.
Отговор в тема
Страница 131 от 233 ПървиПърви ... 3181121127128129130131132133134135141181231 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 251 до 3 275 от общо 5802
  1. #3251
    Здравейте!
    Crowz- нямам представа дали е фимоза или малко си играеш с пишока
    Говори с родителитети и утиди на лекар да те прегледа.

    Днес бях на доктор и мъртвата тъкан е почти премахната, остана малко, но тя трябва да падне сама. Казаха че тва е нормално да се получи и че е излизало при много хора. Утре съм пак да ме прегледат и махнат последните 2 конеца!

  2. #3252
    Здравейте,
    вчера ме обрязаха, диагнозата ми беше - фимоза и късо гемче
    Операцията ми беше над 30 мин, незнам защо толкова време отне - четох тук че обикновено трае 10тина минути, но може би защото ми махнаха и гемчето.
    До кой ден да си правя превръзки. В момента ми е адски некомфортно, дори с превръзката усещам дразнене. Доктора ми каза да си правя по 2 бани на ден с калиев пергаментат (може да бъркам името в момента). Каза по 2 гранули да сипвам в една пластмасова чашка вода и да топя.
    Ако може някой да каже все пак по колко от Кал. пер. да слагам във водата, колко време да го държа в нея и т.н. Изобщо цялата процедура, ще съм ви благодарен.
    Имам и един друг проблем - не мога да пикая като нормален човек - сега като пикая и една струя целя всичко само не и тоалетната чиния - дори първия път си опиках гащите.Чудя се дали винаги ще е така, може ли да споделите при вас как е .
    И още един въпрос - тренирам фитнес и въпроса ми след кой ден мога да започна отново с тренировките - доктора единия път ми каза 10 дена, после 15

  3. #3253
    SK0RP10N
    Guest
    Аз можех още в деня на операцията да тичам, скачам, викам и дигам по 100кг, въпреки че бях с пълна упойка.Просто си е до организъм

  4. #3254
    Ако зависи от мен мога още днес да отида и да тренирам.
    Вчера ми сложиха местна упойка, още като свърши станах от операционното легло облякох се и се запътих към стаята, а докторите ме гледат учудено
    Просто искам да знам дали от медицинска гледна точка е добро за мен и най-вече за "малкия ми приятел" да тренирам.

  5. #3255
    SK0RP10N
    Guest
    Изчакай все пак да мине седмица, за да знаеш, че всичко е тип-топ

  6. #3256
    Ще изчакам 1 седмица
    Кога да почвам с баните (днес ми е 2ри ден, вчера ме оперираха), ще ги правя с калиев перманганат. Четох назад в темата, че било опасно с кал. перман. Ако може обяснете какви са стъпките, за да не направя някой фал

  7. #3257
    nutrition,пълниш един буркан с водя и слагаш калиев перманганат 2-3 кристалчета,водата трябва да стане розова..не лилава...розова
    и държиш патлака вътре горе долу 7-12мин.
    Спокойно няма човек който да не му е било некомфортно,но се свиква,при мен вече няма никъква чувствителност (34-35 ден някъде)
    А до пикането...честно ти казвам брато,молех се да не ми се пикае...същата работа като тебе,всичко целя но не и тоалетната чиния...ти казвам..направо душ ...но сега вече всичко е нормално,и при тебе всичко ще си дойде на мястото де...търпението е 50% от успеха.. :P
    Ако има нещо питай

  8. #3258
    С какво е по-добре да си правя баните: лайка или смрадлика? До сега използвах лайка ама не сам особено доволен и се чудя дали да я сменя..

    Иначе за пикането и при мене беше отначалото много лошо, сега взе да се оправя, ама пак не напълно добре.

  9. #3259
    vrata13 - мерси за отговора.
    Значи кога да почна да правя бани с калиевия перман. ?
    И превръзката - купил съм си марли от аптеката и лейкопласт, и след това вадя марля от пакета и си правя превръзка.Има ли някаква друга цака към превръзката ?

  10. #3260
    Цитирай Първоначално написано от r0ckst4r
    С какво е по-добре да си правя баните: лайка или смрадлика?
    И двете са билки , за разлика от калиевият перманганат , който може да изгори кожата.Смрадликата , разбира се е по-ефикасна от Лайката .
    Нищо не ти пречи да продължиш със Смрадликата.

