.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Hybrid View

  1. #1
    Gost92
    Guest

    Обрив по главичката ?

    Zdraveite, iskam da popitam za edin problem
    Predi malko mi beshe t1po i reshih malko da masturbiram.Izpraznih se 2 puti i sprqh.Obache sled 15 min si poglednah onaq rabota i po glavichkata imah 3-4 cherveni petna (podobni na obriv)...ne bqha mnogo.Na nqkoi ako mu se e sluchvalo ili ako e zapoznat po temata neka mi pomogne pls.
    I da popitam vuzmojno li e sled nqkolko minuti da izcheznat zashtoto si go izmih i izbursah spermata.
    Molq ne zasqgaite temata s higienata...ne moje da e ot tova miq si go po nqkolko puti na den

    PS: Sorry che pisha na latinica, no mi se precaka kirilizatora

    Blagodarq predvaritelno za otgovorite

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    1 точка от правилника и заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    ммммммм не знам
    тиХо Ся

  3. #3
    Посети лекар, ние и да ти кажем какво би могло да бъде, не можем да ти предпишем лечение.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  4. #4
    Guest
    Прежулил си го

  5. #5
    Барал си го с мръсни ръце

  6. #6
    Guest
    Гъбички брат....на мене бяха от някаква бактерия(но не от мръсни ръце)лекаря ми даде едно лекарство да се мажа..ама най добре иди на дерматолог да ти каже най-добре

  7. #7
    da moje da e nqkvo zamarsqvane na priqtelq mi mu se bqha poqvili obrivi i mu dadoha da se maje s edin mihlem,no moje i da e gabi4ki ,ako si zabelqzal sa6to ne6to bqlo okolo penisa zna4i e gabi4ki.otivai na lekar

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си