.
Отговор в тема
Страница 9 от 233 ПървиПърви ... 56789101112131959109 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 5802
  1. #201
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от hardly_awakened
    Ще ти дам снимки ... опрериран съм като малък за фимоза.. виж снимките и си кажи мнението... и бързо ако може..моля
    предполагам, че с твоя случай повече не трябва да се занимавам!

    всеки ден нова изненада!
    така не става моето момче!

  2. #202
    е аз какво да правя... след като ти не можеш да ми помогнеш дай съвет...

  3. #203
    Евала на batkodoki! малко закъсня с отговора, но така ми разясни всичко, че все едно ми е личен лекар \/

  4. #204
    Здравейте!
    Вчера ми правиха операция за фимоза - обрязване, както и за късо гемче.
    Ще съм ви благодарен ако ме посъветвате как мога да избегна болката от нощните ерекции, които са доста болезнени. Докторът обясвява нещо за аналгин по принцип, ама за мен той върши работа само за леката болка в нееректирало състояние, а не и за рязката болка в 2 часа през нощта примерно Та има ли някакво решение?
    А и другия проблем, за който искам съвет - ами сега като главичката ми е открита през цялото време ми е супер чувствителна и изпитвам някакво неприятно чувство (нещо като болка ама по-особено може би) при всеки допир с гащите Кофти работа - сигурно трябва да загрубее кожата, ама колко време ще трае това и дали може да се ускори процесът, че така е много зле.
    А също един "технимески" въпрос се сещам - конците сами ли ще си паднат или ще се ходи да ги махат?

  5. #205
    batkodoki извинявам се много виждам че всеки те дърпа насам натам и моли за решение на неговия проблем но ако може да ти пратя снимки да вида какво ти ще кажеж не съм ходил на урулог или изопщо при лекари не съм сигурен какъв е проблема вече но в никъв случай не е фимоза поне според мен защото аз мога да заголвам колкото си искам обаче стига се до едно положение кадето остава кожа и един вид е като в излишък ако може да ти пратя снимки и ти да кажеж нещо по въпроса

  6. #206
    e batkodoki мерси че ме остави без решение..аз какво да правя...

  7. #207
    Аватара на Loshev
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    in the sky
    Мнения
    70
    Цитирай Първоначално написано от Garfield16
    Здравейте!
    Вчера ми правиха операция за фимоза - обрязване, както и за късо гемче.
    Ще съм ви благодарен ако ме посъветвате как мога да избегна болката от нощните ерекции, които са доста болезнени. Докторът обясвява нещо за аналгин по принцип, ама за мен той върши работа само за леката болка в нееректирало състояние, а не и за рязката болка в 2 часа през нощта примерно Та има ли някакво решение?
    Когато се събудиш посреднощ от силна болка, стани, сгъни си един хубав джойнт, изпуши го целия и пак си легни.. Ще заспиш като мечка стръвница. \/

  8. #208
    баткодоки, писах ти ЛС, моля те отговори

  9. #209
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от hardly_awakened
    e batkodoki мерси че ме остави без решение..аз какво да правя...
    стига рева разбира се, че няма да те оставим. все ще измислим нещо. нека мине още малко време

  10. #210
    Аз нямам никви проблеми с фимози и такива неща не съм обрязван на 14 години съм обелвам го без проблеми при надървено състояние само че проблема ми е че главичката ми е чувствителна.Като я обеля и я оставя малко чувствителнсотасе притъпява но пак я има.Леко като болка е -не приятно е и незнам когато ми дойде времето как ще права секс

  11. #211
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от hardly_awakened
    e batkodoki мерси че ме остави без решение..аз какво да правя...
    стига рева разбира се, че няма да те оставим. все ще измислим нещо. нека мине още малко време
    Мога ли да правя секс ? След като си видял снимките какво ще заключиш?

  12. #212
    баткодоки моля те отговори ми на ЛСто!

  13. #213
    batkodoki ..нямам проблем при заголване при ерекция..всеки ден става все по-лесно ...

  14. #214
    batkodoki, кво става с теб? ша седнеш ли скоро, че и аз съм ти пратил ЛС и те чакам за да решим кво да прайм

  15. #215
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Baiko
    Izvinqvam se za zakasnenieto bqh sprql da poglejdam pomislih si 4e i tuk sa mi dali 4erven karton.Batkodoki ne sam po forumite i sam malko zle otkum terminite,Kakvo shte re4e da pisha na Ls,i nai ve4e kakvo shte re4e 4e medicinata izbqgva tozi problem Ti si 1viqt 4ovek koito izglejda znae ne6to po vaprosa.Pri urolog ne sam hodil samo i edinstveno zashtoto sam naqsno 4e problema mi ne e ot nai 4esto sre6tanite.Vidqh usmivki koeto me kara da mislq 4e ima reshenie vse pak,molq te pomogni s kakvato i da e informaciq za da po4na ot nqkade le4enieto si zashtoto taka nemoga pove4e
    ее как един не се намери да обясни на Момчето как се пише не ЛС?