  11. #3261
    Здравейте.Аз имам този проблем късо гемче.Правих секс преди няколко дни (за първи път) но за мое огромно съжаление това гемче НЕ се скъса. Какво да правя сега? Да се опитам ли да го скъсам докато си бия чекия,или да се консултирам с лекар ?
    I believe...whatever doesn't kill you... simply makes you... STRANGER !!!

  12. #3262
    Сам си си задал отговор .Верният отговор е в самият край на поста ти ! ... или да се ...

  13. #3263
    Цитирай Първоначално написано от nutrition
    vrata13 - мерси за отговора.
    Значи кога да почна да правя бани с калиевия перман. ?
    И превръзката - купил съм си марли от аптеката и лейкопласт, и след това вадя марля от пакета и си правя превръзка.Има ли някаква друга цака към превръзката ?
    Еми аз започнах от първия ден след операцията докато не ми паднаха всички конци...(21 дена) всеки ден по 2-3 пъти за по 7-12мин и няма да имаш ядове превръзките и аз си ги правех като тебе...само с марли и лейкопласт...хубаво е марлите да ги сменяш след баните

  14. #3264
    Благодаря отново за отговора, vrata13
    След малко ще си направя първата баня (днес ми е 3 ден, 2ри след операцията).
    Като го топя в калиевия пер. с или без превръзка да е ?

  15. #3265
    Днес ми е 3-ти ден след пълното обрязване. Някой тук дали може да ми каже нормално ли е половината ми член да е в черни кръвоизливи?. Иначе отокът видимо спадна.

  16. #3266
    http://www.circlist.de/images/w-019.jpg
    Нормално е да има синини , но ако наистина е черно , сигурно има вътрешен кръвоизлив.Отиди до лекаря.

  17. #3267
    Цитирай Първоначално написано от nutrition
    Благодаря отново за отговора, vrata13
    След малко ще си направя първата баня (днес ми е 3 ден, 2ри след операцията).
    Като го топя в калиевия пер. с или без превръзка да е ?
    Без бе махаш превръзката и го пускаш да плува в бурканЯ после правиш нова превръзка

  18. #3268
    Цитирай Първоначално написано от Jokerwuzhere
    Здравейте.Аз имам този проблем късо гемче.Правих секс преди няколко дни (за първи път) но за мое огромно съжаление това гемче НЕ се скъса. Какво да правя сега? Да се опитам ли да го скъсам докато си бия чекия,или да се консултирам с лекар ?
    все още немога да повярвам в това което си писал.Дано си се базикал,но в случая явно не е така.Тая ципа не е като на жената(По време на първият полов акт да се скъса...)порсто отиваш на лекар и той ще ти каже.Повярвай ми че сам ще те е страх да я скъсаш(ако знаеш че не е редно разбирасе).и БОЛКАТА Е ОГРОМНА.зАМИНАВАЙ НА ЛЕКАР ...

  19. #3269
    Кръвотеченето е много по-голямо , отколкото болката...

