.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Guest

    Не слагайте топло на корема си!

    Така оная вечер ходих на лекар,защото ме болеше корема (не от менструация ,бях се разболяла) и докторката ми вметна НИКОГА да не си слагам топло на корема.Аз й казах,че като съм неразположена ми помага,но тя каза,че най-добре било да вземам Нурофен.Правя тази тема,защото виждам,че много от съветите,които давате е да се слага на корема при болки шише с топла вода

  2. #2
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    Аз знам,че кръста тряба да се затопли,не корема...
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  3. #3

    Re: Не слагайте топло на корема си!

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Така оная вечер ходих на лекар,защото ме болеше корема (не от менструация ,бях се разболяла) и докторката ми вметна НИКОГА да не си слагам топло на корема.Аз й казах,че като съм неразположена ми помага,но тя каза,че най-добре било да вземам Нурофен.Правя тази тема,защото виждам,че много от съветите,които давате е да се слага на корема при болки шише с топла вода
    На мен пък топло не ми помага... като ме боли корем като че ли студената вода повече ми помага

    "...И все пак, всичко е Истина..." - казала Лъжата!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Много правилно!Току що го писах в една тема,эащото някой беше посъветвал момичето да си сложи шише с топла вода...НЕДЕИТЕ!
    [size=7][b][u]fosse cos

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ^BAD_GIRL^
    Аз знам,че кръста тряба да се затопли,не корема...
    Аз знам че заради бъбреците и там още нещо не трябва да се слага нищо топло в областта на корема или кръста
    Обичам и харесвам тези, които ме харесват и обичат. А тези, които ме ненажиждат и мразят, унижавам и унищожавам. :PpPpPpPpP

  6. #6
    Щом според вас не трябва да се топли кръста или корема... защо продават електрически одеалца и възглавнички?
    За корема не знам ама кръста е хубаво да се топли ако имаш болки без хематурия...
    Сигурно казват да не се топли корема по време на менструация, за да не се получава по-обилно кървене

    "...И все пак, всичко е Истина..." - казала Лъжата!

  7. #7
    Аватара на loshokote
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Трявна
    Мнения
    679
    Цитирай Първоначално написано от BuHa|'u_InLovE
    Цитирай Първоначално написано от ^BAD_GIRL^
    Аз знам,че кръста тряба да се затопли,не корема...
    Аз знам че заради бъбреците и там още нещо не трябва да се слага нищо топло в областта на корема или кръста
    Тва, че не трябва да се слага топло на кръста не е вярно! Когато получавах бъбречни кризи и предписаните ми болкооспокояващи не ми действаха вече, само електрическата възглавничка намаляваше болките
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи
    Не искат и не обещават те ...
    ЦъК

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от lo6o`ko7e
    Цитирай Първоначално написано от BuHa|'u_InLovE
    Цитирай Първоначално написано от ^BAD_GIRL^
    Аз знам,че кръста тряба да се затопли,не корема...
    Аз знам че заради бъбреците и там още нещо не трябва да се слага нищо топло в областта на корема или кръста
    Тва, че не трябва да се слага топло на кръста не е вярно! Когато получавах бъбречни кризи и предписаните ми болкооспокояващи не ми действаха вече, само електрическата възглавничка намаляваше болките
    Abe za tiq raboti s el vyzglavnicite ne znam. I nie imame takava, obache nikoi ne q polzva, zashtoto taka kazvat vsichki, che ne trqbva da se slaga v olasta na krysta. I sled kato tvoito mnenie e, obratnoto na moeto, nedei da kazvash "Тва, че не трябва да се слага топло на кръста не е вярно! " shtom tova si e tvoito mnenie ne usporvai moito, zashtoto na mene sa mi go kazvali lekari i med. sestri...!!!

  9. #9
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    оф бе деца мили, тоя "нурофен" да го забравите!

    на кой какво помага: различно е. в повечето случай гореща вана, колкото може да се търпи гореша премахва тоя род болежки.
    както и помага при част от истинските /и ужасно болезнени/ бъбречни кризи.
    големи сте - сами си обяснете защо.

  10. #10
    Като получиш бъбречна криза... последното за което ще се сетиш е да се стоплиш... то в такъв момент не може да се мисли

    "...И все пак, всичко е Истина..." - казала Лъжата!

  11. #11
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    пийте бира и няма бъбречни кризи преди много бъбречни кризи имах и аз ама откакто си пия биричка.. никви проблеми няям


    Животът е адът описан в Библията!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    пийте бира и няма бъбречни кризи преди много бъбречни кризи имах и аз ама откакто си пия биричка.. никви проблеми няям

    hahaha май има нещо вярно! Аз откакто спрях да пия много бира каменоломната отвори

    "...И все пак, всичко е Истина..." - казала Лъжата!

  13. #13
    ole i az obiknoveno si slagam 6i6e mersi 4e mi kaza pove4e nqma

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    оф бе деца мили, тоя "нурофен" да го забравите!

    на кой какво помага: различно е. в повечето случай гореща вана, колкото може да се търпи гореша премахва тоя род болежки.
    както и помага при част от истинските /и ужасно болезнени/ бъбречни кризи.
    големи сте - сами си обяснете защо.
    Здравейте!Искам и аз да взема отношение по въпроса,както по горе колегата Бат Доки ви е казал при всеки е различно.Действието на топлото и студеното при различните организми е различно.В едни случай болежките ви могат да се повлияят а в други да няма никакъв ефект.Например аз когато съм имал бъбречни кризи от топлото ми е минавало,когато ме е боляло корем също,но при други хора може да няма облекчение от топлото,същото важи и за студеното има хора при които пък студеното им помага.Затова не се отказвайте да си слагате топло или студено,а дали ще има ефект зависи от организма!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от BuHa|'u_InLovE
    Цитирай Първоначално написано от ^BAD_GIRL^
    Аз знам,че кръста тряба да се затопли,не корема...
    Аз знам че заради бъбреците и там още нещо не трябва да се слага нищо топло в областта на корема или кръста

    i az tfa sam go 4uvala!suglasna sam

  16. #16
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Преди време мяхме купили 1 вълнен колан с магнит. Не знам ак да го обясня. в най-тежките ми периоди само той ми е помагал.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си