.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1

    За какво съжалявате?

    predi vreme nakoi be6e pysnal tema s kakvo se gordeete.ta az re6ih da popitam-za kakvo sajalqvate?koi sa onezi neshta koito ako mojehte da se varnete nazad bihte promenili?premislqte li re6eniqta si sled vreme i osaznavate li gre6kite?

    Редактирано от ^npocTo^a3^f^
    Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

  2. #2
    Guest

    Re: za kakvo sajalqvate?

    Цитирай Първоначално написано от SMASH-SMASH-SMASH
    predi vreme nakoi be6e pysnal tema s kakvo se gordeete.ta az re6ih da popitam-za kakvo sajalqvate?koi sa onezi neshta koito ako mojehte da se varnete nazad bihte promenili?premislqte li re6eniqta si sled vreme i osaznavate li gre6kite?
    доста неща, но най важното-нямаше да си купувам комп

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Съжалявам,че се наложи да ми правят супер тежка операция един месец преди изпитите на Националната Художествена Гимназия, не можах да отида и съответно сега не уча това и там, където исках.

    Съжалявам,че преди няколко месеца напълно неадекватно забравих едно свито козче в чантата си и при полицейски тараш ми го намериха, и най-вероятно още от 16-годишна ще имам "криминално досие" ...така се изразиха...

    Съжалявам,че дълго време се държах хипер гадно с мама, и сега, когато осъзнавам че безумно много я обичам,тя отказва да ми повярва,че е така.И е права.

    Общо взето... Съжалявам за това. Понякога ми става много мъчно,че
    ако времето се върне само с три години назад, нещата за които съжалявам няма да ги има.
    ei i az sajalqvam 4e se darja syper gadno s maika mi.vapreki 4e tq ponqkoga go zaslujava.ama samo ponqkoga
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

  4. #4
    Съжелявам за това,че едва на 17 реших ,че едно момиче на тази крехка възраст може да се справя само с всичко О.о.Както и да е-справих се в крайна сметка,но съжелявам,че когато хората живееха,аз трябваше да работя.И до сега-докато връсниците ми все още взимат кинти от мама и тати и идват в бара в който работя например,но не за да работят ,а да грубеят безгрижно цяла вечер,аз седя там ,добре ми е уж,но се сещам ,че ако едно време си бях седяла мирно на гъза,и аз щях да съм някъде сред тях,без да мисля за нищо,като знам ,че все още друг се грижи да ми е добре.Съжелявам ,че бързах да порасна ,без да осъзнавам ,че после детството няма да се върне...; )Ама пък каквото такова....
    Just Married

    'Тогава бе светът. Изглеждаше огромен.
    В самия край на лятото, тъй сладостно
    беше открилото се време, неотменна светлината..'

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Цитирай Първоначално написано от tuka6na
    Съжелявам за това,че едва на 17 реших ,че едно момиче на тази крехка възраст може да се справя само с всичко О.о.Както и да е-справих се в крайна сметка,но съжелявам,че когато хората живееха,аз трябваше да работя.И до сега-докато връсниците ми все още взимат кинти от мама и тати и идват в бара в който работя например,но не за да работят ,а да грубеят безгрижно цяла вечер,аз седя там ,добре ми е уж,но се сещам ,че ако едно време си бях седяла мирно на гъза,и аз щях да съм някъде сред тях,без да мисля за нищо,като знам ,че все още друг се грижи да ми е добре.Съжелявам ,че бързах да порасна ,без да осъзнавам ,че после детството няма да се върне...; )Ама пък каквото такова....
    А това е едно от най-тъжните неща, за които може да се съжалява.
    prava si tajno e
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Тялом в София,Духом някъде по морето :)))
    Мнения
    561
    Правила съм адски много глупости,които са се отразявали много на близките ми. Сега като се замисля не мога да повярвам,че съм била такава дивачка като по-малка......сега уж по-голяма и по-мъдра не съжалявам за абсолютно нищо!!! За да съм го направила,значи е имало причина,макар и глупава....не съжалявам за нищо

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    V mechtite si
    Мнения
    114
    Не съжалявам за нищо...
    Никога не обичам..трудно се привличам...често унижавам....рядко обужавам...често съблазнявам...и никога НЕ СЪЖАЛЯВАМ !!!


  8. #8
    Guest
    съжелявам, че явно бях влюбена и се държах много неадекватно и направих неща, които не съм си мислила, че ще направя.

