад.. това какво означава че са ми направили частично или е нормално така от началото след операцията. Защото ако е частично много бой ще ядат копелетата. Ии другия въпрос .. колко попринцип е възстановителния период и през какви "периоди" преминава. Защото след точно 3 седмици съм на лагер със приятелката ми (девствена е) ии искаме да го направим там. Това ми е главното притеснение . От началото единия лекар ми каза 2 седмици и ще мога да си го ползвам , друг ми каза 10 дена ии сега като чета всиччки казват някакви месеци и много се плаша Ако някой проочете написаното от мен и отговори ще съм благодарен Мерси предварително

  22. #2472
    Здравей !
    Ами и при мен в нееректирало състояние кожата ми покрива част от главичката. За възтановителния период при всеки е различно .При мен лично продължи около 23-25 дни ,след тях бях абсолютно възтановен след обрязването.
    Иначе за секса да наистина ще държиш повече и определено ще ти хареса ,както и на мацката до теб . Овлажни я добре , можете да ползвате и лубрикант , слагаш капута и ръгаш без да се плашиш ! Докато се усети и вече няма да е девствена

  23. #2473

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    98
    Мерси брат , златен си Вече няма от какво да се притеснявам (whew) Аам само въпросче, с какво ти казаха да се мажеш и по колко пъти защото на мен ми казаха значи сутрин правя баня със Тетра и след това марличка която по нея да има вид лубрикант за да не залепва защото било много болезнено а вечерта трябва да правя марличка със някакво супер странно на вид лекарство "йодацепт". На вид е такова червено точно като кръв лол О.о Иии ми казаха че трябва да нося марли докато не зараснело напълно... тоест трябва още 1 месец да нося марли така ли ? ... -.- Ии вече наистина последно въпросче. Как ПОДЯВОЛИТЕ се справи със шибаните нощни ерекций. Ужасно е ! Лекаря ми каза че по добре да не взимам хапчета нали против шото имали много странични ефекти ... ама незнам ужасно е

  24. #2474
    Такаммм аз освен прахчето топуцин нищо друго не слагах . Марли слагах само първите 2-3 дни и след това си го оставих приятелчето да се вее из гащите .Никакви бани и нищо друго не съм правил , едиствено го миех само с вода ,хладка без сапун .
    А за нощните ерекции ,ми да ставаше ми доста ,щръкваше ми антената ама не ме е боляло особено ,съвсем леко ме дърпаха конците . А за хапчетата за ерекцията ,не ги взимай , радвай се ,че я имаш , щото после има доста смущения при нея ако се взимат такива медикаменти .
    И едно предупреждение от мен , не давай на момичето дето е с теб да ти гълта след като се възтановиш , щото има опасност да я удавиш девойчето , ако пък таванът у вас е за пребоядисване значи може да свършиш 2 полезни работи след първата еякулация след операцията .
    Ако имаш други въпроси пиши !

  25. #2475

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    98
    хахахаха Е не аз след възтановяването 1-вия ден шси наваксам за целия месец Цял ден няма да излизам , сам ше се сксм И после вече чисто нов "пича" ще е готов за нови подвизи Мерси пак , златен си Ако имам някакви други въпросчета ще питам пак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си