.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    The guardian
    Guest

    Някой да ми помогне с BS Player

    Проблема е следния когато си пусна някой филм на BS Player, звука изпреварва картината и не е само това ами и леко насича и картината се движи сякаш на забавен каданс. Пробвах на Crystal Player, но и там нямаше особено подобрение.На JetAudio пък отначало само насича, току що пробвах на Power DVD нямаше насичане но пък проблема със звука си остана.Конфигурациите на kомпютъра ми sa 64Mhz,192MB RAM i 17 GB Hard, а видео картата е NVidiа.Най-новата версия на K-Lite Codec Pack i най-новата версия на BS Player.Ако някй може да ми помогне ще съм му много благодарен.

  2. #2
    Bratle po dobre si iztegli Mv2 player s nego nikakvi takiva problemi nqma da ima6 toi e mn po dobur ot nai novata versiq na bs player
    It feels so different being here,
    I was so used to being next to you,
    Life for me is not the same,
    There's no one to turn to.
    I don't know why I let it go too far,
    Seems like everywhere I try to go,
    I keep thinking of you.

  3. #3
    Guest
    probvai s kmplayer edin ot nai - dobrite playeri, do sega problemi ne mi e pravil

  4. #4
    Седи мирен с BS. Инсталирай си K-lite mega codec pack 2.70 full и немаш грижи. Mv2 също не е лош, ама трудно се намира читава версия.
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Аз обичам амфет в Shark или RedBul...
    Става една такава...енергийна напитка :P
    FUCK EMO !

  5. #5
    64Mhz
    640Mhz???

    Ако е толкова...
    Вероятно процесора ти се натоварва от някой друг процес. Почисти си го с някакви програми. Провери най-вече за spyware. Аз на 400MHz компютър съм гледал перфектно филми на Windows XP.
    Клик ми (:

  6. #6
    Спри скайп и най-добре мини на Win98
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Аз обичам амфет в Shark или RedBul...
    Става една такава...енергийна напитка :P
    FUCK EMO !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си