  9. #9
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Може би малко съжалявам за първия си път... не беше така, както бих искал да бъде и може би не трябваше да го правя.
    Но няма как да върнем миналото, тъй че няма смисъл да съжаляваме
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  10. #10

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    385
    Еми уж мисля.. ама колко е така и аз нз... опитвам се да се поучавам от грешките си.. ама дали успявам.. и тва не мога да кажа..
    is my religion

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665
    Еми може би съжалявам , че съм наранявала близките си хора..

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Съжалявам, че правя същата грешка отново. Съжалявам, че не оставих нещата така. Съжалявам за това, което си пожелах толкова силно, че наистина се сбъдна..но сега бих предпочела никога да не съм си помисляла и за него, защото само ме боли от това.

  13. #13
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Съжалявам ,че се държа кофти с майка ми и ,че понякога се срамувам от това ,което съм без да съм способна да променя нещо...,както и никой друг.Съжалявам и за това ,че за 1 година се изпокарах с приятелките си милион пъти и сега още има следа от това като се има предвид ,че рядко правим нещо заедно.Съжалявам за това ,че успеха за дипломата ми още от 9 клас е 5 и трудно ще го поправя ,защото точно по най -важните предмети съм кръгла нула.Съжалявам ,че допуснах да се превърна в толкова повърхностен човек (това вече го споменах най-горе).Съжалвам ,че понякога завиждам (това не съм го вярвала ,че ще ме сполети).Съжалявам ,че трябва да търпя неща ,които не съм заслужила по абсолютно никакъв начин при условие ,че направих почти сама ремонт в нас без помоща (нито финансова нито никаква на баща ми можа само да седи и да дава акъл дет го няма ) само мама малко ме спонсорира и даде едно рамо [-o< .Абе за много неща съжалявам и общо взето това ,с което се гордея е ,че съм опорита,имам характер и не съм безмозъчна....


    пп.съжалявам,че преди малко ядох котешка храна

  14. #14
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    По дяволите, животът е кратък и не съжалявам за нищо вече!
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  15. #15
    Съжалявам за необмислените неща,които правя,които ме карат да съжалявам....

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    Съжалявам ,че се държа кофти с майка ми и ,че понякога се срамувам от това ,което съм без да съм способна да променя нещо...,както и никой друг.
    сейм хиър.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  17. #17
    За абсолютно нищо..няма време за съжеления..по добре да си живееш както си искаш и ти е кеф отколкото живота да ти мине в съжеления за минали неща

  18. #18
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от пор
    Цитирай Първоначално написано от find_m3
    Съжалявам ,че се държа кофти с майка ми и ,че понякога се срамувам от това ,което съм без да съм способна да променя нещо...,както и никой друг.
    сейм хиър.
    нещо такова е и при мен..

    също така, че не мога да се отплатя на баща ми за нещата, които прави за мен
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от without_me
    Съжалявам за необмислените неща,които правя,които ме карат да съжалявам....
    мда. и че загубих уважението и доверието но някои хора.

  20. #20
    кво те ебе.?
    трябва някой да ви накара да пикаете газ и да серете тухли... така ще има поне малко полза от вас.

  21. #21
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Мислех, че за нищо не съжалявам, напротив.
    Съжалявам, че съм причинила толкова хм, нерви на майка ми, съжалявам, че имаше период от 3 години, в който за нищо не ми пукаше, освен за приятелите ми и купоните...напълно игнорирайки майка ми. Съжалявам, че не показвах, че обичах. Съжалявам, че тогава бях страхлива. Съжалявам и за даскалото, успеха ми е адски слаб, не зная как ще кандидатствам...

    Give me your best shot motherfucker!

  22. #22
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    Единственото, за което съжалявам, е че дядо ми толкова пъти ми се обаждаше да отида да го видя, а аз все отлагах, докато не стана твърде късно и него вече го нямаше. Мисля, че за такива неща си заслужава да се съжалява...
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  23. #23
    kato avtor shte kaja za kvo sajalqvam i az...sajalqvam za parviq si pat zashtoto spah s jenen maj,sajalqvam 4e naranqvam maika si kato se darja otvratitelno s neq,sajalqvam za stremeja si vinagi da sam parva,za stremeja da sam nai dobrata,sajalqvam 4e ponqkoga ne si mal4a a vinagi kzvam kakvoto mislq,sajalqvam 4e .....sajalqvm 4e ponqkoga ne obrashtam vnimanie na sebe si sajalqvam za nqkoi re6eniq koito sam vzela...
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

  24. #24
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Аа сетих се и за друго ,което ми докара кофти комплекс....не си носех шините докато беше време и сега вече е късно

  25. #25
    Sujalqvam za tova 4e burzah da porastna i tova sukrati detstvoto mi do golqma stepen ..
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си