.
Затворена тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: -=ВиЦоВе=-

  1. #1
    Guest

    -=ВиЦоВе=-

    Срещат се двама приятели и единия казва:
    "Абе Джо, знаеш ли кво се чудих?
    -- Не
    -Колко време човек може да живее без мозък, а Джо отговаря:
    -- Всъщност не знам.. Колко годишен си ти?"


    Двама индианци си говорят:
    - Тва белите имат страшно тъпи имена - Джон, Майкъл, Смит...
    - Напълно съм съгласен с теб братко Шибан Гъз!


    Срещнали се два охлюва - единият гол, а другият с черупка на гърба. - Как си? - пита охлювът с черупка. Другият отвръща шепнешком: - Не казвай на никого! Избягах от къщи!

    Един габровец отива до съседа и му казва: - Комшу, голям проблем. Имам 15 гости ама само 10 стола, ти имаш ли свободни столове. - Да. - Идеално, значи ще ти ги пратя ония петимата.

    Урок по математика. Учителката дава задача:
    - Иванчо, представи си че ти дам 200 лева. От тях даваш 50 на Марийка, 50 на Петя и 50 на Елена. Какво ще се получи?
    - Оргия.


    Катаджия спира кола за проверка през нощта. Поглежда през стъклото- шофьора с колан, с хендсфри, по правилник! Полицая се усмихва и казва:
    -Честито, току що спечелихте 500 лв от програмата "Водач за пример"! Какво мислите да направите с парите?
    -Ами на първо време да изкарам шофьорски курс! - казва човека, а жената до него се обажда:
    -Не го слушайте, г-н полицай, той като е пиян само глупости говори.
    От задната седалка се надига едно момче и вика:
    -Абе, аз ви казах, че с тая крадена кола далече няма да стигнеме!
    А от багажника се чува глас:
    -Кво става, бе, минахме ли границата вече?!?


    В един град станало голямо наводнение - всичко било залято.

    Хората се евакуирали, само свещеникът останал.

    Качил се на камбанарията и започнал да се моли горещо - "Господи, спаси ме". Минала лодка на Гражданска защита и му казали да се качва, за да не се удави. Той отказал и продължил да се моли.
    Водата продължила да се покачва. Той се покатерил на самия покрив. Минал хеликоптер, спуснали ми стълба. Той отказал и продължил да се моли.

    Водата продължила да се покачва, и се наложи той да се изкатери по самия кръст, като продължил да се моли.
    Накрая казал : "Господи, аз толкова вярвам, нима ще ме оставиш да се удавя". Тогава блеснал гръм и се чул страшен глас - "Глупако, лодката и хеликоптера кой мислиш че изпрати! Ха сега дави се".


    Сутрин, след бурна пиянска вечер мъж се събужда с тежък махмурлук. Жена му шета около него и гледа с нещо да му угоди.
    - Искаш ли кафенце?
    - Не-е-е!
    - Една водчица да ти сипя?
    - Не-е-е-е!
    - А да ти дам една целувчица?
    - Давай! Може пък и да повърна...


    Служител закъснява за работа и се обажда на шефа си :
    - Шефе, не мога да дoйда на работа, защото жена ми згубила една 50-левова банкнота и сега тършува из цялата къща.
    - Добре де - не разбирам защо да не можеш да дойдеш на работа?!
    -Амии, стъпил съм на банкнотата!


    Разговор в болницата:
    -Сестро, какво показва анализът на кръвта ми?
    -Във вашия алкохол в лабораторията са открили и малко кръв...

  2. #2
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Абе на теб не ти ли казах, че ако се правиш на простак няма да пишеш в този форум?! Напоследък даваш такива признаци.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си