.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    главичката на пенеса ми не се покаэва иэцяло

    Главичката на пенеса ми не се покаэва изцяло.....докато е в ерекция се покаэва някаде до половината , но когато драпна кожата надолу иэпитвам лека болка , не силна и като драпна стига до долу.Иначе други проблеми няма , на 15 години съм и ми е 14 см , масторбирам беэ проблем.Кажете това проблем ли е и да хода ле на доктор?
    плз без баэици

  2. #2
    Guest

    Re: главичката на пенеса ми не се покаэва иэцяло

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Главичката на пенеса ми не се покаэва изцяло.....докато е в ерекция се покаэва някаде до половината , но когато драпна кожата надолу иэпитвам лека болка , не силна и като драпна стига до долу.Иначе други проблеми няма , на 15 години съм и ми е 14 см , масторбирам беэ проблем.Кажете това проблем ли е и да хода ле на доктор?
    плз без баэици
    az imam sa6tiq problem

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Emi poglednete malko nagore.. ima speciqlna vajna tema kudeto batdoki shte vi otgovori...

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  4. #4
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Ами като започнеш да водиш нормален полов живот ще се забели...


    П.П по другите теми съм чела!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Цитирай Първоначално написано от Sweet__baby
    Ами като започнеш да водиш нормален полов живот ще се забели...


    П.П по другите теми съм чела!
    Gluposti! Procheti vajnata tema za tova.. dori e mnogo opasno ako se drupne rqsko i e tqsno...

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  6. #6
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Цитирай Първоначално написано от DjBaloon
    Цитирай Първоначално написано от Sweet__baby
    Ами като започнеш да водиш нормален полов живот ще се забели...


    П.П по другите теми съм чела!
    Gluposti! Procheti vajnata tema za tova.. dori e mnogo opasno ako se drupne rqsko i e tqsno...
    Вземи се ограмоти малко не да ми говориш на мене тука чела съм много такива и не само тука във форумите на teenproblem!!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    ПАРАФИМОЗАТА Е СПЕШНО СЪСТОЯНИЕ!
    Получава се, когато момче с фимоза принудително, насилствено - при мастурбация или полов контакт - оголи, забели главичката и тесният отвор на препуциума /кожичката/ се изтегли зад сулукс коронариус /ръбчето, периферията, короната/ на главичката и не може да се върне обратно. Образувалият се тесен пръстен ЗАД главичката притиска съдовете и смущава кръвната циркулация. От застоя се получава бързо увеличаващ се ОТОК на тесния пръстен и главичката и той изключва връщането на кожичката. Главичката и пръстена добиват синкав цвят, което показва че клетките страдат от кислороден глад понеже няма обмяна на кръв. Скоро след това започва некроза, гангрена - клетките на главичката умират от недостиг на кислород. Един глупак беше писал: "по добре ОТРЯЗАН, отколкото обрязан" - е точно това чака всеки с фимоза направил парафимоза и чакал "да се оправи само"! ЗАПОМНЕТЕ: заклещи ли се кожичката зад главичката НЕЗАБАВНО ОТИВАЙТЕ ПРИ ДЕЖУРЕН ХИРУРГ! ВЕДНАГА!!!


    Eto moeto momiche.. kopnah go ot temata na batkodoki.. procheti i posle ne govori gluposti,fimoza se opravq sus sex??!?!
    Purvo nauchi osnovnite uroci i togava gledai v panicite na drugite

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си