.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Maraba
    Guest

    Проблеми с менструацията !

    Zna4i problema mi e 4e ne mi idva cikula. Ot dolu gore da re4em 3-4 godini imam cikul koito o6te ne e redoven. No posledniq put mi svur6i na 1vi iuli i do sega ne mi e idvalo.. posle zagubih devstvenostta si nqkude na 11ti i sled tva vzeh plan b.. hodih na ginekolog nqkude na 20ti kaza 4e vsi4ko e ok...

    v posledno vreme imam super mnogo problemi i stres ot vsqkude...

    sega oba4e mislq 4e trqbva da mi doide za6toto ot ponedelnik me bolqt gurdite...ta imam simptomi 4e 6te mi idva no o6te ne mi e do6lo...kvo stava be ebasi?

    az sum 4uvala 4e moje da ne mi idva ot stres, ili ot hap4eto mi se promenq taka, i su6to sum 4uvala 4e sled purviq put pak ti se promenq organizma i menstruaciqta...

    mneniq?

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    Мила сякаш чета собственото си мнение.Имам подобен проблем.Значи аз имам цикъл от 1 година и не ми е редовен още.Последно ми дойде на 3 юли и оттогава не ми е идвало, загуби девственостата си на 11 август но го направихме с презерватив така че не се притеснявам. Но смятам утре да си направя един шуър чек за всеки случай.Не съм чувала, че менструацията се променя от това.Щом си ходила на гинеколог и ти е казал че няма проблеми не трябва да се притесняваш. Айде дано скоро да ти дойде.

  3. #3
    Guest
    За какво хапче говориш, нещо не те разбрах? Ако си пила хапче за спешна контрацепция е нормално да ти закъснява. След първия път на някои момичета им зкаъснява, вие пазахте ли се тогава? Ако имаш съмнения-тест, а ако не- болките в гърдите са вероятно ПМС. Дано скоро да ти дойде

  4. #4

    Re: Проблеми с менструацията !

    Цитирай Първоначално написано от Maraba
    Zna4i problema mi e 4e ne mi idva cikula. Ot dolu gore da re4em 3-4 godini imam cikul koito o6te ne e redoven. No posledniq put mi svur6i na 1vi iuli i do sega ne mi e idvalo.. posle zagubih devstvenostta si nqkude na 11ti i sled tva vzeh plan b.. hodih na ginekolog nqkude na 20ti kaza 4e vsi4ko e ok...

    v posledno vreme imam super mnogo problemi i stres ot vsqkude...

    sega oba4e mislq 4e trqbva da mi doide za6toto ot ponedelnik me bolqt gurdite...ta imam simptomi 4e 6te mi idva no o6te ne mi e do6lo...kvo stava be ebasi?

    az sum 4uvala 4e moje da ne mi idva ot stres, ili ot hap4eto mi se promenq taka, i su6to sum 4uvala 4e sled purviq put pak ti se promenq organizma i menstruaciqta...

    mneniq?

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!
    Ot strqs e normalno da ti zakysnqva... ot nqkakvi antibiotici ili speshna kontracepciq syshto....
    no pri zaguba na devstvenostta... edva li!
    Shtom imash PMS shte ti doide skoro nqma strashno

    "...И все пак, всичко е Истина..." - казала Лъжата!

  5. #5
    Ами дано да си ползвала презерватив иначе аз имам цикъл от 2 години и до сега ми е супер редовен. А доколкото проблемите и нервите, при мене когато имам някакви проблеми или съм много нервна не ми закъснява а ми идва даже по рано, но това само 2-3 пъти ми се е случвало
    Обичам и харесвам тези, които ме харесват и обичат. А тези, които ме ненажиждат и мразят, унижавам и унищожавам. :PpPpPpPpP

  6. #6
    Maraba
    Guest
    abe , haha doide mi.
    dneska s priqtelq 6tqhme da go pravim, i toi nali purvo s prusti...i vadi prustite , te celite v kruv.. umrqh si ot sram.. dobre 4e me obi4a, i ni6to ne kaza daje mi vika spooko ne e golqma rabota =] ..

  7. #7
    da naistina moje da ne ti idva ot stres,ot vremeto,ot hap4eta i ot mnogo drugi pri4ini,no men obiknoveno gardite me bolqt12 dni predi da mi doide(koeto ma kar da ne ti se vqrva e normalno)i zatova spoks

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си