.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Тема: Брекети

  1. #1
    Guest

    Брекети

    hora nqkoi moje li da mi kaje kakvi sa cenite na breketite i kude v sofiq ima dobro mqsto za slagane na breketi?

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    fdeizi
    Guest

    breketi

    zdravei az sega sum s breketi ve4e ot 2 ili 2 i polovina i sum mn dovolna otnosno cenite ima i skupi ima i evtini moite sa ot skupite 1500 evro mislq 4e bqha moqta zubolekarka e na ruski pametnik to4no sre6u hotel rodina ako iska6 pove4e podrobnosti pi6i

  3. #3
    Guest
    tiq breketi 1500 evro da ne sa ot zlato be?

  4. #4
    е,в Бс са....маааааалко по оскъпи... 2000 евро...(манЙее... )...аз неам ама...една позната тука и има..и ...тъй...били и удрали кожата за едни брекети...
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  5. #5
    Guest
    Мойте са за 900 евро! Мн съм доволна след 2 месеца ги свалям! Ортодонтката се казва Грета Йорданова и кабинетът се намира с-у Медицинска академия, на ул. Ами Буе в един блок!

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    in the heart of the city
    Мнения
    126
    Ми на мен ми струва 1700 лв. цялото лечение , но зависи какви са ти брекетите и кой ще ти ги слага. Мойте са метални от най-обикновените,керамичните 500 лв по-скъпи.Поне в Бургас при д-р.Милина е така.

    I ROCK!!!!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Трябваше да кажеш от къде си, но както и да е.
    В София най-добри се водят Юниор Дент-на Попа. Цените, както ти казаха са различни.
    What you give is what you get!

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    От титан класическите брекети на горна и долна челюст са блиэо 3 000 лева.Добро място..препоръчвам ти докор (ортодонт) Лаура Андреева.Кабинетът и се намира на улица `Николай В. Гогол` №23,входът е откъм улица `Янтра`.
    Ще ти дам и кординати:
    Имейл: laura_andreeva@yahoo.com
    Тел. 02/944 92 70
    02/843 82 14
    GSM: 0888 421 623
    [size=7][b][u]fosse cos

  9. #9
    abe hora q mi kajete to4no za kakvo sa tiq breketi i kakvo predstvlqvat...t.e vijdala sum ama...ne6ty..ne sva6tam???

  10. #10
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Цитирай Първоначално написано от Sweet_StraWbeRrY
    abe hora q mi kajete to4no za kakvo sa tiq breketi i kakvo predstvlqvat...t.e vijdala sum ama...ne6ty..ne sva6tam???
    Да ти оправят зъбите!(сми, не от кариеси, ами да ги изправят)
    What you give is what you get!

  11. #11
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Ако си упорита се разтърси за познат на познат, който да те вкара в Стоматологичния факултет. Там излиза много евтино. Аз нося/носих обикновена шина, защото отказах да сложа брекети, но затоа ми трябваха много години Ама аз и без това не излизах с нея навън
    Аз плащах "дарение" 50 лв на година, а ми сменяха по 2-3 пластинки. Но там ти се учат върху зъбите. Т.е. доктори дават идеи и професорът казва дали така ще стане и в началото ги прави само той нещата, а в последствие почват и те, но всичко минава през него.
    Както разбираш затова е пълно със желаещи и хора с връзки. Аз лично го поизмамих моя професор, за да ме приеме, но това беше отдавна. Търси си връзки, ако те устройва, а и дават бележки за у-ще за цял ден

  12. #12
    Guest

    Re: breketi

    Цитирай Първоначално написано от fdeizi
    zdravei az sega sum s breketi ve4e ot 2 ili 2 i polovina i sum mn dovolna otnosno cenite ima i skupi ima i evtini moite sa ot skupite 1500 evro mislq 4e bqha moqta zubolekarka e na ruski pametnik to4no sre6u hotel rodina ako iska6 pove4e podrobnosti pi6i
    da ne si pri mira dinkova?

  13. #13
    Guest
    abe kakvi sa tiq ceni po 2000 evro ? Tolkova li sa skupi tiq breketi nqma li po-evtini ?

  14. #14
    fdeizi
    Guest
    pri mira dinkova sum i sum mnogo sum dovolna

  15. #15
    fdeizi
    Guest
    i ti li si pri neq dovolna li si???

  16. #16
    Тези брекети са много скъпи бе,но щом ще лекуват и има полза от тях е добре да дадеш тези пари.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от sladkata_presi
    Тези брекети са много скъпи бе,но щом ще лекуват и има полза от тях е добре да дадеш тези пари.
    въпроса е да ги имаш

  18. #18
    Guest
    Аз сега на 4-ти септември слагам. Ходя при д-р Иванова на "Иван Асен", лечението ми излиза 1200 лв. с най-обикновени брекети.

  19. #19
    denica55
    Guest

    p

    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Ако си упорита се разтърси за познат на познат, който да те вкара в Стоматологичния факултет. Там излиза много евтино. Аз нося/носих обикновена шина, защото отказах да сложа брекети, но затоа ми трябваха много години Ама аз и без това не излизах с нея навън
    Аз плащах "дарение" 50 лв на година, а ми сменяха по 2-3 пластинки. Но там ти се учат върху зъбите. Т.е. доктори дават идеи и професорът казва дали така ще стане и в началото ги прави само той нещата, а в последствие почват и те, но всичко минава през него.
    Както разбираш затова е пълно със желаещи и хора с връзки. Аз лично го поизмамих моя професор, за да ме приеме, но това беше отдавна. Търси си връзки, ако те устройва, а и дават бележки за у-ще за цял ден
    mai govori6 za mqstoto kudeto i az si slojix breketite?namira se v sf na "pette ku6eta"li?vsi4ko koeto mi kazva6 be6e sa6toot i pri men

  20. #20
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Не е точно на Петте кьошета, но е близко. Намира се м/у Александровска болница и ВМА.

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fdeizi
    i ti li si pri neq dovolna li si???
    бях приятелка е на леля ми, и да доволна съм

  22. #22
    Жанета
    Guest
    Здравейте.
    Имам следния проблем и ако може някой да ми каже,какво трябва да направя в моя случай.
    Имах хубави зъби,природно подредени и бели,но преди 2 години започнаха да се отдалечават горните предни два.Тогава моята зъболекарка ми каза,че съм с отворена захапка и затова ставало така.
    Та така де ,аз разбрах че имам отворена захапка на 28 год. Долните зъби започнаха да се клатят и в момента на всеки 6 месеца пия антибиотик.
    В момента съм в Канада ,но може би ще се прибирам по Коледа и ще бъде задължително да посетя стоматолог.
    Интересуваме дали тези брикети са само за изправяне на зъби или ще помогнат и на мен.
    Поздрави!!!

  23. #23
    fdeizi
    Guest
    Neznam dali 6te ti pomognat no moga da ti dam adresa na mn dobur zubolekar az bqh s obratna zahapka t.e dolnata pokriva gornata kato si stisne6 zubite pi6i mi ako iska6 da ti dam adresa na meila mi izob6to koito iska az sum spec po taz tema fdeizi@abv.bg s udovolstvie 6te pomogna

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си