.
Отговор в тема
Страница 225 от 233 ПървиПърви ... 125175215221222223224225226227228229 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 601 до 5 625 от общо 5802
  1. #5601
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от Fungas Виж мнението
    Хора колко време трябва да се въздържам да мастурбирам, че полудях ся ми е 7 ден утре 8 само като вида женско и откачам.И как аджеба ся да лъскам без кожа някой да ми обесни мерси предварително !
    Масажирай си простатата, което ще рече да си вкараш нещо в задника.

  2. #5602
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Fungas Виж мнението
    Хора колко време трябва да се въздържам да мастурбирам, че полудях ся ми е 7 ден утре 8 само като вида женско и откачам.И как аджеба ся да лъскам без кожа някой да ми обесни мерси предварително !
    С лубрикант, търкаш главичката , но преди да са ти свалили конците по-добре недей! Хора са писали тука по-рано, че можело да опиташ да си "поиграеш" само с главичката и преди това, но не пипай и не опъвай шевовете в никакъв случай , иначе ще направиш голяма беля!
    Цитирай Първоначално написано от boro123 Виж мнението
    Баси чекиджията, мен 2 седмици след това не ми се мислеше даже да се бутам, ем мисля че след 2-3 седмица, може, стига да внимаваш, при всеки е различно.
    Както казваш - при всеки е различно - ако бях на мястото на Fungas и аз щях да се побъркам след толкова време без . Ти как две седмици не си и помислял, направо не знам !

  3. #5603
    Хора, притеснява ме тоя оток. Не е пръстеновиден, а е като балон. Има ли проблем?
    Последно редактирано от Hyperi0n : 10-07-2015 на 10:55

  4. #5604
    Ако не са ти паднали конците и раните не са оздравели - няма защо да се притесняваш .
    Ако са ти паднали конците и раните са оздравели - има защо да се притесняваш .

  5. #5605
    Ако не са ти паднали конците и раните не са оздравели - няма защо да се притесняваш .
    Ако са ти паднали конците и раните са оздравели - има защо да се притесняваш .

  6. #5606
    Опериран съм преди 8 дена, конците са си на мястото, а раничката е под отока. Все още заздравява.

  7. #5607
    Чудя се само дали честите ерекции са проблем за заздравяването на раната, защото всеки път се отделя по 1 - 2 капчици кръв.

  8. #5608
    10-ти ден
    Главичката ми се бели незнам дали да я оставя сама да се обели или и аз трябва да помогна.Имам някакъв бял налеп по конците ше го оставя така четох, засега всичко нормално протича при мене нощните ерекеции ме будят само 1 път и то сутринта. Още ми е чуствителна главичката на някой места като пипна или като се допре аз съм си със марли все още и смятам да бъда поне още седмица и половина . Мисля, че ми е паднал 1 конец тая сутрин много малко като конче връзка видях ама не съм сигурен както и да е ще чакам, това е от мен. Правя бани със смрадлика 2 пъти на ден по 10 минути мисля, че е достатъчно незнам
    Последно редактирано от Fungas : 10-09-2015 на 09:26

  9. #5609
    fashi0nn
    Guest
    Здравейте търся добър уролог за град Плевен

  10. #5610
    Цитирай Първоначално написано от Fungas Виж мнението
    10-ти ден
    Правя бани със смрадлика 2 пъти на ден по 10 минути мисля, че е достатъчно не знам
    не -повече от 5 минути ! 1-2 са напълно достатъчни .

  11. #5611
    Аз карах по 5 минути, 2 пъти на ден, никакъв резултат нямах от смрадликата, хубавия резултат дойде когато минах на калиев перманганат.

  12. #5612

  13. #5613
    Krispoker
    Guest
    Здравейте, днес е ден 7 след пълно обрязванр. От 2 дни съм без марля, но забелязвам че главата на пениса ми е доста набръчкана и много суха. Нормален процес ли е това. Знам че няма как да е същата но ми се струва прекалено. Имам чувството че скоро този сух пласт ще започне да се рони. Благодаря.

    Всичко останало е много добре. Много съм доволен от решението си. Ако се колебаете ... не му мислете
    Последно редактирано от Krispoker : 10-13-2015 на 06:51

  14. #5614
    Здравейте и от мен 14-ти ден всичко протича нормално 4 конци са ми паднали от 10.Вече нямам болки от ерекция.Единствения проблем ми е, че пробвах вчера да ходя без марла ама като се тръкна от пред дето пикам е много чуствително тоя отвора и откачам на някой места си пипам главичката но на някой е непоносимо и се надявам до 10 дни да отшуми, че да мога да ходя без марли иначе не става.Ако някой знае нещо по въпроса ще съм радостен да приема някой друг съвет

  15. #5615
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Krispoker Виж мнението
    ... забелязвам че главата на пениса ми е доста набръчкана и много суха...
    След обрязване е така за постоянно. Не се стряскай.
    Цитирай Първоначално написано от Fungas Виж мнението
    З...14-ти ден всичко протича нормално ... проблем ми е, че пробвах вчера да ходя без марла ама като се тръкна от пред дето пикам е много чуствително тоя отвора и откачам на някой места си пипам главичката но на някой е непоносимо и се надявам до 10 дни да отшуми, ...
    Знам че звучи като клише, но при всеки е различно - ето пича преди тебе е без марля от 2-рия ден и не го боли, просто при теб свръхчувствителността явно е по-изразена. След време ще премине. Меатусът (там откъдето пикаш ) е чувствителен и ако се раздразни - боли. И на мен ми се е случвало да ми се раздразни някой път от гащите след пикаене, макар че не съм обрязан . Ще ти мине, не бой се!

  16. #5616
    Здравейте пак! Ден 18. Бях на контролен преглед и докторът каза, че заради ерекциите се е поотворил един шев. Изписа ми ЦиКатридина спрей. Дано не се наложи презашиване

  17. #5617
    Няма.Ще зарастне . Интересно - ти не си ли видял , че сее отворил един шев?

  18. #5618
    Нямам възможност, тъй като отокът е покрил шевовете. Не смея да го дръпна назад, за да ги видя. Докторът го направи

  19. #5619
    При мен стана същата работа, ще мине, няма страшно, просто скъсания шев може да се забави малко, но ще си наред не се бой.

  20. #5620
    Пръскам със спрея и се надявам да мине безпроблемно Вика ме в четвъртък да ме види пак.

  21. #5621
    Аз пък си мисля, че ще си нося марли още 2-3 седмици въпреки че съм 19-ти ден просто не мога без марли доста голяма чустивтелност имам оттока не ми е спаднал имам само от дясната страна. имам и още 5 конеца ама те ше си паднат не се притеснявам.

  22. #5622
    Забелязах, че все още изпод отока излиза лимфа (по няколко капки) от време на време. Нормално ли е?

  23. #5623
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Нормално е.

  24. #5624
    Хора помощ под главичката дето е пръстена нали там ми апднаха 2 конеца преди около 12-13 дни и ся е станало нещо като розово и червено да не е някаква инфекция надявам се на бърз отговор да знам какво да предприема, защото ми е много притеснено мисля да третирам със йодасепт

  25. #5625
    И при мен стана така на мястото, където е отстранен френулумът. Не се притеснявай. Да попитам, обаче, все още тече лимфа изпод отока, а той самият е спаднал с много малко като за 25 ден.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си