  20. #3270
    Така понеже почнах да чета темата от първата страница, виждам че почти всеки, който е минал през тази манипулация е писал "от-до".
    Затова реших и аз да споделя, за информация на тези, на които им предстои операцията.
    Значи аз съм на 20 години, този проблем го открих преди доста години, но заради срам досега не бях споделял на никой (при мен проблема беше, че баща ми е починал, а ме е срам да говоря с майка ми за такива работи. Тези неща принципно се споделят с бащата).
    Престраших се, защото от това страда и половият ми живот. Споделих с майка ми, на другия ден взехме направление от личния лекар (2.40 е таксата при всеки личен лекар). Отидохме при един уролог (от Бургас съм, ако някой иска да знае при кой съм бил да ми пише лично съобщение). Взех си час (2-3 лв беше да запазиш час, разбира се можеш да отидеш и без да си платил и запазил час, но опашката от пенсионери често е прекалено голяма). Влязах аз вътре (естествено казах на майка ми да изчака отвън). Вътре имаше и сестра срамът достигна върха си - нестига че трябваше да си показвам пишока на някакъв непознат ами вътре и сестра . Помолих го да се обърнем с гръб, за да не ме гледа сестрата. Сложи ме на едно легло и вика сваляй. Свалям аз гащите(помислих си, че ще ме избазика за размера, защото от срама и страха се сви и за малко да останат само тестисите ) Както и да е, понатиска малко и го заголи (болка не усетих само дискомфорт лек), вика ми какъв е проблема бе младеж - казах му, че досега не съм успявал да го заголя . Казах му че в еректирало състояние съм опитвал и ме боли ужасно. Каза ми, че имам някаква мъртва кожа (беше доста зачервена след като го заголи) - диагноза ми сложи "фимоза и късо гемче". Разбрахме се за операцията. Аз избрах след 2 седмици някъде, защото имах да дооправям малко изпити. Така дойде денят.
    В 8 часа бях в болницата и доктора каза, че ще ми правят изследвания - така взеха ми кръв, дадох урина, слагаха ми едни работи по китката и глезените на крака и някакви работи по гърдите (забравих това как се казваше), и ходих на ехограф за снимки. Това е - всичко го направих в болницата - за 3-4 часа минах всичко.
    След това влязох в операционната. Свалих си всички дрехи от кръста надолу, легнах - завързаха ми краката и ръцете за масата, сложиха ми едни чаршафи да не гледам и почнаха.
    Първо ме почистваха с "нещо си" - не боли ама е неприятно. После ми биха упойката (бях с местна упойка) бият ти я в пениса (не в главичката както си мислех аз когато четях тук във форума)
    Почнаха да ме пипат и ме питаха дали боли - казах им, че боли и ме изчакаха 10 мин.
    След това вече изтръпна и се почна същинската част. От време на време усещах силни болки (особено когато почнаха да слагат конците) - упойката не ме хвана изцяло незнам защо. Но се търпяха хванах здраво операционната маса (доктора се шегуваше да не го хвана за "малкия" доктор ) и всичко мина. Накрая като свършиха станах, облякох се и щях да тръгвам към стаята (по настояване на доктора (още преди операцията) се разбрахме да пренощувам в болницата) а една от сестрите ми извика, да изчакам да дойдат да ме вземат с количка. Изчаках щом се налагаше, по принцип след операцията повечето не можели дори да станат от масата, затова и бяха малко изненадани.
    Качиха ме в стаята - болки нямах никакви за мое голямо учудване.
    Обаче имаше един голям дискомфорт - марлята доктора така ми я направи, че имаше похлупаче. И като ми се пикае дигам похлупачето и пикая - обаче въпреки това оставаше и по марлята. Бях като бебе, след 4 ставания да пикая целите ми слипове бяха се намокрили. Абе това само беше големия минус. На сутринта дойде доктора, изписа ме.
    И това е. Много съм доволен от доктора, и като отида утре на преглед ще му изкажа огромни благодарности. Визуално си харесвам много пишок
    За тези които са изчели поста ми, не се чудете - споделяйте с вашите, отивайте и не се страхувайте. Всичкия дискомфорт е 20-30 дена. После е време за разврат

    Едит : забравих да кажа колко ми излезе всичко :
    2,40 за направление от личния лекар, 3 лв за запазен час при уролога, 4.10 за 1 пренощуване в болницата.
    Общо 10 лв грубо. Аз съм студент. Значи докато си ученик или студент, здравните осигуровки ти ги поема държавата. Всичко ти плаща здравната каса, с изключение на тези 10 лв, за които споменах.
    Айде късмет на всички \/

  21. #3271
    В Лайф Хоспитал ли ти беше операцията ? моета беше там,не останах да нощувам но от мед. сестрите и като цяло обслужването просто съм повече от доволен

  22. #3272
    Моята беше в МБАЛ, новото крило което се води. Литоса където е (сега забравих коя се водише, 1ва ли беше, 3та ли беше ) До макдоналдс става дума

    Едит : vrata13 ако правя по 3 бани на ден с калиев пер. дали е проблем ?

  23. #3273
    Предполага не,някой казаха,че правели по 3 бани на ден и конците им паднали по-бързо... ама да не земе ти изгори войника

  24. #3274
    Ох да се надявам, че няма да му направя нищо
    Днес бях на преглед, всичко е нормално. Само тоя оток се надявам вече да се маха (доктора спомена нещо май за "хематон" ама каза че е нормално )
    Ох как искам вече да се свършва

  25. #3275
    В темата не видях някой да са го рязали повторно. При мен и това ще става.
    Шиха ме за трети път, т.н. оток не спадна и ще се наложи тази тъкан да се реже изцяло. Като се има предвид и това че останалата част след повторното шиене е грозна картинка, ще се наложи да се подложа наново на пълно обрязване.
    Е такъв кошмар не бях очаквал.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си