.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Guest

    Спин с целувки =(

    Прочетох вече в няколко уебсайта че мога да хвана спин от целуване ако имам рани в устата като например разкървавени венци

    Страх ме е, какво да правя?

  2. #2
    Guest
    poddyrjai si ustata.. a drugiq sluh beshe 4e trqbva da izpisesh okolo 3 l sliunka na partniora za edin den za da hvanesg spin bez polov kontakt ili igli

  3. #3
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Ако приятеля / приятелката ти има ранички в устата да,но ти да имаш май няма значение.
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  4. #4
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291

    Re: Спин с целувки =(

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Прочетох вече в няколко уебсайта че мога да хвана спин от целуване ако имам рани в устата като например разкървавени венци

    Страх ме е, какво да правя?
    нема се целува6 кфи глупости си 4ел бе? спин и други венери4ески болести се предават единствено и само по ПОЛОВ или КРЪВЕН път (т.е 4рез кръвопреливане)
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  5. #5
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646

    Re: Спин с целувки =(

    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Прочетох вече в няколко уебсайта че мога да хвана спин от целуване ако имам рани в устата като например разкървавени венци

    Страх ме е, какво да правя?
    нема се целува6 кфи глупости си 4ел бе? спин и други венери4ески болести се предават единствено и само по ПОЛОВ или КРЪВЕН път (т.е 4рез кръвопреливане)
    Да, и също ако ти имаш някаква раничка на устната и този човек, който е болен от СПИН те целуне може да те зарази.
    skype: esperansa91

  6. #6
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291

    Re: Спин с целувки =(

    Цитирай Първоначално написано от christina_aguilera
    Цитирай Първоначално написано от monityY
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Прочетох вече в няколко уебсайта че мога да хвана спин от целуване ако имам рани в устата като например разкървавени венци

    Страх ме е, какво да правя?
    нема се целува6 кфи глупости си 4ел бе? спин и други венери4ески болести се предават единствено и само по ПОЛОВ или КРЪВЕН път (т.е 4рез кръвопреливане)
    Да, и също ако ти имаш някаква раничка на устната и този човек, който е болен от СПИН те целуне може да те зарази.
    НЕ МОЖЕ! ПОВЕ4Е ОТ СИГУРНА СЪМ.. ОТ ТАКИВА РАНИ4КИ МАЛКИ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАРАЗИ6 ОТ СПИН
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  7. #7
    Guest
    ABE NE OBARKVAITE SAMO MOMI4ETO/MOM4ETO!
    DA,MOJE6 DA SE ZARAZI6 SAS SPIN PRI CELUVKA AKO IMA6 RANI4KI V USTATA!NQMA ZNA4ENIE DALI PARTNIORA IMA!VSA6TNOST VAV SLUNKATA IMA BAKTERII OT BOLESTTA NO KONCENTRACIQTA IM E PREKALENO MALKA ZA DA ZARAZI DR OGRANIZAM NO KATO DR IMA RANI TOVA E VAZMOJNO ZA6TOTO TOGAVA BAKTERIITE NAVLIZAT VAV KRAVTA!
    NO TOVA NE ZNA4I 4E ZADALJITELNO SI ZARAZEN/A.ZA DA SI SIG SI NAPRAVI TEST SLED NQKOLKO MESECA.

  8. #8

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    In cRueL w0rLd ..
    Мнения
    173
    също съм съгласна че СПИН се предава не само по полов път ..
    ~cLose t0 yoU~

  9. #9
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    СПИН се предава и по кръвен път следователно, ако смесите кръвта си, ще се заразите. Т.е. ако раничките си имат коричка и не тече кръв от тях, може и да не се заразиш, но все пак има шанс.
    Направи си тест, не е страшен.
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    New York
    Мнения
    107
    Да, може да се заразиш дори и само при целувка, НО само ако целуваш някой, който е спинозен и има от къде да му текне кръв от устата. Така ,че не го рискувай!

  11. #11
    Ако кръвта ти се смеси с тази на някой/я спинозен/а (Неговата кеъв да има пряк контакт с твоята) тогава ще се заразиш Моче ти да нямаш ранички в устата,но от язва или раничка в храносмилателната система също може да се зарази,някъде го четох това...

  12. #12
    и аз така съм чувала

  13. #13
    не е вярно!

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Vqrno e i e vuzmojno.. no nadali ima poeche ot 1-2 takia slucheq.. baq trqq se postaraesh dori da ima ranichki za da popadne... abe na teoriq e vuzmojno,na praktika e pochti nevuzmojno,no ne se izkluchva

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  15. #15
    Орхан Мурад
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от slavito007
    Ако приятеля / приятелката ти има ранички в устата да,но ти да имаш май няма значение.
    ТИ виждаш ли какво пишеш ?! Ебаси тъпия коментар и какво разбрахме от него-нищо,нищо и пак нищо!
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Не знам, наддали е възможно такова заразяване

  16. #16
    Много ми е чудно как хора, които си нямат понятие дават такива съвети от които главата да те заболи!И като казвам да си имат понятие не значи да имат голям сексуален опит, а да са се образовали малко с четене на подходящи материали...
    СПИН може да се предаде чрез целувка ако и двамата имат ранички в устата и се извърши кръвопролитие.
    Това за слюнката се отнася за други полови болести като сифилиса
    Сърцето ми плаче, крещи и не спира...

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от sladko_dete
    Много ми е чудно как хора, които си нямат понятие дават такива съвети от които главата да те заболи!И като казвам да си имат понятие не значи да имат голям сексуален опит, а да са се образовали малко с четене на подходящи материали...
    СПИН може да се предаде чрез целувка ако и двамата имат ранички в устата и се извърши кръвопролитие.
    Това за слюнката се отнася за други полови болести като сифилиса
    =D> =D> =D> napylno sym syglasen

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си