.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    sisi sliven
    Guest

    за хапче спешо е помагаите;(((((((

    zaminavam za garciq na 3 septemvri i to4no togava trqbva da mi doide molq vi kajete mi nqkakvi kruvospira6ti hap4eta.znam 4e sa vredni no az ne iskam da mi spre a da mi e PO SLABO za6toto poprincip mi e mnogo obilno a nqmam vazmojnost da si smenqm prevruzkata prez po malko to 4as po vreme na patuvaneto naistina 6te e mnogo kofti kajete mi nqkakuv na4in za6toto mislq 4e ina4e 6te mi se provali po4ivkata.MOLQ KOITO ZNAE DA PI^E

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    New York
    Мнения
    107
    препоръчвам ти да не караш организма си да свиква с такива хапчета. защо, вместо това не ползваш тампони като отиваш на почивка?

  3. #3
    да наистина все пак всеки казва -ох аз ще ходя на почивка или ох аз ще ходя на море абе хора не се тровете с тези хапчета сло жете 1 тампон и чиста работа

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    да наистина все пак всеки казва -ох аз ще ходя на почивка или ох аз ще ходя на море абе хора не се тровете с тези хапчета сло жете 1 тампон и чиста работа

    da opredeleno sam saglasna!a puk ako tolko durji6 da pie6 ne6to prosto izpii nqkolko puti vitC i si gotova

  5. #5
    витамин ц на мен лично не ми деиства,а и на много мои приятелки затова мисля че това с витамин ц са глупости

  6. #6
    sisi sliven
    Guest

    ;0

    znam i az ne bix iskala da se trovq s hap4eta ako zavisi ot men no e naistina mnogo obilno i tamona nqma da mi pomogne za ove4e ot polovin edin 4as,puk i izozvam nai malkite za6toto su devstvena;(PLS POMAGAITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE;(

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    опитай с витамин ц.от опит глава не боли.С него течението ми е по-слабо
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  8. #8
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    Недей да пиеш хапчета , за да ти закъснее с няколко дена и т.н.
    После е много трудно да се регулира пак, а не се знае и колко време ще трае регулацията..Ползвай тампони и това е..друго решение не намирам!

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Щом питаш за хапче, ОК. Казвам ти Примолут нор- можеш да прекратиш или предизвикаш менструация с него, Дицинон- спира кръвотечението. Но се посъветвай задължително с лекар

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Щом питаш за хапче, ОК. Казвам ти Примолут нор- можеш да прекратиш или предизвикаш менструация с него, Дицинон- спира кръвотечението. Но се посъветвай задължително с лекар
    ...така, така....

    само после не идвайте да ни ревете:

    - защо кървя като заклана;
    - защо цикъла ми няма никакъв ритъм, а тече когато си иска;
    - защо имам ужасни разширени вени, които болят и не мога да сложа пола;
    - защо косата ми окапва и скоро ще заприличам на слави трифонов;
    - защо не ме кефи секса, фригидна ли съм станала;
    - защо........

    е точно заради такива хитроумни съвети като горния!

  11. #11
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Тя има глава на раменете си! След като иска хапчета- ОК! Това е на нейна отговорност! Никого насила не карам да ги пие!
    А и личният й лекар не хапе, предполагам.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #12
    sisi sliven
    Guest

    p

    znam 4e si e na moq otgovornost nikoi nqma uprekvam prosto mi kajjete 6tom sam pusnala teme zna4i iskam da znam i vi molq za pomo6t;(vie kajete pak natam az 6e si mislq

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си