.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26

Тема: Мнения???

  1. #1
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373

    Мнения???

    Какво мислите за момичета или момчета които ходят с турци или цигани? не съм расист имам приятели турци самия аз не съм, но има моммичета които са луди по тях, а те са некфи смотаняци, не ги разбирам...

    вие какво мислите?
    Raise your fist!

  2. #2
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    омг, ти добре ли си?

    адски неадекватен тип, който дори не смятам да удостоя с отговор
    Собственост на Canis_Dirus

  3. #3
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    ок, просто ми е интересно
    Raise your fist!

  4. #4
    e и аз познавам ама с циганин не бих тръгнала
    A skaterboy broke my heart,so I broke his board =)

  5. #5
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    хах не завиждам по принцип ама както и да е
    Raise your fist!

  6. #6
    Дам... завиждаш несъзнателно!
    На мен не ми дреме!
    Пък и резаняци чак с някви красавици не съм виждал към този момент .
    Light The Universe

  7. #7
    ми аз съм туркиня/ся ша ма заколите/и съм ходила и с българи и с турци.но изобщо не мисля че момичетата си падат по турци.даже напротив-повечето ги е едно такова как да кажа гнус...
    имам си гадже,заместници,кандидати и най-добри приятели

  8. #8
    Guest
    еми аз лично не сам расистка,но с циганин не бих ходила.Колкото до турците защо не ,има много свестни хорица сред тях

  9. #9
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    ае не ма е яд за нищо и не завиждам! аз си имам сериозна приятелка не гледам други. просто си говорихме с приятели и реших да споделя с вас а ако ви комплексарчета мислите да са праите в анонимен форум на голяма работа тфа си е ваш проблем! не мога да ви се сърдя вас господ ви е наказал!
    Raise your fist!

  10. #10
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    ооо боже неее!!! той ме разкри!! завиждам...завиждам на всички.... нееее
    моля те недей повече недейй [-o< няма да мога да го понеса!



    аре да не спорим на тая тема а? свикнал съм да не обръщам внимание на тъпите "атаки" от хора които дори не познавам в чатове и форуми ай да сте живи и здрави
    Raise your fist!

  11. #11
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Еми гаджето на брад4едка ми е тур4ин не съм го виждала,ама казаха 4е бил много хубав Аз не бих тръгнала с тур4ин,а камоли с циганин!

  12. #12
    бах,ква е тая нужда да се бъркаме в нечий чужд живот.Ходи с турчин-жива и здрава да е,ходи с циганин-и двама да са,какво от това Всеки за себе си. Все едно ми е кой какво прави,ако не си допадаме с човека ' от различна порода' се правя на непукист,каквото такова.Иначе,не не бих тръгнала нито с турчин,тито пък с циганин.
    Just Married

    'Тогава бе светът. Изглеждаше огромен.
    В самия край на лятото, тъй сладостно
    беше открилото се време, неотменна светлината..'

  13. #13
    оф колко смислена тема А кво мислиш за момичетата, които ходят с руси момчета??
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


    ^Sam90^ съм

  14. #14
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от ~*SILVER*~
    оф колко смислена тема А кво мислиш за момичетата, които ходят с руси момчета??
    що пък не? ПП:аз си падам по тъмнокосите

  15. #15
    Аз пък се дразня.Тук е такава мода т'ва,че всяко трето момиче сигурно ходи с такъв./за цигани говоря,тук турци няма./и не,не завиждам,момиче съм

  16. #16

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    варна
    Мнения
    639
    Абе има някой /най-вече туркини/ на които не им личи , че са такива. Не е важно какъв е по народнос и тем подобни. Лично мен това не ме интересува. Стига ми това да е свестен и по някакъв начин да се разбираме и да си подхождаме.

    A friendly look, a kindly smile, one good act, and life's worthwhile.

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Изгубено
    Мнения
    485

    Re: Мнения???

    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    Какво мислите за момичета или момчета които ходят с турци или цигани? не съм расист имам приятели турци самия аз не съм, но има моммичета които са луди по тях, а те са некфи смотаняци, не ги разбирам...

    вие какво мислите?
    tiq det oharesvat cigani 6te gi izselim v afrika .. akt ne ni 6tut da sa mahat
    skype: crypt_lord_93

  18. #18
    сносен циганин не съм виждала, ама щом има луди, дето харесват такива... кво да се прави?
    сещам се за един много красив турчин... висок, слаб, черна коса и светли очи, барнат, малййй. не беше от тея гнусари, дето ти подсвиркват почти на всеки ъгъл, бахти.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  19. #19
    Guest
    Автова супер зле си, чесно!
    Щом даден човек, отговаря на изисквания на друг , без значение етноса, какъв проблем има?
    Супер-глупави предобеждения.
    Я си срежи вените най-добре, тъпо емо

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    ми аз съм туркиня/ся ша ма заколите/и съм ходила и с българи и с турци.но изобщо не мисля че момичетата си падат по турци.даже напротив-повечето ги е едно такова как да кажа гнус...
    отивай си в турция

  21. #21

    Re: Мнения???

    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    Какво мислите за момичета или момчета които ходят с турци или цигани? не съм расист имам приятели турци самия аз не съм, но има моммичета които са луди по тях, а те са некфи смотаняци, не ги разбирам...

    вие какво мислите?
    Виж за цигани... е това съм напълно против... ако едно момиче ми каже, че предишното и гадже е бил циганин няма да я докосна дори... Ром... извинете :Р

    Турчин... нямам нищо против тях... особено, ако е роден в България и си живурка тук
    Клик ми (:

  22. #22
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    оппа, има прекрасни турци(всъщност какво значение има с каква националност си )
    Сърцето ми трепва като видя Неджат Ишлер, по-мъжествен тип едва ли съществува)Ама като не знам турски няма как да се получи

    Против ромите нищо нямам, стига да поддържат хигиена и да не ми пускат най-безцеремонно ръце в 79)

  23. #23

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    варна
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от TRAP
    Цитирай Първоначално написано от ~BoRn^InLoVe~
    ми аз съм туркиня/ся ша ма заколите/и съм ходила и с българи и с турци.но изобщо не мисля че момичетата си падат по турци.даже напротив-повечето ги е едно такова как да кажа гнус...
    отивай си в турция
    Абе какъв ти е проблема с момичето ? Какво като е туркиня ? Ами ако и ти беше ? Едва ли тогава щеше да реагираш така .

    A friendly look, a kindly smile, one good act, and life's worthwhile.

  24. #24

    Re: Мнения???

    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    Какво мислите за момичета или момчета които ходят с турци или цигани? не съм расист имам приятели турци самия аз не съм, но има моммичета които са луди по тях, а те са некфи смотаняци, не ги разбирам...

    вие какво мислите?
    И според мен циганите в голям процент са доста грозни същества...но има хора, които ги харесват - дори и руси със сини очи. Смотани са според теб...има яки хора и неяки хора дори сред турците и циганите.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  25. #25
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Честно казано не бих тръгнала с турчин или циганин, просто не искам.
    Но иначе, всеки си има личен избор и може да си реши.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си