.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170

    Ей, момичета :(

    Днес как си стоях на столчето в нас и изведнъж някаквя остра болка ме прониза под корема.. Беше само за секунди, но доста силна И цял ден ме боли, незнам защо..Когато съм седнала не ме, а когато се изправя много гадно ме боли.. Пък да ми идва не, защото вече имах цикъл този месец..Незнам защо така се получи, и сега продължава да ме боли..
    ♥ ♥ ♥

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    И мен някой път така ме е пронизвало ниско в корема,но не за повече от сек-две.Не може ли да пиеш някакво хапче за болки??
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  3. #3
    Ако болката не премине тази вечер утре веднага бягай при личната. Остра болка не е нормално, по никакъв начин не искам да те наплаша но така откриха апандисит на една моя приятелка и киста на друга. Така че сега вземи някво хапче да намали болката и сутринта ако продължава да те боли отиди на лекар.

  4. #4
    Guest
    Помисли дали не си била в овулация. На мен всеки месец ми се случва...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от _butterfly_
    Ако болката не премине тази вечер утре веднага бягай при личната. Остра болка не е нормално, по никакъв начин не искам да те наплаша но така откриха апандисит на една моя приятелка и киста на друга. Така че сега вземи някво хапче да намали болката и сутринта ако продължава да те боли отиди на лекар.
    Подкрепям.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  6. #6
    Може просто да си в овулация..

  7. #7
    Абе и на мен ми се случва само не взимай болкоуспокоявасщи, защото не трябва много да свикваш с тях колкото по малко взимаш по добре за тебе
    Обичам и харесвам тези, които ме харесват и обичат. А тези, които ме ненажиждат и мразят, унижавам и унищожавам. :PpPpPpPpP

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    НЕ се панирай,нормално е.И на мен отвреме на време ми се случва.Въпреки ,че цикъла ти е минал,пак може да е от него..
    А и просто иэпии нещо эа корем,например Нош па или Аулин-на мен те ми помагат.А и стой повече седнала или направо легнала.Дано ти мине..пиши кво става.
    [size=7][b][u]fosse cos

  9. #9
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Мерси за дадените съвети Сега съм окей вече
    ♥ ♥ ♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си