    къде ви отиде солидарността?!

    означава да се пише ЛичноСъобщение. става примерно като щракнеш върху някой надпис "batkodoki" който е маркиран в син цвят. нататък ще се ориентираш - турсиш опцията "напиши лично съобщение", слгаш някакво заглавие в нужната кутийка и пишеш в другата за самото съобщение

    и на против - проблема е мн често срещан, особено при момчета при които цялостното разкриване на главичката се е случило от скоро.

    а за решение - винаги има такова

  16. #216
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Garfield16
    Здравейте!
    Вчера ми правиха операция за фимоза - обрязване, както и за късо гемче.
    Ще съм ви благодарен ако ме посъветвате как мога да избегна болката от нощните ерекции, които са доста болезнени. Докторът обясвява нещо за аналгин по принцип, ама за мен той върши работа само за леката болка в нееректирало състояние, а не и за рязката болка в 2 часа през нощта примерно Та има ли някакво решение?
    А и другия проблем, за който искам съвет - ами сега като главичката ми е открита през цялото време ми е супер чувствителна и изпитвам някакво неприятно чувство (нещо като болка ама по-особено може би) при всеки допир с гащите Кофти работа - сигурно трябва да загрубее кожата, ама колко време ще трае това и дали може да се ускори процесът, че така е много зле.
    А също един "технимески" въпрос се сещам - конците сами ли ще си паднат или ще се ходи да ги махат?
    ВЪЗРАСТ?!

    минало е доста време от поста и вече вероятно си минал "острия" период.
    то за това е и добре да се пише преди операцията :
    -едно ще имаш подкрепата на поглеждащите тук;
    -но по-важното е, че преминалите вече през "това" ще споделят опит;

    за свръхчувствителността - засега няма да бързаме. прави си баните с перманганат и смрадлика.

    за конците - зависи по каква методика са те оперирали и с какво са те шили. в общия случай конците сами ще паднат. но това хирурга трябва да ти е обяснил подробно преди операцията или най-много на първия контролен преглед.

    ако все пак има проблеми - пиши!

  17. #217
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от lqlqblabla
    batkodoki извинявам се много виждам че всеки те дърпа насам натам и моли за решение на неговия проблем но ако може да ти пратя снимки да вида какво ти ще кажеж не съм ходил на урулог или изопщо при лекари не съм сигурен какъв е проблема вече но в никъв случай не е фимоза поне според мен защото аз мога да заголвам колкото си искам обаче стига се до едно положение кадето остава кожа и един вид е като в излишък ако може да ти пратя снимки и ти да кажеж нещо по въпроса
    добре,
    но нали си даваш сметка, че през TFT монитора няма как да поработя със скалпела мога само да дам мнение и насоки и то приблизително. не мога да лекувам през монитора

  18. #218
    начи аз си чакам още няма да се обидя ако ми отговориш БАТКОДОКИ

  19. #219

    ....

    Здравейте,вчера ми направиха въпросната операция и сега съм обрязан.Правя си компреси с риванол,напоен в памук и преди малко направих една промивка със смрадлика.Гадното е,че раните още не са се затворили и трябва през 3,4 часа да сменям компреса...Иначе да се похваля проблема с ерекцията го преодолях(на магия направо го задържах)
    Така,имам няколко въпроса:1-След колко време ше отмине болезнения период?2-Като спра да слагам компреси,а го държа нормално(в гащите)колко време ше е необходимо да намалее чувствителността на главата?3-Метода ми с риванол,гентамицин и смрадлика добър ли е?

  20. #220
    Трябва да чакаш спеца - batkodoki

  21. #221

    ....

    Оооо нещата зазляват...Постоянно е на влажно и става все по-чувствителен и всяко сменяне на компреса е все по-болезнено....От 4 часа ми се пикае и се стискам. ;( Доктора ми беше казал с марля да го опаковам ама само като си помисля как ше дере и изтръпвам...Помагайте хора

  22. #222
    Оф.. и аз чакам batkodoki да ми отговори на ЛС-то от една камара време.. много кофти като влиза тука рядко, ама ша чакаме.. другаде едва ли ще ни дадът по-добър съвет!

  23. #223
    Еми хора..направо на лекар отивате като не ви се чака..но наистина..само той може да даде по-подробен и специализиран отговор

  24. #224

    ....

    Ама пичове,аз искам само някой който вече го е минал тва да ми каже едно две неща и да ме успокои малко щото преди малко правих промивки и смяна на компресите и отдолу,където е било гемчето е здраво подуто и кожата не е розова с леко синя...Направо вече полудявам,почнах да се комплексирам здраво и нз...Помагайте!

  25. #225
    Айде ако има някой който е ходил в Пловдив на хирург да го преглежда и съответно оперира, да каже дали е доволен от него, щото аз точно за това се чудя много при кой да отида.. за сега съм си "набелязал" един уролог(който доста го хвалят по форуми) но както ми каза batkodoki - по-късно ще говорим за това и затова чакам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си